Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naciągacze z allegro
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 14:52    Temat postu: Naciągacze z allegro Odpowiedz z cytatem

Na poprzednim forum juz był taki temat i postanowiłam do niego wrócić.

Dziś ściągłam masaż zamieszczony przez sagite na naszym Chomiku i nie mogę się nadziwić jak ktoś może zbijać interes na naszym forum. Sagita zaplaciła za to 3,60, a dokładnie to samo co myśmy tutaj napisały i w dodatku wszystkie rysunki sa powklejanie z opisu masażu "kasi" (a to ona jest ich autorem, a nie jakaś Beatka), to raz a dwa ze strony która jest darmowa (automasaż piersi szczotka) takze są powklejane zdjęcia i opisy.
To czyste oszustwo!!

Chyba sama zaczne na "tym" interes robić, bo skoro inni moga to czemu nie ja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pon Mar 19, 2007 14:52    Temat postu:

Powrót do góry
Jolene
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak interweniować na Allegro?

Skoro zabroniona jest sprzedaż nieoryginalnych płyt, plagiat itp., to za to też moze się komuś oberwać... Poza tym zastanawiam się, co poradzić na tych naciągaczy na herbatki (bez zdjęć w opisie) czyli mieszane przez nich... i sprzedawane jako powiększacze... Tym też Allegro powinno się zajać. Takie powiększacze bez atestu powinno się usuwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jolene napisał:
A może by tak interweniować na Allegro?

Skoro zabroniona jest sprzedaż nieoryginalnych płyt, plagiat itp., to za to też moze się komuś oberwać... Poza tym zastanawiam się, co poradzić na tych naciągaczy na herbatki (bez zdjęć w opisie) czyli mieszane przez nich... i sprzedawane jako powiększacze... Tym też Allegro powinno się zajać. Takie powiększacze bez atestu powinno się usuwać.

jest taki jeden problem - te nasze masaze i inne odkrycia nie sa chronione zadnym prawem i my tez do nich praw nie mamy
mozna jedynie zawiesic aukcje jesli sa niezgodne z regulaminem allegro ale ja w tym nie siedzie wie nie wiem co wolno a co nie Wink
Jolene

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza sie, nie sa chronione... i tez nie wiem, co mozna... Confused
Powrót do góry
Sagita

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od razu pomyslalam ze cos jest nie tak, na forum trafilam jakis tydzien po zakupie a w kolejnym tygodniu z chomika sciagnelam rozne poradniki i to bylo zupelnie to samo...
stopka

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wiecie co tutaj przynajmniej pewne teksty są za darmo a inni chca bezprawnie zarabiać.. poza tym ci co sprzedaja na pewno sie sa autorami tych tekstów. dlatego warto poinformowac odpowiednich ludzi o tym co niektórzy robią.
Powrót do góry
aniablondi19

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednich ludzi czyli kogo? Nie wiem jak wy, ale ja sie juz w to nie bawie to jak walka z wiatrakami mam dość swoich problemów.
Powrót do góry
stopka

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no administratorów z allegro? w koncu ktoś te aukcje musi kontrolować prawda?
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jej chodzilo o to ze to bez sensu bo tacy ludzie pojawiaja sie jak grzyby po deszczu - zamkna jedna aukcje to pojawi sie druga itd z reszta komu sie chce pisac do pracownikow allegro? Wink pewnie nikomu
alicjaaa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Trafiłam na to forum dzięki jednej użytkowniczce tego też forum, bowiem tak - jestem osoba, która od lat już na Allegro sprzedaje poradnik o powiększaniu piersi, aczkolwiek nie tą o której napisane jest w pierwszym poście (dopiero po mailu od osoby z tego forum dowiedziałam się, kto tak nagminnie usuwa moje aukcje). Jestem osobą, która od lat już się tym interesuje tak samo jak Wy, a że miałam pomysł, postanowiłam na nim zarobić parę groszy i to jeszcze długo na czas, zanim zapewne powstało forum, dlatego mogę z czystym sumieniem napisać, że NIE, nie korzystałam z tego forum! Przecież wystarczy trochę posiedzieć w preparatach, postudiować zioła, wiele ksiąg - co zresztą daje wiele satysfakcji, ponieważ ziołolecznictwo to bardzo dobra alternatywa również jeśli chodzi o wszelkie schorzenia. Moja mama wpoiła mi ten pociąg do lektur o medycynie naturalnej, więc dlaczego mam być za to ganiana? Zwłaszcza, że to coś co mi pomogło i mogę polecić innym?
Ktoś mądry na tym forum napisał, że tak samo ja mam prawo do pisania o ziołach, jak i Wy tutaj. Ale zobaczcie - taka ja - nawet nie wiedziałam o waszym istnieniu? Nawet nie sądziłam, że ktoś wpadnie na taki pomysł, aby wszystkim udostępniać takowych informacji! Na Allegro przynajmniej mam pewność, iż osoba która kupi ode mnie poradnik, w którego włożyłam wiele pracy, ma skończone 18 lat, wiem kim jest i może liczyć na moją pomoc, poza tym ma zawsze ze mną konktakt i nie umywam rąk, kiedy coś pójdzie nie tak. Natomiast na forum może trafić każdy, np. dziewczynka mająca 12 lat, która uważa, że jej piersi są za małe i pójdzie do apteki, nie licząc się w ogóle z konsekwencjami, że takie zioła mogą zahamować wzrost, popsuć cerę czy wręcz zadziałać odwrotnie do zamierzeń! A to jest uszczerbek na zdrowiu, życiu - najważniejszej wartości dla człowieka!

A teraz zacytuje kulturalne zachowanie waszej koleżanki:
"Fajnie, ze sie sama ujawniasz... Dziewczyny z forum o powiekszaniu piersi zaczely wlasnie walke z takimi kretynami jak ty. Czytasz sobie forum o tej tematyce i kradniesz pomysly innych, zarabiasz na cudzych doswiadczeniach! Wkrotce powstanie apel do zarzadcow allegro, by usuwac takich sprzedawcow. Bo sorry, ale taki poradnik moze sobie zrobic kazdy glupi i zarabiac nieuczciwie kokosy, bo potwierdzenie skutecznosci nie dajesz! Moze czas zdac mature i zajac sie czyms innym niz oszustwo na allegro! PARANOJA!" Od: Jainie <jainie>

Może w takim razie również powinnam zainterweniować co do forum?
Ja nie uważam, bym łamała zasady Allegro, jako, że jestem rzeczywistym autorem poradnika, który zawiera pełną bibliografię.
Natomiast na forum znajdzie się parę rzeczy niezgodnych z zasadami forów.

Gdybym nie była w porządku nie odważyłabym się napisać, ale jest mi bardzo przykro, że zostałam tak bezpodstawnie oskarżona i obrażona, ponieważ koleżanka nawet nie wie co w moim poradniku jest zawarte, a za domniemania i wyzwiska pod czyimś imieniem odpowiada się przed sądem.

I ps. tak - ja też na sobie testowałam wszelkie metody, bo miałam bardzo małe piersi i kompleksy z tego powodu. Przedłużyłam sobie również włosy, poprawiłam cerę itd, itp. naturalnie!

Z poważaniem,
Alicja Sz.
Powrót do góry
Jolene

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Alicjo,

rzeczywiscie nieładnie jest oskarżać kogoś bez znajomości jego towaru na allegro. Jednak zerknij czasem na allegro i policz, ile tych poradników jest. Każdy sprzedający twierdzi, że to on jest autorem, że wypróbował na sobie i że jego sposób jest jedynym skutecznym... A kilka dziewczyn z forum kupiło taki poradnik i wszystkie twierdzą zgodnie, że nie ma w nim nic odkrywczego: masaże, zioła (te ze składu tabletek na powiększenie piersi), ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej... Żadne obiecanki sprzedawców się nie sprawdzają, a oni wyrastają jak grzyby po deszczu z coraz to nowszymi poradnikami. Wzbogacają się naszym kosztem... Mamy prawo się bronić...

A może zdradzisz nam przynajmniej spis treści, byśmy mogły sprawdzić co oferujesz??
Powrót do góry
Poli

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alicjaaa napisał:
Może w takim razie również powinnam zainterweniować co do forum?

No proszę Question Pogróżki Evil or Very Mad
Ciekawe co będziesz interweniowała w sprawie forum Laughing
Myslisz ,że tutaj wszyscy sa głupi Exclamation
Powrót do góry
aniablondi19

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaaaaaaaaaaaaaaak?question A to podaj mi numer ISBN jestes przeciez wyłączną autorkąexlaim!
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na Allegro przynajmniej mam pewność, iż osoba która kupi ode mnie poradnik, w którego włożyłam wiele pracy, ma skończone 18 lat, wiem kim jest i może liczyć na moją pomoc, poza tym ma zawsze ze mną konktakt i nie umywam rąk, kiedy coś pójdzie nie tak. Natomiast na forum może trafić każdy, np. dziewczynka mająca 12 lat, która uważa, że jej piersi są za małe i pójdzie do apteki, nie licząc się w ogóle z konsekwencjami, że takie zioła mogą zahamować wzrost, popsuć cerę czy wręcz zadziałać odwrotnie do zamierzeń! A to jest uszczerbek na zdrowiu, życiu - najważniejszej wartości dla człowieka!

takie pewnosci nie masz niestety - od ciebie tez moze zasiegnac inforamcji (czyli tez moze kupic poradnik czy cos w tym stylu) osoba lat 12 (a powie ze ma 22) i tego nie sprawdzisz wiec jedziemy na jednym wozku...
Keiko
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jednym i drugim nie dziwie sie a tez zadnej strony potepiac nie mozna.

Ostatnio zmieniony przez Keiko dnia Pon Sty 11, 2010 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Cze 02, 2007 19:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: