Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narzekanie przy facecie + komentarze na temat wyglądu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stopka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie koniecznie gustu... bomój znajmoy zakochał sie w pewnej dziewczynie problem polegał na tym ze ona była pulchna a nawet bardzo pulchna ale on tego nie zauwazał! uwazał ja za cudo! ale dziewczyna coraz czesciej mówiła ze jest gruba ze musi sie odchudzac itp jak znajmomy słyszał non stop teksty ze jest na diecie i jest gruba to w koncu zobaczył ze ma obwisłe piersi i duza pupę itp...jej narzekania otworzyły mu oczy i odszedł nie dlatego ze był gruba ale dlatego ze swoim gadaniem sprawiła ze on zaczął ja uwazac za taką jak mówiła...teraz jest z dziewczyna która nie narzeka na swój wygląd...
miłosc jest czasem slepa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 23, 2007 00:35    Temat postu:

Powrót do góry
estelle00
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to właśnie cenię i lubię to forum! Smile Od razu mi raźniej.
No to co?Pozostaje tylko z dumą wypiąć piersi i przekonać wszystkich,że są piękne.Grunt to siła perswazji.
Powrót do góry
stopka

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli akceptujesz siebie to jestes szczesliwa a to szczescie naprawdę widaćexlaim przekazujesz innymsygnał ze jestes sympatyczną dziewczyną!! a jak zrobisz super pierwsze wrażenie to nie zwrócą uwagi na biust!!!!wiem to po sobie...ja uwazam ze mam duza pupe i mały biust a facet usilnie próbuje mi mówic ze jestem szczupła i mam ładne kształtne ciało i on je bardzo lubi! pozostaje tylko mówic sobie ze jest się pieknym i się w to uwierzy!!! jak bedziesz wmawiac sobie ze masz duze piersi i ni bedziesz tego negowac to w koncu uwierzysz to...
w ksiazce inny swiat grudzinskiego był przykład człowieka któremu próbowano wmówic ze jest przestepcą i ma sie przyznac do winy a on był niewinny...tak go nekali i siłą perswazji wmówili mu ze jest zły i przyznał sie do czegos czego nie zrobił bo juz nie wiedział co jest prawdą co fałszem...na zasadzie kłamstwo powiedziane 100 razy staje się prawda:-)
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stopka
Ale jakby mu sie pulchne dziewczyny podobaly, to by mu do smierci mogla marudzic, a dalej bylaby dla niego piekna.

Zreszta niech kazdy robi jak uwaza za sluszne. Ale wydaje mi sie ze kiedy dziewczyna ma bloka i mezczyzna wie, ze to kwestia, ze ma kompleks, to bedzie probowal ja dowartosciowac i osmielic, a jesli nie wie to bedzie sobie myslal "ze ja zle piesci" albo "ze ona jest dretwa kloda" i jeszcze nieopatrznie stwierdzi ze "Zoska to ma fajny biust" i juz wogole nie bedzie rozumial czemu dziewczyna wybucha placzem albo rzuca sie na niego z siekiera:P
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikitka 84 a sprobuj wyobrazic sobie odwrotna sytuacje tzn ze twoj facet ciagle narzeka na cos zwiazanego ze swoim wygladem. Na pewno na poczatku bedziesz starala sie go dowartosciowac, ale ile tak mozna? pare miesiecy moze ale potem wydaje mi sie ze bedziesz miec tego marudzenia serdecznie dosyc
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie narzekam ciagle, tylko jak mnie cos dopadnie i mam takie gorsze dni. Czasami biegam bez stanika, a czasami na swoj widok w push up'ie mi sie chce plakac, bo mam wrazenie ze i tak caly czas mam najmniejsze piersi w pomorskiem. I mimo wszystko jest roznica pomiedzy smeceniem na cos 3-4 razy w miesiacu, a smeceniem co drugi dzien. Ja bym po prostu nie umiala grac przed facetem "super ekstra laski bez kompleksow" jesli bym sie nia nie czula w srodku. Zawsze mowi, co czuje i mysle, niestety nie zawsze z korzyscia dla mnie.
Moze i bym miala serdecznie dosc, swojego tez mam serdecznie dosc czasem, ale jesli bym uwazala, ze jest wysoki, to chocby mi codziennie marudzil, ze ma o 20 cm za malo, to i tak nigdy nie przestalabym go uwazac za wysokiego. Zreszta jesli chodzi o rozne wady ludzkie z ktorymi czasem trzeba zyc to pomarudzenia na cos od czasu do czasu wydaje mi sie malo irytujace.
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stopka napisał:
ale dziewczyna coraz czesciej mówiła ze jest gruba ze musi sie odchudzac itp jak znajmomy słyszał non stop teksty ze jest na diecie i jest gruba to w koncu zobaczył ze ma obwisłe piersi i duza pupę itp...

nikitka84 napisał:

Ale jakby mu sie pulchne dziewczyny podobaly, to by mu do smierci mogla marudzic, a dalej bylaby dla niego piekna.

chodzilo mi o to ze ta dziewczyna jak wynika z wypowiedzi marudzila ciagle na swoj wyglad. A tak czasem sobie pomarudzic to trzeba, byle nie przesadzac Wink
Powrót do góry
stopka

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

watpię czy trzeba...najlepiej to siebie zaakceptować.
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja widze to tak czytajac wypowiedzi na forum (i nie tylko w tym temacie)
jak dziewczyny marudza - to zle; jak sie nad soba zachwycaja tez zle..z dwojga zlego wole te ktore wzdychaja na widok swojego odbicia w lustrze Laughing
HitMyHeart
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba najlepiej zachowac równowage
nie mozna przedobrzyć z marudzeniem i stękaniem przy M. na temat własnych kompleksów bo w efekcie zacznie sie zastanawiac z kim on własciwie jest?i odpowie sobie na to:
a) moja ukochana jest histeryczką, psychicznie chora Confused
b) to co mówi jest prawda,ktorej on nie dostrzegał Confused
wiec obie zle,
zreszta nie dziwie ze wieczne skarzenie i lament odnosnie biustu może ich meczyć,
i nie nalezy byc siebie pewnym i udawac Miss World, bo to próżne, ja tak nie potrafie i nie bede bo dla mnie to tez chore.

Warto chyba nieco zasugierowac Mężczyźnie co mas trapi Confused jedna szczera rozmowa wystarczy, jesli wezmie sobie to do serca i naprawde podobamy sie im takie jakie jestesmy, to sami sie zatroszczą zebysmy w to uwierzyły Very Happy za to wymuszone komplementy... nie są tak wiarygodne Sad
Keiko
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy w zyciu nie poiwedzialabym facetowi o moich kompleksach bo by je jeszcze zauwazyl Very Happy
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mojemu Mężczyźnie wielokrotnie opowiadałam o swoich kompleksach i to On mnie z nich skutecznie wyleczył Smile teraz jak mam gorszy dzień, np przed okresem, to też rzucam jakieś krytyczne uwagi odnośnie różnych części mojego ciała i to On pomaga mi zawsze odzykać wiarę w siebie (w swoje ciało). W sumie przy obcych też zdarzało mi się marudzić. Kilkakrotnie narzekałam przy moich bliskich kumplach na swoje mankamenty (dodam, że oni narzekali na swoje, bo mieliśmy gorsze dni Laughing ) i byłam w szoku (pozytywnym) jak usłyszałam opinię kolegi do innych kolegów na mój temat (kiedy myślał, że nie słyszę):"Ja nie rozumiem co ona tak narzeka na swój .....(tu wymienione części ciała na które narzekałam), przecież ona ma naprawdę świetne ciałko!"
Strasznie miło mi się zrobiło i w sumie od tego momentu zaczęłam łaskawszym okiem patrzeć na siebie Very Happy Bo jednak jest różnica kiedy mówi Ci to własny facet (wiadomo, zaślepiony miłością) a kiedy mówi to obiektywnie o Tobie (nie przy Tobie) obcy facet Smile
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć nie narzekam przy facecie to kiedy już wejdziemy na temat wyglądu otwarcie mówię o rzeczach które mi przeszkadzają (nabytych nie wrodzonych Wink ) Ostatnio kiedy powiedział, że podoba mu się moje ciało roześmiałam się, że napewno najbardziej mój cellulit, on na to "to co, teraz prawie kazda kobieta go ma". I to było pocieszające Wink
Powrót do góry
stopka

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakochany facet jest ślepy i nie widzi niedoskonałości...zdaję sobie z tego sprawę ale mimo ze wiem to ze mojemu Miskowi się podobam taka jaka jestem to zdarza mi się narzekanie na biust, spore uda, pupę... a to mu się akurat we mnie najbardziej podoba...to czego ja za bardzo nie lubię.. jakas paranoja chyba....
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytajac post Nimfy przypomnialo mi sie, jak kiedys na jakims forum zobaczylam wypowiedz jakies dziewczyny. Temat byl o rozstepach. Dziewczyna mowila, ze jej facetowi nie przeszkadzaja jej rozstepy i mowi do niej "Tygrysku" wlasnie przez te paseczki na posladkach Wink I pomyslec, ze dla faceta faktycznie takie szczegoly nie robia wrazenia Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 11:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10
Skocz do: