Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wolnosc slowa na forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mała Mi
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 14:30    Temat postu: wolnosc slowa na forum Odpowiedz z cytatem

A ja nie rozumiem po co zamykać ten temat. Tak samo jak się dziwiłam czemu zamykałyście inne tematy dotyczące masturbacji. Wiem, że wynikały z tego różne nieporozumienia, ale wtedy można było usunąć tylko tę część. Zmierzam do tego, że moim zdaniem tematy tego typu mogą być, a jeśli kogoś obrzydzają, to niech je omija - proste. Jak mi nie pasuje jakiś temat, to po prostu się nie wypowiadam, albo go omijam.
Oczywiście wszystko z umiarem - w sensie, uważam, że jakieś szczegółowe ekshibicjonistyczne opisy powinny zostać pominięte - bo to może kogoś razić (np mnie razi), ale wyrażać swoje zdanie na jakiś temat, czemu nie? byle bez obrażania uczuć innych ludzi i byle bez zanadto szczegółowych wynurzeń.
Poza tym po co zamykać jakiś temat skoro za jakiś czas znów goktoś założy?
Ale to tylko moje zdanie Smile
Reklama

Wysłany: Sob Paź 27, 2007 14:30    Temat postu:

Powrót do góry
Kasiuńka
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Mi napisał:
Zmierzam do tego, że moim zdaniem tematy tego typu mogą być, a jeśli kogoś obrzydzają, to niech je omija - proste. Jak mi nie pasuje jakiś temat, to po prostu się nie wypowiadam, albo go omijam.

Najrozsądniejsza wypowiedź jaką przeczytałam. Jestem tego samego zdania co Mała Mi. Jednego brzydzi masturbacja, innego seks analny czy też czytanie intymnych przeżyć innych Użytkowniczek (bo takie też można znaleźć). Po prostu jak kogoś zniesmacza ten temat niech go ignoruje, forum posiada chyba nawet taką opcję Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poli

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Mi napisał:
A ja nie rozumiem po co zamykać ten temat. Tak samo jak się dziwiłam czemu zamykałyście inne tematy dotyczące masturbacji. Wiem, że wynikały z tego różne nieporozumienia, ale wtedy można było usunąć tylko tę część. Zmierzam do tego, że moim zdaniem tematy tego typu mogą być, a jeśli kogoś obrzydzają, to niech je omija - proste. Jak mi nie pasuje jakiś temat, to po prostu się nie wypowiadam, albo go omijam.

Mala Mi mnie osobiscie takie tematy wogole nie przeszkadzaja i naprawde jest malo rzeczy w seksie ,ktore moga mnie obrzydzic - skrajnie malo. To samo tyczy sie golenia miejsc intymnych itd. A osobiscie nie widze roznicy miedzy goleniem pach a krocza.

Ale...

Ale nie che aby znowu wybuchala awantura,wydawalo mi sie,ze wspolnie utalilismy po ostatnich ekscesach, ze jest to forum piersiowe. A te dzialy sa dodatkiem a nie glowna jego czescia.
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poli napisał:

Ale...

Ale nie che aby znowu wybuchala awantura,wydawalo mi sie,ze wspolnie utalilismy po ostatnich ekscesach, ze jest to forum piersiowe. A te dzialy sa dodatkiem a nie glowna jego czescia.

Poli, ja rozumiem, bo przecież wtedy też się wypowiadałam. Tylko, że chodziło mi o to, że może być KAŻDY temat, byleby nie było w nim zbyt szczegółowych opisów, bo to może zniesmaczać i razić inne użytkowniczki. Ja np nie lubię czytać bardzo intymnych szczegółów, bo uważam, że to osobista sprawa każdego. Ale wypowiedzieć się w jakimś - nawet intymnym temacie, to chyba nic złego. Na forum mamy wiele tematów, w których można by było kogoś zniesmaczyć, np orgazm (dlatego m.in. nie wypowiadałam się w tamtym temacie), ale jesli chodzi o wyrażenie własnej opinii co do pewnych spraw (np masturbacji), dlaczego nie Wink
Bursztynek

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że każdy może wypowiedzieć się na dany temat ale jest jedno "ale"...
To są tematy poruszające bardzo intymną sferę naszego życia i uważam, że bardzo ostrożnie się należy wypowiadać na takie tematy, bo można kogoś naprawdę mocno urazić.

Powiem Wam czemu byłam za tym by zamknąć ten temat...wątek masturbacji już był i wiemy jak się skończył - ale nie o tym chciałam pisać. Był również taki jeden temat na starym forum odnośnie...połykania spermy...i powiem Wam, że cholernie mnie zabolało to co parę osób napisało - fakt - niepotrzebnie się otworzyłam ale też nie zdawałam sobie sprawy, że mogę tak bardzo zniesmaczyć większość użytkowniczek.

Więc po prostu na podstawie własnych doświadczeń wiem, że nasze gusta są różne i dla jednych coś może być normą a dla innych zbytnim (nie wiem jak to określić) zbytnią ekstrawagancją Laughing jednak pisanie o "zboczeniach" wydaje mi się troszku przesadzone...no i takie słowa mogą zranić.

To tyle ode mnie Smile
Mała Mi

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bursztynek napisał:
To są tematy poruszające bardzo intymną sferę naszego życia i uważam, że bardzo ostrożnie się należy wypowiadać na takie tematy, bo można kogoś naprawdę mocno urazić.

Dokładnie to miałam na myśli Bursztynku. Temat może być, ale że zahacza o bardzo intymną sferę, nie powinno być w nim wypowiedzi, które "odsłaniają" wszelkie możliwe szczegóły.
Ale ogólnie podysktutować np "za czy przeciw", czemu nie Smile
Bursztynek

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Mi napisał:
nie powinno być w nim wypowiedzi, które "odsłaniają" wszelkie możliwe szczegóły

...oraz nie powinno się zbyt dosadnie komentować czyiś seksualnych upodobań Smile tak w każdym razie uważam Wink
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnie posty ni jak sie maja do temtu Wink
moze zrobimy z tego "wolnosc slowa na forum" Wink
ogolnie to powiem to co mowilam przy temacie o spermie - jesli beda protesty to temat zostanie zamkniety/usuniety i mowie to jako administrator...oczywsicie bedzie to dopiero jak wiecej osob zacznie sie buntowac ale poki co jak kogos ten temat denerwuje to powinien omijac go szerokim lukiem

Ostatnio zmieniony przez truskawa dnia Nie Paź 28, 2007 13:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestm za.

Dodam, ze po prostu moderatorki moga także usuwać części postu (nie usuwając całkowicie postów) które w jakis sposób bedą mogły urazić kogoś lub zniesmaczyć, zaznaczając przy tm tak jak to robimy w innych postach iż "Alma: częśc postu została usunięta przez moderatora z powodu...

Tematu nie ma co zamykać, bo i tak za jakiś czas powstanie kolejny temat o masturbacji, wiec może trzymajmy się tylko tego, aby nie rozpisywać się "dogłębnie" i aby nie sprowadzić forum do for traktujących tylko o seksie. To sa działy dodatkowe (nawet nie powinny być brane pod uwage przy rozdzielaniu haseł posty z tego działu, z tudzież innych dodatkowych !! i często nie są jeśli ktos wypowiada się tylko tutaj, bo wtedy widac ze zalezy my tylko na tym dziale a nie na naszym forum)

wiec piszmy dziewczyny, ale z zachowaniem pewnej estetyki i używajmy słów nie obrażających innych(dla mnie uwłaczającycm słowem jest np "mineta")

tyle odemnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mała Mi

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alma napisał:
Tematu nie ma co zamykać, bo i tak za jakiś czas powstanie kolejny temat o masturbacji, wiec może trzymajmy się tylko tego, aby nie rozpisywać się "dogłębnie" i aby nie sprowadzić forum do for traktujących tylko o seksie. To sa działy dodatkowe (nawet nie powinny być brane pod uwage przy rozdzielaniu haseł posty z tego działu, z tudzież innych dodatkowych !! i często nie są jeśli ktos wypowiada się tylko tutaj, bo wtedy widac ze zalezy my tylko na tym dziale a nie na naszym forum)

wiec piszmy dziewczyny, ale z zachowaniem pewnej estetyki i używajmy słów nie obrażających innych

Właśnie Almo, dokładnie mi o to chodziło Smile
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko niestety najgorzej okreslic granice kiedy cos zaczyna sie robic niesmaczne...
temat "wzajemna masturbacja" jakos mnie nie rusza (narazie) ale nawet jesli byscie w delikatny sposob pisaly to i tak temat o spermie bedzie dla mnie dalej niesmaczny...
Bursztynek

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie np. temat o seksie analnym był cholernie niesmaczny a o spermie mnie nie ruszał w ogóle Rolling Eyes

Myślę, że najłatwiej uniknąć problemów na przyszłość w ten sposób, że będziemy się bardzo ostrożnie wypowiadać w tych tematach a konkretnie:

1) nie będziemy podawać zbytnich szczegółów naszego pożycia intymnego
2) nie będziemy używać zbyt dosadnych słów żeby nikogo nie urazić

Nie sposób przewidzieć jaki temat kogo może zniesmaczyć ale sądzę, że jak będziemy się trzymać tych 2 punktów to będzie dobrze Rolling Eyes
Reklama

Wysłany: Nie Paź 28, 2007 17:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: