Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsza odsłona przed chłopakiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kalbie
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ginger to może powiedz mu, żeby kupił Ci super stringi, a stanik do niego kupisz sobie sama -dla niego w prezencie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 13, 2007 21:46    Temat postu:

Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym polecila jakas seksowna koszulke Smile Niektore sa sliczne i nie trzeba miec do nich super biustu Wink

Pamietam jak jakies 2 mies temu poznalam pewnego chlopaka. Wczesniej gadalismy na gg. To byl kolega mojego brata. Ale w wakacje zaprosil go do nas. No i tak jakos wyszlo, ze sobie troszke pogadalismy, ale ze on mieszkal w innym miescie to po spotkaniu gadalismy tylko przez gg, smsy i tel. Pewnie sami troszke za bardzo sie nakrecilismy, ale naprawde myslalam (on raczej tez), ze cos z tego bedzie. Nie bylam pewna, czy ze spotkania pamietal, jak bardzo maly mam biust, wiec chcialam jakos delikatnie na ten temat zagadac. No i jakos wyszlo, ze podczas rozmowy przegladalam bielizne na allegro. Pokazalam mu stanik, jaki mi sie podobal. A on zapytal, czy to moj rozmiar. Tam bylo jakies 75c, wiec to by bylo smieszne, jakby to byl moj rozmiar Wink Napisalam tylko, ze nie i ze nie mam takiego duzego biustu. Zapytalam jakie piersi mu sie podobaja. Odpowiedzial, ze srednie. No i tu bysmy sie zgadzali, bo mi tez sie takie pdoobaja, ale ja mam malenkie Confused Potem probowal wyciagnac ze mnie, jakie ja mam no i w koncu odpisalam, ze mam piersi podobne do Keiry Knightley. On znalazl jakies jej zdjecie na necie i napisal, ze jest rzeczywiscie bardzo ladna (wlasnie to chcialam przeczytac Smile ) i ze mam nadzieje, ze nie jestem az tak szczupla Wink Czyli ogolnie nie byloby tak zle, byla nadzieja, ze moje piersi spodobalyby mu sie Smile Jednak i tak do niczego nie doszlo. Ale jak sobie pomysle, ze musialabym mu podac rozmiar mojego stanika a potem go przymierzyc i on okazalby sie za duzy (wszystkie 70a sa za duze, oprocz tych z H&M), to chyba spalilabym sie ze wstydu Sad Dlatego po bielizne bede chodzila z moim wybrankiem razem Smile

A jeszcze kiedys z moim bylym probowalam kupic kostium i oczywiscie sie zalamalam, bo wszystkie staniki byly za duze. Powiedzialam, ze musze jechac do Krakowa, bo tylko tam cos znajde. wtedy sie niezle poklocilismy, bo ja ciagle w przenosni pisalam, ze chce tam, bo tutaj nie ma dla mnie nic (w sensie, ze wszystko jest za duze), a on to rozumial, jako swego rodzaju snobizm. On widzial moje piersi i chyba myslal, ze nie moze byc tak zle Wink A bylo Confused No ale w koncu zrobil mi niespodzianke i razem pojechalismy do Krakowa i kupilismy mi super kostium Smile
Powrót do góry
ningio
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam straszne kompleksy, ale serio uwierzcie im więcej mówimy o tym naszym facetom tym oni bardziej to zauważają. Ja mam nie wiem 11 cm różnicy może nie pamietam dokladnie. I na początku tez miałam schize. Boże jak on zobaczy mnie bez push-upa to chyba ucieknie na widok płaskiej klaty. Ale im dłużej bym to odwlekala tym by było gorzej i ciężej by było się za to zabrać. Więc po prostu stopniowo do tego doszło. Najpiew dotykał przez stanik, potem juz bez XD była najpierw odslona pod osłoną hehe nocy. POtem w dzień. Teraz mogę chodzić przy nim nago i w ogóle się nie krępuje Neutral jesteśmy ze sobą 1,5 roku. Mamy za to inne problemy które też opisałąm. Serio przeciąganie w nieskończoność tej chwili stworzy tylko bardziej nienaturalną atmosferę. Chłopak będzie zdezorientowany i nie będzie wiedział czy zachwalać, czy unikac tego tematu. A prfzecież jeśli bedziecie razem to i tak ta chwila kiedyś nastapi I z upływem czasu wcale piersi nie urosną ....
Powrót do góry
kara21lat
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 05:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsza odslona przed chlopakiem? no coz u mnie to zawsze maly koszmarek;/ niby cudowna chwila powinnam sie cieszyc a mysle tylko o swojej plaskiej klacie i o roznicy jaka bedzie przed i po zdjeciu stanika..no ale coz nie jest tak zle..zawsze to jakos da sie przezyc...mialam pare zwiazkow aktualnie od paru miechow jestem sama i dobrze mi z tym..teraz zamierzam sie w koncu zajac soba by potem znalezc wymarzonego mena;))
cuuukiereczek
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rany dziewczyny!! nie ma sie czego bac...wiecie ja tez mam bardzo malutkie piersi wrecz wcale..i tez zawsez uniklam tego by moj chlopak dotknal mych piwersi...ale po dosc dlugim okresie przelamalam sie.Widedzialamz e mnie kocha i dla niego to nie byl zaden problem.z drugim facetam bylo juz nzcaznie prosciej..stwerdzial jeslui nie bede mu odpowiadac moje piersi to go oleje...nie jest mnie wart ale naszczesnie spodobaly mu sie i jestesmy do dzis szceslwia para:)tak wiec trzymc sie sie i nie martwcis sie tym:)
Powrót do góry
estelle00
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja juz przerobiłam parę scenariuszy i popieram kilka poprzedniczek - nie powinnyśmy uświadamiać chłopaka,że piersi są naszym problemem!!!
Mój pierwszy chłopak był takim typowym "cwaniaczkiem" - fura,skóra i komóra, no i najlepiej jakaś blond Pamela u boku. Pomyślałam,że nie mogę postawić sprawy jasno i żyłam jakieś 1,5 roku w kłamstwie, bo spotykajac się z nim zakładałam zawsze push-upy,także on mój biust ocenial na jakies B,C.Nie pozwalałam mu sie dotykać nawet przez stanik (udawałam,że mam potworne łaskotki), o zdejmowaniu bielizny nie było nawet mowy. Ciągle miałam nadzieję,że piersi mi niedługo urosną,a dopóki są jakie są jakoś go utrzymam w błędzie. Niestety piersi rosnąć nie chciały, a on coraz bardziej sie niecierpliwił.Doszłam do wniosku,że wolę go zostawić niż teraz uświadomić jak to ze mną jest naprawdę.Nie zniosłabym tego rozczarowania w jego oczach.No i po kilku tygodniach nasze drogi się rozeszły,a ja szczerze mówiąc poczułam wielka ulgę. I wtedy postanowiłam nigdy, przenigdy więcej nie udawać kogos kim nie jestem.
Od tamtej pory zaczęłam nosić staniki z troszkę grubszej koronki, żadnych gąbek,żadnych silikonowych wkładek ani dodatkowych poduszek. Co prawda nie za wiele mi sie pod tymi bluzkami odznaczało,ale starałam się o tym nie myśleć i chyba im mniej zwracałm na to uwagę, tym mniej zwracali na to uwagę inni. Kiedy poznałam obecnego chłopaka, tez miałam na sobie taki staniczek.Żeby nie wypaść wybitnie płasko, nadrobiłam co nieco odpowiednim krojem bluzki ( no i oczywiście odpowiednią fryzurka,makijażem,dowcipem Very Happy ite pe, i te de) . Zresztą nie biustem zamierzałam go urzec Smile No i tak mijały dni,tygodnie,on został moim chłopakiem, potem byliśmy coraz bliżej i bliżej.Nienawidziłam kiedy jego ręce wędrowały do moich piersi,ale nigdy nie dałam po sobie poznać,że to stanowi dla mnie jakiś problem.Po prostu starałam sie nie zwracać na to uwagi, nie analizować co on w tej chwili mysli.Któregoś wieczoru zapytał czy może zdjąc mi stanik,trochę mnie to zestresowało,zaczęłam się wykręcać,ale i tak postawił na swoim ( w końcu nie mogłam za długo z nim walczyć żeby nie pokazać, że mam kompleks).Powiedziałm tylko,że ogólnie czuję sie trochę nieswojo,bo z nikim nie posuwałam się tak daleko,a on odpowiedział,że nie mam się czego wstydzić bo mam "piękne ciało''... (Podkreślam,że słowa padły już po "oględzinach" Smile
W sumie to do tej pory jakoś nie mogę do końca w nieuwierzyć.Jak mam gorsze dni i zaczynam rozmyslać to zaraz wydaje mi się ,że on po prostu się dobrze nie przyjrzał, czy coś - jak zwykle układam najczarniejsze wersje.Szczerze mówiąc to po tej"odsłonie" czekałam tylko na smsa typu:"sorry ale nie mozemy sie dluzej spotykac" - niestety taka już ze mnie pesymistka.
Ale wszystko wskazuje na to,że to jednak tylko moje wymysły, bo jakby nie patrzeć wiele razy miał juz okazje oglądać i dotykać moje nagie piersi,więc chyba pozbawiłam go juz wszelkich złudzeń...
On pewnie nawet nie jest świadomy,że w ogóle się ich wstydzę i być może dlatego nie powtarza mi na każdym kroku,że są w porządku i ze mu się podobają... (Pewnie uważa,że jestem z nich zadowolona i nie potrzebuję jego potwierdzenia,że są ok).
W każdym razie uwielbia kiedy lezymy sobie pod kacykiem całkiem nadzy i zawsze szuka okazji żeby pozbawic mnie całej garderoby.

Jak sobie teraz pomyslę,że mogłoby być tak jak z poprzednim to po prostu przechodzi mnie dreszcz. Przez takie udawanie i kombinowanie można wpędzić się w naprawdę niezłe bagno - i to bez odwrotu. Dlatego dziewczyny - warto się przełamać - im wcześniej tym lepiej.
I przemyślcie sprawę zanim opowiecie chłopakowi o swoich kompleksach.Jeżeli my cos potraktujemy jak atut - inni tez będą tak to traktować.
Powrót do góry
filifionka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie nie zgadzam zeby facetowi nie mowic o moim kompleksie - po co mam sie zadreczac nim sama?
a tak to moj Macius mnie zniego wyleczyl, nie mam zadnych zahamowan, wiem, ze dla niego moje cialo jest piekne i to mi wystarcza zeby uwierzyc w to co do mnie czuje. Zreszta On wciaz mi powtarza, ze nie liczy sie wyglad i czy duze czy male, tylko to co do niego czuje. I ma calkowita racje Very Happy a nikt nie jest idealny, a ja tez jego brzusiu okragly kocham, jak i jego calego Very Happy

Powrót do góry
ningio
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytając wasze wypowiedzi doszłam do wniosku jaki mój chłopak musiał mnieć szok przy mojej odsłonie hehe. Bo ja od zawsze noszę takie wypchane staniki. Nie wiem po prostu innych jakoś w moim otoczeniu się nie nosi tylko takie push-up, bo przez te miękkie przebijają sutki Neutral. I ostatnio tak czytam i każda z was pisze jak to jej głupio było, bo zdjęła stanik i piersi takie malutki XD wiedziałam, że staniki które nosze dodają mi piersi, ale ostatnio dopiero zorientowałam się jak dużo :> Zobaczyłam się w lustrze w stanikacvh które nosiłam w czasie, w którym się pozznaliśmy iiii kurcze serio to wyglądało jakbym była bardzo dobrze wyposażona (noszę 75 B z hm a oni robią serio wielkie poduszki i jeszcze takie odstające od ciała). Kurcze pewnie miał niezłego szoka mój boy jak zobaczył co się pod nimi kryje. Ale ja jakoś niegdy nie podchodziłam do tej kwestii jako oszukiwania Neutral Ale ostatnio stwiersziłam, ze to na też swoje plusy XD ostatnio kolega mojego chłopaka powiedział ,że mu zazdrości bo mam takie fajne piersi, takie jędrne XDD wiecie pod golfem to serio fajnie wygląda, a jak on może myśli, że takie mam serio XD no przyjamniej mój chłopak może poszpanować hehe
Powrót do góry
allysellings
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj chlopak mowi ze nie obchodzi go wielkosc, a jedrnosc, i ze moje sa idealne bo mieszcza mu sie w dloni (a grabie ma spore wiec ciezko by bylo sie nei zmiescic Very Happy)

a co do push up'ow - moi znajomi to dopiero maja zagadke, raz mnie widza z duzym biustem a na drugi dzien jest o rozmiar mniejszy - to jest dopiero zagadka (nie wszystkie staniki mam opancerzone - i nie zwracam uwagi jak zakladam)
napewno jakby tak ktos sie wnikliwiej przyjrzal to robi sie to podejrzane Confused

Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio mialam pierwsza odslone przed nowym chlopakiem Wink

Musze przyznac, ze forum i moj poprzedni chlopak na tyle wyleczyli mnie z kompleksow, wiec wrecz sie nie moglam doczekac Wink
Wiem, ze moje piersi sa male i to bardzo ale jakos sie ich nie wstydzila Wink Zerkalam tylko na reakcje Wink Ja bym nie umiala ukryc rozczarowania i licze na to, ze on rowniez tego by nie umial i ze zadowolenie bylo szczera reakcja Smile
Pewnie i tak wolalby, zebym miala wieksze, ale jak komus na kims bardzo zalezy to takie szczegoly sa nieistotne Smile
Powrót do góry
Sagita

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słusznie! Dziewczyny takie właśnie trzeba mieć podejście!
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba niewytrzymala i sie poszla utopic gdybym dowiedziala sie ze chlopak wolalby wieksze:/ Wiec wole sie nie dowiadywac tego... Szkoda konczyc zycie w wieku 18 lat:) A co do odslony... Ja mialam troszke dawniej z moim nowym i juz jej nie powtorze:) Tak sobie pomyslalam ze ja chodze w bardzo grubych push upach no bo w sumie nie mam nic... No i taka odslona to musi pieknie wygladac... Bo chlopak sciaga stanik a tu nagle biust znika:) A moze on sobie mial jakies takie fantazje i wyobrazal sobie mnie z takim biustem jak w push upach... Porazka:) Wiec teraz zastanawiam sie co tu zrobic... Bo tak zdeczka glupio wyglada jak teraz znow mam biust, potem nie mam i znow mam i tak dalej...
Powrót do góry
Alaya
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja myśle,że jeżeli któraś się obawia reakcji chłopaka na wielkość biustu,to powinna go z tym pomału oswajać.
Też nosze push-up'y bo po prostu ładniej wygląda jak coś się pod bluzką odznacza.Ale kiedy zaczęłam z moim obecnym chłopakiem się spotykać przestałam je nosić...żeby chociaż wzrokowo mógł sobie uświadomić sam,że nie ma się zabardzo czego spodziewać.
Poza tym kiedy się przytulaliśmy to jego ręce często błądziły pod moją bluzke.Pamiętam jego pierwszą reakcje,jak powiedział,ze słodkim uśmiechem na ustach..."Małe co?" a potem się po prostu roześmiał,ale nie tak złośliwie...chyba bardziej widząc moje zakłopatanie...
Ale co z tego.Spotykał się ze mną nadal.W końcu się kochaliśmy od tamtej pory nie jeden raz i cały czas jesteśmy ze sobą.
Pewnie jak większość facetów wolałby żeby były większe...tak jak i ja...ale nigdy nic mi nie powiedział i niedał nic odczuć...
Cóż dziewczyny grunt to znaleść odpowiedniego faceta
So dey be watchin' while we wiggle around look at dem drolin'...niggas ain't used to this sounds I keep em movin,all my ladies put ur hands in the air it's all right...gonna keep ur feet the whole night now
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
iluzja07

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny podziwiam Was. Ojj ja to już jestem jakaś skrzywiona psychicznie przez te cycki Sad Jestem bez faceta więc nie mam sie przed kim odslaniać, ale jak sobie wyobrażę że miałabym sie przed kimś rozebrać to ajjj Confused To jest straszne bo ja nie wiem czy to robię jakoś podświadomie czy coś, ale jak jakis chlopak zaczyna się mną interesować to najpierw myślę że fajnie i w ogóle... Poźniej przychodzi myśl:" a co będzie jeśli wyjdzie cos z tego? Bede musiała się mu pokazać" Nie wiem, jakoś tak nieświadomie to robię... I zaczynam budować mur nie do przejścia. Jakby jakaś wewnetrzna siła mówiła: "Lepiej nie mieć chlopaka, jak sie rozbierzesz przed nim???" Nie chcę tak myśleć ale to silniejsze ode mnie i wychodzę właśnie z takiego glupiego założenia. Wiem pomyślicie:"ale idiotka" Confused Wiem, wiem, że to glupie ale tak mam i jakoś nie potrafie tego zmienić, to za głeboko siedzi w mojej psychice Sad
Powrót do góry
Alaya
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w cale nie jest głupie...jeśli chodzi o mnie to jet to normalne,bo miałam identycznie.W sumie jak czytałam Twoją wypowiedz to tak jakbym sama siebie słyszała.I tak jak mówisz było z wieloma chłopakami,których poznawałam.W zasadzie nie dopuszczałam do tego żeby mogło coś się zrodzić,bo wiedziałam,że kiedyś przyjdzie pora na TO...ale do czasu.Takie myślenie mija naprawde,więc nie martw się na zapas.Chociaż jakby mi tak ktos powiedział jakis czas temu to nie dałabym wiary.Po prostu znajdz odpowiedziego faceta,a wszystko się ułoży i gwarantuje przestaniesz o tym wtedy myśleć...no w 85%...bo gdybym o tym nie myślała w ogóle to by mnie tu nie było
So dey be watchin' while we wiggle around look at dem drolin'...niggas ain't used to this sounds I keep em movin,all my ladies put ur hands in the air it's all right...gonna keep ur feet the whole night now
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Reklama

Wysłany: Sro Lut 20, 2008 21:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 8 z 16
Skocz do: