Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bez stanika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avika
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

allysellings napisał:
dlatego przestrzegam przed stanikowaniem sie od najmlodszych lat przy rownoczesnym mniemaniu o tym ze ma sie strasznie male piersi. od razu D sie nie zrobią z niczego - musi byc jakis stan poprzedni
tylko widzisz tutaj na forum sa dziewczyny, ktore ciagle maja to "nic" i niewiele sie zmienilo od czasu dojrzewania, ja np mam 20 lat a rozmiar piersi taki sam jak mialam 15, a moje kolezanki juz wtedy mogly pochwalic sie biustami powiedzmy w rozmiarze 75B a i jakies C by sie znalazlo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 25, 2007 23:15    Temat postu:

Powrót do góry
Maith
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 03:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

allysellings napisał:
dlatego przestrzegam przed stanikowaniem sie od najmlodszych lat przy rownoczesnym mniemaniu o tym ze ma sie strasznie male piersi. od razu D sie nie zrobią z niczego - musi byc jakis stan poprzedni

Problemem nie jest może nawet samo stanikowanie się, co te push-upy i to niestety zwykle noszone w złym rozmiarze.
W miękkim staniku i to jeszcze bez fiszbin raczej krzywdy sobie nie zrobicie.
Dołożenie fiszbin, czy tym bardziej push-upowej zgniatającej skorupki musi być wykonane idealnie prawidłowo. Inaczej to twarde narzędzie zbrodni będzie Wam szorowało po klatce piersiowej przerabiając Was jak stolarz w heblowaną deskę. Push-upy są najgorsze dodatkowo dlatego, że nie widząc ich niekompatybilności z własnym biustem nawet nie domyślacie się, co one Wam tam w środku robią w czasie, kiedy na wierzchu oszukują Was atrapą kształtu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
plaska_deseczka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja praktycznie nigdy. oszukuje siebie, że mam biust zakładając pushupy i do tego jeszcze grubaśne wkładki tak ze mój biust bez stanika ma 75 a w 81 Smile

wiem że źlw robie ale inaczej nie umiem i tylko dokupuje cora to drubsze i bardziej wypchane staniki

nawet w domu chodze w pancerniakach
Powrót do góry
qmpelka1
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie nosze stanika tylko jak śpie, się kąpię no i podczas miłosnych uniesień z moim facetem. Jak będę miała w koncu B to wtedy jeszcze bedę mogła nosić bluzeczki z odkrytymi plecami bez stanika.
Czasem też się go pozbywam jak siedzę sobie wieczorem w pokoiku i jest ciepło Smile
Dlaczego mam go nie nosić, skoro bez niego czułabym się niekobieco. Kobiecość nie ogranicza się do biustu, ale dla mnie jest to dość ważne, w końcu po coś tutaj jestem Smile
Powrót do góry
estelle00
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kilka swoich dziwnych przyzwyczajen i noszenie stanika jest jednym z nich.Np.,tak jak praktycznie zawsze musze mieć choć leciutko pomalowane rzęsy tak zawsze wśród ludzi muszę mieć choć najcieńszy staniczek.Może nawet czasem nie widać różnicy czy go mam czy nie,ale zawsze to jakiś taki komfort psychiczny.
Powrót do góry
filifionka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qmpelka1 napisał:
Ja nie nosze stanika tylko jak śpie, się kąpię no i podczas miłosnych uniesień z moim facetem. Jak będę miała w koncu B to wtedy jeszcze bedę mogła nosić bluzeczki z odkrytymi plecami bez stanika.
Czasem też się go pozbywam jak siedzę sobie wieczorem w pokoiku i jest ciepło Smile
Dlaczego mam go nie nosić, skoro bez niego czułabym się niekobieco. Kobiecość nie ogranicza się do biustu, ale dla mnie jest to dość ważne, w końcu po coś tutaj jestem Smile

no wlasnie Very Happy ja mam tak samo Rolling Eyes

Powrót do góry
Nightmare
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma takiej możliwości, żebym wyszła z domu bez stanika, jeżeli nie jest to spacer z psem w zimie, kiedy jestem w kurtce zimowej lub inne tego typu sytuacje. W innych przypadkach nie wyobrażam sobie siebie bez stanika... Zresztą dziwnie bym się czuła, jakoś ta nago Laughing Nawet po domu rzadko zdarza mi się chodzić bez... Jakoś tak się przyzwyczaiłam do noszenia biustonosza, że bez czuję się najzwyczajnie w świecie nieswojo... Nie wspominając już o tym, że bez wyglądam totalnie płasko, czuję się nieatrakcyjnie, niekobieco itd Crying or Very sad
Powrót do góry
milcia89
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja identycznie jak Nightmare Smile W domu chodze bez stanika, ale nie zawsze, bardziej jak mam cos luźnego na wierzchu, jakas bluza, duza koszulka. Z domu nigdy nie wyjde bez stanika, chyba ze bedzie to wyjście na dwor w kurtce = nie rozbieram sie Wink Wstydze sie poprostu... Te dwa 'cosie' sa takie tyci, ze ich w ogole nie widac bez stanika (push up oczywiscie Rolling Eyes ) Wink A wszystkie moje kolezanki sa takie cycate ehh :P Laughing
Powrót do góry
allysellings
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stanik to jak majtki - zawsze go trzeba miec - chyba ze ktos lubi bez pierwszego i drugiego.

a ten stanik to jak wlasna skora niekiedy sie staje

ciekawe jak bylo z Adamem i Ewą - pewnie nie miala porownania to sie jej wlasne podobaly, a moze chowala je w listkach bo zobaczyla ze nawet jakblka sa wieksze? Wink

Powrót do góry
qmpelka1
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ally może chowała, bo Adam miał mniejsze :P
ps. ja już wolę wyjść bez majtek niż bez stanika :P (mówcie, że jestem dziwna, ale czułabym się pewniej) w końcu i tak nosze stringi Laughing
Powrót do góry
necia1986
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko w domu czasem sciągam. Jezeli by mnie widział ktos oprocz meża bez to chyba bym sie ze wstydu spaliła.... NAwet latem nie moge ładnej bluzki bez pleców ubrać bo biustonosz:/ a bez ramiączek nie moge bo jeszcze bardziej odstaje i jeszcze bardziej widac pustke jaka jest w środku.. Bardzo smutne.. No wiadomo ze jedynie nad wode w stroju .. ale zawsze mam nadzieje ze nie spotkam znajomych, szczegolnie kolegów/ mężczyzn... Potem niektorzy sie nabijają- niedorozwinięci Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
busia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tak jak wiekszosc z was, bez stanikachodze tylko w domu. czasami tez chodze w 'miekkich ' , sportowych stanikach , ale rowniez tylko po domu. raz zapomnialam zmienic stanik na push up'a przed pojsciem do pracy i tak mi bylo wstyd ze sobie husteczkami higienicznymi wypchalam :P to straszne uczucie jak sie ludzie tak patrza .... jakby czlowiek byl jakims gorszy. dobrze, ze nie wszyscy sa tacy i naprawde sa faceci, ktorym podobaja sie piersi dla samych piersi. osobiscie moj dobry kumpel powiedzial mi kiedys, ze co prawda z wiekszymi piersiami mozna wiecej zrobic, za to male piersi lepiej wygladaja , maja zgrabniejsze ksztalty i ze super wygladaj bez stanika Very Happy wiec moze nie powinlysmy sie tak przejmowac ?

(latwo powiedziec...)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tutsiii

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
co prawda z wiekszymi piersiami mozna wiecej zrobic,
hehehe ciekawe co miał na myśli Very Happy ale nie zmieniając tematu
ja muszę wam powiedzieć ze coraz częściej chodze bez stanika..mamy dziś 13dzień stycznia i ja może w staniku byłam tylko dwa razy, a tak ciągel smykam bez...jednym słowem postanowienie we wigilię dużo dało Wink ciekawe tylko na jak długo Laughing Zobaczymy jak lato przyjdzie. Mojemu bardzo się to podoba Very Happy
Powrót do góry
agajaga
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biustonosz sciagam tylko do kapania i spania.Bez niego czuje sie płaska jak deska ,nie atrakcyjnie i nie jak kobieta .Jedynie biustonosz dodaje mi pewnosci siebie.
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio w ogóle nie wychodzę bez stanika (a wcześniej czasem zdażało mi się to), bo jak się tak zastanowiłam... To po co? Laughing Tym bardziej, że nie noszę push-upa. No nie wiem, po prostu nie widzę sensu w chodzeniu bez stanika, przecież to część bielizny Wink Jakie są Wasze motywy?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 23:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 12 z 26
Skocz do: