Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fobie i dziwactwa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qmpelka1
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Ja zawsze czytam napisy na cudzej odzieży np.jak ktoś ma kurtkę z naszywką Razz czasem to robię kilka razy :P
2.Nienawidzę kurzu na rękach- muszę od razu biec go zmyć- najlepiej pachnącym mydełkiem.
3.Jestem audiofilem- muzyka może ze mną zrobić wszystko: doprowadzić do łez albo do podniecenia (czasem to jest uciążliwe ^^)
4.Jestem płaczliwa- moja wrażliwość od zawsze mi przeszkadzła, zawsze przejmuję się problemami zbyt intensywnie nawet jeśli dotyczą kogoś kogo nie znam.
5.Przy każdym facecie chce być podziwiana (to chyba wynika ze znaku zodiaku :P - jestem Lew)
6. No i fobia na pkt cie piersi jak widzę kobietę z dużym biustem czuję do niej jakąś taką niechęć- albo po prostu zazdrość- mam nadzieję, ze dzięki tym ziółkom w koncu ten koszmar minie i też będę mogła nosić dekoldy Smile jak każda kobieta, która chce być podziwiana.
7.Nie mogę oblizywać patyczków od loda jeśli są wykonane z drewna, przechodzą mi wtedsy takie nieprzyjazne dreszcze po plecch :P bleee

Reklama

Wysłany: Sob Gru 01, 2007 23:55    Temat postu:

Powrót do góry
estelle00
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- nie potrafię zliczyć ile razy dziennie myje ręce.A jak potem uznam,że ręcznik, którym je wytarłam nie był idealnie czysty to myję jeszcze raz i juz nie wycieram Smile
-brzydzę się piciem ze szklanek w pubach, jedzeniem sztućcami w restauracjach, dotykaniem czegokolwiek w publicznych toaletach
-denerwuje mnie jak ktoś nie zamyka sedesu, a już jak nie spuszcza po sobie wody to po prostu mnie rozwala!
-zawsze najprzyjemniejsze rzeczy zostawiam na koniec : najpierw obowiązki- potem przyjemności, najpierw mniej smaczna część potrawy,a pózniej najlepsza
-jestem raczej pedantyczna (dopóki w pokoju panuje porządek to wszystko musi być idealnie - żadnych paprochów na dywanie -nic).Ale często jest tak,że z braku czasu sama zaczynam rozkładać ubrania, papiery itp. i jak już zrobię choć najmniejszy bałagan to później powstaje taki syf,że nie mogę się przecisnąć przez swój pokój( i wtedy nic mi nie przeszkadza Smile
-nie zasnę jeśli nie zmyję makijażu i nie umyję zębów( choćbym była nie wiem jak padnięta, musze to zrobić)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie potrafię zrobić sobie dnia brudasa: zmycie makijażu i umycie zębów to podstawa!!!

Moim zboczeniem jest, że w telefonie zapisuję każda wydaną złotówkę (dosłownie każda,np. kawa na uczelni 1, baton 1), a jak mi się kończy miejsce w smsie to przepisuje to do specjalnego zeszytu... jak mi się coś nie zgadza potrafię siedzieć 3 godziny i analizować kiedy i na co wydałam kase...
Powrót do góry
Samanta
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hania napisał:
Ja też nie potrafię zrobić sobie dnia brudasa: zmycie makijażu i umycie zębów to podstawa!!!

Moim zboczeniem jest, że w telefonie zapisuję każda wydaną złotówkę (dosłownie każda,np. kawa na uczelni 1, baton 1), a jak mi się kończy miejsce w smsie to przepisuje to do specjalnego zeszytu... jak mi się coś nie zgadza potrafię siedzieć 3 godziny i analizować kiedy i na co wydałam kase...

sorry za off top, ale to fajne Smile
na zajeciach kiedyś babka nam opowiadała o kobiecie, która przez całe swoje życie zapisywała tak wszystkie wydatki - właśnie jak ty Haniu - na jedzenie dziś tyle i tyle, imieniny wnuka - na prezent tyle i tyle itd. staruszka mieszkała sama i jak zmarła i rodzina się zajęła porządkowaniem mieszkania, to znaleźli kilaset takich grubych zeszytów zapisanych od deski do deski. i zamiast oddać to dla jakichś "celów naukowych" (moja socjologia grzebałaby i analizowała dłuuugo:) świetny materiał badawczy) oddali do księgi rekordów ginessa - także wiesz, moze Twoje dziwactwo okazać się korzystne kiedyś dla kogoś Wink
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pieniądze too ja mam znowu tak że kiedy mam jakieś drobniaki nie władam ich do portfela tylko wrzucam luzem do szuflady, to do torebki, kosmetyczki i w różne mniej lub bardziej dziwne miejsca a pod koniec miesiąca kiedy jestem spłukana robię wielkie przeszukiwanie swoich rzeczy za choć paroma grosikami, a jaką mam potem radość kiedy znajdę Very Happy mimowszystko z takich drobiazgów potrafi się uskładać niezła sumka

Kolejnym dziwactwem, jednym z wielu zreszta Wink jest to że bardzo przywiązuje sie do organizmów żywych. Nie jadam mięsa oprócz ryb ale kiedy u mnie w pracy pojawiło się akwarium z kolorowymi rybkami, którymi musiałam sie zajmować nie mogłam jeść ryb przez kilka tygodni dopóki nie zdechły. Innym razem kupiłam sobie bazylię w doniczce, żeby mieć zawsze świeżą do makaronu czy sałatekl, ale posłużyła mi w tym celu tylko raz bo czułam się strasznie podle kiedy tak obrywałam jej listki i zjadałam Razz Embarassed
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koljna fobia...
Jestem na diecie, z kilkudniowym wyprzedzeniem robię sobie 'menu' na cały przyszły tydzień Rolling Eyes . Wszystko mam ładnie napisane na kartce, o której godzinie co zjem, ile łyzek płatków wsypię do mleka, lista zakupów wygląda teraz tak, ze np. w srodę kupie to i tamto, zeby mieć świeze na czwartek, a w sobotę kupię coś innego, bo skończy mi się i nie będę mieć na niedzielę Wink

Ile ja czasu na to marnuję Rolling Eyes Ale niestety muszę, inaczej nie byłabym w stanie pohamować się i jesć normalnych posiłków... mam nadzieje, że po skończeniu diety znowu będzie bardziej spontanicznie Wink
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malwa ja mam tą samą fobię Very Happy
Też jestem na diecie...tyle że ja to już zwariowałam... Licze kalorie wszystkich produktów Confused Dziś mam się napić z kolegą ostatni raz (bo od jutra adwent/1 faza mojej diety na której alkohol jest stanowczo zabroniony/mój wyjazd za granicę) no i on powiedział że zda się na mój gust co do picia...A ja...jak zaczęłam liczyć kalorie wszystkich możliwych trunków to wyszło na to..że nic nie powinnam bo wszystko ma PUSTE kalorie Confused Ostatecznie zdecydowaliśmy się na białe wino, ale ja i tak wypiję tylko lampkę żeby nie władowywać w siebie niepotrzebnych kalorii... Każdy kęs przeliczam na kalorie...Ajj w ogóle...Do tego nawet w miarę systematycznie ćwiczę...Od jutra będe mogła jeść tylko białko (Broń Boże produktów mlecznych zawierających białko- jedynie jajka, drób, ryby), owoce i warzywa Very Happy Wszystko inne jest przez 2 tyg zabronione... No więc nakupiłam sobie ryb, owoców, warzyw (tak trochę na 2 dni żeby starczyło, potem kupię świeże). No i różnimy się tylko tym...że ja tego nie rozpisuję- ja mam to w głowie... A posiłki wymyślam z jednodniowym wyprzedzeniem, czyli np dziś wieczorem pomyślę co zjem jutro na obiad...To chyba najgorsza z moich fobii...Ale pierwszy raz jestem taka zaparta...I wiem że mi się uda schudnąć! Mam motywację Very Happy No i już klilka dni wytrwałam...Więc teraz dieta powinna pójść gładko.
Hania
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samanta napisał:
Hania napisał:

sorry za off top, ale to fajne Smile
na zajeciach kiedyś babka nam opowiadała o kobiecie, która przez całe swoje życie zapisywała tak wszystkie wydatki - właśnie jak ty Haniu - na jedzenie dziś tyle i tyle, imieniny wnuka - na prezent tyle i tyle itd. staruszka mieszkała sama i jak zmarła i rodzina się zajęła porządkowaniem mieszkania, to znaleźli kilaset takich grubych zeszytów zapisanych od deski do deski. i zamiast oddać to dla jakichś "celów naukowych" (moja socjologia grzebałaby i analizowała dłuuugo:) świetny materiał badawczy) oddali do księgi rekordów ginessa - także wiesz, moze Twoje dziwactwo okazać się korzystne kiedyś dla kogoś Wink

Nigdy nie pomyślałabym o sobie jako o "przypadku socjologicznym" Very Happy

Niewtajemniczeni (czyli wszyscy oprócz mojego chłopaka i 2 przyjaciółek) ciągle pytają: do kogo Ty tak piszesz...

Pochwalę się, że mam juz 2 grube zeszyty zapisane i 3 się kończy;)
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hania napisał:
Pochwalę się, że mam juz 2 grube zeszyty zapisane i 3 się kończy;)

nie przerywaj, może kiedyś zostaniesz z tego powodu znana/sławna Very Happy
Powrót do góry
sssecret
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może któraś z Was boi się jeść przy ludziach? Oprócz rodziny Confused
niestety, mnie dotknęła taka fobia Sad
Powrót do góry
iluzja07

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh ja bać, to się nie boję...ale przyznam że krępuje mnie to czasem trochę Confused Nie wiem czemu, ale czasami wole byc głodna niż zajadać coś w wiekszym towarzystwie, hehe Embarassed
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ostatnia fobia:
Zaparzam sobie czerwoną/zieloną herbatę po czym siadam do komputera... Przypominam sobie o niej po jakiś 2 godz keidy jest już zimna i krzycze na wszystkich w koło że mnie nie zawołali na herbatę a byli w kuchni i widzieli że stoi pod przykryciem i czeka na wypicie... Jak już opadają emocje zaparzam druga i czasem historia się powtarza Very Happy
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sssecret napisał:
a może któraś z Was boi się jeść przy ludziach? Oprócz rodziny Confused
niestety, mnie dotknęła taka fobia Sad

Nie boje się ale nie lubie, obrzydza mnie widok jedzących ludzi.. Rolling Eyes Nie lubie też kiedy ktoś na mnie patrzy kiedy jem bo to troche hmm.. osobiste Very Happy Czasem kiedy wracam późnym wieczorem pociągiem i chce cos zjeść mimo że bezpieczniej zajmować miejsce wśród ludzi to ja szukam pustego przedziału żebym mogła spokojnie sobie podjeść Cool kiedy nie uda mi się takiego znajsc albo ktos sie dosiadzie to czekam aż wrócę do domu i dopiero wtedy rzucam sie na jedzenie.
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja z jedzeniem przy ludziach nie mam żadnego problemu Very Happy
za to gorzej jest ze smarkaniem.... Laughing
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam problemy z jedzeniem przy innych Confused Mam wrazenie, ze dziwnie wygladam, gdy jem... A podobno wspolny posilek laczy ludzi...
Ze smarkaniem tez mam problemy... Zawsze wycieram ten moj nos za dlugo, zeby nic kompletnie nie zostalo na zewnatrz Wink A i tak chodze niewysmarkana Wink
To mi wyglada na nieumiejetnosc przystosowania sie do wspolzycia z innymi ludzmi Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Mar 09, 2008 08:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12
Skocz do: