Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam na nowym forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 68, 69, 70  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Poznajmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vilaia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Very Happy
Jestem już jakis czas na tym forum więc wypadało by naskrobać coś o sobie.
Mam 20 lat,jestem z Łodzi,na forum trafiłam tu z kafterii Smile
Mam 168cm wzrostu,waże 50kg i mam mały biust :P :P :P Nie trudno sie domyslić Smile Maże o miseczce C ale poki co pełnym B nie pogardze Smile
No i z takich pierdół to może jeszcze napisze,że jestem troche postrzelona i mam bzika na punkcie ciężkiej muzyki,koncertów itp. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Póki co skupiam się na moim malutkim biuście i mam nadzieje,że osiągne swój wymarzony rozmiar czego wszystkim Wam kochane kobietki z całego serca bardzo gorąco życzę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pią Lis 17, 2006 16:14    Temat postu:

Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alez ja jestem niekulturalna;) witam sie dopiero teraz, ale lepiej pozno niz wcale:) Trafilam tu przez kafeterie z powodu mojego mikroskopijnego biustu, o ile to mozna nazwac biustem;) Moze znajdę na forum cos co mi pomoże, jesli tak by sie stalo to będe przeszczęśliwa:) jestem człowiekiem malej wiary, ale dużej nadzieii Wink

Ostatnio zmieniony przez Libra dnia Sob Paź 06, 2007 13:20, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamila27
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!!
Mam na imię Kamila, mam 27 lat.
W sierpniu urodziłam synka i jak to bywa niestety po karmieniu moje piersi zrobiły sie straszne Crying or Very sad , sflaczałe miękkie, mniejsze.
Zawsze mialam rozmiar ok 75 B w ciąży piekne piersi duze C, szkoda że tak nie zostało Confused
musze poszukać jakiegoś sposobu bo wpadam w kompleksy, najgorzej jak mąż mnie dotyka Crying or Very sad koszmar, pracuje także nad zgubieniem kilogramów po ciąży.
Kurde musze sie doprowadzić do porzadku bo moje poczucie wartości leży teraz w gruzach Crying or Very sad
Doradźcie mi proszę dobrą metode bo przejrzałam prawie wszystkie wątki i jestem zagubiona Sad
Powrót do góry
Niefajna
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Mam na imie Dorota i coś mi się wydaje że jestem jedną z najmłodszych osób na tym forum, mam tylko 15 lat (tak wiem gówniarz jestem) Wink Na forum trafiłam dzięki dobroci koleżanki, no i mam nadzieję że w czymś mi to pomoże Smile
Powrót do góry
ata
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie. Seniorka Was, Dziewczyny, wita.Mam 34 lata (tak,tak Very Happy ) Icierpię na mały biust od zawsze.Mam nadzieję, że od dziś się to zmieni.chociaż nie zdąrzłam ,jak narazie ustalić, jaki jest mój typ.Pozdrawiam.
Przebiegła
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo serdecznie Wink

Mam na imię Kasia,mam 18 lat.
Powrót do góry
kaatharsis
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkie bardzo serdecznie. Mam 21 lat i znalazłam się na tym forum z takiego samego powodu jak większość was.

Mam 70A i marzy mi się pełne B.

Od kilku dni śledzę wasze poczynania i muszę przyznać, że poczułam w sobie wielką siłę. Odzyskałam nadzieję na to,że mogę osiągnąć to o czym marzę Smile). Będzie mnie to kosztowało wiele pracy i ogromnej systematyczności ... ale do wytrwałych świat należyexlaim

Trzymam za was kciuki Smile))
Powrót do góry
wera24
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc dziewczyny jestem tutaj nowa i oczywiscie z wielkim kompleksem mojego biustu. Przygladalam sie waszemu forum i musze powiedziec ze dalyscie mi nadzieje, moze u mnie tez cos urosnie, w kazdym badz razie od kilku dni robie masaze i wlasnie kompletuje ziolka a wiec do dziela a wam drogie dziewczyny zycze wytrwalosci i oczywiscie duzych biustow
Powrót do góry
Lie
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
na forum trafiłam przypadkiem, wiedziona swoim kompleksem Wink . Mam 27 lat i małe b, marzy mi się c.
Mam nadzieję, że wspólne wsparcie i inicjatywa dodadzą nam wigoru do działania i wzrostu naszych piersi :P .

Pozdrawiam Wszystkich
Lie
Powrót do góry
Tiamo22
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam 23 lata choć żadko kto mi tyle daje... Mam idealne ciało i duże powodzenie u męzczyzn, jest tylko jedno ale. Mój biust. Wygłada fajnie w push-up`ie, ale to tylko pozory. Jestem szczupła 160cm/45kg i płaska. Niecała miseczka A, czyli tzw. AA.
Testowałam przez dwa meisiące Quick Bust (bez efektów) i kremy powiększające do biustu (ujędrniają ale nie powiększają). Bioę także Diane 35 od prawie dwóch lat. Zero efektów, choć dobrze się po nich czuję. Nie tyję bo biorę na noc.
Postanowiłam wypróbować Estrevę, czytałam o dziewczynie która właśnie połązyła branie Diany i Estrevę i miała zadawalające efekty.
Zamierzam jednak zużyć tylko jedno opakowanie Estrevy - boję się o skutki uboczne, poza tym jak ma podziałać to podziała od razu (po pierwszej tubce) jak nie to nie. Dawkę zamierzam stosować tak jak ona, dwa razy dziennie na każdą pierś... Mam nadzieję, że się uda...
Jako nastolatka byłam ypem endrogennym - "chłopczyca", miesiączka zatrzymywała się na kilka miesięcy, agresja, libido ekstremalnie wysokie itd.
Teraz biorę Dianę więc jest zmiana.. Ale wydaje mi się, że a dawka estrogenów jest niewstarczająca, aby nadrobić zaległości, w szczególności, że rozchodzi się po całym organizmie, a nie tylko do piersi.
Dzisiaj pierwszy dzień kuracji...
Powrót do góry
Asikowa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczyny!
Własnie sie zalogowałam. Dosyc dawno temu(jakis rok) czytywałam Was na kafeterii. Wtedy też próbowałam zrobić cos ze swoim biustem, stosowałam autosugestię, masaże, kozieradkę,Maxi buste. Nic nie pomogło. Zniechęciałam sie i zaprzestałam walkęSad
Teraz postanowiłam na nowo spróbować powalczyc o większe piersi, bo strasznie mnie to dołuje.
Czytam o Waszych efektach i strasznie się cieszę bo to oznacza, że i i ja mam szansę. Gratuluję Wam! Mam nadzieję, że i mi sie uda.

Mam na imię Asia, mam 21 lat. Moja róznica wynosi 8 cm.
pozdrawiam!!
Powrót do góry
M.
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam :P

75/88, czyli A[małe A]. Marzy mi się pełne B.
Mam 173 cm wzrostu, 57kg, chociaż podobono tego po mnie nie widać...
Powrót do góry
edycja
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej. mam na imię Edyta
po raz pierwszy jestem na takim forum i mam tremęSmile
mam bardzo małe 70B, praktycznie 70A i pewnie jak wszystkie dziewczyny tutaj, chcę coś z tym zrobić.. w naturalny sposób..
Powrót do góry
Coffee
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej:)znalazłam to forum przez gazetę.pl.prawdę mówiąc nie chciało mi się wierzyć że cokolwiek jest mi w stanie pomóc(5-6cm różnicy)ale czytając posty o efektach no i Wasza detrminacja,sprawiły że zaczynam kuracje Very Happy mam prawie 21 lat-rocznik1986 i to chyba przez Czarnobyl mam ten problem Wink obecnie mieszkam i studiuję w Anglii,pochodzę z Krakowa:) mam 170cm i ważę 53kg,marzy mi się pełne A
Powrót do góry
maalutkaa88

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomnialam sie przywitać. gdzie moje maniery? :P tak wiec witam. duzo czasu spedzalam w internecie na poszukiwaniu jakichs naturalnych sposobow powiekszania piersi az wreszcie trafilam na to cudowne forum. tak wiec mam 18 lat w sumie prawie 19. mam 165 cm wzrostu, waze 45 kg. ale staram sie przytyc bo wtedy i piersi moze sie ciut powieksza. niestety albo stety taka przemiana materii.ale coz poczac.w kazdym razie jestem plaska jak deska. mam tak polowe A a moze nawet nie...w kazdym razie wierze ze dzieki temu forum to sie zmieni.
Reklama

Wysłany: Nie Gru 10, 2006 23:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Poznajmy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 68, 69, 70  Następny
Strona 5 z 70
Skocz do: