Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rozmiar piersi matki a preferencje syna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DeadWhisper
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libra napisał:
na pewno woli mniejsze niż na starość wiszące do pasa.

no wlasnie moj tak samo, ale nie chetnie odpowiada mi na takie pytania..Moze wynika to z nieszczerosci? Bynajmniej wieksza uwage zwraca na pupe...W sumie to lepiej Wink
Jego mama ma male piersi...Szczerze mowiąc jak ja zobaczylam to bylam zaskoczona bo pierwszy raz w zyciu widzialam dorosla kobiete z tak malym biustem! I musze przyznac ze u mlodej dziewczyny maly biust ladnie wyglada, ale juz u dojrzalej kobiety(szczegolnie z duza pupa) nie bardzo...
Pamietam jednak jak kiedyś powiedzialam "...ale ja nie chce miec piersi jak twoja mama!" to sie obrazil(tzn powiedzial cos na miare "no wiesz co!") ;P moze chodzilo o to ze obrazilam(?) jego mame... Albo sadzi ze takie jak mamusi to najladniejsze heheh ;p

Chociaz nigdy tez nie zapomne jego miny kiedy po raz pierwszy zobaczyl moja mame ktora przy swojej prawie 40-stce ;P wyglada na 25 figura idealna, piersi duze... Pewnie wyobrazil sobie ze ja kiedys tez takim cudem bede i tylko mi wciska ze mam piekne piersi ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 16:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: