Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna Naturalne metody powiększania piersi :)

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OSTRZEŻENIE
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maith
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 241
Skąd: z Lobby Biuściastych

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 18:19    Temat postu: OSTRZEŻENIE Odpowiedz z cytatem

Właśnie odebrałam tu prywatną wiadomość od naganiaczki pracującej dla Rozmów w Toku. Jeśli ja ją dostałam, to pewnie dostałyście ją wszystkie.
Nie dajcie się w to wrobić, był już taki program w kwietniu. Zrobili z tych dziewczyn wariatki i ofiary losu, a wszystko to pod hasłem bycia deską - horror.

Inna z naganiaczek trafiła właśnie do jednej z lobbystek piszącej na Kafe. Z ich wymiany maili wynika, że tym razem program odbędzie się pod hasłem "braku piersi". Tu link do wątku na ten temat na LB
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=88288615

A tu link do dyskusji przy okazji kwietniowego programu na LMB
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50580&w=78315264&a=78315264

Proszę, wrzućcie to gdzieś w formie ogłoszenia, żeby ostrzec forumki. Występ w takim programie może się skończyć poważną traumą.
_________________
A moje propozycje ubrań na mały biust są na:
http://bra-fitting.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Gru 09, 2008 18:19    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 1337

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie dostałysmy Wink Nie martw sie my jesteśmy za brzydkie do tv więc nie damy się w nic wciągnąć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt


Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 679

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam sie do telewizji nie pcham z reszta uwazam ze jak juz ktos sie skusi na takie cos to musi sie liczyc z konsekwencjami...malpy z siebie nie zrobie Wink z reszta z moim rozmiarem to by mnie wysmiali bo jestem w koncu po kuracji gdzie dorobiłam sie paru centymetrów wiecej a sa przeciez dziewczyny ktore niestety maja z tym wiekszy problem
_________________
emerytura...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rivka
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 807

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za ostrzeżenie, Maith.

Osobiście bardzo lubię TVN, ale wiem też, jak działają te programy typu Rozmowy w toku czy Uwaga (opowieści znajomych). Pamiętam też program o kobietach z dużym biustem i rozmowę na ten temat chyba na Lobby Biuściastych. Tak więc tym programom zdecydowanie mówię NIE!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cami86
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 61
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, szkoda, że tak późno przeczytałam ten temat... A nie sądzicie, że dobrym pomysłem byłoby wysłanie dziewczyn , które osiągnęły zadowalające efekty, aby pokazać światu, że istnieje alternatywa dla operacji plastycznych? I więcej kobiet dowiedziałoby sie o naszym forum? Może za bardzo bujam w obłokach, ale to chyba nie jest zły pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikita123
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 153

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cami86 napisał:
A nie sądzicie, że dobrym pomysłem byłoby wysłanie dziewczyn , które osiągnęły zadowalające efekty, aby pokazać światu, że istnieje alternatywa dla operacji plastycznych?

A nie sadzisz, ze te dziewczyny, ktore osiagnely zadowalajace efekty gdyby chcialy to "wyslalyby" sie same? Ja taka wiadomosc kiedys otrzymalam i od razu usunelam, nie wyobrazam sobie opowiadac o tym jak faszeruje sie ziolami masuje medytuje czy co tam jeszcze .
_________________
Crede, quod habes, et habes.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samanta
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 965

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikita123 napisał:
cami86 napisał:
A nie sądzicie, że dobrym pomysłem byłoby wysłanie dziewczyn , które osiągnęły zadowalające efekty, aby pokazać światu, że istnieje alternatywa dla operacji plastycznych?

A nie sadzisz, ze te dziewczyny, ktore osiagnely zadowalajace efekty gdyby chcialy to "wyslalyby" sie same? Ja taka wiadomosc kiedys otrzymalam i od razu usunelam, nie wyobrazam sobie opowiadac o tym jak faszeruje sie ziolami masuje medytuje czy co tam jeszcze .



otóż to.. do mnie też dochodzą takie maile (bo mi na skrzynkę przesyłają akurat)


ostatnio jest jakiś boom na nieudane operacje plastyczne (rozmowy w toku, przynajmniej ta osoba która pisze maile przedstawia się jako z RwT) - co chwila zapraszają do udziału w programie Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cami86
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 61
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co, widziałyście ten odcinek Rozmów w toku? Ja oglądałam. Tematem były tak zwane "zerówki". Nie wiem co to za rozmiar po naszemu, ale chyba AA, jak sądzicie? I wiecie co? Albo to ja się nie znam na stanikach, albo one, bo ja noszę 70B, a mam mniejszy biust niż niejedna z nich, a wszystkie wystepowały bez biustonoszy. Jedna (ta najstarsza) na moje oko miała co najmniej B, a twierdziła, ze ma 0 i to jest dla niej taki kompleks, że od 12 lat musi nosić protezy. To co ja mam powiedzieć? Sad A jak Wasze wrażenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samanta
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 965

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cami86 napisał:
I co, widziałyście ten odcinek Rozmów w toku?



nie oglądałam niestety, ale dziewczyny na beauty pisały podobnie do ciebie..
że między innymi dlatego nie żałują nic a nic operacji.. (po tym co mówiły te występujące tam kobiety, jakie straszne kompleksy etc)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rivka
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 807

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam samą końcówkę. Babeczka chudziuteńka, na moje jeszcze malo wprawne oko, to powinna obwód 60 nosić albo nawet 55 (gdyby takie szyli Wink ) a w podpisie: nosi rozmiar 75 "0". Padłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cami86
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 61
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, dokładnie. Wyglądała jakby z 40kg ważyła! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isalea
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 516

PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://rozmowywtoku.onet.pl/1544561,1,archiwum.html

komentarze do odcinka mówią same za siebie. Jak sie kliknie w kamerke mozna zobaczyc zwiastun.
_________________
Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach Smile

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cami86
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 61
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej dobił mnie komentarz: "facet, który lubi płaskie, to pedofil" Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ANIA28
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 173

PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EDIT

'' Wkurza mnie takie użalanie się nad sobą "oh jaka ja biedna jestem, nie mam biustu, facet mnie nie kocha, woli inna..." bla bla bla też mi problem, nieuleczalna choroba czy sytuacja bez wyjścia to dopiero problem, zacznijcie po prostu jeść jak normalny człowiek, to i biust się pojawi, bo niby na czym ma się trzymać? na szkielecie? ''
A mnie wkurza taki tekst.......... ( tak na marginesie schudło mi się ale cycki ok )..........Duzo jest w tym prawdy niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cami86
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 61
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nawet jak byłam tłustawa, to nie miałam biustu - mało tego, prawie zlewał się z brzuchem. Dopiero teraz jak schudłam coś mi się odznacza. Laska, która napisała, że mamy zacząć jeść pewnie sama ma jakieś kompleksy i zazdrości szczupłym dziewczynom, ale obraca to w złośliwosci. Znam wiele dziewczyn (przy kości), które dogryzają szczuplejszym, ze niby anorektyczka, w ogóle nie kobieca, zero cycka, zero dupy, a same płaczą po kątach, że są grube i nie mogą schudnąć. Wkurza mnie taka obłuda. To jest taka głupia gadka. To tak jakby powiedzieć do grubej: "Nie wiem co to za problem stracić duzy tyłek! Po prostu mniej jedz!" Gdyby przytycie lub schudnięcie byłoby takie proste dla kazdej osoby, to nie miałybyśmy kompleksów...

ANIA28 napisał:


tak na marginesie schudło mi się ale cycki ok


Ja Aniu mam wyraźniejszy biust niz jak ważyłam 5 kg więcej. Przy 86cm w biuście miałam 70cm w pasie, a teraz przy 84cm mam 64 w pasie Smile


Ostatnio zmieniony przez cami86 dnia Pią Mar 06, 2009 15:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 06, 2009 14:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Naturalne metody powiększania piersi :)  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group