Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna Naturalne metody powiększania piersi :)

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Granica wieku
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 1337

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Gabi, przykro mi, że Twój chłopak Cię zostawił i to z tak błahego powodu ale to tak naprawdę świadczy o nim, tak to już jest że w tym wieku chłopcy i dziewczęta niestety też dokuczają z powodu wyglądu, choc tak naprawde często bez powodu, to już taki mankament dojrzewania. Przekonasz się ze z wiekiem, bedziesz słyszala coraz mniej zlośliwości, choć nadal mogą się zdarzać.

Rzeczywiscie ziółka mogą teraz namieszać w Twoich hormonach, więc lepiej zachować ostrożność niż poźniej znosić tego przykre skutki. Nie poddawaj się, nadal stosuj masaże może spróbujez autosugestii? Wypróbuj sposoby, które nie zaszkodzą w Twoim wieku a za parę latek rozpocznij kurację. Poki co staraj sie nie zwracac uwagi na wszelkie złośliwości i docinki, to tylko ujawnia gówniarstwo osób z którymi masz doczynienia, jesteś od nich mądrzejsza i nie musisz zwracać na to uwagi. Za parę lat Ci sami koledzy bedą mogli o Tobie tylko pomarzyc więc głowa do góry Wink

Poczytaj forum jeszcze raz cos dla siebie wybierzesz
podrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 07, 2009 13:47    Temat postu:

Powrót do góry
aneszkauno
Stary Bywalec
Stary Bywalec


Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 133
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 14:09    Temat postu: aneszkauno Odpowiedz z cytatem

O rany xxxGabixxx to o czym piszesz to wręcz dramatyczne!exlaimexlaim
dziewczyno w jakim okrutnym środowisku zyjesz exlaimexlaim! spojrz na innych jak na potwory a nie na siebie jak oni mogą to ci robićexlaimexlaim!! pzreciez to ktos musi byc be zlitosci i serca, ty masz tylko 15 lat na boga exlaimexlaim!! i co to za chlopak widac ze jesli kogos kocha za biust to daleko ta milosc nie zajdzie, biust to nie ty cała tzn nie ma decydowac o twojej wartosci ja jestem 15 lat starsza i tez mnie chlopak rżucił jak mialam 15 lat pierwsza milosc pierwszy chlopak i po tym tez sie obwinialam ze to dlatego ze jestem nie kobieca z malym biustem i zaczelam sie nie nawidzic i to mi zatruło zycie na 15 lat kompleksy i nie wiara w siebie, nie daj sie w to wpedzic szczegolnie ze masz jeszcze kilka lat do zakonczenia calkowitego rozwoju, ja wiem jak to jest byc sama z tym problemem to strasznie ciezkie kolezanki nie pomagały bo same myslaly o nowym biustonoszu i tede tez myslałam ze do szczescia mi biustu brakowalo ale wcale tak nie musi byc nie wiem czy cie pociesze, ale po pierwsze znajomych szcegolnie chlopakow poszukaj gdzie indziej ale wybieraj tych co cenia dziewczyny nie za biust bo ja widze do okola piekne bezbiusciaste dziewczyny bardzo kobiece i czy moj maz czy inni znajomi (faceci ) potwierdzaja ze takie dziewczyny sa piekne, mozesz nadrobic ciuchami, popracuj nad figurą zawsze sa biustonosze z wkładka nie musisz kupowac tej najwiekszej ja jak mialam 15 lat to do 19 roku zycia nosilam biustonosz z wkładka takie A juz nawet o tym zapomnialam, kolezanki mi zazdroscily figury modelki ze bylam chuda a ja siebie nie docenialam bo maly biust żałuje że się nie odważyłam zostać modelką, na uczelni pozowałam do rysunku studentom czesto mnie chcieli bo podobala sie im moja figura i troche mnie to podniosło na duchu ale żal został ze nie wykorzystłam mojej szansy mąż mi do tej pory to mówi, wiec ty nie marnuj swojej docen swoje zalety, u mnie identycznie same deski w rodzinie, ale wazneto samo akceptacja ja obwinialam moj biust za wszytko co mi sie przytrafialo nienawidzialam go a to był błąd, co ci doradzic question po samym masowaniu to raczej biust nie urosnie ale poprawi sie jego jakosc!!! nie radze ci zaczynac kuracji sprobuj okreslic jakim typem hormonalnym jestes, najbezpieczniejsze to mysle beda witaminy szczegolnie B, olej z wiesiołka, ogorecznikowy, picie koperku ale bez pzresady bo nie wiemy jakim typem jestes i jeszcze sie twoje hormony regulują, obserwuj siebie i NIE ZAŁAMUJ SIE!exlaimexlaim pomozemy pisz jak masz problem nie ma to jak sie wygadać bo NIE JESTEŚ SAMA!exlaimexlaim
głowa do góry i trzymaj się
_________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xxGabixx
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje wam:*:*nawet nie wiecie jak to co napisałyście podniosło mnie na duchu...są jeszcze na tym świecie osoby które mnie zrozumieją...staram się nie zwracać uwagi na te wszystkie głupie docinki ale czasem sama już tego wszystkiego nie wytrzymuje.Jak na razie na pewno nie rozpoczne kuracji ziołowej ale rzeczywiście spróbuje określić swój typ hormonalny choć już raz próbowałam i nic z tego nie wyszło ale może teraz mi się uda:P chciałabym też spróbowac auotosugestii, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać...mimo iż czytalam juz trochce o tym bo sledze to forum juz od dawna ale dopiero teraz zebralam sie aby cos napisac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 1337

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie powoli wszystko spobie przeczytaj jeszcze raz i metodą szkolna porób notatki Wink przyznam że sama na początku tak robiłam i mi pomogło zrozumieć


Zycze powodzenia i wiecej wiary w siebie Exclamation Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneszkauno
Stary Bywalec
Stary Bywalec


Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 133
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 12:30    Temat postu: Re: aneszkauno Odpowiedz z cytatem

Dla xxGabixx
aneszkauno napisał:
po samym masowaniu to raczej biust nie urosnie ale poprawi sie jego jakosc!!!

zeby się poprawić bo nie chciałam pisac ze masaże są nic nie warte jeśli chodzi o rośnięcie, chciałam polecic post jadwis- Efekty, przeczytaj koniecznie
pozdrawiam Very Happy
_________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 1337

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. dziewczyny hamujmy sie bo troche schodzimy z tematu i posty polecą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ForbiddenFruit
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że tak odkopię stary wątek i wtrącę w temat, ale mam jedno nurtujące mnie pytanie. Otóż ja sama mam 17 lat i tak się zastanawiam, bo np. moje koleżanki, typowe imprezowiczki lubią sobie pomimo niepełnoletności wypić piwko, no a wiadomo w piwie jest chmiel, który poniekąd powiększa piersi i właśnie widzę to po moich koleżankach, że ich piersi są naprawdę duże. Problemów z hormonami też nie miały .... No to jak w takim razie to jest ? Nie są w takim odpowiednim wieku do stosowania ziół, ale popijają piwo i biusty mają naprawdę niezłe, a i nie skarżą się, że mają coś nie tak z hormonami. Wiem, że się nic nie znam na tym, ale to tak mnie nurtuje ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reliable1987
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 412

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ForbiddenFruit napisał:
Przepraszam, że tak odkopię stary wątek i wtrącę w temat, ale mam jedno nurtujące mnie pytanie. Otóż ja sama mam 17 lat i tak się zastanawiam, bo np. moje koleżanki, typowe imprezowiczki lubią sobie pomimo niepełnoletności wypić piwko, no a wiadomo w piwie jest chmiel, który poniekąd powiększa piersi i właśnie widzę to po moich koleżankach, że ich piersi są naprawdę duże. Problemów z hormonami też nie miały .... No to jak w takim razie to jest ? Nie są w takim odpowiednim wieku do stosowania ziół, ale popijają piwo i biusty mają naprawdę niezłe, a i nie skarżą się, że mają coś nie tak z hormonami. Wiem, że się nic nie znam na tym, ale to tak mnie nurtuje ...


Zapewniam cię, że piwo nie ma nic do tego Wink
Sama popijałam piwo od najmłodszych lat i jakoś pokaźnego biustu nie mam.
Taka ich natura i już. A te śladowe ilości chmielu co są w piwie to nie sądzę, że coś dają Wink
_________________
Po ciąży piersi masakryczne Sad



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ForbiddenFruit
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reliable1987 napisał:
ForbiddenFruit napisał:
Przepraszam, że tak odkopię stary wątek i wtrącę w temat, ale mam jedno nurtujące mnie pytanie. Otóż ja sama mam 17 lat i tak się zastanawiam, bo np. moje koleżanki, typowe imprezowiczki lubią sobie pomimo niepełnoletności wypić piwko, no a wiadomo w piwie jest chmiel, który poniekąd powiększa piersi i właśnie widzę to po moich koleżankach, że ich piersi są naprawdę duże. Problemów z hormonami też nie miały .... No to jak w takim razie to jest ? Nie są w takim odpowiednim wieku do stosowania ziół, ale popijają piwo i biusty mają naprawdę niezłe, a i nie skarżą się, że mają coś nie tak z hormonami. Wiem, że się nic nie znam na tym, ale to tak mnie nurtuje ...


Zapewniam cię, że piwo nie ma nic do tego Wink
Sama popijałam piwo od najmłodszych lat i jakoś pokaźnego biustu nie mam.
Taka ich natura i już. A te śladowe ilości chmielu co są w piwie to nie sądzę, że coś dają Wink


No ok, dziękuję za odpowiedź, myślałam, że piwo naprawdę działa jakoś dobrze na piersi, jednak rzeczywiście chmielu tam za wiele nie ma, lecz czysty chmiel bez piwa to już chyba pomaga ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek


Dołączył: 14 Kwi 2013
Posty: 32
Skąd: Cyckoland:)

PostWysłany: Sob Sie 10, 2013 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ale zależy jakim jesteś typem hormonalnym. szyszka chmielu jest dla gestagennego i androgennego, o ile mnie pamięć nie myli. jest o tym wątek na forum, poszukaj sobie w dziale o ziołach Wink
_________________
''Zawsze gdy sądzę, że jestem już na samym dnie, nagle okazuje się, że ktoś puka od dołu''
------
Cel: wymarzony biust
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sie 10, 2013 11:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Naturalne metody powiększania piersi :)  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group