Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna Naturalne metody powiększania piersi :)

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam na nowym forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Poznajmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamis
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 2

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Znalazlam stronke dzieki kafeterii, po raz drugi trafilam tu odebrawszy emaila z nowym adresem. Punkt wyjscia: 70A, cel: wystarczy rozmiar wiecej. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 19:32    Temat postu:

Powrót do góry
agula29
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Alicjo przebiłam Cię bo chyba ja tu jestem seniorką z tego co widzę, ....mam 29 lat Smile. Trafiłam tu z gazeta.pl i nawet nie wiecie jak to miło odnaleźć się w tak doborowym towarzystwie. Jak już gdzieś wcześniej wspomniałam mam jakieś 75A i marzę /jak Ty Alicjo/ o chociażby pełnym, z prawdziwego zdarzenia B. Pozdrawiam wszystkie Panie z małymi biustami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vampiria
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek


Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NA forumera trafilam z jakiegos forum (nie pamietam jakiego, ale ktos podal tam link). A wczoraj przypadkiem znalazlam informacje o reinkarnacji forum na kafeterii, na ktora tez trafilam przypadkiem (usilowalam znalezc cos o forum i wpisalam w google "wiekszepiersi" i zadzialalo!!!)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atsenka
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 564

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny!
JA trafiłam na forumer gdzieś w czerwcu i śledziłam wasz wątek dosyć wnikliwie, mimo że neiwiele sie odzywałam Smile a linka do forumera znalazłam chyba na wizażu a teraz jestem tu z wami.

Mam 18 lat

Mój rozmiar biustu to 75A/70B (w zależności od dnia cyklu)

Marzy mi się C....Wink a tak poważnie to wystarczyło by gdyby się stały pełniejsze i bardziej krągłe. Czas pokaże. Dzięki wam wierze w sukces i cieszę się że wszystkie się tu możemy wspierać i wymieniać doświadczeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freja_x
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 553

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam 17 lat, 7 cm różnicy. Większość z forumera powinna mnie kojarzyć mimo mojej miesięcznej nieobecności Wink
Narazie efektów brak, bo i kuracja była krótka (przerwałam, bo nabawiłam się problemów zdrowotnych, nie twierdze, że od ziółek).
Marzenie: pełne B.
Na to forum trafiłam dzięki kochanej Almie, która o mnie pamiętała :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riko
Adminka
Adminka


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 333

PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

ja na forumera trafilam dzieki Google Very Happy. kuracja jak na razie nie przyniosla zadnych zauwazalnych efektow, jednak w miara systematycznie ja kontynuuje z nadzieja, ze moje A (badz male B) zamieni sie niedlugo w pelne C Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buka
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 103

PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam 23 latka,wzrost 158, waga 50. Mam półtoraroczną dziecinkę i oczywiście małe piersi. Moje wymiary to 74/80,5. Mam nadzieję że choć troszeczkę podrosną. Trzymam za was wszystkie kciuki. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolene
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 59

PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc!
No to nadarzyla sie i dla mnie okazja, by wyjsc z ukrycia. Znam Was z kafeterii, czytalam poprzednie forum codziennie... Jakos nie mialam powera, by pisac... Confused

Mam prawie 26 lat. Biust 12-13cm, chociaz centymetry olewam, bo można sie roznie mierzyc. Staniki w wiekszosci A, chociaz mam kilka B Smile. Moj cel - pelne B!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 6

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej:),

Mam na imię Asia (jak w nicku;P), na starym forum funkcjonowałam pod nazwą koteczka1982…
Moje wymiary to 70/80, czyli marnie jak na moje 24latka:((( , obecnie, po wielomiesięcznych bojach i zjedzeniu całej łąki ziół, mam przerwę w kuracji, tzn. od czasu do czasu zdarza mi się popijać koper, nio i jestem na tabsach anty, które zapewne równiez mają wpływ na moje piersi.
Cel?? Hmm… 70/86… Echhh, marzenie:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mpingo
Użytkownik na Banicji!!
Użytkownik na Banicji!!


Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 32
Skąd: Z daleka. Stąd nie widać.

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłusznie melduję, pani feldkurat Almo, że znowu jestem! Laughing
Witaj Laurko, witaj Nikitko, witaj, Frejo i Truskaweczko, witajcie wszystkie inne owoce miękkie oraz wszystkie malutkie, mini, Pixi i Dixi!
Trafiłem tu z forum gazety.pl a jaki mam biust - wszystkie wiecie!
_________________
Alma: Użytkownik przebywa na banicji, gdyż obrażał użytkowników forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 1337

PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc! wreszcie znalazlam nowy adres forum - brakowalo mi go Laughing szkoda tylko ze zniknelo tyle fajnych postow i przydatnyh informacji Sad
A tak zaczynajac od poczatku mam 19 latek ( rocznik '87), wzrost - 162 waga 46 w porywach do 50, biuscik B, a na forum trafilam przypadkowo przez google. Pozdrawiam i zycze sukcesow w wiadomo jakiej sprawie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heather
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 14
Skąd: z doliny:)

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Nie pamietam juz jak trafilam na forumera, chyba przez forum gazety...

Mam 25 lat i 10 cm roznicy... spuscilam juz z tonu i marzy mi sie chociaz pelne A...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lila
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Na wczesniej działające forum trafiłam chyba z Kafeterii , nie pamiętam dokładnie, bo na różnych forach był poruszany podobny temat.
Powoli zbliżam się do 30-tki Wink , a jakiś czas temu schudłam (pewnie od stresu) i z wymiarów :70cm pod biustem, 86 w biuście, zrobiło mi się 68/80-82, przez co wyglądam zbyt młodo.
Chciałabym odzyskać dawny wygląd, niestety nie potrafię tak po prostu przytyć. Używałam przez 6 mies. gotowych preparatów w tabletkach, ale podziałały one na mnie tak,że rozregulował mi się cykl. Teraz próbuję brac pojedyncze ziółka.
Pozdrawiam wszystkich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mkami
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny!!
Info o waszym forum znalazłam.. chyba w googlach. Mam 23 latka, i ledwo 13 cm różnicy. Moje marzenie to przynajmniej B. Pozdrawiam gorąco wszystkie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Egis
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: Ciemnogród

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Na poprzednie forum trafiłam z kafetrii, a adres do tego przysłała mi Alma (dzięki Almo Wink )

Mam 19 lat.. 168 wzrostu. Zaczynałam z rozmiarem 75A, obecnie po paru miesiącach tabletek anty musze przynać ze piersi mi troche urosły do 75B.. jeszcze nie są takie jak bym chciała.. ale tabletki już odstawiam i wracam do ziólek. Twisted Evil

Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia w osiąganiu wymażonych rozmiarów. Very Happy
Egis
_________________
"Wspomnienie jest rajem z którego nic nas nie może wypędzić" J.P.Friedrich Richter
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Paź 06, 2006 17:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Poznajmy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 67, 68, 69  Następny
Strona 2 z 69
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Naturalne metody powiększania piersi :)  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group