Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna Naturalne metody powiększania piersi :)

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam na nowym forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Poznajmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jen
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 51

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja tez sie moze przywitam:) również mam 18 lat, prawie 19;) 170 wzrostu, waze 48kg, wiec budowę ciała mamy chyba podobnąSmile Malutka a ile to jest tak polowa A?Wink tzn chodzi mi o roznice w biuscie-pod biustem... myslę ze mamy podobny problem, ciekawe czy cos sie jeszcze da zmienic:)
pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 11, 2006 13:55    Temat postu:

Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, tu Bursztynek Smile
Pewnie mnie nie pamiętacie, sama zresztą nie pamiętam czy właśnie taki miałam nick na forumer.pl. Myślałam, że mnie zbanowaliście jak forum nie chciało się włączyć Sad
Tylko tak na chwilkę wpadam przypomnieć o sobie cobyście nie myśleli, że olałam stronkę po tym jak dostałam dostęp do galerii Laughing
Stosowałam różne kuracje ale najbardziej pomogły mi tabletki antykoncepcyjne. Biust powiększył się aż! o jeden rozmiar. Niestety jak przestałam je brać biust wrócił do swojego poprzedniego stanu-czyli go nie ma Mad
Bardzo mi pomogliście ale przez ten czas jak forum nie było (czy ja nie mogłam go znaleźć) zadecydowałam, że pragnę zrobić sobie operację plastyczną. Wiem, że jeszcze za wcześnie na takie zabiegi ale myślę, że zrobię to za rok jak skończę 20 lat.
Trzymajcie się Cool
Powrót do góry
myszka84
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Dolny Slask

PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Juz myslalam ze nigdy nie bede na forum bo po tym jak forumer przestal dzialac troche sie zalamalam ale najwazniejsze ze wszystko jest teraz ok!!!

Mam 22 lata i trafilam tu przez kafeterie.
moj rozmiar to 75A ale chcialabym osiagnac B dlatego bede sie starac i mam nadzieje ze wkoncu mi sie to uda-dzieki waszej pomocy oczywiscie Smile Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia1984
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć mam na imię Kasia i moim celem, jak zapewne każdej z Was jest, powiększenie piersi. Trafiłam tu z kafeterii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 5

PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Jak łatwo mozna sie domyslic mam na imie Julia i jestem na tym forum z wiadomych powodow. Trafilam tutaj przez Google. Na razie musze zapoznac sie z niektorymi watkami, a pozniej do dziela... Very Happy Pozdarawiam wszyskich i zycze powodzenia!! Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nika
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 6

PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! znalazlam Was na kafeterii... mam 27 lat piersi w rozmiarze 70A mam nadzieje ze dzieki waszym radom znajede sposob chociaz na B Wink
_________________
zycie byloby piekniejsze gdyby to i owo bylo pelniejsze;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 8
Skąd: sopot

PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE:)
no wiec trafilam tu przez przyapdek, podczas szukania metod naturalnych na powiekszenie mojekgo miniaturowego biusciuku;) mam 20 lat a moje wymiary 79/89 cm a wiec 10 cm roznicy:( kuracje juz zaczelam i zoabaczymy jak bedzie:) a narazie to wesolych swiat zycze wszystkim!!:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majka23
Gość





PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również ja strzeliłam gafe i się nie przywitałam, mam teraz troszkę czasu to nadrabiam zaległości, imie majka, wiek 23, różnica była 10-11 i zdązylo mi w ciągu 2 mies przybyć 2cm, jestem niezmiernie happy, co bedzie za pół roku Laughing
jak trafiłam tutaj: przez google znalazłam kafeterie a z kafeterii trafiłam tutaj.
pozdrawiam
Powrót do góry
monika1986
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 51

PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej.Jestem tu od paru dni, ale jak na kazdym forum witam sie pozniej Wink teraz bywalam tu czesciej niz na swoim uczelnianym:| Jak widac mam na imie Monika i 20,5 lat. Trafilam tu z wyszukiwarki zupelnie przypadkiem.. bo szukalam smiesznej poduszki w ksztalcie piersi <lol> Mam 164,5cm wzrostu, az 53kg (wy wszystkie takie chude), w biuscie 73/80, talia 65. Obecnie jestem na diecie i pije ziolka na biust. Mam nadzieje, ze do wakacji schudne, a moje piersi beda wieksze Wink
bylabym z pewnoscia zadowolona jakby zwiekszylyby sie o 6cm:), a talia zmiejszyla sie o 3cm:) Jeszcze nigdy nie schodzilam ponizej 65cm,ale nigdy tak dlugo sie nie odchudzalam Wink Wiec zobaczymy czy u osoby, ktora sie odchudza zwiekszy sie biust:) (A! odchudzam sie juz zmiesiac i biuscik troche zmalal,bo za pozno tu trafilam)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natomiast
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 22:01    Temat postu: przedst sie Odpowiedz z cytatem

Witam!
sledze od dawna forum, najpierw towarzyszylam na forum kafeteria,
ostatnio dlugo tu nie zagladalam, musze sie poprawic;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aguti
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 177
Skąd: z lasu:))

PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam exlaim
Mam na imię Agnieszka, mam 31,5 lat wymiary wzrost 170 waga 60 pas65 biodra 95 biust 91 pod 75 (niby 16 cm hihi biust szeroko rozstawiony ) niestety po ciąży i po rocznym karmieniu piersią mam dwie skarpety z piachem zamiast ładnego jędrnego, pełnego biustu jaki miałam przedtem i ogromny kompleks z tego powodu, teraz jast lepiej po stosowaniu kremów trochę się podniósł , chciałabym osiągnąć przedciążowe jędrne pełne małe C jak Was czytam to zaczynam wierzyć że się uda.
Pozdrawiam wszystkie i życzę powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
agusia.86
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 73

PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może i mi wypadałoby się tutaj przedstawić Wink
to ja tak punktowo Wink
wiek: 20 lat
wzrost: 176
waga: ~58
biust: niepełne A Sad
kiedyś czytałam kafeterię ale nie wierzyłam w to wszystko dzisiaj kiedy dostałam na gwiazdkę stanik prześliczny i po założeniu okazało się że jest z tych większych A które na mnie są za duże stwierdziłam, że może to głupie ale powinnam przynajmniej spróbować, znalazłam to forum i mam nadzieję, że dzięki niemu choć troszkę poprawią się nie tylko moje piersi ale i samoocena Wink
życzę powodzenia i nie załamywania się jeśli nie będzie efektów- może są nam pisane takie malutkie? po próbach się dowiemy Wink
_________________
...małe też jest piękne...
walcz o marzenia ale doceń też to co masz Wink
"głupota sama przechodzi z pokolenia na pokolenie, wiedzę trzeba przenosić"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mikaska
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 9
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się wreszcie ujawnię Very Happy

Jestem Anka i mam:
->21 lat
->54kg/174 cm wzrostu
->75B

Na forum siedzę już od dłuższego czasu i coraz bardziej mi się tu podoba:)Cel jest jeden - poprawa wyglądu biustu!Co prawda nie zależy mi aż tak bardzo na powiększeniu piersi tylko bardziej na ich "pełniejszym kształcie" to jak mi troszke podrosną z pewnością nie będzie źle Laughing

***Pozdrawiam wszystkie Panie***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mima
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 8

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jestem Mima i od rozpoczętego właśnie nowego roku postanowiłam dołączyć do grona entuzjastek piersi małych i dużych.
Jak na 24-letnią osobę przystało, kończę właśnie studia: filologiczne oraz muzyczne. Pracuję także zawodowo, a z Forumowiczkami łączy mnie chęć odnalezienia sposobu na namówienie moich piersiątek do zwiększenia rozmiaru - w moim przypadku z A na krągłe B Very Happy

Przy okazji składam najlepsze życzenia noworoczne: oby w 2007-mym wszystko układało sie po naszej myśli!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
srogi Jeremiasz
Gość





PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam gorąco właścicielki uroczych drobnych biuścików! Chcę stanowczo zaprotestować - to nieprawda że facetom nie podobają się małe piersi! Możecie mi wierzyć lub nie ale jest całkiem spora rzesza wielbicieli Waszych cudownych maleństw. Dlatego pozwolę sobie w imieniu ich i własnym pozdrowić Was wszystkie i każdą z osobna bardzo serdecznie!!! P.S. A jak mi tak dalej będziecie narzekały na Wasze śliczne maleństwa to ostrzegam że bardziej aktywnie włączę się do Waszego forum... Wink
Powrót do góry
Reklama






Wysłany: Pią Sty 05, 2007 18:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Poznajmy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 6 z 69
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Naturalne metody powiększania piersi :)  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group