Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna Naturalne metody powiększania piersi :)

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam na nowym forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Poznajmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ameliad
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 2

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie desperatki z wyboru lub nie Wink
Mam lat 18 i zmagam się z rozmiarem 75A co jest dla mnie problemem od kilku lat. Jakiś czas temu coś się ruszyło ale znów przestało i szukam bardziej profesjonalnych porad na tym forum Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Gru 19, 2010 00:36    Temat postu:

Powrót do góry
Viranna
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 90

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi miło przywitać się na tym forum.

W kilku zdaniach o mnie i moich "skarbach".
Mam 27 lat i niedawno w moim życiu zaszła spora zmiana - po latach walki z nadwagą, udało mi się zrzucić ponad 16 kg.
Pod względem ogólnego wyglądu nie będę więc tutaj narzekać, chociaż i tak mam nadal wiele uwag do swojego ciała.

Jedyną częścią mojego dawnego wyglądu, którą lubiłam (i którą lubili inni Wink ) był właśnie biust - solidne 75C. Teraz stety-niestety biust schudł razem z resztą ciała (choć cały czas od rozpoczęcia diety pielęgnuję go serum Eveline). Może nie jest tragiczne, bo nadal jest to 75B czy też 70C czy jeszcze inaczej 65F (takiego stanika nigdy nie miałam okazji przymierzyć - to wynik z internetowych kalkulatorów), ale i tak tęsknię za tamtymi bardziej krągłymi i większymi piersiami. Takimi, przy których dekolt wygląda ponętnie, a nie tylko "nieźle". Może istotne jest w odbiorze wizualnym to, że moje piersi są dość szeroko rozstawione, więc teraz po zmiejszeniu, nawet w staniku typu push-up to nie jest to.

Tak czy siak chciałabym wspomóc nieco moje skarby. Ale oczywiście nie chcę też stracić nowej, zgrabniejszej figury. Ponadto moje zapędy ograniczają nieco problemy z niedoczynnością tarczycy - nie wiem na co mogę sobie przy takim zaburzeniu hormonalnym pozwolić.

Na razie trudno mi odnaleźć się na forum - nie wiem gdzie mogę zacząć, spytać co byście mi poleciły i jaką drogę obrać, żeby nie zniszczyć efektów odchudzania i nie zaszkodzić zdrowiu, a jednocześnie mieć rezultat w wyglądzie biustu. Ale mam nadzieję, że mnie wspomożecie swoją wiedzą i doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monialisa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 19

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mam prawie 18 lat. Nie mam pojęcia jak trafiłam na to forum, nigdy wcześniej nie sądziłam, że istnieją naturalne sposoby powiększenia biustu Very Happy Mam, tak jak pewnie wszystkie forumowiczki, kompleks związany z rozmiarem biustu. Zmierzyłam się i mam pod biustem 72cm a w biuście 82cm.. piersi mam bardzo szeroko rozstawione i wygląda to okropnie.. Przestały rosnąć jakieś 3 lata temu. Sad aktualnie mogę się poszczycić najmniejszym biustem w rodzinie, klasie i paczce znajomych ;P
Chciałabym osiągnąć pełne B. Zacznę masaże, myślałam o ziółkach ale nie wiem czy nie jestem na nie za młoda..
Pozdrawiam i życzę powodzenia w dążeniu do celu. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franciss0
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 65

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz pora na mnie Smile nieładnie wpychać się na forum bez przedstawienia, za co bardzo przepraszam. Mam na imię Edyta. Skończyłam 23 lata i chciałabym spróbować działania ziółek na mój organizm. Planuję zrobić to rozważnie aby sobie nie zaszkodzić dlatego będę potrzebować pomocy osób, które są w tym zakresie ekspertami Very Happy

ps bardzo podoba mi się forum!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania1990
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 36

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CześćSmile nazywam się Ania, mam 21 lat. Rozmiar B, a chciałabym C :P mój facet pewnie teżVery HappyVery Happy

spróbuje kuracji z ziółkami...a jak nie wyjdzie to chyba inwestycja w jakieś tabletki...

Życzę cierpliwości i efektówSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebieska
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Piękne Miasto

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Chciałabym poprawić kształt piersi wzmacniając ćwiczenia (które już wykonuję) masażami by z klasy B przenieść się wraz z moim biustem do C Very Happy

Pozdrawiam serdecznie Forumowiczki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MałaMii
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie Wink
Przed chwilą ,,odkryłam" to forum i postanowiłam dołączyć, mam podobny problem Confused
Mam 19 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isalea
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 516

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie dziewczyny, życzę miłego pobytu na forum ! Smile
_________________
Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach Smile

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ceu
Stary Bywalec
Stary Bywalec


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 116

PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam:)
Tafiłam na to forum, szukając infomacji na temat dostępności i zastosowania niektórych ziół.
W przeszłości stosowałam gotowe mieszanki, jak Bust Up i Nivelazione Farmona. Ten piewszy dał b. dobre efekty: z B na C w 1,5 miesiąca.
Pomyślałam,że lepiej będzie zidentyfikować konketne zioła, które tak na mnie działają, i stosować je, oganiczając koszty i kontrolując dokładnie dawki i skład.
Teraz ponad 2 lata nie bałam nic, więc mam pełne B, chciałabym znów dobić do wyższej miseczki.

Jestem kosmetyczką dyplomowaną: jeżeli macie poblemy z cerą, wypryskami, skórą, możecie ode mnie uzyskac poradę, postaram się polecić jakiś kosmetyk,kurację, zabieg.
Postaram się oczywiście podzielić wiedzą na temat pielęgnacji biustu:)
_________________
Dążenie: 90 w biuście - in progress:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIMPOLINA
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 9

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hi !! Very Happy

Co ja będe tutaj sie produkować .. JA CHCE DUUUŻE CYCUSZKI !! :P właśnie dlatego tutaj trafiłam Smile tak więc biore się za czytanie i do robotyyy exlaim Very Happy

wiek = 21 latek Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaudiax
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sty 26, 2011 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
znalazłam stronke więc postanowiłas sie dołączyc i poeksperymentowac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malecycki18
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 64
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej ja tez znalazlam ta strone i tez chcem cos z tej strony doswiadczyc zobaczymy jak to sie skonczy ale jak czytam inne posty to dziewczyny sa zadowolone Smile pozdrawiam kamila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viewióra
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 22

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 21:28    Temat postu: http://img200.imageshack.us/img200/3858/poolew.jpg Odpowiedz z cytatem

cześć znalazłam forum przez forum.o2.pl jak się nie mylę. trafiłam tu jak większość z was (albo i wszystkie)z powodu małego biustu Sad myślałam ,że w ukryciu będę obserwowała wasze wzloty i upadki Embarassed nie wyszło. ciesze się , że poznałam to miejsce

Ostatnio zmieniony przez viewióra dnia Sob Sty 29, 2011 15:13, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isalea
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 516

PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Viewióra Smile Życze powodzenia w kuracji Smile
_________________
Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach Smile

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leiko
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie Wink Mam 17 lat i po prostu... chciałabym, żeby moje piersi trochę urosły :P mam nadzieje że znajdę tu dobre informacje od czego mogę zacząć i jak różne metody kuracji mogłyby wpłynąć na mój organizm... i wsparcie oczywiście Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 04, 2011 12:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Poznajmy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 50 z 69
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Naturalne metody powiększania piersi :)  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group