Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdy dobijają Cię najbliżsi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NieWiadomoCo
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej dopiekała Babcia i brat (On się na szczęście wyprowadził i mam spokój). A babcia czasem rzuci jakieś kąśliwe uwagi na temat mojej płaskiej klaty Confused
Mnie jednak bardziej wkurzają rozmowy z innymi ludźmi. Patrząc im sie w oczy nieraz widzę jak się dziwnie patrzą na mój "biust" nawet nie chce wiedzieć co wtedy myślą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 23:29    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fruchtchen, dziwisz się, że mąż odpowiedział w ten sposób skoro sama go porówbywałaś do innego dając do zrozumienia, że ma coś lepszego od niego? Tobie było przykro ale jemu musiało się zrobić przykro wcześniej. Masz kompleks piersi a nie zastanawiasz się, jak Twój facet się czuje po Twojej uwadze. To tak jakby on powiedział, że jakaś kobieta ma większe piersi niż ty i że jest piękna. Sorki ale to troszkę hipokryzja...
Powrót do góry
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w przypadku faceta więlkie piersi nie oznaczają niczego dobrego. Mój mąz ma komplex na punkcie swoich, więc mu powiedziałam na pocieszenie że nie musi być zazdrosny bo tamten koleś ma jeszcze większe (czyli gorzej wygląda). Wiem że on powiedział to odruchowo- mówił co myślał i nawet się nie zastanowił, ale po przeanalizowaniu stwierdziłam że mam cycki jak cycaty facet... Sad

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba źle zrozumiałam, myślałam że chodziło o piękny wysportowany męski tors :P
Powrót do góry
Patryka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzimy z moim (tym samym co cytowałam wcześniej) po galerii, szukam sobie czegoś do ubrania. Na manekinie jest ładna bluzka, zastanawiam się jak by wyglądała na mnie, na co słyszę tekst "wiesz... widzę różnicę między tobą a manekinem"

chodziło oczywiście o to, ze bluzka wyglądała ładnie na manekinie z biustem a na mnie by już nie musiała Rolling Eyes
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryka, nie przejmuj się tak... Mój często puszcza takie teksty ale biorę to na żarty i pokazuję przez to że mam silną samoocenę, dzięki temu też na prawdę zaczęło mi wisieć co kto myśli o moich cyckach. A Twój facet powinien Cię częściej wkurzać to byś częściej do nas wpadała Wink
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On się jeszcze zdziwił, jak się wkurzyłam, bo przecież ja sama żartuję czasem na temat moich piersi, to myślał, że in on może Rolling Eyes

Moja samoocena niestety jest niziutka... a że na komplementy jestem głucha, z kolei całą resztą interpretuję na swoją niekorzyść, tak więc ciężkie życie ze mną...
Chciałabym mieć takie podejście jak Ty Nimfo, ale nie potrafię Sad

A wpadać na pewno będę częściej, po raz kolejny rzuciłam studia, więc do października mam trochę wolnego czasu :P
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryka, chyba żartujesz?! Zawsze Cię miałam za osobę pewną siebie, w życiu bym nie powiedziała, że masz niską samoocenę! Czasami też mam słabe dni kiedy to czuje masochistyczną potrzebę dodatkowego dobicia się i oglądam na necie fotki ślicznych dziewczyn z dużym biustem, robi mi się cholernie smutno a za jakiś czas mi przechodzi Wink A moje podejście jest skutkiem ubocznym depresji, spadłam już na takie dno psychiczne że wszystko mi zobojętniało. Depresja przeszła obojętność została, myślę że to dobrze. Kiedy sie ktoś zaczyna czepiać mojego wyglądu mówię jeden krótki aczkolwiek dosadny tekst i po sprawie Wink
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie wiem Nimfo co się ze mną ostatnio stało, jeżeli chodzi o moje zachowanie teraz i w poprzednim związku, to nastąpił zwrot o 180st Rolling Eyes całkiem mi już odbiło... potrzebna mi nowa forumowa terapia :P
Powrót do góry
adriannna
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryka zacznij krytykować jego wygląd! Wiem, że to prymitywne ale kij kijem Wink Później będzie się bał cokolwiek powiedzieć na temat Twojego biustu Wink
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co Ty Adrianno, on jest kochany poza tymi niektórymi momentami :P i wierzę, ze to mu tak "niechcący" wychodzi, bez złośliwości Wink Chociaż na następny raz chyba przygotuję sobie jakiś tekst w zanadrzu zamiast focha :P Bo w sumie mogłam powiedzieć, że on też jak manekin nie wygląda, a to nie znaczy, ze nie powinien niczego przymierzać Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Maj 20, 2011 15:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strona 23 z 23
Skocz do: