Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fobie i dziwactwa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahha a moje to:

- Jeśli czegoś muszę się nauczyć nie obejdze się bez markera
-jesli pompuje cycki obok butla wody, bo mnie podczas suszy
- zanim kupię cos do jedzenia muszę znać na pamięć skład, jesli ma konserwanty i przeciwutleniacze albo krótko przed terminem to nie kupię
- jesli uprawiam sex muszę mieć rozpuszczone włosy inaczej się nie zrelaksuję
- gdy ktos mnie budzi miewam wybuchy nie kontrolowanej agresji

i wiele innych Smile

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 15:43    Temat postu:

Powrót do góry
gala
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim dziwactwem jest strasznie czuły węch... zawsze okropnie męczę się w autobusie bo ludzie okropnie mi śmierdzą... jak siadzie koło mnie jakiś śmierdzący typ to muszę koniecznie wysiąść a jak się nie da to mam łzy w oczach,
zawsze przed zaśnięciem myrdam stopami bo inaczej nie zasnę a jak śpię to muszę mieć kawałek kołdry między kolanami, ostatnio jest taka reklama gdzie baba nalewa wodę do szklanki i ta woda się tak przelewa... strasznie mnie ta reklama irytuje i nie mogę na to patrzeć Smile, nie cierpię facetów w slipach i takich majtkowych kapielówkach (tylko bokserki i szorty Smile
Powrót do góry
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ogólnie jestem dziwna, ale mam super pytanie.
jada któraś z was może zupy z serem białym ? ; >
bo ja od dziecka na co inni czasem patrzą nawet z obrzydzeniem ;p
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh ja uwielbiam wręcz barszczyk biały świąteczny z serem białym:)

Zastanawiam się czy zgasiłam światła w aucie mimo ,że jeśli ich nie zgaszę to dają o sobie znać pewnym dźwiękiem, chodzę siku przed snem kilka razy i muszę dokładnie umyć język:)

Uwaga a moją największą fobią - dziwactwem jest.. ( aż wstyd się przyznać ) w mojej wyobraźni widziałam prawie każdego faceta nago:D Nawet na uczelni, w autobusie czy idąc chodnikiem muszę czasem z tego się otrząsnąćVery Happy
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżusta przerażasz mnie ile mamy wspólnego :P
muszę też dodać, że nie lubię drewnianych patyczków do lodów, bo jak je trzymam w ręku to przechodzą mi dreszcze a jakbym miałą taki polizać to grrr.. :P aż strach myśleć. Nie lubię 'puszczać gazów' u kogoś w łazience jak słychać więc podkładam papier toaletowy pod pupę i próbuję jakoś to zagłuszyć, boję się używać nici dentystycznych bo zawsze mam przed oczami morze krwi już wolę wyjmować coś z zęba igłą, ogólnie jak Dżusta źle się czuje tam gdzie jest dużo ludzi, czasami w busie jak się ktoś ociera to wręcz przeklinam go w myślach, ze względu na słaby wzrok jak widzę kogoś z daleka kto przypomina mi kogoś znajomego to udaje, że patrzę w inną stronę póki się nie zbliży i będę wiedziała czy to ta znajoma osoba czy nie ;p

ps.aaania91 ja tak z tymi facetami miałąm w gimnazjum, jak uświadomiłąm sobie, że dziewczyny i kolesie się mocno w tym wieku od siebie różnią to miałąm zwidy kolesi z fu.. na wierzchu, ale mi przeszło ;p choć zostało mi to, że się komuś patrzę na dupę i oceniam jaka jest i to nie ważne kto jakiej jest płci ;p

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Suza
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha caly czas czytam cos nowego na forum i natrafilam na fobie i dziwactwa, ale sie usmialam z niektorych :P Smile ja mam jedno z dziwniejzych, mianowicie czasami jak ktos cos do mnie powie, raczej pojedyncze slowa albo krotkie zdania to w myslach wyliczam z tego slowa samogloski i je powtarzam w myslach zgodnie z alfabetem np jest ktos powie 'zabawny' to ja powtarzam w myslach oczywicscie aay, chore to troche ale nie moge sie opanowac.

A pozatym czasami przed zasniecim (mimo iz mam zamkniete drzwi od pokoju) a nie moge zasnac to klade sie tak zeby miec drzwi naprzeciw wzroku i co chwile otwieram oczy a nawet rozgladam sie po pokoju patrzac czy nikt w nim nie stoi, mimo iz jakby wchodzil to bym slyszala, czasami nawet otwieram oczy i chyba doszukuje sie jakichs duchow stojacych obok ;| hahaha
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suza z tymi duchami, zasnieciem mam identycznie exlaim To jest straszne. Trochę tak jakbym czekała i wiedziała, że ktoś będzie w moim pokoju, przyjdzie, jejku, grrr.
Moim kolejnym dziwactwem jest to, że wszystko wącham, dziewczyny WSZYSTKO, masakra...
Tak samo jak jedna z koleżanek wyżej, muszę spać tak żeby mieć kołdrę między nogami Very Happy(kawałek kołdry).
Ja też lubię zapach siarki po zgaszeniu zapałki Very Happy i... chloru.
Również liczę godziny snu, robię obchód domu przed zasnieciem.
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też wszystko wącham i śpię z kołdrą między nogami Smile lubię zapach benzyny i co ciekawe jak np wieczorem sobie powiem że mam się obudzic o danej godzinie np5.15 to dokładnie o tej się budzę dlatego nigdy nie używam budzika
będzie 53!
Powrót do góry
Suza
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kiedys (jak bylam o wiele mlodsza) wszytsko wachalam, a najczesciej jakies cukierki i taklie drobne rzeczy az ktorgos razu ciotka dala mi wlasnie cukierka i ja zamiast go zjesc odrazu to po powachalam a ona zaczela sie smiac i sie spytala: co boisz sie ze jakis otruty? wtedy zrobilo mi sie glupio i chyba sie z tego wyleczylam:P
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"rozgladam sie po pokoju patrzac czy nikt w nim nie stoi, mimo iz jakby wchodzil to bym slyszala, czasami nawet otwieram oczy i chyba doszukuje sie jakichs duchow stojacych obo" ja mam tak samo. Mam 25 lat a nadal wierzę w takie rzeczy.. troszkę się wyleczyłam dzięki filmowi "What the bleep.." ale jednak coś jeszcze we mnie siedzi. Często też jak jest ciemno w domu to mogę wejść do ciemnego pomieszczenia ale bardzo szybko wychodzę i zamykam za sobą drzwi jakbym się bała, że coś mnie tam zatrzyma.. ale to może dlatego, że 2 razy jako dzieciak widziałam (albo mi się wydawało, że widziałam) coś w domu rodzinnym i raz miałam coś jak wchodzenie złego ducha w człowieka (jak widać na filmach:P) albo to był mega realistyczny sen...

z takich miłych dziwnych rzeczy to zawsze się uśmiecham na ulicy jak się ktoś do mnie uśmiechnie, jak dostaje kwiatka to go całuje (a całowany kwiat dłużej jest świeży Very Happy), zawsze się robię mega czerwona na każdy komplement, nie mogę jeść posrebrzanymi sztućcami - mają dla mnie straszny smak (chyba jestem półwampir czy coś hehe)

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sereniti mam to samo z tym budzeniem o odpowiedniej godzinie Very Happy
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja boje sie pajakow, wody ( w sensie duzej). Mam tez od niedawna fagofobie. Tj. mam spore problemy z przełykaniem czegokolwiek. Musze każdy kęs popijac. Przestałac połykac niektore tabletki tylko je krusze itp. Bylam u lekarki rodzinnej, wyprosilam leki od nerwicy bo to jej objaw po prostu. Dala mi z łaską, ale nie pomogły. Wiem, trzeba isc do psychiatry.Jakos zawsze nie po drodze, terminy odległe na dodatek. Jedyny plus- mniej jem i chudne.Poza tym boje sie sama spac w domu.
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mam fagofobię nawet antykoncepcyjnej nie potrafiłam przełknąc
będzie 53!
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak sobie radzisz? A z jedzeniem tez tak masz? Ja sie wstydze jesc przy ludziach kiedy widza, ze nawet kluski z zupy musze popijac woda .. Sad Kanapka? Kazdy kęs popity inaczej sie dławie, jakby znaikal u mnie odruch przełykania, wpadam w panikę, dławie sie i tak w kółko. Teraz lecze zapalenie pecherza, biore antybiotyk Proxacin, duze tabl. Rozpuszczam w wodzie, wiem, ze nie powinnam tak robic ale nie mam wyjscia. Urinalu nie kupilam, tylko sok z zurawiny bo go nie połknę. Kiedys nie mialam problemow. Uwazam za cud, ze przełknęlam dzis probiotyk w kaps.
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja czasem mam problem z przełykaniem potraw ale zauważyłam że jak o tym nie myślę to normalnie łykam - jak np oglądam tv czy czytam podczas jedzenia to jakoś samo "leci". też miałam takie sytuacje ze zaczynałam się dławic - okropne uczucie dlatego staram się jesc powoli i długo żuję każdy kęs
będzie 53!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 15, 2012 10:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 9 z 12
Skocz do: