Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

On chce sie czesto kochac a ja...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paz
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sie co hamowac tylko cieszyc ze jest w nas ogien. Jak jest w obu na raz tym lepiej. Szczegolnie jesli kreci cie tylko twoj facet. Moj tez mowi niekiedy ze jestem nimfomanka ale tak na zarty jemu sie to chyba nawet podoba. Wiec nie ma problemu.
Reklama

Wysłany: Nie Mar 18, 2007 12:57    Temat postu:

Powrót do góry
Agniesia82
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak nie nimfomania tylko co najwyżej seksoholizm.Bo przecież nimfomanki nie mogą zaspokoić się tylko jednym facetem.
"nie wiem co zrobić, bo zawsze miałam taki wzór w umyśle-cichej, delikatnej, subtelnej kobietki a ja do tego wzoru nie pasuję "- daj spokój to nie czasy na białogłowy tylko na prawdziwe kobiety które wiedzą czego chcą!
A poza tym temat przybiera postać On chce się często kochać a ja jeszcze częsciej..." Laughing
bezradna20
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba trzeba zmienic nazwe tematu Wink

Jejku ja tez mam ten problem od kad zamieszkalam z moim chlopakiem on stracil zapal do sexu Sad Sad A dla mnie to horror poniewaz strasznie uwielbiam sie kochac juz nie moeie tam dziennie ale jemu to starczaja nawet 2 tyg przerwy.To niby zmeczony to niby troche sie juz znudzilo to niby jeszcze cos.Jestem typem androgennym wiec to pewnie ten testosteron.Pije te ziolka na obnizenie ale jakos efektu jeszcze 0 znacie ktoras jakies naprawde dzialajace w te strone ziolko bo mnie juz to meczy Confused Czasem mu cos w zartach powim na tan tamat a ona zamiast sie zorientowac o co mi chodzi"chce wiecej"to sie smieje z tego.On by chcial zeby czasem sama przejela inicjatywe w swoje rece,ale ja tak nie potrafie wstyd mi zaczynac gre wstepna Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wewelinka20
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest dziewczyny tak samo... przed ciążą mogłam sie kochac i kochac nawet 4 razy dziennie codziennie i było mi mało, i nie patrzyłam czy to pokój czy łazienka czy inne pomieszczenie, nawet w ciąży miałam chęci Smile a mój facet był taaaaki szczęśliwy ze szkoda gadac... a teraz po ciąży... on nalega a ja tylko splawiam go jutro albo później... Teraz jak kochamy sie raz albo dwa razy w tygodniu to mi wystarcza a jemu jak było tak jest do tej pory i ciągle słysze jak mu mało... Smile
Powrót do góry
gala
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas ostatnio było tak, że nam obojgu się raczej nie chciało... Tzn on by jeszcze może się skusił a ja wiecznie zmęczona. Teraz widzimy się co kilka miesięcy więc staramy się nadrabiać ten stracony czas i kochamy się często i na różne sposoby Razz jednak chciałabym być śmielsza w tym temacie bo niby bym chciała spróbować czegoś nowego ale jakoś nie mogę się przekonać do niektórych rzeczy jakoś się krępuję...
Powrót do góry
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To normalne, że facet chce częściej od kobiety...
Powrót do góry
melisa59
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może porozmawiaj z nim szczerze i powiedz wprost, że nie masz aż takich potrzeb, jak on? Możesz podarować mu również któryś z tych masturbatorów: https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-masturbatory i dać pozwolenie na samodzielne zabawy rączką...
Powrót do góry
urour
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie szczera rozmowa to jest to, co musisz zrobić. Wypracowanie jakiegoś rozwiązania jest bardzo ważne, bo inaczej napięcie będzie wzrastać i wzrastać, co może skończyć się konfliktami i niemiłymi słowami.
Szyszzka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Tobie chce się rzadziej z jakiegoś konkretnego powodu? Musisz z nim porozmawiać na ten temat
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 13, 2018 13:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: