Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy małe piersi mogą być przeszkodą w łożku??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj rivka .Wiem że nie znajdę tutaj kobiety z wielkim biustem. Ale zajrzałem tutaj bo po prostu mam ochotę podyskutować,wymienić poglądy. Mam nadzieję że nie zostanę potraktowany ot jakiś gawędziarz,albo zboczek. Piszesz że wyraźiłem się obleśnie teraz nie wiem o co chodzi czy o te "cycory"
czy to że moja pała sztywniała na ich widok jak słup telegraficzny. To była pierwsza w moim życiu kobieta z naprawdę dużym biustem i sama swoje piersi tak nazywała tak że przepraszam . Przekonałem się żeby delektować się kobiecym ciałem nie musi być miłości. wystarczy fascynacja,pożadanie,Jak ją poznałem to wiadomo oczu nie mogłem oderwać od jej biustu.nie zdajecie sobie sprawy jakie ja przeżywałem męczarnie spać nie mogłem ale przecież nie rzucę się na jej piersi. A ona doskonale czuła co się ze mną dzieje.radowało ją że jest tak pożadana. I w końcu zllitowała się nade mną Kiedyś u niej siedzieliśmy na kanapie.Nagle wzieła moją głowę i przytuliła do swoich piersi.A ja po prostu zgłupiałem, zrobiło mi się gorąco ręce zaczęły mi się trząść a ona zdjęła sweterek i została w samym staniku mówiąc do mnie stanik to sam rozepnij.Wierzcie mi gdy go rozpiąłem to zniego wylały się ogrąmne przecudne półkule z różowiótkimi sutkami i tedy zanim rzuciłem się na nie jak głodny wilk to ja poprostu z roskoszy się rozpłakałem .I co ciekawe nie było między nami miłości.Był po prostu zachwyt czerpaliśmy radość z seksu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama

Wysłany: Sob Sie 13, 2011 12:20    Temat postu:

Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na widok moich piersi nikt nie rozpłakałby się z rozkoszy... co najwyżej ze strachu i rozczarowania, hehe :> czytam tak ten temat i myślę sobie.. mogę mieć mężczyznę za przyjaciela (oczywiście jeśli istnieje przyjaźń damsko-męska, ale to sprawa dyskusyjna). Takiego który będzie sobie cenił moją osobowość. Ale kochanka z prawdziwego zdarzenia, takiego który będzie kochał moje ciało i pożądał go, raczej nie znajdę.. a jak znajdę to i tak mu nie uwierzę... może się facet z wielkiej miłości poświęcić i zaakceptować moją dziecięcą figurę ;> bo w sumie to ja wyglądam jak taka ładniejsza dziewczynka, ale właśnie dziewczynka. Dziewczynka może być ładna w znaczeniu estetycznym ale nie erotycznym. I w tym tkwi sedno problemu. Mężczyzna może uznać, że jestem ładna, ale nie będzie przy mnie wariował z podniecenia. Ewentualną decyzję o pójściu ze mną do łóżka podejmie kierując się rozsądkiem: bo przecież tyle nas łączy, mamy wspólne zainteresowania, dobrze się dogadujemy, więc warto to skonsumować. Wnioskuję, że pozbawiam facetów zwierzęcych instynktów. Z jednej strony zwiększa to moje szanse na poznanie kogoś wartościowego, a z drugiej zmniejsza szanse na poznanie kogokolwiek... ;>

PS. Drogi Jacku nie musisz pisać tak dosłownie, żeby być zrozumianym. Pisanie wprost o swoim członku powoduje, że możesz być posądzony o trollowanie lub prowokację ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gdy krzątała się po mieszkaniu i te jej cycory kołysały się to oczu nie mogłem od niej nie oderwać a pała tak mi zesztywniała że mało spodni nie rozerawała a najlepiej to było wieczorem gdy oglądaliśmy telewizję czyli ona oglądała a ja bawiłem się jej piersiami i nie mogłem się doczekać kiedy pójdzemy do łóżeczka ,a zresztą w ciągu dnia tymi zabawami tak żeśmy się podniecili że seks uprawialiśmy nie tylko w nocy.

Jacek bez takich określeń mi tu, to nie forum wulgarno - erotyczne. Więcej takich wpisów i powiemy ci papa.
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi się wydaje że jednak rozmiar piersi nie ma aż takiego znaczenia jeśli chodzi o wywoływanie pożądania u mężczyzn. ja np jestem płaska jak deska, żebym chociaż do tego brzuch też miała płaski to by było pół biedy a tak to właściwie niezbyt kształtnie wygląda... ale za to mam długie nogi i fajny tyłek, generalnie jestem szczupła i widze, że mężczyźni czasem pożerają mnie wzrokiem mimo małego biustu. rzecz w tym że piersi bardzo rzucają się w oczy i często są określane mianem głównego kobiecego atrybutu, ale jeśli będziemy pewne siebie i swojego ciała to z każdej, nawet małobiuściastej kobiety będzie emanował seksapil, a to zauważy każdy mężczyzna Smile
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jest. Poprostu wystarczy podkreślić swoje tuty, jędrną pupę, paski opalony brzuszek, ładna buzię. Wszytko to odwraca uwagę od biustu i przy okazji tuszuje jego braki Smile Do tego pewność siebie przede wszystkim i jak Jcek mówi "pł stoi"...bo kobiet to przecież nie cycki. A jeśli tak jest to mi ich żal.

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
rivka
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacek napisał:
Piszesz że wyraźiłem się obleśnie teraz nie wiem o co chodzi czy o te "cycory"
czy to że moja pała sztywniała na ich widok jak słup telegraficzny.

Raczej wszystko razem. Moja bujna wyobraźnia ukazała mi widok tych wielkich kołyszących się "cycorów" i faceta śliniącego się na ich widok niczym pies z kreskówek Wink
Cytat:
Przekonałem się żeby delektować się kobiecym ciałem nie musi być miłości. wystarczy fascynacja,pożadanie,

Typowe męskie podejście Wink Tak postępuje większość mężczyzn (ale nie wszyscy!) i mniejszość kobiet (ale nie wszystkie!). Znowu te różnice między płciami wychodzą... Wink
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są na świecie napalone prostaczki śliniące się na widok wielkich piersi (czy innych preferowanych widoków) i są mężczyźni, którzy którzy potrafią kochać całą kobietę - za to, jaka ona jest, a nie za same piersi czy ładną buzię.

Najgorsze, co można zrobić, to przejmować się w intymnych chwilach takimi przyziemnymi sprawami, jak wygląd. Warto się czasem zapomnieć, bo to widok ukochanej kobiety nago, jej zachowanie, świadomość, że jest jej dobrze, najbardziej działa na facetów (tych normalnych).
Powrót do góry
Agnieszka Bajorek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak mojemu mezusiowi moje malutkie piersi nie przeszkadzaja, jednak mam chwile ze sama nie moge sie z tym pogodzic ze sa takie male ze nie mam ochoty nawet na sex, to glupie co pisze ale czlowiek jak sie zakompleksi pod jakims kontenm yto najchetniej by nikomu tego nie pokazywal
Powrót do góry
malta
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet wręcz uwielbia moje persi, mimo tego, że nie są zbyt wielkie ale za to kształtne. Razz
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety ja odnoszę wrażenie że mój mąż mimo tego iż twierdzi że uwielbia moje piersi zanidbuje je...nie raz przyłapałam go na tym że prawie wogóle mnie tam nie dotyka Sad on oczywiście twierdzi że przesadzam... dla mnie to przykre Sad
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ShandaPanda, ale wiesz, problem niekoniecznie musi tkwić w Twoich piersiach i w tym, że nie podobają się one Twojemu mężowi. Może jest po prostu tak, że panowie nie lubią gry wstępnej i chcą od razu przechodzić do sedna? Moje doświadczenie jest niewielkie, ale tak wnioskuję z tego co czytałam i słyszałam od koleżanek. Przecież gdyby mu się coś w Tobie nie podobało to nie zostałby Twoim mężem prawda? Myślę że powinnaś z nim szczerze porozmawiać i powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Pozdrawiam :)
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga ALIEN! Smile
pewnie masz rację,ale ja mówiłam mojemu mężowi o tym,wie jakie mam kompleksy z powodu biustu Embarassed mimo to zaniedbuje tę część ciała...O!np. ostatnio smarowałam sobie biust kremem Bielenda(a powiększenie Wink hehe) a on do mnie: znowu smarujesz sobie te cycki? i nie ruszyły go moje nagie piersi Sad
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojego byłego też moje mikro drobiazgi nie ruszały, ale nawet mnie to nie dziwiło... poskutkowało to tym że niechętnie się rozbierałam i oczywiście miał o to pretensje.
Jakkolwiek to nie zabrzmi, dobrze mi samej między innymi ze względu na brak "rozbieranych" sytuacji...
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga ALIEN! ale nie powinno się rezygnować z faceta z tego powodu Smile ale zaczynam się zastanawiać nad unikaniem nagości w obecność męża Bad Grin a ponad to chcę kupić pompkę i naapoompować cycki Smile jeszcze będzie chciał ich dotykać Wink
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam odwieczną skłonność do perfekcjonizmu i chyba podświadomie nie chcę, żeby ktoś dostrzegał moją nieperfekcyjność i niedoskonałość. Mam naprawdę bardzo malutkie piersi, a dodatkowo ich kształt sprawia że wyglądają jak u nastolatki i to takiej, która dopiero zaczyna się rozwijać. Nie dziwota więc, że w sytuacjach intymnych czułam się bardzo niepewnie. Nie lubię być taka obnażona, odarta ze wszystkich tajemnic, taka bezbronna, mała (żeby nie powiedzieć niedorozwinięta) i taka niedoskonała... NIEKOBIECA! ech dziwne to moje rozumowanie :>
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 20:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 9 z 16
Skocz do: