Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Figura modelki - zawsze znaczy ładna?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 10:57    Temat postu: Figura modelki - zawsze znaczy ładna? Odpowiedz z cytatem

Czytając posty widzę ,że niemal każda z nas próbuje zgubić jakieś zbędne kilogramy, dążąc do figury modelki. Ale śledząc różne artykuły dowiaduję się,że mężczyźni wolą kobiety które mają więcej ciała, i to nimi najczęściej się zachwycają.
A wy co sądzicie o takiego typu sylwetce?(przypuszczam ,że więcej w jej ciele jest sztuczne) ale czy chciałybyście tak wyglądać? czy podoba Wam się taki typ figury? Czyli piersi jak balony talia osy i tyłek jak szafa? np Kim K. lub - zresztą same oceńcie.

http://www.kciuk.pl/Takie-powinny-byc-modelki-a-nie-chude-szkapy-a71971-120
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 10:57    Temat postu:

Powrót do góry
angiee
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaania91, ja bym chętnie zamieniła się na ciała z tą panią Smile Jedyne co mi się w niej nie podoba, to ten kaloryfer na brzuchu, nie lubię czegoś takiego u kobiet. Kim K. wygląda okropnie, ale ta pani jest dość apetyczna.
Powrót do góry
kala
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja na pewno bym nie chciała mieć takiej figury, jak dla mnie to ma trochę za duży tyłek ;p fakt piersi całkiem całkiem chociaż może też trochę za duże jak dla mnie, ale ten tyłek to napewno nie dla mnie, chyba się przyzwyczaiłam do mojego chłopięcego ciała:P tylko talia osy by mi się przydała Smile
Fakt coraz więcej modelek to chude szkapy i jeśli dziewczyna jest normalna (tzn. nie widać jej wszystkich kości przez skóre) to dla nich zaraz jest za gruba, ale co na takim patyku można podziwiac? ja tam zawsze będę za prawdziwymi kobietami co mają ładne ciało i kobiece kształty a nie za wieszakami:P
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest po prostu zupełnie inny typ urody - Pani jak ta z filmiku jest bardzo ładna i ma fajne ciało chociaż pupa i piersi rzeczywiście są troche za duże, ja jestem np takim wieszakiem i to też zupełnie inny typ urody z tym że mnie szczęśliwie mama natura obdarzyła do tego ładną pupą. piersi brakuje ale jest cała masa takich dziewczyn i potrafią być cholernie seksowne. wszystko kwestia poczucia własnego ciała. myślę że dziewczyny odchudzające się na siłe robią duży błąd tak samo jak te które na siłę chcą przytyć - różne są kanony piękna i różne kobiety podobają się różnym mężczyzną. grunt to pewność siebie i dobre samopoczucie. wszystkim i tak się nie dogodzi Smile
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaHa_ napisał:
różne są kanony piękna i różne kobiety podobają się różnym mężczyzną. grunt to pewność siebie i dobre samopoczucie. wszystkim i tak się nie dogodzi Smile

Masz rację KaHa:) , muszę powiedzieć ,że mam mieszane zdanie na temat tej Pani..Bo rzeczywiście jest bardzo sexowna, ale czy chciałabym mieć ten typ urody? to pozostawia mi dużo zastanowienia...Dokładnie są rożne kanony piękna.
Powrót do góry
angiee
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja patrząc na tą kobietę w pierwszej chwili chciałabym tak wyglądać, ale z drugiej strony obawiam się, że takie kobiety mogą być traktowane czasem zbyt przedmiotowo, spotykać się ze złym traktowaniem ze strony mężczyzn, mam nadzieję, że rozumiecie o czym mówię Wink
Powrót do góry
Freja_x
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z twarzy w ogóle mi się nie podoba, tyłek za duży i to dość sporo Wink ale brzuch + biust, jak dla mnie bomba Wink chętnie bym się zamieniła
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładna figura, zdecydowanie bardziej podoba mi się niż u modelek. Pupa też w sam raz (sama mam jeszcze większą...). Tylko zastanawiam się, ile w tym natury, a ile pracy chirurga...
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angiee rozumiem co masz na myśli i fakt większość mężczyzn widząc taka kobietę w wirtualu piszą co tylko by z nią nie zrobili, ale ciekawa jestem czy gdyby spotkali ją na żywo potrafili by sobie z nią poradzić , czy po prostu nie wystraszyli by się jej, czy sprostają jej...

Dokładnie ciekawe czy takie Panie się rodzą...większość to pewnie ciężka praca chirurga.. Ale jak dla mnie robi duże wrażenie, super proporcje na pierwszy rzut oka...
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest piękna i wcale nie ma "tyłka jak szafa". A czy chirurg maczał w tym palce, to mnie nie obchodzi. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja poproszę cycki i dolne partie brzucha, ewentualnie kształt bioder - reszta moja lepsza ^__^

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 12:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: