Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dlaczego chcecie miec wieksze piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
whoknew
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm zacznę od tego, że już dawna podczytuję forum, i bardzo mi się u podoba - poziom wypowiedzi i wzajemne wspieranie się Smile aż miło to czytać Smile
ja również cierpię z powodu małego biustu, a właściwie jego braku. niedawno dopiero dowiedziałam się, że mam PCOS, ale od zawsze miałam problemy z miesiączkami, czasem nie miałam okresu nawet rok... leczyłam się u różnych lekarzy, któzy faszerowali mnie tabletkami anty itd itp, w każdym razie biust się nie rozwinął - mam około 4, 5 cm różnicy, które wynikają głównie z faktu posiadania sutków Wink co roku gdy przychodzi okres, w którym pojawia się problem kupienia bikini albo nowej bluzki czy sukienki, prawie płaczę ze zgryzoty w przymierzalniach sklepowych. Chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że totalnie nie czuję się kobietą - a raczej jakimś obojniakiem... wiem że piersi nie są jedynym atrybutem kobiecości, ale u mnie takie myślenie wynika głównie z faktu, że chociaż mam 21 lat z hakiem, nigdy z nikim nie byłam - co więcej, nie miałam nigdy nawet takiej okazji, nikt nigdy się mną nie interesował, po prostu kompletny null w tym temacie. Na pewno powodów jest wiele, bynajmniej nie uważam że to przez biust - noszę pancerne push-upy i raczej nie widać, że nic tam nie mam. Prawdopodobnie głównym problemem była moja nieśmiałość, bardzo niewielu jest chłopaków z którymi moje relacje wykraczały poza "cześć-cześć", ale też faktem jest, że gdy już się z jakimś przyjaźniłam, to zawsze byłam traktowana jak ktoś z kim można się pośmiać, pogadać, ale to gdzieś indziej była ta dziewczyna do której się wzdychało. to naprawdę boli Sad nigdy nie umiałam uchwycić tego ulotnego "czegoś" co mają inne dziewczyny, a czego ja nie mam, tym bardziej, że zawsze starałam się być miła i pomocna dla otaczających mnie ludzi, a szczerze mówiąc mam wrażenie, że oni (i tutaj ogólnie mam na myśli przedstawicieli obu płci) lgną raczej do ludzi, którym na nich nie zależy. Nie wiem już sama, jak obudzić w sobie to poczucie własnej wartości i bycia kobietą, którą ktoś mógłby pokochać - bo nieskończenie bardzo w to wątpię Sad i myślę że na pewno mogłaby mi pomóc jakaś zmiana w wyglądzie moich piersi, o co teraz zaciekle walczę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 17, 2011 12:59    Temat postu:

Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzą mi się większe piersi głównie z tego względu, że nie bardzo pasuje mi mój młody wygląd; chciałabym czuć się kobieco, zyskać więcej pewności siebie w kontaktach towarzyskich i nie łapać dołków w przymierzalniach, gdzie często zauważam jak niedoskonałą mam figurę ;>

Ale głównie chodzi o ten młody wygląd, wierzcie mi wyglądam na jakieś 5 lat mniej niż mam :> a wiem, że gdybym miała cycki, to automatycznie wyglądałabym no, po prostu jak kobieta Wink
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym mieć większe piersi ponieważ do mojego ciała by pasowały większe-mam dużą,sterczącą pupę a reszte ciała mam szczupłą(aktualnie jestem chuda-USIŁUJĘ PRZYTYĆ-więc troche nie pasuje do tego tyłka to co mam Sad ponad to chcęsiępoczuć atrakcyjniejsza,nie czuć się nieswojo jak widzę większe piersi Sad to mnie męczy i mojego męża moje narzekanie też Sad
Powrót do góry
krecik5
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żebym czuła się kobieco, nie wstydziła się gdy idę gdzieś z moim facetem a naokoło kręci się pełno biuściastych lal a ja czuję się jak embrion w tym towarzystwie. No i żebym mogła swobodnie paradować nago przed moim mężczyznąSmile teraz nie jest to dla mnie komfortowe, czuję się nieatrakcyjna
Powrót do góry