Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dlaczego chcecie miec wieksze piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandra777
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. dlatego, że chce się wreszcie poczuć dobrze we własnym ciele.
2. chce być seksowna i atrakcyjna dla faceta, w zasadzie nie dla jakiegoś ogółu, a dla jednego, konkretnego.
3. nie chcę odczuwać tej krępacji gdy przychodzi ten moment zdjęcia stanika
4. nie chcę dobierać dekoltów tak, żeby moje cycki w nim jakoś wyglądały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 04, 2012 15:52    Temat postu:

Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam plażowanie, aby nie zazdrościc innym laskom biustu, ale tutaj to chyba zawsze znajde dziewczyny z ładniejszym, wiekszym, jędrniejszym biustem. Zawsze stawiam siebie na szarym koncu, taka moja natura, ciagle jakies kompleksy. Jak nie tusza to cycki.
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałabym mieć większe piersi w sumie ze wzgledów estetycznych, bo moja młodsza siostra, która ma oczywiscie wieksze piersi, bo jakby to było inaczej, w bluzkach, które na prawde mega, mega mi sie podobaja wyglada o niebo lepiej i jestem z tego powoda zla Wink
TwiggyRiot
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałabym przestać zanudzać wszystkich znajomych moimi monologami o cyckach XD
Powrót do góry
xbrown_sugarx
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chciałam mieć wiekszych piersi jakies 2-3 lata temu, tzn nie przywiązywałam wagi do tego jak wyglądają bez stanika. Chciałam żeby były duże z, i zawsze kupowałam takie staniki, które powiekszają i podnoszą biust i byłam zadowolona. Mój biust w porządnym staniku dobrze wygląda w bluzce z dekoltem. Ale teraz chce zeby ładnie wygladał bez, i dla siebie i dla faceta. Mimo, że facet twierdzi, ze uwielbia moje piersi to ja sama chciałabym dać mu coś bardziej obfitego:D
Kitaro
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 15:57    Temat postu: Chcę mieć większe piersi bo.. Odpowiedz z cytatem

Moje piersi nie mają jakiegokolwiek atrakcyjnego wyglądu bez stanika. Są trójkątne, malutkie i okropne. Smuci mnie to gdyż już mam 20 lat i nie zanosi się by jakoś się zmieniły. Gdy patrzę na biuściaste koleżanki, bądź na takie co mają małe piersi a okrągłe, bierze mnie ogromny smutek i złość na to jak moje wyglądają. Wstydzę się ich, nawet przed swoim chłopakiem, chociaż jesteśmy dwa lata razem. Wolę się kochać przy gaszonym świetle byle by ich nie było widać. Mam budowę ciała kobiecą. Duże biodra, duża pupa. Nie jestem gruba mam odpowiednią wagę. Jednak małe i niekształtne piersi przy takiej budowie ciała są okropne. Czuje się beznadziejnie jak patrzę w lustro. Nie wiem już co mam z tym zrobić.
Powrót do góry
CuddyC
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2013 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kitaro, jestem w Twoim wieku i mam ten sam problem Sad Dałabym wszystko za "normalny", kobiecy kształt biustu, nawet płaskiego... Jestem zadowolona ze swojego ciała, ale kiedy zdejmę stanik, żałosność moich "piersi" psuje wszystko Crying or Very sad Naprawdę nie mam wielkich wymagań, wystarczyłby mi mały biust, bo jestem bardzo drobna, gdyby był ładnie wypełniony od dołu i zaokrąglony, a nie kończył się od razu na sutkach i wyglądał jak zalążki piersi u dziewczynki wchodzącej w okres dojrzewania... Najgorsze jest to, że cały czas uznawałam za naturalne, że wprawdzie teraz nie mam biustu, ale na pewno albo jeszcze urosną same z siebie, albo na ziółkach, albo po antykach... Kiedy czasem przejdzie mi przez myśl, że mój wygląd miałby się jednak nigdy nie zmienić, wybucham płaczem. Odwlekam wizytę u ginekologa, w której pokładam resztki nadziei (może skieruje mnie na badania hormonalne albo przepisze tabletki..), bo boję się, że okaże się, że nie może mi pomóc i całkiem się załamię.
Powrót do góry
Sylwka_17
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Chcę stać się bardziej atrakcyjna dla swojego faceta
2. Chcę sama poczuć się jak prawdziwa kobieta
3. Chcę aby moje piersi były proporcjonalne do reszty ciała
4. Chcę dobrze wyglądać bez bielizny
5. Chcę dobrze wyglądać w bikini
Powrót do góry
arin
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja po prostu chcę czuć się prawdziwą kobietą Smile
z krwi i kości - tak w cudzysłowie oczywiście
chciałabym zwalać z nóg swojego mężczyznę samym wyglądem Smile
Powrót do góry
no__name
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak wiele z Was chcę się czuć prawdziwą kobietą. Niby nie mam jakiś mikroskopijnych piersi, ale źle wyglądają i o tym wiem. Poza tym jestem wysoka, przez co wydają się jeszcze mniejsze. Mój facet nie narzeka i bardzo je lubi (przynajmniej tak mówi), ale ja wiem, że miałby większą frajdę jakbym miała chociaż o rozmiar większe. W sumie nigdy mi jakoś bardzo nie przeszkadzały, do czasu studniówki. Kupiłam sobie sukienkę długą, czarną, z głębokim dekoltem z przodu i z tyłu. Kupiłam sobie stanik silikonowy i się załamałam. Siedziałam i płakałam. Już nawet nie chciałam iść na studniówkę Confused
Powrót do góry
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę mieć większy biust dlatego, że już taki miałam, zakosztowałam tego i wiem, że czułam się wtedy o wiele bardziej atrakcyjna, pomimo tego, że jednocześnie byłam też grubsza niż teraz. Idealnym rozwiązaniem byłoby mieć obecną figurę i dawny biust Wink Gdybym znów miała moje piękne C, ponownie dobrze leżałyby na mnie wszystkie moje fikuśne bluzeczki ładnie podkreślające piersi, a mój ulubiony biustonosz znów mógłby mi towarzyszyć, a tak leży w szafce z nadzieją na lepsze czasy. Myślę, że mąż też by się ucieszył z większych piersi, chociaż On akurat nie znał mnie, gdy miałam C. Ale na pewno byłaby to miła odmiana Wink
Powrót do góry
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcę mieć większe piersi, żeby poczuć się kobieco, zmysłowo, nabrać większej pewności siebie. chcę móc stać pod prysznicem, spojrzeć w dół i z pełnym przekonaniem powiedzieć sobie ''no, tego natura nie schrzaniła'' Wink
rzecz jasna chciałabym też być atrakcyjniejsza w oczach mojego faceta. fajnie byłoby zobaczyć po zdjęciu stanika zachwyt na jego twarzy Razz
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wyglądać kobieco i dobrze prezentować się nawet w zwykłym t-shircie (jak wiadomo teraz jest to niemożliwe, a tyle ślicznych koszulek na sklepowych półkach, że aż człowiekowi smutno - zawsze coś trzeba kombinować z tym dekoltami, bo wiadomo, że nie każdy pasuje). Chciałabym móc bez obaw pokazać się ludziom w stroju kąpielowym. Nabrać więcej pewności siebie w relacjach z facetami, poczuć się seksowna i atrakcyjna.
Nie jestem jakimś chodzącym potworem ofc Bad Grin mam całkiem ładną twarz, zwłaszcza teraz, po operacji nosa. Umiem się dobrze ubrać i umalować. Ale cały czas mam wrażenie, że czegoś mi brakuje. Że wystrojona, elegancka, na wysokich obcasach wyglądam jak taka stara-maleńka, jak dziecko w przebraniu. Myślę, że jest to winą braku biustu.
Chciałabym też, aby moja sylwetka nabrała proporcji, bo niestety mam figurę gruszki, przez co ta płaska klata rzuca się w oczy. Z noszeniem sukienek nie jest różowo, bo w biuście za luźna, a poniżej - opina się.
Urósł mi biust jak sporo przytyłam, chyba 5 kg w jeden miesiąc, co było związane ze stresem i różnymi zmianami w życiu. Ale wtedy urosło też wszystko inne, zwłaszcza brzuch, więc biust wcale się nie wyróżniał. Waga szybko powróciła do normy po odstawieniu niezdrowego jedzenia, i wprawdzie zostało cosik na plus, ale efekt najwyraźniej jest nietrwały...
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się dobrze czuć w swoim ciele, czuć, że jestem atrakcyjna i niczego mi nie brakuje. Także chciałabym zachwycać swojego mężczyznę, wiem, że mnie akceptuje i niby mu się "tam" podobam, no ale w sumie to co ma mówić Wink Kolejna rzecz to jak już wspominałyście- ubrania. Na kobiecie ładnie obdarzonej większość ciuchów prezentuje się lepiej, ładniej. Poza tym uważam ładne, widoczne (co u mnie niestety nie występuje) piersi za jeden z atrybutów kobiecości więc samo przez się Smile No i to co pojawia się tu często- chciałabym czuć się atrakcyjna bez stanika. Jak nie miałam faceta to może push upy poprawiały tymczasowo humor, ale teraz to już nie działa, chyba same rozumiecie czemu Smile Po prostu chciałabym mieć prawdziwy biust, który uznałabym za atrakcyjny.
Powrót do góry
Truskawka123
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By nie miec tylu problemow ze zle lezacymi bluzkami, sukienkami i strojami kapielowymi :P powod prozaiczny, ale problem na zakupach prawdziwy :P
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 24, 2016 12:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15
Skocz do: