Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy maly biust moze byc seksowny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bursztynek
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuzelek napisał:
(...)pod biustem 65 cm a w biuscie 87/88 cm(...)

Wuzelek ty masz 23cm różnicy? Wydaje mi się, że to całkiem sporo.
Reklama

Wysłany: Sro Sie 13, 2008 11:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bursztynek mam taką dziwną budowe biustu... Gdyby były bliżej siebie to by było sporo jednak one są bardzo daleko od siebie... i to sprawia u mnie wrażenie może nie piersi bardzo małych ale małych:) nie wiem jak ci to opisaćSmile jeżeli ubiore porządny stanik który zbiera mi piersi do środka to wygląda to nieźle:) ale jak już go ściągnę to już dobrze nie jest:) I wiem, że w takiej sytuacji staranie się o większy biust jest głupotą bo to chyba nie pomożeConfused
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bursztynek

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuzelek napisał:
Bursztynek mam taką dziwną budowe biustu... Gdyby były bliżej siebie to by było sporo jednak one są bardzo daleko od siebie... i to sprawia u mnie wrażenie może nie piersi bardzo małych ale małych:) nie wiem jak ci to opisaćSmile jeżeli ubiore porządny stanik który zbiera mi piersi do środka to wygląda to nieźle:) ale jak już go ściągnę to już dobrze nie jest:)

Wiem, co masz na myśli ponieważ mam podobną budowę - piersi "uciekają" pod pachy i "patrzą" na boki Wink
Rowka nie mam a nie chcę biustu maltretować za bardzo ciasnymi stanikami - a tylko takie zbliżyły by moje piersi do środka.

Co do seksowności biustu - ważne by był proporcjonalny do sylwetki a rozmiar, to już sprawa jak dla mnie drugorzędna.
Samanta

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuzelek napisał:
nie wiem jak ci to opisaćSmile jeżeli ubiore porządny stanik który zbiera mi piersi do środka to wygląda to nieźle:) ale jak już go ściągnę to już dobrze nie jest:) I wiem, że w takiej sytuacji staranie się o większy biust jest głupotą bo to chyba nie pomożeConfused

najprościej będzie, jak wstawisz zdjęcia do galerii Cool

a ogólnie - popieram Twoje zdanie Wink
Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och tu była rozmowa, że podobno Evie nie pasowałby większy biust:D O proszę coś na potwierdzenie mojego zdania, czyli ładniej by wyglądała w większym biuście:D

Edit: Bo ktoś moje wytłumaczenie czemu to tutaj wkleiłam skasował więc dopisze tutaj. Temat brzmi czy mały biust moze byc seksowny:) jak dla mnie nie i tutaj został przytoczony temat Evy, że jet seksi i w większym biuście wyglądałaby głupio:) więc moim zdaniem nie jest seksowna z małym biustem ale teraz coraz bardziej jest seksi:) I mozliwe ze urosl przez ciaze po taka plota chodzi, ale to akurat jest niewazne:D

zmieniony przez Librę

Ostatnio zmieniony przez Wuzelek dnia Wto Wrz 30, 2008 11:05, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
amel
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że mały biust może wyglądać naprawdę uroczo.

Ostatnio zmieniony przez amel dnia Nie Sie 01, 2010 21:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Midikat
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Midikat dnia Pią Maj 07, 2010 07:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
iluzja07

PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Midikat napisał:
Ale dziewczyny pomyślcie przez chwilę: mały biust może być fajny ale zawsze będzie 'gorszy' od dużego!

Oj nie zawsze. Wszystko zalezy od faceta- jednemu podobają sie wielkie biusty, a innemu małe- gusta i guściki. Mam na to potwierdzenie- ostatnio na imprezie miałam okazje "dyskusji" na ten temat z kolegami. Otóż zaczęło się od tego że skomentowali laskę która miała na prawdę duży biust i bardzo go eksponowała. Zapytałam czy podobają im się takie na co jednogłośnie powiedzieli ze nie Laughing Powiedzieli ze wolą małe a jędrne niż duże,...no i takie tam ale ogólnie rzecz biorąc małe cycki górą Laughing Oczywiście znalazłby się pewnie nie jeden amator takich jak miała tamta laska no ale jak powiedziałam- są gusta i guściki i małe nie zawsze znaczy gorsze Smile
Tak na marginesie to jeszcze parę miesięcy temu od razu zmieniłabym temat żeby tylko nie gadać o cyckach, a teraz sama go drążyłam ;p
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iluzja07 napisał:
Otóż zaczęło się od tego że skomentowali laskę która miała na prawdę duży biust i bardzo go eksponowała. Zapytałam czy podobają im się takie na co jednogłośnie powiedzieli ze nie Laughing Powiedzieli ze wolą małe a jędrne niż duże,...no i takie tam ale ogólnie rzecz biorąc małe cycki górą Laughing

są różne odcienie szarego między czarnym i białym Wink
i między naprawdę dużymi piersiami a maleńkimi jest wiele "przejściowych" rozmiarów Wink
ja mogę powiedzieć tylko to, co zaobserwowałam sama - teraz z większymi piersiami (na pewno nie "naprawdę dużymi") czuję znacznie większe zainteresowanie
Powrót do góry
small_girl
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iluzja07 napisał:

Oj nie zawsze. Wszystko zalezy od faceta- jednemu podobają sie wielkie biusty, a innemu małe- gusta i guściki. Mam na to potwierdzenie- ostatnio na imprezie miałam okazje "dyskusji" na ten temat z kolegami.

Ale to cały czas patrzenie na to co KTOŚ uważa na ten temat. Życie nie polega na tym, żeby przypodobać się innym. Ludzie są tak wredni, złośliwi i niedopieszczeni w życiu, że ZAWSZE coś nie będzie pasowało: biust, pupa, zachowanie, ubiór, praca, rozrywki... Zawsze będą gadać, że jest coś nie tak dopóki mówią to do "równego sobie". Inaczej jest jak człowiek "nie jest w zasięgu".
Mnie się moje piersi podobają. W końcu dojrzałam do tego stwierdzenia, muszę zaktualizować mój wątek Smile
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Midikat napisał:
Ale dziewczyny pomyślcie przez chwilę: mały biust może być fajny ale zawsze będzie 'gorszy' od dużego! Daleko nie trzeba szukać bo faceci jak opowiadają np kawały i chcą opisać jakąś ekstra super laskę to używają pojęć np "ładna figura, długie nogi, DUŻY fajny biust..." itd
Mały może i fajny ale to duży skupi na sobie całą uwagę

Midikat, mam identyczne myślenie do Ciebie, ale tylko gdy nie mam humoru Wink

Tak naprawdę logicznie myśląc nie można powiedzieć, że mały biust zawsze będzie gorszy od dużego. Myślę, że większość facetów woli jednak duże biusty, mnie samej też bardziej podobają się biusty większe, ale są różne gusty i nie można powiedzieć, że wszystkim podoba się to samo, bo to jest po prostu nie prawda! Wydaje mi się że to jest kwestia naszych kompleksów - przynajmniej tak jest w moim przypadku, tzn. uznajmy, że większość facetów gustuje w wysokich kobietach, bo stereotypowo one mają długie nogi, ja jestem osobą niewysoką i wierzę swojemu chłopakowi kiedy mówi, że jemu podobają się dziewczyny do max 165. i jakoś nie mam problemu z uwierzeniem mu w te słowa, a dlaczego? ano dlatego, że mnie samej nie podobają się wysokie dziewczyny (w prawdzie moja granica jest trochę wyższa niż u mojego chłopaka, ale jak dziewczyna ma np. 175 i wzwyż to już jest dla mnie "wielka" i po prostu mnie taki wzrost się nie podoba i już). Czyli nawet jeśli "większości" facetów podobają się wysokie kobiety, to ja nie widzę powodów dlaczego nie miałaby istnieć choćby garstka takich, którzy wolą te średniego wzrostu lub niskie, bo skoro mnie się takie podobają, to i komuś innemu mogą - logiczne.
Generalnie faceci wolą kobiety szczupłe, mnie też się bardziej takie podobają, też nie mam ze szczupłością problemów, nie mam kompleksu, więc to dla mnie logiczne, że szczupłe się podobają, ale nie twierdzę, że nie ma takich facetów na tym świecie, którzy lubią kobiety bardziej pulchne.
Dochodzimy do biustu. Generalnie faceci wolą duże. Ja wolę duże. Mam kompleks, bo mam małe. Gdy mam zły dzień, to myślę sobie 'kuuurde przecież małe nie mogą się podobać' ale jak myślę trzeźwo, to zadaje sobie pytanie, 'a niby czemu nie?' to że mnie się nie podobają nie znaczy, że wszyscy mają taki gust jak ja... przecież większość woli wysokie, ja "wolę" niskie kobiety. Tak jak większość wolę szczupłe, ale przecież sama znam facetów, którym podobają się pulchne kobiety i właśnie takich szukali Wink to niby czemu z biustem nie może być tak samo?
Wydaje mi się, że osobom zakompleksionym jest po prostu trudniej zrozumieć, że ktoś może mieć inny gust i jemu może się podobać coś co dla nas jest źródłem kompleksów. Jeszcze raz powtórzę się z tym wzrostem, to jest sprawa podobna do biustu, a przy wzroście nie mam najmniejszych wątpliwości, że istnieją na świecie faceci (i że jest ich sporo Wink ) którzy lubią właśnie niższe kobiety, bo sama nie mam z tym problemu. Podoba mi się mój wzrost i mam gdzieś, to że większość ludzi chodzących po tym świecie ma odmiennie zdanie Wink
Wszystko to jest kwestia gustu.
Jeszcze tak przykładowo. Moja przyjaciółka (bardzo ładna dziewczyna) gustuje w takich facetach, których bym się kijem nie tknęła, a dla niej oni są "boscy" Wink - to chyba też dużo mówi na temat guścików Wink
Powrót do góry
GłupiKrólik.
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to wypowiedź koleżanki wyżej stanowi całą kwintesencję tego, co chciałabym powiedzieć na ten temat, ale... Wink. Co jest seksowne, a co nie - kwestia gustu, ot. Nigdy nie stanie tak, że będziemy się każdemu podobać, każdego zadowalać, bo jak ktoś wcześniej wspomniał - ludzie są obecnie tak niedopieszczeni - a przy tym zawistni - że w każdym znaleźliby najmniejszy mankament. Nie można z góry zakładać, iż coś się NA PEWNO nie będzie podobać, bo przecież żyją na świecie tacy mężczyźni - takie kobiety Wink - którzy za małymi biuścikami przepadają, a więc jest ktoś, komu miseczki A do gustu przypadły na tyle, że spokojnie można odejść od założenia, iż niewielkie piersiątka są jakąkolwiek wadą. Osobiście nie przepadam za umięśnionymi mężczyznami, stronię od nich, jak mogę, i co - powinnam ich polubić, bo tak się utarło, że facet powinien mieć muskularne ciało? Ludzie po to mają własne rozumy, by samodzielnie ustalać sobie preferencje. I niekoniecznie muszą się pokrywać z tym, co o własnych ciałach sądzimy, czasem największa nasza 'wada' może okazać dla kogoś innego czymś, co go do nas przyciągnęło Wink. A ciągłe zwracanie uwagi na swój kompleks - na pewno nie pomoże w odkryciu piękna, jakie drzemie w każdej z nas.
Powrót do góry
TwiggyRiot
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mały biust w dobrze dobranym staniku może wyglądać sexi i uroczo, ale moim zdaniem takie AA to nie da rady... no nawet bluzka dobrze nie leży Confused Chociaż z doświadczenia wiem, że facet i tak będzie naświetlał jak reklamy w Las Vegas jak takiemu migniesz :P
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajomy, 55 lat uwielbia małe biusty. Właściwie nie lubi duzych. Mowi, ze małe jest sexy a do tego podoba mu sie, ze mały biust jest bardziej wrażliwy na pieszczoty i jak to okresla "erotyczny"
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrażam jak mały biust może być dla kogokolwiek seksowny Confused tym bardziej dla mężczyzny. Ok, rozumiem że może być ładny, dobrze wyglądać ale seksowny ? Jak widzę moje mikroskopijne cycki w lustrze to mam ochotę sobie strzelić w łeb. I niby akceptuje je już bardziej niż kiedyś i niby przed facetem już nigdy nie powiem że mam na ich punkcie kompleksy ale nigdy też nie wmówię sobie że te małe wypierdki na mojej klacie to coś seksownego.

Zresztą jak mój facet w łóżku mówi mi że chce wymasować moje piersiczki to mi się odechciewa... bo on nigdy nie powie piersi czy biust tylko ciągle określa je piersiczkami Confused dla mnie to słowo pejoratywne i nie ma w nim nic fajnego a wręcz odwrotnie, od razu widzę dwa pryszcze a nie piersi.
Piersi, biust to brzmi dumnie Smile a nie jakieś piersiczki ... Doubt
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2012 22:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny
Strona 18 z 20
Skocz do: