Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna Naturalne metody powiększania piersi :)

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam na nowym forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Poznajmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 1136

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My Ci zaraz dobierzemy staniczek Gosiu! Very Happy Witaj
_________________
Fajne ciuchy http://kidio.pl

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 16:22    Temat postu:

Powrót do góry
kleo91
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 6

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecia Very Happy Witaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crysy
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 3

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
na forum zarejestrowałam się wczoraj Smile
trafiłam tutaj bo moje piersi straciły jędrność jestem młoda dziewczyną i przez to czuję sie nie komfortowo. Zaczynam dziś kurację mam nadzieje że pomożecie jak koperek+wiesiołek nie pomogą. Założyłam swój temat i będę opisywać jakie są u mnie efekty.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki Smile
_________________
CEL - jędrniejsze bardziej zaokrąglone piersi
( . )( . ) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikoletta1992
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Wam;)
Tak samo jak Wy jestem tu z powodu małego biustu...
Mam 20 lat, a moje wymiary to B...
Kiedyś miałam ładny duży biust, ale zmieniło się
to po tym jak schudłam;(
Aha bym zapomniała o forum dowiedziałam się od koleżanki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 2349

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana, podaj konkretnie swoje wymiary pod biustem i w biuscie. Moze nosisz niewlasciwy rozmiar? A duzo schudlas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 99

PostWysłany: Pon Paź 08, 2012 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam się, bo jeszcze tego nie robiłam, mimo że już od dłuższego czasu Was podczytuje i kojarzę najbardziej aktywne użytkowniczki SmileSmile 2 lata temu też rozpoczęłam kuracje, chociaż nic nie pisałam na forum.
Zaczęło się od herbatki Breast ENHANCEMENT, zapłaciłam jakies 150 zł... :P Nic specjalnie ona mi nie dała, chociaż piłam ją przez 3 miesiące regularnie.
Potem zaczęłam zastanawiać się nad jej zawartością. Tak chyba trafiłam na forum, wpisując w wyszukiwarkę 'zioła na biust'. Tutaj też przeczytałam o wierzbownicy i wtedy wydała się dla mnie idealna:P Piłam ją jak głupia, ale wtedy naprawdę wierzyłam że od tego piersi urosną i faktycznie powiększyły się trochę, bardziej chyba przez te afirmacje Wink Potem wyjechałam za granicę i zapomniałam o ziółkach. Teraz staram się rozszerzyć kuracje i porządnie się za nią zabrać, ale za to psychika nieźle mnie blokuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka4433
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej jestem kamila, witam wszystkich
_________________
Tania klimatyzacja kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serenity85
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 17 Paź 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja wszystkich witam. mam 27 lat i jestem szczesliwa kobieta - ale brakuje mi tylko jednej rzeczy - piersi! moje sa ladne, ale malutkie...

(jednoczesnie chcialam was zaprosic na moja strone: http://www.fryzomania.pl/category/kosmetyki-do-wlosow)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Satya
Stary Bywalec
Stary Bywalec


Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 111

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny Smile Mam 28 lat, 165 wzrostu i waze 52 kg, mam ladne wciecie, biodra etc a biust...brak Sad nie czuje sie przez to wogole kobieco.. mam 75 A, ksztalt ok ale rozmiar..zenada. Zazywam kozieradke zmielona 3x dziennie cwierc lyzeczki od poczatku listopada z kropla miodu i czekam na jakies efekty 1wsze, narazie nic. Zalezy mi na przybraniu tez kilku kilo i poprawie nastroju, a z tego co czytalam kozieradka tez na to wplywa, calusy.

Ostatnio zmieniony przez Satya dnia Pią Lis 16, 2012 22:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 99

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Satya. Wagowo i wzrostowo jesteś podobna do mnie Smile A określiłaś już swój typ hormonalny? Czy tak w ciemno kozieradkę bierzesz? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Satya
Stary Bywalec
Stary Bywalec


Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 111

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Mall :)Jeszcze nie okreslilam i biore intuicyjnie, bo dziala na to czego mi brakuje: przybranie wagi, lepszy apetyt, lepszy nastroj i energia Smile oczywiscie rownoczesnie bardzo licze na piersi, ktorych praktycznie nie czuje ze mam, aghh Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CuddyC
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 77

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Forumowiczki!

Trafiłam na forum przypadkiem, podczas wertowania internetu w poszukiwaniu lekarstwa na swoje bezbiuście Wink Zawsze miałam zrozumiały kompleks na tym punkcie, jednak posiłkowałam się żelaznym "na pewno jeszcze urośnie"... Moje złudzenia się rozwiały, kiedy poznałam dorosłą kobietę zupełnie pozbawioną biustu i dotarło do mnie, ze istnieją kobiety, którym biust NIE UROŚNIE i że chyba mam wątpliwą przyjemność należeć do tego grona... Mijający czas i brak progresu na klatce piersiowej zdaje się to potwierdzać Rolling Eyes

Mam różne okresy, czasem myśl o własnym żałosnym wybrakowaniu mnie dobija, czasem nawet przez kilka miesięcy udaje mi się o tym nie mysleć (na szczęście ogólnie jakas najbrzydsza nie jestem, a wiadomo, stanik-proteza Laughing i nikt nie przypuszcza, że nie kryje się pod nim nawet rozmiar A). Ostatnio z różnych przyczyn kompleks wrócił. Postanowilam więc zacząć działać, zamiast bez końca łkać w poduszkęSmile zaczęłam codzienne masaże z żelem do biustu+ ćwiczenia. Do tego spotkała mnie miła niespodzianka i miałam okazję wypróbować tabletki "piersiogenne"Wink, na które w normalnie by mnie nie było nawet stać, a zawsze nurtowało mnie, czy owe specyfiki działają. Otóż łykam już trzecie (niestety, moje ostatnie..) opakowanie Perfect Bust i widzę miniminiminimalny progres... Mam wrażenie, że jeszcze trochę i coś by się mogło tu zacząć dziać. Dlatego mam zamiar płynnie przejść z kuracji PB (którego główne skladniki to kozieradka itp) na kurację ziołową, nie rezygnować z ćwiczeń, masaży i cieszyć się choćby z 1cm do przodu Smile Chyba jestem typem gestagennym (chyba, bo mam też pewne cechy andro). Mam już pewien obraz, jak ułozyć kurację, ale nie za bardzo rozumiem ideę kuracji wstępnej, mam nadzieję, ze trochę doczytam i zrozumiem, albo ktoś mnie oświeci Wink

Martwi mnie tylko, ze jako świeżak nie za bardzo widzę możliwości aktywnego udzielania się na forum, nabijanie nic nie wnoszących postów mnie nie kręci, a bardzo chciałabym mieć już dostęp do galerii i przekonac się na własne oczy, czy- 1. naprawdę nie jestem jedyna z tak zaawansowanym bezbiusciem Razz 2.- naprawdę można mieć realne efekty bez skalpela...

Pozdrawiam!
CuddyC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 99

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Satya mi kozieradka na pobudzenie łaknienia nie pomogła Sad
CuddyC widze, że sporo już wiesz Smile Dostępu do galerii raczej nie dostaniesz bez postów, chyba że prześlesz swoje fotki. To dla bezpieczeństwa żeby jacyś napaleńcy nie włazili w forumowiczek prywatne 'interesy'Razz Zresztą wydaje mi się że tak czy siak dostępy do galerii są na razie wstrzymane... Są za to na 100% dziewczyny, którym zioła pomagają i to żaden pic na wodę, wystarczy poczytać co niektóre wątki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Satya
Stary Bywalec
Stary Bywalec


Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 111

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mall, ja juz po 2ch tyg mam wieksze laknienie zdecydowanie. Ale innycg efektow narazie brak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abbiah
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hey,
jestem alicja, mieszkam w łodzi i chciałabym nieco poprawic wygląd swojego biustu Smile Dlatego do was zawitałam... Dobrze że koleżanka dała mi ten adres Smile
_________________
Kobiece zasady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 22, 2012 11:20    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Poznajmy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 60 z 69
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Naturalne metody powiększania piersi :)  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group