Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fobie i dziwactwa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Suza
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kiedys (jak bylam o wiele mlodsza) wszytsko wachalam, a najczesciej jakies cukierki i taklie drobne rzeczy az ktorgos razu ciotka dala mi wlasnie cukierka i ja zamiast go zjesc odrazu to po powachalam a ona zaczela sie smiac i sie spytala: co boisz sie ze jakis otruty? wtedy zrobilo mi sie glupio i chyba sie z tego wyleczylam:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 09:33    Temat postu:

Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"rozgladam sie po pokoju patrzac czy nikt w nim nie stoi, mimo iz jakby wchodzil to bym slyszala, czasami nawet otwieram oczy i chyba doszukuje sie jakichs duchow stojacych obo" ja mam tak samo. Mam 25 lat a nadal wierzę w takie rzeczy.. troszkę się wyleczyłam dzięki filmowi "What the bleep.." ale jednak coś jeszcze we mnie siedzi. Często też jak jest ciemno w domu to mogę wejść do ciemnego pomieszczenia ale bardzo szybko wychodzę i zamykam za sobą drzwi jakbym się bała, że coś mnie tam zatrzyma.. ale to może dlatego, że 2 razy jako dzieciak widziałam (albo mi się wydawało, że widziałam) coś w domu rodzinnym i raz miałam coś jak wchodzenie złego ducha w człowieka (jak widać na filmach:P) albo to był mega realistyczny sen...

z takich miłych dziwnych rzeczy to zawsze się uśmiecham na ulicy jak się ktoś do mnie uśmiechnie, jak dostaje kwiatka to go całuje (a całowany kwiat dłużej jest świeży Very Happy), zawsze się robię mega czerwona na każdy komplement, nie mogę jeść posrebrzanymi sztućcami - mają dla mnie straszny smak (chyba jestem półwampir czy coś hehe)

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sereniti mam to samo z tym budzeniem o odpowiedniej godzinie Very Happy
Powrót do góry
AnnaB1983
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja boje sie pajakow, wody ( w sensie duzej). Mam tez od niedawna fagofobie. Tj. mam spore problemy z przełykaniem czegokolwiek. Musze każdy kęs popijac. Przestałac połykac niektore tabletki tylko je krusze itp. Bylam u lekarki rodzinnej, wyprosilam leki od nerwicy bo to jej objaw po prostu. Dala mi z łaską, ale nie pomogły. Wiem, trzeba isc do psychiatry.Jakos zawsze nie po drodze, terminy odległe na dodatek. Jedyny plus- mniej jem i chudne.Poza tym boje sie sama spac w domu.
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mam fagofobię nawet antykoncepcyjnej nie potrafiłam przełknąc
będzie 53!
Powrót do góry
AnnaB1983
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak sobie radzisz? A z jedzeniem tez tak masz? Ja sie wstydze jesc przy ludziach kiedy widza, ze nawet kluski z zupy musze popijac woda .. Sad Kanapka? Kazdy kęs popity inaczej sie dławie, jakby znaikal u mnie odruch przełykania, wpadam w panikę, dławie sie i tak w kółko. Teraz lecze zapalenie pecherza, biore antybiotyk Proxacin, duze tabl. Rozpuszczam w wodzie, wiem, ze nie powinnam tak robic ale nie mam wyjscia. Urinalu nie kupilam, tylko sok z zurawiny bo go nie połknę. Kiedys nie mialam problemow. Uwazam za cud, ze przełknęlam dzis probiotyk w kaps.
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja czasem mam problem z przełykaniem potraw ale zauważyłam że jak o tym nie myślę to normalnie łykam - jak np oglądam tv czy czytam podczas jedzenia to jakoś samo "leci". też miałam takie sytuacje ze zaczynałam się dławic - okropne uczucie dlatego staram się jesc powoli i długo żuję każdy kęs
będzie 53!
Powrót do góry
AnnaB1983
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy to samo. Też żuję po x razy. Wiem, ze nieraz sie osmieszam, ciagle z tym popijaniem, ale inaczej nie moge jesc. Ja nwet jak nie mysle o jedzeniu tak mam. Chociaz widze mała poprawe. Raz jest gorzej, raz lepiej. Dziś zjadłam kanapke bez popijania, sukces.
Powrót do góry
karolinas33
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam taki tik nerwowy jak się zdenerwuję to drga mi prawa powieka Very Happy

sklep-meritum.pl
www.playschool.pl

Ostatnio zmieniony przez karolinas33 dnia Czw Lut 20, 2014 21:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kasia8247
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdałam sobie sprawę, czytając wasze posty, że ja tez mam jakieś fobie haha, a myślałam, że nie.
Nie będe wszystkiego wyliczać, ale napisze dwie:
W domu chodze tylko w ciuchach domowych, czyli jakieś spodnie dresowe, polar...i jak wracam skądś do domu, juz na schodach się rozpinam i pierwsze co zrobię, to sie przebieram, i często nawet dzieci muszą czekać, aż rozbiorę ich z kurtek.
Druga sprawa: nie wysikam się, jeśli wiem, że ktoś jest za drzwiami i może słyszeć jak sikam. Najlepiej czuję się w swojej łazience, nie lubię w takich małych toaletach, jakie czesto są w blokach, bo wszystko słychać.

Aha...jeszcze cos napiszę...jest to uciążliwe dla mnie i czesto nie lubię się ogladać na płytach z wesela, bo po alkoholu szybko mrugam oczami, dziwnie to wygląda, ale ciężko mi nad tym zapanować. Czasem jak się zdenerwuję, też tak robię.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie mogę się załatwić jak wiem, że ktoś jest za drzwiami. Zawsze kładę papier toaletowy w pracy albo u kogoś kogo nie znam na siedzisku. W imprezowniach nigdy nie siadam - próbuję w powietrzu, że tak powiem :P ufam tylko swojej WC, rodzinie i przyjaciołom. Nie lubię toi toi brzydzę się nawet klamki tam dotknąć i idę jak już prawie nie mogę wytrzymać.

Dodatkowo nie lubię wszystkich ubrań, które są 3/4 czy to spodnie czy bluzki (w sensie rękawów) źle się w tym czuję i albo zawijam do góry albo próbuję to opuścić czy rozciągnąć na dół.

Ostatnio w ogóle wzięło mnie obrzydzenie do ludzi, w sensie, że źle się czuję jak ktoś przez przypadek zamiast za rurę w autobusie złapie mnie za rękę, nie cierpię jak ktoś ma miejsce aby przejść a musi się otrzeć jak przechodzi Confused nie lubię jak ktoś na mnie chucha, kaszle czy cokolwiek. Dla mnie jak ktoś stoi na odległość mniejszą niż 50cm to już źle. Pozwalam być blisko siebie tylko TŻ, rodzicom i dziadkom nawet przy znajomych się źle czuję jak są bliżej niż 50cm. Wiadomo nie tak jak obcy ale nie czuję się dobrze. Obrzydza mnie jak ludzie kichają bez zasłaniania buzi, to samo z ziewaniem. Prawie każda osoba mi brzydko pachnie to jest w sumie 1 rzecz jaka do mnie trafia. O dziwo są ludzie, którzy mogą stać blisko w autobusie i nie mam z tym problemu myślę, że to właśnie jakiś taki przystępny zapach na to pozwala. Zapach coś pewnie podobnego do mojego.

Powrót do góry
kasia8247
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię korzystać z publicznych toalet, ale czasem trzeba, niestety...ale nigdy nie siadam na desce, załatwiam sie w powietrzu. W torebce mam żel antybakteryjny do rąk i po wyjściu myję nim ręce.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecia napisał:
J

Ostatnio w ogóle wzięło mnie obrzydzenie do ludzi, w sensie, że źle się czuję jak ktoś przez przypadek zamiast za rurę w autobusie złapie mnie za rękę, nie cierpię jak ktoś ma miejsce aby przejść a musi się otrzeć jak przechodzi Confused nie lubię jak ktoś na mnie chucha, kaszle czy cokolwiek. Dla mnie jak ktoś stoi na odległość mniejszą niż 50cm to już źle.

Mecia, mam podobnie, a co ciekawe wybrałam sobie zawód, który wymaga bardzo bliskiego kontaktu z ludzmi czasami wręcz "przytulenia" Wink
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa a co robisz jeśli można wiedzieć? Very Happy Ja akurat pracuje przy komputerze a najbliższe stanowisko robocze kogoś obok to ok 1m więc ujdzie, ale podróży codziennie w busie x 2 już nie przeskoczę niestety. Ale wtedy biorę mp3 i jest lepiej.

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meciu, wbrew temu jak to zabrzmiało nie jestem prostytutką Very Happy aktualnie nie pracuję ale z wykształcenia jestem fizjoterapeutką i o dziwo na praktykach bliski kontakt z ludzmi (ktorzy niestety raczej nie dbaja szczegolnie o higiena) aż tak bardzo mi nie przeszkadzał, bardziej przeszkadza mi prywatnie Wink Nie lubie też patrzeć kiedy ktoś je, doprowadza mnie to do szału
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 09:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11
Skocz do: