Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
małeA
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ajj.. tak czytam ten wątek i przypomina mi się moja sytuacja..
Otóż miałam podobną historię, gdy byłam za granicą spotkałam sie przypadkowo na ulicy z byłym i po krótkiej rozmowie umówiłam się z nim na spotkanie niby na rozmowę kawę czy coś (am głupia była).
Oczywiście zaczęło się od komplementów, od tego że zaczął mi wmawiać, że ja tu sama a mój chłopak w pl. i nie wiadomo też co robi i z kim się spotyka i takie tam a ja po drinku zaczęłam sobie to do głowy wbijać że tak właśnie jest że pojechał z kumplami na jakąś wycieczkę a ja sama już psychicznie zdołowana siedzę za granicą i zarabiam. Nie chciałam więcej pić odmówiłam pamiętam tylko tyle jak poszedł po kolejnego drinka i był strasznie mocny cholernie ;/ nie mogłam go wypić (a ja jestem taka że jak za coś się płaci to się to dojada czy dopija) i na siłę wypiłam.. było późno, powiedział że na bank już nie będę miała żadnego pociągu a ja głupia i na fazie już w to uwierzyłam.. zaproponował że mnie odwiezie swoim autem.. i tak tez było a co było po drodze to pamiętam tylko w urywkach Sad musiałam coś mieć domieszanego w tym drinku bo ja w życiu bym się nie zgodziła na coś takiego a tym bardziej, że on zawsze był na mnie strasznie napalony..
byłam załamana na drugi dzień, płakałam cały czas i nie mogłam pracować..
jak wróciłam do pl. nie mogłam żyć z tym faktem, że zdradziłam i powiedziałam z płaczem o tym mojemu teraźniejszemu narzeczonemu..
długo minęło aż mi wybaczył i zapomnieć na pewno o tym nie zapomni i ja tym bardziej Sad to mnie boli z całego serca, bo powiedziałam sobie kiedyś że jak już będę miała kogoś poślubić to muszę go tak kochać tak w nim być zakochana abym nie zdradziła Go. a tu się to stało i cały czas o tym myślę choć minęło ok 2 lata i jestem w trakcie planowania ślubu za rok.. nigdy nie przestanie mnie to dręczyć że zdradziłam, choćby nawet przez alkohol Sad Mad
Reklama

Wysłany: Sro Sie 21, 2013 19:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11
Skocz do: