Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsza odsłona przed chłopakiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien napisał:
Najpierw niech nastąpi pełna odsłona psychiczno-emocjonalna a dopiero później cielesna.

Zgadzam się z Tobą całkowicie:)

Moja pierwsza odsłona była dla mnie bardzo trudna nie wiem czy mój facet nie przeżył szoku widząc mnie na co dzień cycatą a wraz ze zdjęciem biustonosza nagle wszystko znikło zonk;/
W każdym bądź razie nigdy nie powiedział mi nic złego na temat mojego biustu.Zazwyczaj po stosunku patrzył na mnie głaskał po piersiach brzuchu itd mówiąc ,że jestem piękna.
Jestem z nim do dziś także mówił chyba prawdę a ja nie musiałam nigdy więcej przeżywać tego jak się przed kimś rozebrać.

Ale często nachodzi mnie takie pytanie gdyby mój związek się rozpadł czy ja byłabym w stanie rozebrać się przed innym mężczyzną?
Jest to trudne pytanie ponieważ rozbierając się przed moim aktualnym miałam świadomość ,że jestem jego pierwszą a on jest młody także nic nie widział jeszcze na żywo.
Wiążąc się z kimś innym zakładam że byłby to dorosły i doświadczony w pewien sposób mężczyzna koło 26lat.Mógłby się nieźle rozczarować... A ja chyba spaliłabym się ze wstydu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 03, 2012 17:07    Temat postu:

Powrót do góry
Viranna
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez wiele lat w ogóle nie wyobrażałam sobie siebie nagiej w obecności mężczyzny. Nosiłam sporo kilogramów i mimo (ponoć) ładnej twarzy trudno było szukać we mnie atrakcyjności. A przynajmniej ja sama nie umiałam zaakceptować swojego ciała, wstydziłam się go bardzo, kompleksy zupełnie mnie przytłaczały. Udało mi się jednak schudnąć (obecnie ważę 21 kg mniej niż w swoich najobfitszych czasach) - niestety te problemy z samoakceptacją nadal są moją zmorą. Okazuje się, że lata poniżania i poczucia bycia gorszym bardzo odbijają się na psychice.

U mnie o dziwo pierwsza odsłona nie była aż takim stresem - byłam świeżo po schudnięciu, miałam uczucie "przenoszenia gór", czułam się seksowna i atrakcyjna. Szczerze mówiąc nie zależało mi jakoś specjalnie na tym mężczyźnie - po prostu trafił w korzystny dla niego moment, kiedy nagle zaczęto mnie zauważać, zaczęto komplementować i składać jednoznaczne propozycje. Pierwszy raz wtedy poczułam się prawdziwą kobietą, która jest podrywana i odbiera jawne dowody zainteresowania. Ale ta znajomość zakończyła się dość gwałtownie, po dwóch bardziej intymnych spotkaniach (intymnych, ale nie "w pełni bliskich") - mimo to nie żałuję, bo to odkrycie swojej kobiecości było ważnym momentem.

Odsłona przed drugim z moich "amantów" była już nieco bardziej niekomfortowa, bo akurat nieco przybrałam w tłuszczyk. Te 2 czy 3 kilogramy poszly w boczki i uda, więc to mnie krępowało. Ale ten facet był sporą pomyłką, zasadniczo zależało mu praktycznie wyłącznie na własnej przyjemności, nie wiem czy w ogóle miał czas na mnie popatrzeć. Nie doszło, więc do pełnej komsupcji i wymiksowałam się z takiej formy znajomości z nim.

Gorzej jest obecnie - niby jestem szczupła (najszczuplejsza jako dorosła kobieta), ale coś w moim organizmie się zapętliło i nieco przegięło w drugą stronę. Tak jak pisałam w swoim temacie - obecnie gwałtowanie spadł mi biust. Raptem niewiele ponad tydzień temu zbliżyłam się z mężczyzną, a którym flirtujemy od dawna, od długich miesiący tak się trochę ze sobą drażnimy, chociaż przede wszystkim bardzo się lubimy, a nawet zaryzykuję stwierdzenie przyjaźnimy. Oddałam mu nie tylko moją nagość, ale też swój pierwszy raz. Nie żałuję - może nie jest to szaleńcze zakochanie (bo chyba mojej naturze zakochanie w swoim nieogarnięciu jest w ogóle obce), ale jest on dla mnie ważny, oboje chcemy swojego dobra, jesteśmy sobie bliscy, bardzo dobrze się przy nim czuję i oczywiście ciągnie nas także do siebie pod względem fizycznym.
Czekałam bardzo długo na ten moment w życiu (mam już trochę lat na karku) i tak bardzo chciałabym przeżywać go lubiąc całe swoje ciało. A tu akurat biust odmawia współpracy i już w głowie zaczynają krążyć obsesje. Już podczas tego pierwszego odkrywania siebie pojawiały się myśli "jak się ułożyć, żeby skarby wyglądały korzystniej" - co jest przecież nienormalne. Teraz mam przymusową przerwę w kontaktach i ze zgrozą myślę o kolejnym momencie nagości. Co zrobić, żeby w tydzień mieć krągły biust. Zaczyna mnie to zżerać.
Jak widać to niekoniecznie pierwsza odsłona może być stresem - bo różnym pierwszym razom towarzyszy tak dużo innych emocji. Ale ten kolejny raz kiedy chce się już być w pełni świadomym.

cel - 95/70cm Smile)))
Powrót do góry
Dobrawa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również miałam z tym pewien problem na początku, ale myślę, że wszystko zależy od partnera. Jeśli jest on czuły i kochający mimo wszystko to na takie szczegóły nawet nie zwraca uwagi tylko cieszy się tym co ma Very Happy
bralesspl
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam ze ja poswiecilem caly swoj blog podobnym tematom. Glownie chodzi o to zeby kobiety akceptowaly siebie takimi jakie sa. Nie wstydzily sie przed soba, a w nastepnej kolejnosc i przed partnerem stanac nago.

Niestety moim zdaniem winne temu wszystkiemu sa staniki ktore teraz kroluja na ulicach. Push-upy, wkladki, i inne. Kobiety sa swiadome tego ze ich piersi nie wygladaja tak jak w staniku i pozniej jest strach przed ta pierwsza noca.

Oto link dla ciekawych Smile (polecam tez ankiete):
http://bralesspl.wordpress.com/2012/08/06/male-piersi-wyniki-ankiety/

A tak btw: piersi lekko szpiczaste sa rownie piekne jak okragle i duze naturalne. Nie pasuje to do tego co widac w gazetach? Coz kto powiedzial ze gazety to wyrocznia. Uwierzcie ze wszystkie jestescie piekne Smile
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie napisane- kroluja push upy itp a potem babki sie wstydza pokazac prawdziwy, nagi biust. Ale dla niektorych kobiet push up to choc namiastka kobiecosci, bez poczucia wstydu moga sie pokazac wogole na ulicy. Ja tak kiedyś mialam, noszac usztywniane, wypchane 70 BSad
Powrót do góry
no__name
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się jakoś specjalnie nie wstydziłam. Zdawałam sobie sprawę z tego, że mam małe piersi, no ale co zrobić. Kiedyś się rozebrać trzeba Very Happy Mojemu chłopakowi ani trochę to nie przeszkadzało. Nic nie komentował tylko się cieszył Very Happy
Powrót do góry
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no__name - dobrze powiedziane, ''kiedyś się rozebrać trzeba'', a jednak osobiście wciąż mam opory. jesteśmy już z moim TŻ trochę czasu, on się domaga nagości, fizycznej bliskości, a jednak nie mogę się przemóc.. właśnie przez kompleksy na punkcie cycków Mad może nie byłoby z moim nastawieniem tak źle gdyby on się nie oglądał za cycatymi laskami i nie miał takiego kuku na tym punkcie, uważając cycki za główny atrybut kobiecości Confused
Powrót do góry
xInnocencex
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niebieska.pomarańcza ale sama zobacz, może się ogląda za cycatymi a jednak wybrał Ciebie Smile faceci są wzrokowcami, ale jeżeli pojawia się uczucie to nie zważają na to jak kobieta jest zbudowana Smile znajdź w sobie coś co uważasz, że jest idealne np ładne nogi, jędrne pośladki lub cokolwiek innego i eksponuj to w taki sposób, żeby nie zauważał w Tobie małego biustu (a na pewno wcale tak nie jest) tylko podziwiał coś czym się możesz pochwalić Smile mnie osobiście bardzo podbudowuje to kiedy mój facet mi mówi że mam cudowny tyłek i go uwielbia tak samo jak mnie całą i nigdy nie wspomniał nic o moim biuście, bałam się tak samo jak Ty zbliżenia ale się przełamałam i nie żałuję Smile

Ambrose Bierce
Powrót do góry
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie tylko pozazdrościć faceta i jego nastawienia Wink chyba w tym właśnie rzecz, żeby okazywał czułość, pełną akceptację dosłownie każdego centymetra naszego ciała i patrzył na nas przez pryzmat miłości i chęci zbudowania trwałej więzi, a nie kanonu lansowanego przez media. gdzie się człowiek nie obejrzy, tam nagi, duży cyc i kobitki jak greckie boginie w gazetach czy teledyskach, paranoja jakaś Razz choć wiem, że trzeba na to wszystko patrzeć z dużym przymrużeniem oka. xInnocencex wiem, że to co piszesz ma sens i czuję, że powinnam postarać się otworzyć, ale myślę że wszystko przyszłoy mi naturalniej i z o wiele większą łatwością gdyby nie zachowanie mojego TŻ, który robi sobie ciche podśmiechujki z tzw. ''płaskich'' niewiast kiedy gdzieś idziemy i cały czas podkreśla, jakie to piersi są ważne w kobiecej aparycji. aż czasem brak mi słów na samczy gatunek Razz
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza odsłona przed moim obecnym, że tak powiem, bliskim kolegą, zmieniła moje podejście do spraw intymnych, a także do własnego "ubytku".

Wiedział on o moim kompleksie już wcześniej (nie marudziłam jakoś bardzo, coś tylko raz napomknęłam podczas przeglądania jakichś zdjęć w internecie). Kiedy w końcu zajrzał do mojego stanika, spojrzał na mnie tak słodko i powiedział "mi się podoba". Very Happy Podczas tej pierwszej odsłony to się dosłownie oderwać nie mógł. I później też nigdy nie zaniedbywał moich drobiazgów. Wręcz przeciwnie, patrzył na nie i dotykał ich tak, jakby były nie wiem jak urodziwe. Laughing Ale sam powiedział, że lubi "dziewczyny - szkieleciki", więc to kwestia gustu. Razz
Powrót do góry
małeA
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien napisał:
Pierwsza odsłona przed moim obecnym, że tak powiem, bliskim kolegą, zmieniła moje podejście do spraw intymnych, a także do własnego "ubytku".

Wiedział on o moim kompleksie już wcześniej (nie marudziłam jakoś bardzo, coś tylko raz napomknęłam podczas przeglądania jakichś zdjęć w internecie). Kiedy w końcu zajrzał do mojego stanika, spojrzał na mnie tak słodko i powiedział "mi się podoba". Very Happy Podczas tej pierwszej odsłony to się dosłownie oderwać nie mógł. I później też nigdy nie zaniedbywał moich drobiazgów. Wręcz przeciwnie, patrzył na nie i dotykał ich tak, jakby były nie wiem jak urodziwe. Laughing Ale sam powiedział, że lubi "dziewczyny - szkieleciki", więc to kwestia gustu. Razz

Alien uśmiechałam się jak czytałam Twój post, bo miałam tak samo jak Ty na początku z byłymi ch*jami i teraźniejszym mym wybrankiem ^_^
na szczęście sa faceci, którzy nawet to co małe potrafią docenić i nie omijają tego przy zbliżeniach tylko właśnie uwielbiają Very Happy
Aleeee.. i tak bym chciała choć kilka cm na + bo w przeciwieństwie do Ciebie to nie mam wgl cycka Sad
Lwica_
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza odsłona... Byliśmy ze sobą niecały miesiąc. Choć byłam praktycznie dzieckiem i miałam kompleks małych piersi (4-5cm różnicy), chciałam, by zobaczył mnie bez bluzki. Zabrzmi to dziwnie, ale czułam, że to wyjątkowy chłopak. Nie pomyliłam się, niedługo stuknie nam sześć lat związku.
Zdjęłam całą górę przy zgaszonym świetle i pozwoliłam mu na pieszczenie ich. W pewnym momencie on niepostrzeżenie zapalił światło - ja spanikowałam, ale po chwili uznałam, że nie mam nic do stracenia. I tak oto STAŁO SIĘ.
Moje minicycki były pierwszymi, jakie widział na żywo. Byłam w szoku, że tak bardzo mu się spodobały.
Nie myślałam o tym, co sobie pomyśli. Byliśmy zafascynowani naszymi ciałami (pierwsi partnerzy).

Nigdy nie usłyszałam od niego złego słowa na temat moich piersi. I choć teraz także są niewielkie (72/91) i kompleks nie zniknął, wiem, że je lubi.
Z tym, że on lubi wszystkie nieprzekraczające, powiedzmy, 75C. Chyba że o czymś nie wiem :P
Powrót do góry
fbarraza28
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asics Gel Nimbus 20
Pandora Earrings
Puma Shoes
Nike KD
Nike Air Max 97 Ultra
Pandora Charms
Adidas Yeezy
Adidas Store
Timberland Outlet
Asics Gel Kayano 25
Adidas Sneakers For Women
Yeezy Boost 500
Red Bottom Shoes For Women
Adidas NMD
Moncler Outlet
Vans Outlet
Pandora Bracelets Clearance
Timberland Boots
Pandora Outlet
Yeezy Boost
Pandora Jewellery
Balenciaga
Nike Clearance Store
Puma Outlet
Fjallraven Kanken Backpack
Pandora Rings
Adidas Superstar Shoes
Adidas Yeezy
Jordan 11 Retro
Valentino Sneakers
Fitflop Sandals
Adidas
Air Max 270
Nike Cortez Men
New Nike Shoes 2018
Nike Outlet
Timberland Outlet Store
Goyard Bags
Fila Disruptor
Nike Lebron 16
NMD R1
Asics Shoes
Asics Shoes
Yeezy
Christian Louboutin
Pandora Jewelry
Longchamp Handbags
Red Valentino
Fila Sandals
Pandora Jewelry Store
Pandora Charm Bracelet
Christian Louboutin Heels
Yeezys Shoes
Yeezy 500 Black
Fila Shoes
Timberland Store
Pandora Charms
Valentino Shoes
Christian Louboutin Outlet
Yeezy Shoes
NMD Adidas
Timberland Boots
Nike KD 11
Nike Running Shoes For Women
Nike Air Max 270 Men
Yeezy Shoes
Pandora Jewelry
Salvatore Ferragamo
Nike Sneakers For Men
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Necklaces For Women
Air Max 98 Gundam
Nike Air Max 98
Nike Air Max 270 Men
NMDS
Ferragamo Shoes
Nike Outlet Store
Balenciaga Shoes
Hermes Belt
Lebron James Shoes
Air Max 270 Women
Nike Cortez
Adidas Shoes For Men
Asics Shoes
Louboutin Shoes
Adidas Superstar
Skechers Go Walk
Nike Air Max 95
Nike Shoes
Adidas Yeezy Boost 350
Goyard Handbags
Yeezy Shoes
Louboutin Outlet
Pandora Charms Sale Clearance
Nike Air Max 95
Hermes Handbags
Christian Louboutin shoes
Asics
Bottega Veneta Outlet
Ferragamo Belts
Timberland Shoes Outlet
Asics Gel Nimbus
Nike Store
fbarraza28
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fitflop
Pandora
Jordan Retro 11
Valentino Shoes
Fitflops Sale Clearance
NMD
Christian Louboutin
Air Max 270
Pandora Charms Outlet
Pandora Jewelry
Adidas NMD
Jordan 8
Nike Outlet Store
Nike Vapormax Flyknit
Air Max 270
Nike Shox For Women
Pandora
Balenciaga
Fitflop
Nike Presto
Pandora Charms
Disney Pandora Charms
Longchamp Outlet Online
Bottega Veneta Outlet
Moncler UK
Nike Outlet Store
Isabel Marant
Kate Spade Handbags
Pandora Jewelry
Air Jordan 14
Nike Air Max
Basketball Shoes
Vans Sneakers
Pandora
Jordan 12
Ralph Lauren UK
Kyrie 4 Shoes
Adidas Trainers
Moncler Outlet Online
Pandora Jewelry
Nike React
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry Outlet
Christian Louboutin shoes
Red Bottom Shoes
Kyrie Irving Shoes
Adidas Yeezy
Kate Spade
Air Max Plus
Ferragamo Belt
Pandora Jewelry
Jordans 2019
Yeezy 750
Kate Spade Outlet Online
Jordans 11 Low
Air Jordan
Christian Louboutin Shoes
Nike Outlet Online
Nike Air Max 270
Jordan 11 Win Like 96
Nike Shoes For Men
Balenciaga
Birkin Bag
Nike Womens Shoes
Jordan Retro
Moncler Outlet
Fitflop Sandals
Air Force One Shoes
MBT Shoes
Pandora Charms
ECCO
Yeezys
Nike Outlet
Nike Air Force 1 Low
Air Jordan Sneakers
Pandora Official Site
Jordans Sneakers
Pandora Charms
Nike Vapormax Plus
Nike Sneakers For Women
Adidas Superstar Women
Balenciaga Sneakers
Nike Vapor Max
Pandora Charms
Ferragamo Outlet
Pandora Bracelet
Nike Shoes
ECCO Shoes For Women
Moncler Jackets
Timberland Outlet
Fjallraven Kanken
Adidas NMD
Birkenstock Outlet
Jordan 10
Yeezy 700
Goyard Bags
Jordan 11
Pandora Charms Outlet
Air Max 98
Pandora Bracelets
Pandora Jewelry
Valentino Sandals
Burberry Bags Outlet
Yeezys
Retro Jordan
Ed Hardy
Kate Spade Outlet
Pandora Outlet
Pandora Bracelet
Adidas Superstars
Pandora
Yeezy Boost 350
Birkenstock outlet
Pandora Bracelets
Pandora Charms
Kate Spade Bags
Air Jordan 4
Air Jordan Shoes
Air Jordan Shoes
Moncler Jackets
Pandora
Cheap Jordan Shoes For Women
Moncler Jackets
Pandora Jewelry Outlet
Ferragamo Outlet
Adidas Yeezy
Red Bottoms Louboutin
Fjallraven Kanken
Pandora Bracelets
Fitflop Shoes
Pandora Bracelets
Birkenstock Outlet
Skechers Shoes
Jordan Shoes For Men
Birkenstock Sandals
Jordan Retro 9
Goyard Bags
Nike Outlet Online
Nike Roshe
Nike Roshes
Yeezy Sneakers
Human Race Shoes
Adidas NMD
Nike Outlet Store
Pandora Rings Official Site
Triple S Balenciaga
Pandora Charms Sale
Nike Air Max
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry
Nike Store
Nike Clearance
Birkenstock Outlet
Pandora Jewelry
Bottega Veneta
Pandora Jewelry
Nike Clearance Store
Curry 5 Shoes
Air Max 270
Fitflop Sale Clearance
Adidas Stan Smith
Pandora Jewelry
fbarraza28
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Birkenstock Sandals
Pandora Jewelry
Lebron 15
Skechers Shoes UK
Kyrie 4 Shoes
Adidas Outlet
Ralph Lauren Outlet
Longchamp Handbags
Kyrie Shoes
Clarks Shoes
Ralph Lauren Outlet
Ultra Boost
Curry Shoes
Adidas NMD
Air Max 90
Yeezy Boost 350
Kyrie Irving Shoes
Adidas Shoes
Huaraches Nike
Adidas Yeezy Shoes
Red Bottom Shoes
North Face Jackets
Birkenstock Outlet Online
Yeezy boost 350 v2
Louboutin Shoes
Air Max 90
Nike Outlet
Pandora Charms
Pandora Jewelry
Yeezys Shoes
Kate Spade Outlet
Yeezy Beluga 2.0
Vapor Max
Nike Air Max
Puma Shoes For Men
Ralph Lauren Outlet
Pandora Outlet
Vans
Kate Spade Outlet
Adidas Shoes
Lebron James Shoes
Pandora Ring
Rihanna Puma Slides
Birkenstock Shoes
Harden vol 1
Yeezy
Jordan 11 Space Jam
North Face Outlet
KD 10
Vans Outlet
Yeezy 350 V2
KD Shoes
Kyrie 3
Coach Outlet
Timberlad Shoes
Soccer Cleats On Sale
Jordan 11
Nike Air Max
Nike Shoes
Harden vol 1
Ralph Lauren
Pandora Charms Sale Clearance
Pandora Jewelry
Nike Air Uptempo
Retro Jordan 11
Moncler UK
Curry 4
Air Max 2018
Pandora Ring
Nike Outlet
Pandoras Jewelry
Longchamp
New Jordans 2018
Timberland Boots For Men
Christian Louboutin
Coach Factory Outlet
Michael Kors Canada
Adidas Outlet Store
Adidas Yeezy
Moncler
Longchamp
Lebron 15
KD Shoes
Adidas NMD
Yeezy Shoes
Coach Outlet
Polo Ralph Lauren Outlet Online
Nike Cortez
Pandora Jewelry
Pandora Bracelets
Kyrie 3
Yeezy Blue Tint
Goyard
Red Bottom Shoes
Air Jordans
Michael Kors Outlet
Pandora Jewelry
Louboutin Shoes
Louboutin Shoes
Air Max
Jordan 11 Red
Birkenstock Sandals
Jimmy Choo Shoes
Adidas NMD
Nike Air Force 1
Pandora Charms Outlet
Nike Vapormax
Air Max 95
Reklama

Wysłany: Wto Paź 16, 2018 15:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 16 z 18
Skocz do: