Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z facetami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, Alien, ze znajomymi to mam podobnie. Właściwie nie mam takich bliższych znajomych, wszystko to takie "służbowe" kontakty (szkoła/uczelnia/praca). Ludzie do mnie jakoś nie lgną, też siedzę sama na wykładach i mało kto mi nawet mówi "cześć". Zawsze brakowało mi bliskich znajomych, jednak z drugiej strony nie chcę szukać ludzi na siłę. Nie lubię "rozmów o niczym", a większość spotykanych ludzi nie jest warta bliższej znajomości. Wolę już taki stan niż znajomych, wśród których się źle czuję. Zresztą bycie odludkiem nie jest takie złe, można się skupić na swoich zainteresowaniach Smile.

Btw. jako osoba, która też nie znosi tłumów i imprez masowych mogę podpowiedzieć, że potencjalnie niegłupim miejscem na poznanie ludzi są np. koła naukowe czy jakieś kluby zrzeszające osoby o podobnych zainteresowaniach (a nietypowe zainteresowania zwiększają szansę na nietypowych ludzi). Nawet, jak ludzie okazą się tacy, jak wszędzie indziej, nie zmarnujesz niepotrzebnie czasu Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 26, 2012 16:16    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Alien równie dobrze mogłabym napisać identyczny post, chciałam nawet opisać własna podobna historie ale brak mi czasu. Z tym ze ja mam faceta, dziecko ale nie czuje ze jestesmy daleko od siebie. Ja jestem raczej odtracana przez towarzystwo a on bardzo lubiany, to mnie dodatkowo dołuje
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam posty Alien dwa razy i niestety widzę pewną sprzeczność. Z jednej strony, nie jesteś Afrodytą ani supermodelką, ale umiesz się "zrobić" i wyglądać perfekcyjnie. Z jednej strony sama czujesz się niezauważana, ale sama piszesz, że są chłopcy, na których nawet nie zwróciłabyś uwagi. Wbrew pozorom rzadko zdarzają się sytuacje, kiedy chłopak podchodzi do dziewczyny na ulicy czy w autobusie i prosi o numer telefonu. Zwykle ci najlepsi kandydaci na partnerów, to nie osoby wyróżniające się z tłumu, ale takie, których nie dostrzegamy na co dzień. Jak je poznać? Po pierwsze zgodzę się z Riko, co do uczestnictwa, "bywania" w kołach naukowych, klubach zainteresowań, uczelnianych wydarzeń i wyjazdów. Tam można poznać bliżej naprawdę fajnych ludzi! Na Twojej uczelni na pewno są ludzie z Erasmusa czy AIESEC. Nawet aktywne udzielanie się na forach uczelnianych czy kierunkowych może zaowocować spotkaniem w "realu" naprawdę wyjątkowych osób. Skoro udzielasz się na tym forum o zjawiskach paranormalnych, może zaproponuj innym forumowiczom spotkanie? W internecie przecież nikt nie może Cię z góry ocenić, a w większym gronie osób o podobnych zainteresowaniach poczujesz się lepiej. Nie przekreślałabym też tak do końca roli internetu w kwestii nowych znajomości. Osobiście znam wiele osób, które poznały się dzięki internetowi i są razem szczęśliwi. I nie mówię tu o portalach randkowych, ale właśnie forach, serwisach społecznościowych, blogach.

Dasz radę, Alien, tylko nie myśl o sobie w kategoriach "odmieńca niezrozumiałego przez wszystkich". To dobre dla Belli ze Zmierzchu, a nie dla takiej mądrej dziewczyny jak Ty. Powodzenia!
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rady i odpowiedzi :)
jamie napisał:
Z jednej strony, nie jesteś Afrodytą ani supermodelką, ale umiesz się "zrobić" i wyglądać perfekcyjnie.
Nie powiedziałam, że perfekcyjnie, ale w miarę dobrze, jak na moje możliwości. Żeby już nie odbiegać od tematu, dodam tylko, że moja twarz bez makijażu i z makijażem to jak dwie różne osoby. Miałam na myśli to, że umiem ukryć większość mankamentów i doprowadzić się do ładu ;)
Cytat:
Zwykle ci najlepsi kandydaci na partnerów, to nie osoby wyróżniające się z tłumu, ale takie, których nie dostrzegamy na co dzień.
Myślę, że to akurat jest kwestia gustu. Jedna dziewczyna może wypatrywać w tłumie muskularnych blondynów, druga facetów o ciemnej karnacji, a ja - szatynów i brunetów o chłopięcych twarzach, wyglądających na nieśmiałków. Tylko co osiągnę, oglądając się za nieśmiałkami? ;)
Cytat:
Skoro udzielasz się na tym forum o zjawiskach paranormalnych, może zaproponuj innym forumowiczom spotkanie?
Na tym forum jestem akurat tylko niezalogowanym czytelnikiem ;)

Niedługo ma się odbyć impreza dla studentów mojego kierunku (dla wszystkich 5 lat i absolwentów). Mam jeszcze tydzień na dokonanie wpłaty. Ogólne założenie tej imprezy jest takie, że wszyscy studenci są tam mile widziani. Może udałoby mi się zawrzeć jakieś obiecujące znajomości, ale nie jestem przekonana, czy taka oficjalna impreza, na której będą również wykładowcy, mogłaby pod tym względem coś pomóc. Pozostaje też kwestia powrotu do domu, wiem, może to zabrzmi śmiesznie, ale boję się ciemności i samotny powrót do domu w środku nocy lub późnym wieczorem jest jedną z ostatnich rzeczy, jakie mogłabym zrobić. Musiałabym zatem zainwestować dodatkowo w taksówkę. Nie wiem, muszę to przemyśleć.
Powrót do góry
honey91
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Maj 12, 2013 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny była któraś z was w związku z Włochem? :P o Hiszpanach trochę już wiem, ale za mało znam włochów by ich rozgryźć a mam taki pewien problem z kumplem o którym nie mogę zapomnieć
Powrót do góry
no__name
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że to trochę nieaktualny temat, ale ja też mogę się podpisać pod tym, co napisała Alien Sad Czuję, że bardzo nie pasuję do tego świata, albo przynajmniej to tego wieku. Nigdy żaden chłopak do mnie nie zagadał, nie powiedział nic miłego, chociaż właśnie tak jak Alien nie uważam się za brzydką itp. Ale jeśli chodzi o chłopaków, ja wierzę w przeznaczenie. Moich 2 chłopaków poznałam przez przypadek. O pierwszym wspomniał mój nauczyciel (!), a drugi napisał do mojej koleżanki na gg, nie chciał jej powiedzieć kim jest, więc ja do niego napisałam i mu nie dałam za wygraną. Rozmawialiśmy niemalże codziennie przez 1,5 roku. Po tym czasie się dowiedziałam kim jest (chociaż go nie znałam tak na żywo). Mimo, że był wirtualny miałam do niego największe zaufanie na świecie. Okazało się, że chodzimy do tej samej szkoły. Później nasi znajomi zorientowali się, że ze sobą rozmawiamy i zaczęli nas jakoś swatać Very Happy I oto jesteśmy razem już ponad 2 lata. Ale muszę przyznać, że on zupełnie nie był w moim typie i na żywo nawet bym nie zwróciła na niego uwagi... Ale trafił swój na swego. Oboje czujemy się jacyś dziwni. Jesteśmy młodzi, a nic nam się nie chce. Nigdzie nie wychodzimy do ludzi, nie chodzimy na żadne imprezy, bo nas denerwuje głośna muzyka i dużo ludzi. Więc to jest sprzeczność. Nie lubimy przebywać wśród ludzi, a z drugiej strony boli nas, że nie mamy przyjaciół...
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2013 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ah dziewczyny dlaczego chodzi im tylko o sex?...Sad
Zobaczyłam Go na studiach początkowo myślałam przystojny facet i ot któregoś dnia przepowiedział do mnie "ale ładna" a ja się zawstydziłam, byłam zaskoczona udałam, że nie słyszałam.Nadarzyła się kolejna sytuacja podczas której koleżanka powiedziała mi, że nas obserwuje. Odnalazłam Go na portalu społecznościowym i tak się zaczęło... Pisaliśmy codziennie, po dłuższym pisaniu spotkaliśmy się. Na spotkanie przyjechał z kwiatkiem wrażenie no facet ideał. Kiedy był na wycieczce wysłał mi list w którym pisał o następnym spotkaniu... Znów się spotkaliśmy było bardzo miło.. po spotkaniu znów pisał codziennie..

Kolejne spotkanie na którym chciał ze mną uprawiać sex szybko prawdaż... ale ja oczywiście nie uległam on uszanował to ,że nie chce. Po tej randce znów pisał tylko tym razem pisał tylko o sexie, nadszedł dzień kiedy mieliśmy się spotkać ale ja powiedziałam , że nie oddam mu się tak odrazu, że potrzebuję do tego uczucia, przywiązania i zaufania a on odpowiedzial tylko ,że rozumie i przestał się odzywać.
Oh jak bardzo mi żal jak mi smutno on działał i działa na mnie jak ładowarka gdy tylko się odezwał dzień był dla mnie lepszy bez jego odzewu byłam i jestem bezsilna bez chęci do czegokolwiek. Widzę w nim mój ideał chciałabym Go za męża a on potraktował mnie jak zabawkę jak mi żal, jak mi przykro to wszystko tyle miłych gestów i sytuacji tylko po to aby mnie zaliczyć. Nie interesuje mnie nikt inny nikt inny mu nie dorównuje..
jakie to przykre dlaczego faceci są tacy okrutni?
Najgorsze jest to że nadal mam nadzieje. Przepraszam,że tak dużo ale tłumię to w sobie nie mam się komu wyżalić.
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Paź 27, 2013 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu, minął już miesiąc odkąd pisałaś, jak się teraz sprawy mają?

Ja także mam na koncie znajomość z człowiekiem, któremu chodziło tylko o seks. I jedyne, co mogę Ci doradzić (jeśli Twój obiekt zainteresowań jest z podobnego "gatunku" facetów) - to to, żebyś się wyzbyła tej nadziei jak najszybciej. Bo jeżeli on z góry zakłada, że chce tylko seksu, to tak też będzie. Faceci nie zakochują się tak łatwo, jak my. Więc możesz dobrowolnie skazać się na ogrom cierpienia. Czy jest Ci to potrzebne? Z doświadczenia wiem, że to odbiera wiarę w człowieka, rujnuje samoocenę, osłabia chęć do życia. Nie lepiej poczekać na kogoś, kto naprawdę Cię pokocha, doceni i uszanuje?
Obecnemu chłopakowi oddałam się dość szybko - nie ma reguł, oboje tego chcieliśmy. I był mi za to tak wdzięczny, że wycałował mnie od stóp do głów i wyznał miłość. Natomiast faceci w typie macho - *uchacza nie doceniają tego, dla nich to jest pewnik. Twierdzą, że mogą mieć takich dziewcząt na pęczki. Miałam z takim do czynienia i słowo daję, wszystkich facetów tego pokroju bym po prostu wytłukła. To najgorsi ludzie, jakich można w życiu spotkać. Bad Grin
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien miło, że pytasz. Przeżyłam jeden z najgorszych okresów w moim życiu. On znów zrobił mi nadzieję odezwał się, pytał czy go jeszcze pamiętam bo on bardzo tęskni i chciałby się spotkać. Kiedy napisałam, że nie będzie sexu na spotkaniu znów zamilkł.
Przez tydzień dzień w dzień płakałam. Nie mogłam jeść w nocy zasypiałam a dzień witałam dołem i płaczem. Do tego stopnia się załamałam, że znalazłam pierwszego siwego włosa na głowie wieku 22 lat.. Od tamtej pory czyli od kilku dni się ocknęłam. Mówie sobie dziewczyno wpędzisz się w jakieś obrzydliwe chorubsko przez kolesia, który ma Cie dupie. Nadal czuję się okropnie ale przynajmniej bez płaczu.
No to w kim tacy ruchacze się zakochują? Wiem jestem głupia ale on po za swoim instynktem sexualnym pokazał mi jakim jest interesującym facetem. Przez niego przestałam zwracać uwagę na innych mężczyzn nie potrafię go z siebie wyrzucić. Zakochałam się w nim po uszy. Czy Ty czułaś coś do swojego macho? A czy szalejesz za teraźniejszym facetem?
Facetom stawiam wysoko poprzeczkę a u niego nie widzę wad, chyba u niego jedynego:(
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szalałam za tym macho, na jakiś czas uprzedmiotowiło mi się podejście do ludzi, patrzyłam na facetów tylko przez pryzmat ich wyglądu i to przesadnie. Ale z czasem przeszło.

Tak, szaleję za obecnym facetem, bardzo go kocham, świetnie się rozumiemy, najzwyklejsze codzienne czynności są w jego towarzystwie bardzo ciekawe i przyjemne.

Beznadziejny macho - zarozumialec przypomniał sobie o mnie, oczywiście teraz, kiedy już znalazłam swą miłość. Coś próbował do mnie pisać na fb, ale go totalnie olałam, nic już do niego nie czuję, jest mi obojętny, mogę tylko żałować straconego czasu, ale w sumie lepiej się nad tym nie zastanawiać.

Odpuść sobie Aniu tego *uchacza, to jest najgorszy gatunek człowieka, poczekaj spokojnie na odpowiedniego faceta, na pewno prędzej czy później takiego poznasz. Pozdrawiam, trzymaj się! Wiem, że jest Ci ciężko, ja też przez to przechodziłam, ale teraz zostało po tym tylko mgliste, nic nie warte wspomnienie.
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dalej męczę się ze swoją nie szczęśliwą miłością.. jakie to smutne bo ja próbuje oszukać samą siebie , że go nie cierpię i chcę o nim zapomnieć ale ja tak naprawdę nie chce o nim zapominać chcę tylko jego. Łudziłam się, że może i on coś do mnie czuje bo dzwonił i pisał ale pewnego dnia powiedział mi , że może się ze mną tylko bzykać. Wtedy powiedziałam mu , żebyśmy zerwali ze sobą kontakt bo ja się tylko z tym męczę. I zamilkł..tym razem to już na zawsze. A mi tak ciężko to przyjąć do wiadomości. Ja nie wyobrażam sobie życia bez niego ciągle jestem przygnębiona, już tyle czasu..Czy Wy poznając swoich mężczyzn mężów wiedziałyście , że ten i żaden inny? czy to tylko obsesja i wszytko może się jeszcze zmienić..
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu musisz z nim wszelkie kontakty zerwać, może to pomoże. Myślę, ze za jakiś czas zapomnisz o nim, choć wiem, że czasem jest uczucie tak silne, że...
Powrót do góry
tojaAnna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana Aniu !
oczywiście ,że wszystko może się zmienić, a raczej na pewno. Spotkasz faceta, który pokocha cię dla ciebie,twojej osobowości, oczu, zapachu, charakteru, a sex będzie tylko dopełnieniem (jakże niezbędnym). Ciesz się, że był na tyle szczery i powiedział ci to, dopiero byś cierpiała gdyby w razie czasowej rozłąki lub choroby, bzykał inną na boku, skoro to jest jego nadrzędną wartością.
A teraz się baw, spotykaj z przyjaciółmi, rozwijaj i myśl o sobie jako kimś wyjątkowym,kto zasługuje na kogoś wyjątkowego. Całuski, trzymaj się z radością w sercu.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ania mądrze radzi, dobrze ze on Ci wyznał prawdę niektórzy zaliczają na boku i graja na wiele frontów.
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję drogie Anie za te słowa otuchy. Tak chociaż był szczery.

Mam dosyć od tylu miesięcy zdarza się, że płaczę dzień w dzień jestem przygnębiona czasami wydaje mi się, że nie jestem sobą.. Boję się , że padnie mi na głowę. Mam jakieś początki depresji? nie wiem, załamuję nie tylko siebie ale i moją mamę. Próbuje sama sobie wytłumaczyć, że tak nie można żyć i wtedy dochodzę do wniosku , że nie chce mi się żyć bez mojej miłości. Próbowałam o nim zapomnieć przy obecności innego ale wtedy i tak myślę o Nim. Wiem jestem żałosna, nie rozumiem samej siebie.
Nie chce mi się uczyć a muszę bo teraz sesja..ah nienawidzę Go ciągle to sobie powtarzam a mi częściej to słyszę w swojej głowie tym bardziej zdaję sobie sprawę , że Kocham Go coraz mocniej. On nie wie, że Go Kocham i nigdy się o tym nie dowie. Optymizm jakim tryskałam wyparował w ciągu ostatnich miesięcy.. Dlaczego ten żal nie chce mnie opuścić..Sad
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lut 03, 2014 14:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: