Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuracja i forum - jawne czy tajne?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 16:40    Temat postu: Kuracja i forum - jawne czy tajne? Odpowiedz z cytatem

O ile mnie pamięć nie zawodzi podobny temat był na poprzednim forum, pomyślałam, że warto go reaktywować gdyż ciekawi mnie się czy któraś z Was odważyła się przyznać swoim bliskim Wink
Pytanie jak w temacie - czy zdradziłyście komuś swój sekret kuracji i forum czy skrzętnie ukrywacie przed najbliższym otoczeniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lut 05, 2007 16:40    Temat postu:

Powrót do góry
Bursztynek
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrzętnie ukrywane przed wszystkim i przed wszystkimi.
bombka
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ukrywam przed wszystkimi:P Troche to co prawda kłopotliwe, bo zawsze musze kasowac historie,ukrywac sie i takie tam,ale jakos daje rade:P
Nikt nie wie o moim kompleksie;p Very Happy i mam nadzieje,ze tak zostanie Very Happy
Powrót do góry
M.

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ukrywam :P Chociaż z 'historii' nie kasuję xD Bo i tak zawsze w pasku tych stron, na których byłam, zostaje adres tego forum :P
Poza tym tylko jedna znajoma, przyjaciółka z neta, wie, że jestem tutaj zarejestrowana :P
I chyba zapadłabym się pod ziemię, gdyby ktoś z klasy albo najbliższego otoczenia się dowiedział...
Powrót do góry
anin

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż wie i mimo, że nie ma nic przeciwko kuracji, to zbuntował się,jakobym miała swoje zdjęcia w galerii zamieścić. popracuję nad tym, a jeśli nie wyjdzie? Zrobię to w tajemnicy Shhh

http://wiekszepiersi.phorum.pl/viewtopic.php?t=680&highlight=

Powrót do góry
julka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nikomu nie zdradze tej tajemnicy. Na razie. Nawet mój facet nie wie, chciaż mówie mu o wszystkim. Nie wstydze się mowić że mam małe piersi bo każdy o tym wie(wystarczy spojrzeć),ale nie chce sie przyznawać ze to jest aż taki problem.
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój kochany wie o forum, czasem mu nawet czytam różne wypowiedzi itd Smile tylko, że zbytnio nie podoba mu się, że chcę powiększać biuścik, bo twierdzi, że jemu odpowiada i nie chce większych Smile no i boi się, że ziółka mi moga zaszkodzić, bo cykl już mi ostro wariuje po ziołach Sad
Poza Nim nikt nie wie ani o forum ani o kompleksie. Ale przy rodzicach nie kryję się z piciem ziół, tylko, że nie wiedzą, że to na biust Smile
Jesli chodzi o historię, to kasuję tylko okazyjnie, jak np. przychodzą do mnie przyjaciółki, znajomi, albo jakieś kuzynki i kuzyni. Bo rodzice nie włażą mi na kompa, a przed facetem nie muszę czyścić historii skoro o wszystkim wie Smile
atsenka

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie juz kuracji nie stosuję (ale zamierzam kontynuować) Very Happy ale jak stosowałam to wiedzieli o niej np rodzice Smile Wiem pewnie was to zdziwi ale naprawde wiedzieli- czasmai mi nawet niekóre zioła kupowali jak ja nie miałam czasu tego uczynić. I jedyne co od nich na ten temat usłyszałam to że nie rozumieją dlaczego uważam że mam mały biust i żebym robiła co chce bylebym z tymi ziołami nie rpzesadziła Smile Ale o forum za to niwewie nikt... Pisze tu niekiedy naprawdę dosyć opsobiste rzeczy i niech zostanie tak jak jest.
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie o forum i kuracji nie wie nikt, praktycznie wyglada to tak, że domownicy widzą, że piję jakieś ziółka na początku nawet nie pytali na co bo sa przyzwyczajeni do moich wariacji zywieniowych, kiedy pytaja mowie, ze na cere/ trawienie, zreszta mama troche sie zna na ziolach ale oczywiscie nie zna ich cudownej mocy powiekszajacej piersi Very Happy czasem strzela mi wyklad, że moge sobie zaszkodzic ale wtedy mam okazje wykazac sie wiedza zaczerpnieta z forum Wink Mojemu chlopakowi nie mowie nic o dzialaniu ziol, nie mowie nawet ze pije jakiekolwiek ziola po ostatnim razie kiedy byl ze mna w aptece po ziolka oczywiscie ( wtedy powiedzialam ze na cere Wink ) i cala droge powrotna musialam sie nasluchac ze to glupota, szkodze sobie i chudne po nich - kogo jak kogo ale rad zdrowotnych od nalogowego fastfoodożercy słuchać mi się nie chce Very Happy W sumie to raz wspomniałam mu że są takie ziółka po ktorych rosna piersi ale nie jestem do konca pewna ze mnie sluchal Evil or Very Mad
Co do samego forum do forum to wie tyle, że przeglądam czasem jakies babskie fora, ale o istnieniu tego nic nie wie, to taka moja slodka tajemnica przynajmniej moge sobie troszke na niego ponarzekac Wink A ukrywam się bardzo profesjonalnie, nie dość że skrzętnie kasuje historie to jako dodatkowe zabezpieczenie uzywam innej przegladarki niz on kiedy przychodzi do mnie Smile Siostra wie o forum, bo trudno zeby nie zauwazyla ze ciagle cos drukuje na klawiaturze, wczesniej tytul forum zakrywalam przed nia ale raz przypadkiem zauwazyla, myslalam ze glupio skomentuje alepo przeczytaniu zapytala tylko czy zamierzam powiekszac Very Happy powiedzialam ze czytam forum ze wzgledu na info o roznych ziolach ale ona tam swoje wie.

Troche sie opisalam, jak widac histroria mojej konspiracji jest dluga Wink
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wie rodzina + moj Mezczyzna:)
manonnie
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobnie jak Julka - to żem płaska jest widoczne, chociaż może nie do końca bo push upy w ruch codziennie idą.
Natomiast to, jak bardzo mnie ten fakt obchodzi i jak zakompleksiona z tego powodu jestem jest już innym zagadnieniem Rolling Eyes
Tylko moja mama i siostra są uświadomione, bo ciągle im ględzę Wink i o ziółkach też im powiem coby mi z głowy je wybijać zaczęły ;P

Poza nimi o forum nikt nie wie i sie nie dowie - kompa użytkuję tylko ja i na wszelki wypadek ma już od paru lat hasełko Smile
Jestem chyba postrzegana jako osoba dosyć pewna siebie, zero kompleksów itd i nie chcę, żeby się to zmieniło.
Powrót do góry
maalutkaa88

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie tylko moja mama wie. reszta wie że piję ziółka itd... ale im mówie że to jest na przytycie ogólne a nie konkretnie na piersiątka... nie chce żeby ludzie wiedzieli że mam z tym aż taki problem...
estelle00
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie wszystko TOP SECRET Smile Domownicy zauważyli,że piję kozieradkę,ale wersja oficjalna jest taka,że to na trawienie(ciągle miałam jakieś rewelacje żołądkowe,a teraz-o dziwo-już nie, więc może nawet tak bardzo ich nie oszukuję Smile ) A na forum w życiu nie trafią - bo rzadko zasiadaja do komputera,a jeśli już - raczej nie wiedzą,że są takie cuda jak historia odwiedzanych stron Smile
Powrót do góry
agusia.86

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie kuracja jest tajna Wink ziółka na cerę - wierzbownica przecież jest też na cerę Smile a historia... mam swój komputer do którego za często domownicy nie siadają a jeśli to na konto gościa z ograniczonymi uprawnieniami więc nie mają możliwości zobaczenia historii Smile a nawet gdyby mieli nie sądzę, żeby to robili Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem utajniona już od półtora roku :P a wdodatku jestem tytaj adminka nie dośc tego to jeszcze stronę galerii robie i wiecie jakie to trudne Laughing wszytko muszę zapisywac na hasła i pod dziwnymi nazwami na szczęście historia sama mi sie czyści zostają niestety tylko pliki cooki, ale tam nikt nie zagląda w końcu komputer jest mój Very Happy A ukrywm się tak przed mom narzeczonym i ewentualnie moim bratem.
Rodzice tez nic nie wiedzą Smile

agusia chyba też zrobię sobie drugie konto z ograniczeniami, w zasadzie to tego nie robiłam nigdy i teraz się zastanawiam czy tam też będzie widoczny folder z plikami cookie z normalnego konta Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Wto Lut 06, 2007 20:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: