Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pocałunki...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nina90
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 13:51    Temat postu: Pocałunki... Odpowiedz z cytatem

Mam problem, do którego aż wstyd się przyznać. Mam 23 lata i...wlasciwie nie mam bladego pojecia o pocalunku z jezykiem. Tzn. od momentu,kiedy zbyt natarczywie i obrzydliwie pocalowal mnie pierwszy chlopak, kiedy ktorys z kolejnych probowal, uciekalam gdzie pieprz rosnie, najczesciej po prostu zrywalam na bardzo wczesnym etapie znajomosci. Teraz poznalam kogos absolutnie wyjatkowego i ...on chyba mysli, ze mi sie nie pdoba, bo pocalunkow unikam jak ognia, a jest przeciwnie- podoba mi sie tak bardzo, ze boje sie go stracic i no...zblaznic po prostu. Paralizuja mnei moje kompleksy na temat wygladu, biustu itd...zwlaszcza, od kiedy widzialam jego była, a jeszcze jak sobie mpomysle, ze na dodatek nei umiem calowac... chyba przejde przez zycie bez faceta! JAkieś rady....? ;/
Rolling Eyes Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 13:51    Temat postu:

Powrót do góry
xInnocencex
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeżeli zależy Ci na tym chłopaku to powinnaś się przełamać Smile a to, że nie umiesz całować to też nie jest prawda bo mimo, że nie przeżyłaś takiego prawdziwego pocałunku to Twoja kobieca natura sama Cię poprowadzi Smile na pewno się nie zbłaźnisz, nawet tak nie myśl! I nie myśl o swoich kompleksach, jeżeli chłopak jest Tobą zainteresowany to znaczy, że podobasz mu się taka jaka jesteś a jeżeli pozwolisz mu się do siebie zbliżyć to sama się przekonasz, że było warto i na pewno zatrzymasz go na dłużej przy sobie Smile

Powodzenia! :*

Ambrose Bierce
Powrót do góry
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że w dużej mierze pomoże ''natura''. A dokładniej podniecenie - tak już jesteśmy stworzone, że dzięki bliskości fizycznej i odczuwaniu pociągu seksualnego coś, co przedtem wydawało się czarną magią niejako robi się samo Wink Może spróbuj pooglądać sobie romantyczne sceny w filmach, podpatrzeć jak wszystko się rozwija, dotyk, spojrzenia itd. Jak poczujesz chemię, wszystko przyjdzie Ci łatwiej. I nie myśl za wiele w trakcie, nie analizuj jak wyglądasz, czy się zbłaźnisz, bo tutaj akurat nie o myślenie chodzi Smile
Tak jak powiedziała xInnocentex jeżeli on jest Tobą zainteresowany to znaczy że jesteś dla niego atrakcyjna i tego się trzymaj
Głowa do góry i daj znać jak poszło!
Powrót do góry
arin
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lip 28, 2013 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli też czujesz że chciałabyś z nim zbudować trwałą więź i związek możesz mu się do tego przyznać.... To znaczy nie tak prosto z mostu, tylko wytłumaczyć że kiedyś miałaś niemiłą sytuację i zawsze wewnętrznie czułaś do tego niechęć i lęk, powiedz mu że mówisz mu to dlatego że chcesz to w sobie przezwyciężyć bo on na prawde ci się podoba, poproś żeby cię zrozumiał i ci w tym pomógł. Pakażesz mu też tym że mu ufasz i się przed nim otwierasz i też nie próbujesz niczego ukrywać... ja tak zrobiłam ze swoim chlopakiem, tylko że wtedy nie byliśmy razem i chodziło o co innego, bardziej intymnego i mnie wtedy przytulił, jak by nie zrozumiał nie byłoby sensu z nim być a teraz gdy jesteśmy ze sobą juz ponad 9 miesiecy wiem że moge mu o wszystkim powiedziec i rozmawiamy otwarcie o wadach i wstydliwych sprawach... Smile
Powrót do góry
Perła90
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram pomysł arin. Rozmowa to chyba najlepsze rozwiązanie. Jeżeli już się trochę znacie. Zależy też jak długo ze sobą jesteście. Bo jeśli np. dwa tygodnie, to dosyć krótko i wcześnie na zwierzenia. Ja nie uważam, że data rozpoczęcia związku = data całowania Wink Natomiast jeśli już długo się znacie, to warto przeprowadzić taką szczerą rozmowę.
Powrót do góry
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, jak obawiałam się pierwszego pocałunku, którego zarazem tak bardzo pragnęłam... Jak przyszło co do czego to magia chwili zrobiła swoje, człowiek w ogóle nie myśli wtedy: "O rety, czy ja dobrze całuję? Czy Jemu się spodoba?", tak naprawdę każda para z czasem wypracowuje swój własny system pocałunków, który może się nie sprawdzić nawet z innym partnerem Wink Także jeśli czujesz, że tego chcesz, to po prostu daj się ponieść emocjom Smile
Powrót do góry
sapio
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamknij oczy i do dzieła
Powrót do góry
babeta
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na początku też całowaliśmy się jak dwa gupiki w akwarium. Uwierz mi to kwestia wprawy. Jeżeli chłopak nie jest idiotą, to zrozumie, wspólnie się pośmiejecie trochę i wkrótce naprawdę namiętnie będziecie się całować.
Powrót do góry
jenni.1989
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnaś z Nim porozmawiać i powiedzieć jak wygląda sytuacja. Zbłaźnić się na pewno nie zbłaźnisz, bo całować się każdy umie, z tym się rodzisz Smile
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naturalne, nie trzeba mieć super techniki, ważne jest zaangażowanie, namiętność. Wtedy technika idzie w kąt, jeśli kogoś na prawdę pragniesz.
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że temat jest już nieaktualny Wink
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocałunki są zawsze na czasie;)
Powrót do góry
stellaja
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszystko przychodzi odpowiedni czas i moment. Nie ma co się spieszyć Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 14:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: