Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kształt sutka i brodawki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misia89
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Paź 16, 2013 11:30    Temat postu: Kształt sutka i brodawki Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, jednym z problemów, które mam jest fakt, że moje sutki są czasem jakieś takie wklęśnięte. Zwłaszcza jeden. Ogólnie są miękkie, tak jak w okresie dojrzewania - takie nabrzmiałe, gdy się podniecam ciemnieją trochę i zaczynają sterczec, a wlasciwie to najczesciej tylko jeden, bo drugi trzeba stymulowac, by sie pokazal. Czy to normalne? Czy macie podobne problemy? Jak sobei z tym radzic, co zrobic, zeby tak nie bylo? Troche mnie to denerwuje i krepuje..
Reklama

Wysłany: Sro Paź 16, 2013 11:30    Temat postu:

Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Paź 16, 2013 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu nigdy nie przyszło mi do głowy, że to może być jakiś krępujący problem. Ja nawet lubię kiedy moje sutki nie są "wydęte" bo wtedy piersi wydają się optycznie większe kiedy mi stwardnieją z podniecenia czy też zimna są takie jak u Ciebie na tym awatarze i jest to dla mnie mniej komfortowe jakby mnie uraża w biustonoszu... Myślę, że wszystkie jesteśmy różne i to nie jest problem:) Jeśli chcesz zobaczyć w galerii efektów to jest pare fotek mojego biustu i ocenisz czy Twój problem faktycznie jest problem bo według mnie wręcz przeciwnie. Pozdrawiam.
P.S. Dla mnie problem jest raczej fakt o którym wspomniałaś w swoim wątku, że moje cholerne cycki są daleko od siebie;/ jedynym sposobem jaki ja mam na razie na to, to dobry biustonosz lub xtreme bra który przy ubraniach z zakrytymi plecami spisuję się wręcz genialnie i na prawdę robi wrażenie, producent nie kłamie. Polecam.
Wiem ,że jest coś takiego jak migracja piersi przy odpowiednio dobranym biustonoszu. Być może przy ciągłym noszeniu biustonosza, który zbliża piersi pozostawi je w odpowiednim miejscu lecz u mnie to NIE DZIAŁA a biustu trochę mi przybyło od masowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misia89
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Paź 19, 2013 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaniu, dzieki za odpowiedź. Jak uzyskam dostęp do galerii zobaczę o czym mówisz. Sama też wkleję swoje zdjęcia, wtedy będzie jasniejsze o co mi chodzi. Moje piersi wkurzają mnie właśnie tymi sutkami jak u dziewczynki, jak zaczynają rosnąć to puchną. No i moje takie są. Tyle że nie rosną :P
Marzę o biuście takim jak na awatarze moim, taka wielkość i kształt byłyby urzeczywistnieniem marzenia. Sutki też są ok. Musisz być bardzo wrażliwa, ze stanik Cie uraza, gdy masz sterczące sutki.
A jesli chodzi o te oddalone piersi, to prawda. Gdy zagarniam je dłonmi spod pach do środka to stwierdzam, że jest całkiem widoczny biuscik. Bez tego marność. I zero szans na rowek.
A co do xtreme bra to ja mam mieszane uczucia. Chyba nie zdecydowałabym sie na jego zakup, lepiej postawić na dobry biustonosz.
rivka
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Paź 20, 2013 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyglądają prawdziwe piersi: http://www.007b.com/breast_gallery.php

Jak wyglądają prawdziwe brodawki sutkowe i otoczki: http://www.007b.com/nipple_gallery.php

I najważniejsze:
Budowa piersi - czyli co każda z nas powinna wiedzieć
http://wiekszepiersi.phorum.pl/viewtopic.php?t=185
Niestety rysunki się nie pokazują, ale od czego jest google Smile
Powrót do góry
Misia89
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki, Rivka. Ależ my różne jesteśmy, a jednocześnie takie same.
Mówie swoim piersiom ze są piekne i ze rosna wciaz, nie wiem czy to do nich trafia. rozmawialyscie kiedys z mezczyznami, jakie piersi/sutki oni lubia najbardziej? ale tak szczerze, nie z tekstem "twoje sa idealne" Wink
victoria_noire
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem większość (a może nawet wszystkie) kobiety maja tak, że sutki sztywnieją i nabrzmiewają podczas podniecenia lub kiedy jest zimno. Mnie również długo krępował fakt, że często są takie "schowane". Teraz już nie zwracam na to uwagi.
Jeśli chodzi o mężczyzn, najczęściej powtarzającą się odpowiedzią jest "najważniejsze, żeby były jędrne". Zdecydowanie bardziej podobają się nawet średnie biusty, gdy są jędrne, niż "wielkie flaki". Rozmiar jest sprawą indywidualną, jednak fajnie gdy "nie mieszczą się w dłoni". I nawet gdy pada tekst "Twoje są idealne", to gdy nagle wpadnie kilka dodatkowych centymetrów to faceci są wniebowzięci. Smile
Powrót do góry
ela.paluszek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest całkiem normalne! Nie przejmuje się tym wcale...
Powrót do góry
pasjonatka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wszelkimi niepewnościami warto iść do lekarza Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 15, 2016 09:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: