Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samoakceptacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Raz na HBO lecial film dokumentalny robiony przez kobiete w wieku 30-40 lat, ktora rozpaczala nad utracona uroda. W filmie byly poruszane tematy kosmetykow, pisemek z modelkami, operacje plastyczne i wplyw osob bliskich na samoakceptacje. Z poczatku owa kobieta nagrala troche materialu o kosmetykach i o pismach zwiazanych z moda. Pokazala, jak poprzez grafiki komputerowe w reklamach czy tez na zdjeciach jest manipulowana ludzka psychika dotyczaca "piekna", a kosmetyki z wyzszej polki maja tylko tendecje do wyniszczania wygladu. Poprzez jakies badania przeprowadzone przez jakas instytucje (nie pamietam nazw, ogladalem ten dokument dobre pare tygodni temu), stwierdzono, ze przecietna osoba widziala srednio do 200'000 zdjec modyfikowanych komputerowo i liczba ciagle rosnie, przez co kobiety wpadaja w kompleksy powodowane ich wlasnym wygladem. Operacje plastyczne tez byly ciekawym watkiem, gdzie mozna bylo sie dowiedziec ile taki lepszy chirurg zarabia w Nowym Yorku (370 tys $ miesiecznie) przez co latwo mozna stwierdzic, ile osob poddaje sie takim operacjom. Moral z tego taki, ze firmy zajmujace sie produkcja kosmetykow, lekarze zajmujacy sie chirurgia plastyczna, propaguja sztuczne piekno i zarabiaja na kompleksach kobiet. ;]

Tak poza tematem... Nie cofajcie warg sromowych mniejszych operacja ze wzgledu na wyglad, bo to zmniejsza doznania podczas stosunku. ;]

Z samoakceptacja nie mam problemu. I tak wiem, ze jestem brzydal. ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Czw Sty 24, 2008 19:49    Temat postu:

Powrót do góry
Vitani
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dochodzę do wniosku, że wielkość moich piersi zaczyna sprawiać mi coraz większe problemy z samoakceptacją. Sad Ponoć należę do ładnych dziewczyn (to opinia innych ), jak każdy dostrzegam swoje mankamenty, ale nie są one aż tak straszliwe, oprócz... no właśnie, biustu. Confused Wczoraj, gdy stałam przed swoją szafą, szykując się na imprezę, myślałam, że się rozpłaczę. W każdej bluzce właściwie wyglądam płasko. Kiedyś się tak tym nie przejmowałam, tym bardziej, że biust jakoś szybko mi urósł i w wieku lat 14 mogłam uchodzić za dobrze wyposażoną. Niestety, od tamtej pory nie drgął ani o milimetr, a moje ciało zmieniło się z dzewczęcego w kobiece. Mam np. dużą pupę, taką odstającą. Jak stane bokiem przed lustrem, to mój przód wygląda naprawdę baaardzo marnie. Ale jeszcze było to do przeżycia, póki mój eks nie zaczął narzekać na mój "brak biustu" Confused Ciągle wysłuchiwałam komentarzy, że nie mam piersi, albo, że mam same sutki. Confused (mam małe B, ale takie sterczące, nie okręgłe). Chłopaka już nie ma, a kompleks pozostał i rośnie. Confused Mam czasami odczucie, że wszyscy faceci, którzy ze mna rozmawiają, zwracają uwagę na mój mały biust, albo, że ktoś tam ktoś tam pewnie się mną nie zainteresuje z tegoż właśnie powodu. Poza tym prawie wszystkie laski, które widzę na około, mają większy biust ode mnie! Strasznie podkopuje to moją pewność siebie. Próbowałam ziółek, ale jakoś nic mi nie pomogły. Nie wiem, może nie umiem ich dobrać. Jestem typem androgenicznym (tak myślę), brałam saw palmetto i kozieradkę, ale jakoś nic nie ruszyło. Kiedyś piłam koper, ale potem wyczytałam, że to nie dla mojego typu. Gdzieś na początku dziewczyna napisała, że najpier biust urósł jej z A do B, a potem z B do C! Też bym tak chciała, ale już nie wiem, co stosować. Sad Sorki, że tak sie rozpisałam, ale musiałam gdzieś wylać swoją gorycz, bo coraz bardziej mnie to frustruje, a wiem, że Wy mnie zrozumiecie. Sad Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny dzień...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maith
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vitani, w Twoim tekście najoptymistyczniej zabrzmiało "mój eks".
Całe szczęście, że taki facet to już eks. Są mężczyźni, którzy uwielbiają zakompleksiać kobiety (myślą, że zakompleksiona uwierzy, że nikt inny jej nie zechce i będzie się go trzymać - prawie mu się udało).
Dla takiego facia nie ma znaczenia, jak wyglądasz. Nie ma tak pięknej kobiety, żeby się czegoś nie uczepił, więc to w ogóle nie od Ciebie zależy. Tej z dużym biustem powiedziałby, że ma za duży, albo nie ten kształt, albo cokolwiek. To nie miało związku z Tobą, uwierz Smile

I proszę, wejdź w te linki, które podałam wyżej, szczególnie w ten wątek o dobieraniu rozmiaru. Bo nie ma czegoś takiego, jak małe B. Znam parę dziewczyn, które z 70A przeszły na 65C (co dało im tyle samo miejsca na biust) i wreszcie ich biusty odetchnęły i wróciły na miejsce Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bo pewnie gdzieś to tu jest ale znaleźć nie mogę. Szukam:

Książek o samoakceptacji głównie wyglądu:
1. W formacie pdf, doc, txt bądź innych formatach.
2. Tytułów i autorów książek.

Dziękuje za wskazówki jak by gdzieś to już było.
loćka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja przyszłam do Was z problemem braku samoakceptacji... Sad Ale czytając wypowiedzi stwierdzam, że czas wziąć się za siebie i coś zmienić. Radzicie, żeby zacząć od dopasowania stanika czy poszukiwań czegoś na powiększenie piersi? (operację uważam za ostateczność)
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba nad tym pracować
Powrót do góry
Perelens
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam akceptuję siebie w 100 % naprawde, nie ma co narzekać tylko trzeba żyć swoim życiem.
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Sty 30, 2016 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie gadanie. Nikt nie akceptuje siebie w stu procentach.
Powrót do góry
pasjonatka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba nad tym cały czas pracować Wink Trzeba żyć w zgodzie ze sobą.
Powrót do góry
ela.paluszek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę mały biust wystarczy, żebyście nie potrafiły siebie zaakceptować? Dziewczyny, no weźcie, nie możemy być aż takie powierzchowne!
Powrót do góry
oliwia94
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samoakceptacja to bardzo ważna rzecz. Myślę że dużo zależy od tego ile mamy wspierających osób dookoła siebie. Jak jest ich mało to nawet za mały biust może nas wprawić w smutek i zawstydzenie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 12:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: