Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Proznosc,bog i metoda silvy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pannalawenda
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stygmaty nie są opętaniem, nie powodują zmian psychicznych, nie wpływają na wolę i nie wywołują paranoi, pecha, zwidów itd. Są zjawiskiem bardzo nietypowym i niezbadanym, co więcej nie wiadomo co je wywołuje - ponoć wiara, a nie modlitwa (czyli nie medytacja). To jest zasadnicza różnica i jak dla mnie średnio to się ma do opętania psychicznego.
Nie powiem, człowiek nie zna swoich możliwości, ale nie wiadomo co tak naprawdę leży w jego zasięgu, a co mu się tylko wydaje, że zależy od niego.
No i nie zauważyłam, żeby modlitwa na kogoś ściągała pecha, nasilała złe myśli - duchowni to zazwyczaj bardzo zrównoważeni, wyciszeni ludzie. (przynajmniej ci prawdziwi, z powołania)
Moim zdaniem modlitwa jest jedyną dobrą, nieszkodliwą formą jakby medytacji, ale każdy sam decyduje o sobie i robi jak chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sty 24, 2010 19:25    Temat postu:

Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzilo mi o to, ze stygmaty sa opetaniem tylko, ze sa wywolywane w jakis sposob poprzez mocno skupiona modlitwe ( co dla mnie jest tym samym co medytacja). Bo zapytalas konkretnie czy modlitwa komus zaszkodzila a dla mnie stygmaty to jest jakby nie patrzec uszkodzenie ciala.
Co najlepsze to wlasnie te modlitwy nie wplywaja na umysl (chyba, bo jednak sporo duchownych ma np. zdolnosc jasnowidzenia) ale bezposrednio na cialo fizyczne! Jakbysmy potrafily sie tak skupiac przy modlitwie/medytacji jak tamci duchowni to szybko forum by musialo zmienic nazwe na biusciaste Smile
Powrót do góry
Pannalawenda
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahah, nie powiem, miła wizja;P
No nie wiem, to jest temat dyskusyjny, w każdym razie stygmaty mają ludzie bardzo rzadko i myślę, że to faktycznie dar. No i nie trafia się z przypadku, a z medytacjami wystarczy wdepnąc i bach ;p
Ale już nie ma nad czym się rozwodzic w tym temacie, bo i tak sedno jest jedno: róbta co chceta, każdy robi to co lubi;p
Ja osobiście zrezygnowałam;) I myślę, tak jak część dziewczyn już powiedziała, że jak ktoś ma wątpliwości, to lepiej sobie odpuścićWink
Powrót do góry
sweetyangel
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie będę streszczać całej tej historii, ale pan ten twierdził, że nauczono go tam głębokiej autohipnozy, wychodzenia z ciała, po pewnym czasie zaczął czuć bóle innych ludzi i zwierząt. (w książce jest mowa tylko o rozpoznawaniu chorób u innych), zaczął zatem unikać miejsc publicznych."

Zjawiska typu OOBE i wszelekie inne parapsychiczne zdolności są rzeczywiście zakazane przez naszą religie (czarna magia) Jednak używając tej metody (Silvy) nie zagłebiamy się tak daleko w otchłań naszej psychiki. Chyba że ktoć chce... Wtedy można bawić się czakrami i schoidzić do poziomu theta. Jednak to szkoła wyższej jazdy i rzeczywiście nie dla każdego.
Sama medytacja jest dozwolona w każdej religii.
Powrót do góry
adi
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roxi napisał:
Nie chodzilo mi o to, ze stygmaty sa opetaniem tylko, ze sa wywolywane w jakis sposob poprzez mocno skupiona modlitwe

Znany wielu stygmatyk Ojciec Pio, kiedy lekarze, ludzie nauki badali jego stygmaty i orzekli, ze jest to wynikiem ogromnego skupienia myśli tak im odpowiedział:
"Spróbujcie myśleć intnsywnie że jesteście krową- zobaczymy czy wyrosną wam rogi"
A między nami to obecnie jego ciało, mimo że przeminęło 43 lata od śmierci nadal jest w dobrym stanie (jak wyniknęło z przeprowadzonej w 2008r ekshumacji).
Mylicie dwie przeciwstawne rzeczywistości. Akurat Pio swoją modlitwą często uwalniał ludzi z opętań. Bo jak juz było w dyskusji napisane igranie z nieznaną sobie rzeczywistością może tak się czasem skończyć.

Ja myślę że pielęgnowanie w sobie pozytywnych myśli, powtarzanie afirmacji jest to super sprawa. Jak ktoś jest w tym wytrwały to zobaczy efekty:).To pominno nam wystarczyć. Nie trzeba ryzykować autohipnozą itp. zwłaszcza jeśli jest to dla nas nowość-nie warto.
Powrót do góry
ela.paluszek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ale nie u każdego zadziała to tak samo.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lut 25, 2017 00:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: