Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hobby stało się pracą ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Perła90
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 10:43    Temat postu: Hobby stało się pracą ;) Odpowiedz z cytatem

Tak mi się nasunęło, czy ktoś z was ma hobby, które spieniężył? To nieładnie się chwalić, ale ja zawsze bawiłam się photoshopem itp. i dzisiaj dostałam (co prawda tak nieoficjalnie) dwa zadania. Mam zaprojektować ulotki Smile Zobaczymy jak to wyjdzie, ale pod wpływem podniecenia postanowiłam się tym zająć tak na poważnie. Z tego co znalazłam w internecie to projekty ulotek to nie są zbyt popularne (jest tylko kilka firm). Może jestem trochę naiwna, ale już mam wizję jakiejś działalności gospodarczej jak się tego nauczę Wink Ahh musiałam się podzielić z wami swoim entuzjazmem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 05, 2013 10:43    Temat postu:

Powrót do góry
rivka
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Sie 11, 2013 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że na początku trochę ostudzę Twój entuzjazm, ale każda agencja reklamowa czy samodzielnie pracujący grafik zaprojektuje ulotki czy też inne katalogi/wizytówki/kalendarze/plakaty itp. itd., oczywiście za odpowiednią cenę Wink Nie za bardzo rozumiem też, dlaczego umieściłaś link akurat do tej agencji. Jedna z wielu i tyle.

Ale z drugiej, jeśli lubisz zabawę z programami graficznymi i trafiła Ci się taka fucha, to bierz bez zastanowienia! Pracuję w branży poligraficznej i wiem, że można ładne pieniądze zarobić na projektowaniu. Rozwijaj się, ucz, zbieraj doświadczenie, a z pewnością przyjdą efekty finansowe. Nawet jeśli wybierzesz inną drogę zawodową, to taka umiejętność może stanowić całkiem niezłe dodatkowe źródło dochodów. W dodatku skoro jest to Twoja pasja, to tym bardziej życzę Ci powodzenia Smile Nie ma nic lepszego niż zrobić ze swojego hobby sposobu na życie. Jeszcze raz powodzenia Smile
Powrót do góry
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od kilku lat marzę o tym, by moje dwie największe życiowe pasje połączyć w jedno i z tego żyć. Aktualnie jestem na etapie zaznajamiania się z tematem podatków, ZUS-u itd. ale mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się wystartować. Czuję, że muszę chociaż spróbować, żeby sobie przez całe życie nie zarzucać, że miałam szansę, a jej nie wykorzystałam. Troszeczkę się obawiam, czy moja pasja nie utraci trochę na wartości, gdy już będę "musiała" się nią zajmować, a nie robić to dla czystej przyjemności, ale w sumie i tak jestem dobrej myśli, trzymajcie kciuki Very Happy
Powrót do góry
justyn4
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze o tym marzyłam, żeby połączyć pasję z życiem zawodowym. W końcu to jest najważniejsze - spędzamy w pracy czasem większość dnia, więc powinna ona sprawiać przyjemność, rozwijać nas i motywować. Smile
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest właśnie idealne rozwiazanie
Powrót do góry
Fustyna FitnessBlender
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać że jeszcze daleko droga przed tobą skoro nie wiesz że materiałów do druku(w tym ulotek właśnie) nie powinno się projektować w photoshopie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lenxi90
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby i pracą jest renowacja mebli. Uwielbiam to robić i ciesze się, że mogę przy tym pracowac.
Powrót do góry
ela.paluszek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, nie mam takiego szczęścia, żeby móc połączyć hobby z pracą...
Powrót do góry
antua23
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietki mam do was takie pytanie... prowadzę od niedawna mobilny gabinet kosmetologii.
Próbuję pozyskiwać nowe zlecenia przez portale typu olx, ale raczej średnio mi to wychodzi.
Postanowiłam że od nowego roku będę promowała swoją małą firmę na wszystkich imprezach odbywających się w moim mieście. Planuję podczas imprezy oferować darmowe próby zabiegów, np. krótki masaż relaksacyjny kręgosłupa. Mam odpowiednie łóżko do masowania, planuję zakupić jeszcze prosty namiot żeby na prezentacji mieć dach nad głową mniej więcej taki http://ario.pl/namioty-reklamowe/aluminiowe . Myślicie że to dobry pomysł na promowanie tego typu firmy? Skorzystały byście z darmowego zabiegu i porad w czasie na przykład imprezy organizowanej z okazji dni miasta?
Powrót do góry
vikav
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy, który odkąd pamiętam interesował się sportem został trenerem personalnym.
http://poradnikpracownika.pl/-jak-zostac-trenerem-personalnym-czyli-jak-polaczyc-pasje-i-prace
Ja niestety nie pracuje w zawodzie, który jest moim hobby.
Powrót do góry
Monia345
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę osobom, którym się to udało. Ale może i na mnie w końcu spadnie ten dar i uda i się sprawić, aby praca stała się hobby lub odwrotnie.
elabarbara
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja interesuję się bukmacherstwem na początku traktowałam to jako rozrywkę, zainteresowanie z czasem stało się to dla mnie dodatkowym źródłem dochodu bo lubię obstawiać mecze i często udaje mi się wygrywać. Pewnie wiele osób gra w zakładach więc wie że można zarobić na tym. Ale trzeba też wiedzieć które zakłady bukmacherskie są legalne by nie zapłacić kary nawet te online. Tutaj na stronie można poczytać ciekawe informacje na temat Czy bukmacher Internetowy jest legalny? www.obstawiamyrazem.pl/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 07, 2017 17:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: