Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak często uprawiacie seks?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
greenteazielona
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym wkurza mnie, jak przez cały dzień się czepia, a wieczorem jest zdziwienie, że ja nie mam ochoty i zaraz jest z tego awantura..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 23, 2015 08:33    Temat postu:

Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

littleevil napisał:
Cytat:
Jak mąż chce seksu to myśli,że jak mnie klepnie w tyłek to się rozpalę

O matko... znam to aż za dobrze. Ewentualnie słyszę "Chcesz się poruchać?". Po takim czymś to wszystkiego mi się odechciewa.

Cooo?! Ja bym się normalnie chyba wnerwiła za taki tekst! Nie muszę chyba wspominać, że mnie także by się odechciało?

greenteazielona napisał:
Poza tym wkurza mnie, jak przez cały dzień się czepia, a wieczorem jest zdziwienie, że ja nie mam ochoty i zaraz jest z tego awantura..

Bo faceci to chyba mają to wbudowane, jakby oddzielali te dwie sprawy albo nie wiem, jakieś "godzenie się" w łóżku... A kobiety to zaraz wiążą z emocjami i ciężko im jest zebrać się na zbliżenie, gdy wcześniej atmosfera była napięta, bo jednak czują problem, który nie został rozwiązany.
Powrót do góry
CuddyC
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucrecia napisał:
littleevil napisał:
Cytat:
Jak mąż chce seksu to myśli,że jak mnie klepnie w tyłek to się rozpalę

O matko... znam to aż za dobrze. Ewentualnie słyszę "Chcesz się poruchać?". Po takim czymś to wszystkiego mi się odechciewa.

Cooo?! Ja bym się normalnie chyba wnerwiła za taki tekst! Nie muszę chyba wspominać, że mnie także by się odechciało?

Brak słów Surprised To określenie kojarzy mi się tylko i wyłącznie z zaliczaniem pustych lasek przez równie pustych kolesi, a nie z seksem między dwojgiem osób, które łączy jakieś uczucie... Nie dziwię się, że to totalne turn off...

Co do pytania w tytule- jesteśmy z moim obecnie już mężem swoimi pierwszymi partnerami. Na początku- wiadomo, ciężko było wyjść z łóżka Wink Aktualnie- niespełna rok później- wciąż kochamy się kilka razy w tygodniu, częstotliwość zależy głównie od tego, na ile zapracowani i zmęczeni jesteśmy. W luźniejsze dni zdarza się nawet 2-3 razy na dobę, w bardziej zarobionych okresach mamy czasem 2-3 dni przerwy. Ale w końcu liczy się jakość, a nie ilość Wink
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bo faceci to chyba mają to wbudowane, jakby oddzielali te dwie sprawy albo nie wiem, jakieś "godzenie się" w łóżku...

Ale co godzenie się w łóżku? Do tego akurat nic nie mam Wink Ba jeden z moich najlepszych razów był właśnie po karczemnej awanturze. Byłam tak wściekła, że rzuciłam się na mojego lubego. Nie dość, że się pogodziliśmy to jeszcze było jak w niebie Very Happy

Cytat:
To określenie kojarzy mi się tylko i wyłącznie z zaliczaniem pustych lasek przez równie pustych kolesi, a nie z seksem między dwojgiem osób, które łączy jakieś uczucie... Nie dziwię się, że to totalne turn off...

Może aż tak źle to mi się nie kojarzy. Raz na jakiś czas może to być nawet zabawne jak strzeli do tego przygłupią miną i udaje lowelasa z amerykańskich filmów. Tylko raz na jakiś czas - czyli maksymalnie raz na 2 miesiące a nie co chwila... Próbowałam mu to wyjaśnić, że to tak nie działa, ale to jakieś tępe jest XD

I masz rację. Zdecydowanie liczy się jakość Very Happy Poza tym zazdroszczę, że jesteście swoimi pierwszymi. No i gratuluję statystyki Smile Też bym taką chciała... niestety nie mam nawet jak mieć takie Confused Ale to mam nadzieję chwilowa kwestia (bo póki co mieszkamy osobno przez większość tygodnia)
I powiedź mi, robicie coś specjalnego czy to tak samo od siebie po prostu wychodzi? Smile
CuddyC
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

littleevil napisał:

I powiedź mi, robicie coś specjalnego czy to tak samo od siebie po prostu wychodzi? Smile

Czasem "planujemy" seks, tzn jak wiemy, że mamy wolny wieczór a nazajutrz nie musimy się zrywać z samego rana, to przeznaczamy go na obejrzenie fajnego filmu albo serialu przy piwku albo czymś mocniejszym, a potem czułości Wink Czy można to zaliczyć do "czegoś specjalnego", nie wiem- zapalamy po prostu świeczki, ja czasem zakładam coś seksownego, od święta szpilki i to tyle ze specjalności. Staramy się mieć takie wieczory dla siebie przynajmniej ze dwa razy w tygodniu. Oprócz tego często kochamy się w dzień, kiedy mamy chwilę wolnego, i paradoksalnie takie "numerki" są często fajniejsze niż ten zaplanowany, romantyczny seks przy świecach- może chodzi o tą spontaniczność, o element zaskoczenia, o ten pośpiech, o to, że ktoś przejmuje inicjatywę, zaciagając drugiego ktosia znienacka do łóżka? Laughing
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

littleevil napisał:
Cytat:
Bo faceci to chyba mają to wbudowane, jakby oddzielali te dwie sprawy albo nie wiem, jakieś "godzenie się" w łóżku...

Ale co godzenie się w łóżku? Do tego akurat nic nie mam Wink Ba jeden z moich najlepszych razów był właśnie po karczemnej awanturze. Byłam tak wściekła, że rzuciłam się na mojego lubego. Nie dość, że się pogodziliśmy to jeszcze było jak w niebie Very Happy

No co Ty?! Very Happy Ja nie wiem czy bym się mogła skupić Very Happy
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak często się da:)
Powrót do góry
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku trzy razy dziennie, teraz, po trzech latach trzy razy w tygodniu
Powrót do góry
pasjonatka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba ze sobą rozmawiać!!
Powrót do góry
sukrsus
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim obie strony muszą dbać o związek i o to, żeby było w nim dobrze szczególnie wtedy, gdy jesteśmy do siebie przyzwyczajeni i facet zaczyna szukać czegoś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
melisa59
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

greenteazielona napisał:

Jak mnie zdenerwował mój chłopak, powiedziałam mu, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, to dostanie ode mnie coś stąd: fleshlight masturbatory i będzie musiał radzić sobie sam. Jego zachowanie uległo poprawie o 360%! Może swojemu też tak powiedz?
Powrót do góry
Aniołeczek28
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o nas to często uprawiamy seks, a teraz w sumie nie tylko dla przyjemności jak dla zostania w końcu też rodzicem. Niestety póki co nic się nie dzieje w tym kierunku, a minęło już pół roku. Zastanawiam się czy nie wybrać się na badania. Mój mąż planuje też zamówić profertil https://www.apteka-melissa.pl/produkt/profertil-60-kaps,7680.html ponieważ ten środek pozwala wzmocnić plemniki. Myślę, że to też jest dobry pomysł.
Powrót do góry
urour
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku wystarczała chwila czasu... rano, wieczorem, po południu, w nocy. Teraz, kiedy już mam ze swoim mężczyzną trochę stażu, często ograniczamy się do jednego razu na 2-3 dni. Na szczęście pod tym względem się dobraliśmy i nie mamy problemu, że jedno z nas chce częściej czy rzadziej.
Szyszzka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to różnie bywa. Zależy ile mamy czasu dla siebie. Co 2 dni, jeśli mam wolne to nawet codziennie, ale bywają też ciche dni między nami to zdarza się i kilkudniowa przerwa hehe
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 13, 2018 13:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: