Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezenty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Forumowe "pogotowie"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś małego- kwiatek, albo czekoladki, albo winko albo inna pierdółkę tylko bez przesady.

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 14:36    Temat postu:

Powrót do góry
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fruchtchen napisał:
coś małego- kwiatek, albo czekoladki, albo winko albo inna pierdółkę tylko bez przesady.

Dobrze piszesz. Zazwyczaj na imieniny powinno dawać się jakiś drobiazg, kwiaty, czy coś takiego niedrogiego.
Justynaaa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem jeśli ktoś obchodzi to można kupić drobiazg, ale jeżeli nie to myślę, że życzenia wystarczą. Ja nie obchodzę imienin, ale najbliżsi o mnie pamiętają, a ja nie wymagam żadnych prezentów Smile wystarczą mi życzenia i przykro mi było, że mój chłopak zapomniał ostatnio o moich imieninach, tym bardziej, że miał dzień po mnie... Trochę się rozpisałam, a chodzi mi tylko o to, że najważniejsze, żeby nie zapomnieć Wink
Powrót do góry
Freja_x
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka089 napisał:
na imieniny powinno sie cos kupic ?

jak dla mnie to dziwne pytanie, bo to bardzo indywidualna sprawa Wink
wszystko zależy od tego, czy ktoś je obchodzi, czy nie Wink
znam ludzi, którzy zdecydowanie wolą imieniny niż urodziny i to z różnych powodów - np. jeśli ktoś ma urodziny w zimie a imieniny w lecie, to obchodzi imieniny i robi jakieś ognisko albo grilla - a wtedy to wiadomo, że na prezent alkohol i nie ma problemu Laughing
ale znam też osoby, które z wiekiem przerzuciły się z urodzin na imieniny Wink np. moja mama orzekła kiedyś, że jest już za stara żeby jej lata liczyć i koniec z urodzinami, nie chce żadnych prezentów i obecnie obchodzi imieniny Wink
Powrót do góry
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt- jedna częśc mojej rodziny (ze sląska) robi imprezy w restauracji z okazji imienin. a rodzinka z małopolski wogóle nie obchodzi ich i robią tylko urodziny. Czyli zależy od obyczaju i od rodzaju imprezy Wink ale żeby był kompromis to mały drobiazg nie zaszkodzi Smile

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
annamaria_m
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Gru 01, 2013 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł na prezent dla mamy, siostry, szwagierki: biżuteria, najlepiej niepowtarzalna i z "duszą"- bardzo ciekawa jest na <spam> -prawie 4000 unikalnych wzorów biżuterii z kamieniami naturalnymi, jubilerskimi oraz minerałami. W ich ofercie znajdują się pierścionki, zawieszki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki. Ja na swoim przykładzie wiem, że piękny naszyjnik, który by mi podarował któryś z członków rodziny najbardziej by mnie ucieszył, a nie jakaś patelnia czy inne okropieństwo, jak bym otrzymała książkę kucharską to stwierdziłabym, że coś jest nie tak i nawet bym się potrafiła obrazić...
Pomysł na prezent dla męża, brata, ojca, szwagra to np. gadżety do komputera bądź samochodu, jakaś gra, książka,...
Powrót do góry
Nika2005
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie dostawać/obdarowywać drobne upominki. Ostatnio dostałam w prezencie torebki papierowe. Może i prezent nie jest zbyt imponujący, ale jestem zadowolona.
Powrót do góry
Bernhard
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto zainwestować w prezenty praktyczne, bądź ponadczasowo eleganckie. Nie kupuj niczego na siłę, zaufaj swojemu przeczuciu. Ja w okresie przedświątecznym mam masę wydatków, dlatego na ten cel zawsze wcześniej biorę szybką pożyczkę od zaplo. Polecam serdecznie !
Powrót do góry
melisa59
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 02:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym pomysłem na prezent są kwiaty, można je wręczyć niezależnie od okazji, według mnie to bardzo dobra opcja. Jeżeli jesteście z okolic Warszawy, to mogę polecić kwiaciarnię http://amarantkwiaty.pl/kwiaty-jako-prezent-na-walentynki/ tworzą piękne bukiety na każdą okazję, zamówienia sa realizowane na czas.
Powrót do góry
adriana7
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 03:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo Mikołajki, także trzeba pomyśleć o zakupie prezentów. Jak macie w domu dzieciaki, które pisza listy do Świętego Mikołaja, dobra opcją będzie wiadomość zwrotna. Do niedawna nie wiedziała, ze jest taka możliwość, ale okazuje się, że można zamówić wideo albo list od Mikołaja, który zwraca się bezpośrednio do malucha. Sprawdźcie sobie stronę www.listymikolaja.pl Wink każdy maluch będzie zadowolony, dla takiego małego dziecka to duże przeżycie.
Powrót do góry
Kolka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc odświeżam temat.
Chciałam się Was poradzić odnośnie prezentu dla mamy. Mama bardzo lubi gotować, dlatego chciałam jej kupić coś, co jej to ułatwi. Znalazłam w internecie takie oto brytfanny indukcyjne. Wiem, że mama nie ma czegoś takiego, więc pomyślałam, że to będzie strzał 10. Jak myślicie? Lepiej wybrać marmurowe czy ceramiczne?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Gru 09, 2017 11:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Forumowe "pogotowie" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: