Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naciągacze z allegro
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandra84
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam od dawien dawna szukam jakiegos magicznego srodka na "porost" piersi...kiedys mialam mniejsze troszke potem drgnely no i wydaje mi sie ze sa wieksze niz byly;) wiec cos musialo spowodowac i porost...moze branie tabletek moze lekkie przytycie moze inne odzywianie a moze przyjmowanie lekow homeopatycznych a moze po prostu wszystko na raz...nie wiem ale teraz chce je po prostu powiekszyc bo juz na prawde irytuje mnie ich rozmiar mam kompleksy jak chyba malo kto i przeszkadza mi to w zyciu tym bardziej ze przywyklam do bycia pewna siebie ale teraz przeszkadza mi biust (nie wiem jak kiedys moglam si etym zupelnie nie przejmowac) i co do postu to nie dziwie sie sprzeciwom przeciwko oszutom tylko niestety tacy byli sa i beda nie wytepi sie ich bo nie jest sie wstanie udowodnic kto oszukuje a kto naprawde ma racje, moze dlatego tak ciezko mi zakupic cokolwiek poniewaz jestem za granica a tu ciezko cokolwiek znalezc, wiec pozostaje allegro a tam MNóSTWO cudownych środków...i moze stad ta irytacja bo wiadomo ze wielu oszukuje, sama mialam przyjemnosc rozmawiac z dziewczyna ktora kupila herbatke na allegro i dostala woreczek "czegoś" bez nazwy składu, komletnie niczego tylko jakiś "proszek", że tak to nazwę...jesli możesz alicjaa podaj nick allegro chętnie się przyjże twojej aukcji i może faktycznie podaj choć spis...a co do oszczerstw czy obrażania to fakt faktem za to można naprawde powaznie odpowiadać a poza tym można urazić kogoś kto ma dobre zamiary wie co robi...póki sie człowiek naprawde mocno nie przekona i nie ma dowodów w
ręku...radziłabym nie obrażać nikogo tylko dlatego, że same nie chciałybyśmy (jak sądzę) być tak potraktowane:) Pozdrawiam

ps: dla mnie np ta aukcja wyglada malo wiarygodnie...czy zdjecia silikonowych piersi maja zachecac lub swiadczyc o skutecznosci produktu? to oznaczaloby ze po kuracji wyrasta nam silikon pod biustem...hmmm i to bez ciećWink http://www.allegro.pl/item325473953__powieksz_swoje_piersi_herbatka_ziolowa_kuracja.html
Reklama

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 23:25    Temat postu:

Powrót do góry
allysellings
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raz kupilam cudowna mieszanke z allegro za 19,90 (jak znajde to dokleje tu link) swego czasu kupowalo to nawet i po 100 osob na jednej aukcji.

przyszla paczka i co sie okazalo? zwykla foliowa zamykana torebka - a w srodku cos co zapachem przypominalo zielona herbate - zero skladu Confused

wyszlo na to ze zielona herbata pita 2 razy dziennie powieksza piersi na miare operacji Very Happy

niektorzy ludzie to maja fantazje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasinemia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś kupiłam jakieś tabletki na powiększenie piersi na allegro. Jak dostałam przesyłkę i zobaczyłam te tabletki, to od razu skojarzyły mi się z tranem w kapsułkach, który brałam jako dziecko. Ostatnio próbowałam przypomnieć sobie nazwę tego preparatu. Niestety nie udało mi się... Ale z racji tego, że brałam te tabletki przez kilka miesięcy, pamiętałam nick sprzedawcy. Niestety na ten czas nic nie sprzedaje, ale przeczytałam wszystkie negatywne komentarze. I co się okazało? Wiele osób pisało, że to nic innego jak tran! A naciągacz usprawiedliwiał się, że w składzie tabletek było napisane, że zawarte są tłuszcze ryb.

Z tego co zauważyłam,, to na wszystkich chyba aukcjach takich naciągaczy (nie ważne czy to tabletki, herbatki, kremy czy coś innego) są zdjęcia piersi małych a obok piersi po operacji plastycznej, które mają być niby rezultatem zażywania tych preparatów.
Nie wypowiadam się na temat działania tych preparatów. W sumie to skoro niektóre mają skład ziołowy, to mogą ujędrniać i powiększać. Ale zdjęcia na pewno nie są tego przykładem.
angelika018
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu miałam taki okres w życiu gdzie byłam kompletnie załamana na punkcie swoich piersi. Usilnie szukałam czegokolwiek co mogło by pomóc mi w tym kompleksie. Znalazłam chyba ze stoo różnych aukcji gdzie allegrowicze zapewniali ile to już kobietom dana tabletka nie pomogła itp. bla bla Confused Te wszystkie zdjęcia, niby opinie zachęcają i to aż za bardzo. Mnie na szczęście coś jednak powstrzymało od zakupów tego typu. Bałabym się co dana tabletka ma za skład, to jednak nie jest sprawdzony lek z apteki a i są przypadki że taki czasem może zaszkodzić Rolling Eyes Przykro tylko się robi, że taki jeden z drugim naciągaczem mają zysk z kompleksów innych. Powinno ich gnębić sumienie Confused
Powrót do góry
zephil47
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Mar 02, 2015 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam takich specyfików, a już zwłaszcza nie na allegro. 99% sprzedających, jeśli nie 100% to naciągacze i to co oferują to bujda na kółkach.
nijuni
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Mar 02, 2015 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze będą takie zagrożenia, choć kiedyś się o tym więcej słyszało niż dziś
burakicia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama kiedyś się skusiłam na jakąś super mieszankę ziołową na porost biustu - skutku brak, kosztowało mnie to z przesyłką kilkanaście złotych i miesiąc zmuszania się do picia czegoś (chyba 30 ziół w składzie). Jeśli chcecie być pewne działania to kupujcie konkretne zioła polecane w wiadomym dziale forum:) Na szyszce chmielu czy kozieradce z A. nigdy się nie zawiodłam:)
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba uważaćSmile
Powrót do góry
Perelens
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie trzeba na to uważać już nie raz trafiałam na takich ale co zrobić, są i zawsze będą i trzeba z tym walczyć.
Powrót do góry
dolly78
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio zamówiłam do swojego sklepu torebki papierowe, przyszedł taki szajs, że nawet za darmo bym tego nie chciała, wstyd było dać klientkom. No ale oni twierdzili, ze towar jest zgodny z opisem. Teraz już się nie bawię w takie rzeczy, zamawiam ze sprawdzonych sklepów, torebki też zamówiłam od samego producenta AllBag - nie ma porównania, mocne, wygodne i eleganckie. Szkoda nerwów na allegro.
Powrót do góry
Kiza
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dolly78 ja mam podobną taktykę, ale to nie znaczy, że zamykam się na allegro. Tam najczęściej kupuje, z tym, że staram się sprawdzać. Ale ostatnio tapety do łazienki udało mi się kupić w sklepie internetowym tapetuj.pl, którego link podesłała mi koleżanka. Jaki tam wybór! I najważniejsze, że wszystko w jednym miejscu! Zaoszczędziłam nawet na przesyłce.
Powrót do góry
Jakubusia
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie dziwię się, że wierzycie w opisy aukcji. Naprawdę komuś udało się wynaleźć skuteczny sposób na nieinwazyjne powiększanie piersi i sprzedaje to za kilkanaście/kilkadziesiąt złotych?
Powrót do góry
pasjonatka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na opisy aukcji trzeba uważać i nie wierzyć we wszystko co piszą Wink
Powrót do góry
Marzena111
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawy, jak tacy oszuści kończą. Tzn. potem są zabawy, stare rachunki, vat r, itp. itd. Ciekaw jestem też, ile po nakryciu takich osób trwa proces, szukanie tego wszystkiego itd. To przecież często setki osób.

A właśnie, czy mając dobrych księgowych można tego uniknąć? Tzn. chodzi mi o to, że potrafią oni chyba zerknąć na wiarygodność firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dolly78
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Allegro kupuję często-gęsto. Jeszcze nigdy nikt mnie nie oszukał. Z resztą unikam tam sprzedających bez reputacji, głównie profile firm, wiec problemu nie ma.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 30, 2017 10:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: