Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Makijaż

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Melania33
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 16:47    Temat postu: Makijaż Odpowiedz z cytatem

Be którego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?
Czy jest taki, bez którego nie byłybyście w stanie go wykonać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 11, 2017 16:47    Temat postu:

Powrót do góry
Anda
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwa takie, bez których w zasadzie nie potrafię już żyć: korektor i puder matujący.
Korektor głównie z powodu cieni pod oczami, które mam niestety niemiłosiernie ciemne i widoczne, zaś puder matujący z powodu strefy T.
Ten jest genialny: http://goldenrose.pl/produkty/cera/long-wear-finishing-powder---matujacy-puder-transparentny---golden-rose.html, na cały rok, bo jest transparentny.
Dopiero go odkryłam, więc jestem przed testami na dłuższą metę, ale miałam okazję wypróbować w drogerii i tam zdziałał cuda!
Powrót do góry
zuziabm
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż powinien być odpowiedni do okoliczności oraz wydarzenia. Uwzględnia się również typ urody a także inne ważne elementy.
fit_Maja
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie maluje się bardzo naturalnie ale na wieczorne wyjścia lubię zaszaleć z mocnymi kolorami:) Wiem, że sporo osób ma z tym problem. Moja przyjaciółka jest totalnie anty-makijażowym człowiekiem. Jak poznała chłopaka zmieniło się to trochę i stara się teraz nauczyć ładnie malować. Pomagam jej z tym i wysłałam jej nawet ciekawy artykuł: http://www.kobiety.pl/uroda/makijaz-krok-po-kroku-czyli-jak-latwo-zrobic-z-siebie-czlowieka
Jesli ktoś ma jeszcze problem z wykonaniem makijażu to na dobry początek może być nawet pomocny:)
Powrót do góry
Sandra23
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejszy jest zdecydowanie tusz do rzęs. Zwykle kupuję tusze dobrej marki (np. https://www.cocolita.pl/loreal) bo wtedy mam pewność, że tusz nie zaschnie po kilku dniach, a rzęsy będą pięknie podkreślone. Do tego ważne, żeby tusz też sie nieestetycznie nie osypywał pod oczami bo to nie wygląda zbyt dobrze.
Powrót do góry
elabarbara
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wyobrażam sobie mojego makijażu bez profesjonalnego utrwalacza w sprayu. Ja go jakiś czas temu znalazłam w sklepie internetowym z kosmetykami Puderek https://puderek.com.pl/14-kosmetyki-do-makijazu opakowanie spore bo ma 400ml więc starcza na bardzo długo. Jeśli ktoś nie ma takiego utrwalacza to warto się w niego zaopatrzyć, jest mega.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 15, 2018 17:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: