Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podróże
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powielaczowy911
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie dokładnie ? Chcemy z żoną się gdzieś wybrać ale nie mamy zielonego pojęcia where to ^^
Reklama

Wysłany: Sro Gru 27, 2017 15:56    Temat postu:

Powrót do góry
kulasniezna
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadąc własnym samochodem warto mieć przy sobie namiar na pomoc drogową. Nigdy nie wiadomo co może się przydarzyć. Mnie padł samochód i musiałam szukać czegoś szybko w sieci. Natrafiłam na http://e-laweta.com.pl/ i skorzystałam. Teraz mam na nich namiar w portfelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co racja, to racja. Lepiej też nie wybierać się w drogę bez tych akcesoriów https://sprzedajemy.pl/poradnik/jakie-narzedzia-i-akcesoria-warto-miec-podczas-podrozy-samochodem-pompka-nozna-klej-do-opon-linka-holownicza-6bea9f-art2759, podczas długiej podróży samochodem mogą nam oddać nieocenione zasługi.
Powrót do góry
panigabrysia
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja teraz wybieram sie na kilka dni do warszawy. polecicie moze co warto zobaczyc? Szukałam długo noclegu i zdecydowałam sie na hostel. Znalazłam super wyposazony i czysciutki dla zainteresowanych podaje linka do hostelu Helvetia http://www.hostel-helvetia.pl/ bardzo niskie ceny bo juz od 41 zł i bardzo przytulnie. fajnie ze powstaja takie ciekawe bazy hotelowe dzieki temu mozna podórzowac za tak zwane grosze Smile Myslicie ze 4 dni wystarcza na zwiedzenie Warszawy?
Powrót do góry
elabarbara
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam w sierpniu wraz z mężem wybieramy się na Dominikanę ,będzie to nasza podróż poślubna i jedna z najdalszych podróży jak dotąd... . W związku z tym mam do was kilka pytań i mam nadzieję ,że otrzymam odpowiedzi. Czy warto wybierać wycieczki falkultatywne Dominikana ? Czy trzeba się na coś szczepić / bądź powinno się. Co warto ze sobą zabrać i na co zwrócić uwagę? Czy woda jest faktycznie taka lazurowa jak na zdjęciach?
Powrót do góry
Stanwit
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam jeździć na inne kontynenty Very Happy Choć w krajach UE też bywa pięknie Smile

Na marginesie - Czy sądzicie, że w przy wyjeździe za granicę warto wyrobić sobie taką kartę ekuz https://wakacyjnapolisa.pl/ekuz/lodz/ Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?
lacikay
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku chcę wybrać się na wakacje samochodem. Szukam teraz odpowiedniego ubezpieczenia mojego poczciwego samochodu. Prześledziłam kilka stron i fajne oferty można znaleźć na tej stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-komunikacyjne/
Powrót do góry
Kolka
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd czerpiecie tak naprawdę inspiracje do Waszych podróży? Ja przyznam się szczerze, że uwielbiam czytać sobie blogi podróżnicze. Ostatnio na przykład czytałam relację z wizyty w Masdarze Dariusza Stasika na https://dariuszstasik.com/futurystyczny-design-z-abu-dhabi/ i muszę przyznać, że zrobiła ona na mnie niemałe wrażenie. Chciałabym w przyszłości odwiedzić to miejsce. Kto wie, może uda mi się jeszcze w tym roku Wink
Powrót do góry
Solipsyzm
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uwielbiam podróżować! Mam dopiero 25 lat a zwiedziłem już ponad 40 krajów! Nie rozumiem ludzi, którzy nie wyjeżdżają nigdzie za granicę :P
Reklama

Wysłany: Sob Cze 30, 2018 13:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: