Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wanna do łazienki- jaka?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
norka67
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 12:23    Temat postu: Wanna do łazienki- jaka? Odpowiedz z cytatem

Witam Was ! Zastanawiam się nad zakupem wanny wolnostojącej. Nie bardzo wiem jakiej firmy wannę wybrać , poczytałam trochę i wiele pozytywnych opinii ma wanny Ravon mają bardzo dobrze wykonane i oryginalnie wanny . Zastanawiam się nad zakupem takiej , co mi radzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 07, 2018 12:23    Temat postu:

Powrót do góry
Kolka
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej w łazience podobają się wanny wolnostojące. Są one bardziej eleganckie i stylowe, a poza tym mam wrażenie, że łatwiej jest taką wannę utrzymać w czystości Smile Ogólnie to gdybym teraz kupowała nową wannę do łazienki, to zdecydowałabym się na taką z hydromasażem - ich ceny znacząco ostatnio spadły, więc warto przemyśleć taki zakup Wink Chyba fajnie byłoby wrócić do domu z pracy i położyć się w wannie pełnej bąbelków, czy nie?
Powrót do góry
jjusti18
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się podoba taka wanna zabudowana ze schodami i przede wszystkim duża, żeby móc po królewsku się w niej zrelaksować. A wiesz, że w firmie goodwork [img]https://www.google.com/maps/uv?hl=pl&pb=!1s0x4719280eeea0f437:0xb6d92b9db6afafe0!2m22!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m16!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!2m2!1m1!1e6!3m1!7e115!4shttps://lh5.googleusercontent.com/p/AF1QipNOa08YXdId3eq6xeEUWCToeATaNIlLOS0-BCK-%3Dw176-h160-k-no!5smcgoodwork+-+Szukaj+w+Google&imagekey=!1e10!2sAF1QipNOa08YXdId3eq6xeEUWCToeATaNIlLOS0-BCK-&sa=X&ved=0ahUKEwi2st_V2I7bAhWH-aQKHaCtD7kQoioIuQEwEQ[/img] możesz sobie zakupić w bardzo dobrych cenach różne akcesoria sanitarne? Przykładowo mocowania do umywalki. Myślę, że przyda Ci się taki namiar skoro jesteś na taki etapie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 08, 2018 17:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: