Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zauroczenie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 21:08    Temat postu: Zauroczenie? Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny.
Nie wiem nawet od czego zacząć.
Od lat jestem w długim związku, kocham swojego chłopaka, ale zauroczyłam się w innym, praktycznie nieznajomym gościu.
Jego uśmiech, jego oczy i miły głos po prostu zwaliły mnie z nóg. Rozmawialiśmy tylko chwilę, widziałam go tylko raz w życiu. Nigdy tak nie miałam, zeby ktoś tak szybko mi się spodobał!
Zanim zrodziło się we mnie jakieś uczucie musiałam tę osobę poznać, długo rozmawiać, wtedy coś tam we mnie kiełkowało i rodziła się miłość ( jak w przypadku mojego obecnego chłopaka). Tym razem zauroczyłam się w parę sekund. Bardzo mnie to przytłacza, ciągle myślę o tym facecie, oglądam jego zdjęcia na facebook'u, staram sobie przypomnieć jego głos, jego głębię spojrzenia.
Nie jestem niedojrzałą nastolatką, nie zakochuję się w nikim od tak, ba!Nawet nie potrafię powiedzieć, ze wizualnie podoba mi się jakiś facet, póki go lepiej nie poznam, jego charakteru, toku myślenia, poglądów.
Jest to dla mnie nowe uczucie, ekscytujące.
Jestem w związku, ten facet również jest w związku... Co zrobić by o nim nie myśleć?
To uczucie łamie wszelkie prawa logiki, czemu podoba mi się ktoś praktycznie mi obcy skoro mam chłopaka którego kocham ?
Miałyście kiedyś podobną sytuację? Co robić? Jak o nim zapomnieć? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 21:08    Temat postu:

Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uhhh. Tak mi przykro Sad Przykro ponieważ w pełni Cię rozumiem. Miałam tak. Kiedy byłam z poprzednim chłopakiem spodobał mi się ktoś inny. Teraz już nie jestem w tym związku i tamten chłopak mi się też przestał podobać. Tak, jestem w pełni przekonana, że to było zauroczenie. Wydaję mi się, że to się zdarza w związkach ale o tym się nie mówi... bo skoro twierdzisz, że wciąż kochasz swojego chłopaka to chyba nie warto niczego komplikować tak niepewnymi uczuciami. Może to wszystko z czasem minie. Miłość jest bardzo skomplikowana ale wydaję mi się, że jeśli jest prawdziwa to jest w stanie przetrwać nawet takie zwątpienia. Może musisz przejść przez coś takiego, może to ma swój cel. Wiem z doświadczenia, że najlepiej nic nie robić. Nie warto się męczyć, trudzić, przechodzić samego siebie żeby sobie coś udowodnić albo się o czymś przekonać. Nie zadręczaj się myśleniem o tym czy poczuciem winy. Z czasem wszystko się rozwiąże samo. Daj temu trochę czasu. Na pewno się jakoś poukłada. Smile)))) Wink
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dodam tylko od siebie, że możesz spróbować przelać uczucia na swojego chłopaka, pobudzić jakoś związek, porobić szalone rzeczy. Was to zbliży a i Tobie powinna przejść chętka na tamtego;)
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie całkowitą rację i absolutnie nie chcę komplikować swojego życia i związku jak i związku tego chłopaka. Smile Tylko strasznie dręczy mnie to uczucie, ale mam nadzieję, że niedługo ono minie. To strasznie dziwne jak w nieoczekiwanym momencie trafia nas taka "strzała amora". Coś trochę jak w filmach romantycznych, serce zaczyna szybciej bić, czuje się dziwny ucisk w żołądku... A co najdziwniejsze to uczucia do mojego chłopaka wcale się nie zmieniły, kocham go nadal, nie chcę go skrzywdzić, dlatego nie wyobrażam sobie żadnego skoku w bok czy nawet flirtu z kimś innym.
Smile
Jak miałyście podobną sytuację to może opiszcie jak to u Was wyglądało?
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej kusi to co niedostepne. Moim zdaniem stąd te zauroczenia. Mój crush był wysoki i przystojny. Bardzo mi się podobał wizualnie. Ale nie znałam go w ogóle. Bywało, że czasem nawet przy moim chłopaku o nim myślałam... było mi z tego powodu wstyd. Czułam się winna. To mineło w każdym razie bezpowrotnie. Moja miłość też się rozpadła. Nie z tego powodu oczywiście ale myślę, że własnie takie rzeczy pomału niszczyły nasze relacje. I nasz związek rozsypał się.
Powrót do góry
greenteazielona
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli się nie widujecie, to z czasem zapomnisz..
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem po rozstaniu 4 miesiące z upojnego związku i czasami za nim tęsknie tylko po co chcę pozbyć się tej tęsknoty i wspomnień.
Jestem z poprzednim chłopakiem.
To zależy ile masz lat ale pamiętaj strzela w nas jak strzała amora i może czasami bardzo gorzko i boleśnie przebić.
Do związku wybiera się kogoś do życia, liczy się szacunek, szczerość i zrozumienie burzliwe uczucie z czasem przejdzie tak szybko jak ta burza i liczy się naprawdę co innego, później tylko przyzwyczajanie nie niszcz czegoś wartościowego co ma mocne fundamenty przez jakieś chwilowe uniesienie.

Aczkolwiek ja nie żałuje tego niepowtarzalnego rozdziału w moim życiu lecz cieszę się , że jednak się zakończył mogło być znacznie gorzej, powodzenia!
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nie rozumiem z tego, co napisałaś
Powrót do góry
Amelia_KA
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno jednoznacznie radzić. Faktycznie warto ratować swój związek, jeśli obydwoje tego pragniecie.
Wyjdz z inicjatywą, przygotuj kolację, zaskocz go w łożku, wszak wcale nie musi być nudno..Smile Dzięki temu może znów Wasze uczucie powróci.
Jednakże kiedy nic to nie pomoże, moim zdaniem nie musisz bronić się przed nową miłością...przecież KAŻDA MIŁOŚĆ JEST PIERWSZA Smile
Kreadia
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko cokolwiek doradzić w tej sytuacji. Może to jest tylko tak jak piszesz "zauroczenie", które szybko przejdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mang0
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami takie zauroczenia szybko przechodzą. Ale to też całkiem normalne, że takie rzeczy się dzieją. Zauroczenie a miłość to dwie różne sprawy Smile także wybieraj..
Truskaffka14
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, musisz być twarda i to w sobie zwalczyć Wink Nie warto ryzykować trwałego związku dla zauroczenia..,
Powrót do góry
Zellotka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to być szczęśliwą, jeśli uważasz że będziesz szczęśliwsza z tym drugim, a z tym nie jest ci dobrze, to poco to ciągnąć tylko daltego że "trwały długi związek"
Reklama

Wysłany: Czw Sie 23, 2018 14:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: