Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki sklep?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marko28
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 07:53    Temat postu: Jaki sklep? Odpowiedz z cytatem

Cześć! Słuchajcie, zwracam się do Was z pewnym dość ważnym dla mnie pytaniem... Mieszkam w Rudzie Śląskiej i poszukuję jakiegoś sprawdzonego sklepu z elektroniką jak kable audio i różnego rodzaju złącza... Czy jesteście może w stanie mi coś doradzić w tym obszarze tematycznym? W Sieci jest tyle różnych ofert, że niezwykle ciężko jest się na coś konkretnego zdecydować... Póki co moją uwagę przykuła na przykład ta oferta https://sklep.pckliper.pl/ Co o niej myślicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi i rozważenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Smile Z całą pewnością przydadzą mi się one Smile

Ostatnio zmieniony przez Marko28 dnia Pon Lip 09, 2018 09:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 06, 2018 07:53    Temat postu:

Powrót do góry
maxxikkk
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do Was pewne ważne dla mnie pytanie. Poszukuję w tym momencie stosownego sklepu internetowego z ciuchami. Chodzi mi o korzystny stosunek jakości do ceny. Odkryłem w Sieci np. portfel damski młodzieżowy. Może znacie jeszcze jakieś intrygujące propozycje w tym problemie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lider777
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Sprawdzałeś ofertę drukarni internetowych? Ja w kwietniu drukowałam plakaty i ulotki na akcję charytatywną w https://www.drukowanieulotek.pl/ . Wydrukowali porządnie i zajęło im to 4 dni.
Reklama

Wysłany: Sob Lip 28, 2018 14:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: