Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dosc narzekania !!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poli
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 09:22    Temat postu: Dosc narzekania !!!! Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam juz tego dosc i powyżej uszu Idea

Narzekanie, ciagnie nastepne narzekanie.
Dolowanie sie bez przyczyny, w tym dowanie nastepnych dziewczyn.
Swoje cialo wiekszosc postrzega jako wieksze zlo, mimo tego,że tutaj sa dziewczyny zgrabne.
Powstaja jakies teorie o idelanych wymiarach itd.
Dajcie spokoj - kazdy jest idealny Exclamation, poniewaz kazdy jest inny i indywidualny na swoj sposob .

Wmawianie ,że faceci lubia tylko duze cycki i seksowna kobieta moze byc tylko z duzymi cyckami Exclamation

Dziwczyny przejrzyjcie na oczy - naprawde Very Happy

Jestescie mlode, zgrabne i czego wiecej chciec. Fakt zajmujemy sie tutaj powiekszaniem i polepszaniem wygladu piersi. Ale dziewczyny, niech to nie bedzie sprawa życia i smierci , jesli uda nam sie poprawic wyglad naszego biustu to bezie git, jesli nie - to coz swiat sie przeciez nie zawali .

Powinnismy cieszyc sie z tego co mamy przede wszystkim i dozyc do poprawy naszego wygladu, a nie dolowac sie i znajdowac nowe mankamenty naszego wygladu. To tylko pogarsza sprawe, poniewaz nasze podejscie do pewnych spraw naprawde rzutuje na nasze zycie i takze na nasza kuracje Idea .

Nigdy nie zastawanialam sie nad moimi cyckami tyle , ile jestem na tym forum. To staje sie chore , widze to po sobie i widze to po innych watkach, gdzie dziewczyny po prostu piszecie totalne wyimaginowane problemy.

Musimy zmienic swoje nastawienie na bardziej pozytywne Very Happy

P.S. Oczywiscie ten watek nie tyczy sie wszytskich dziewczyn, ale sporej wiekszosci, wiadomo kogo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 09:22    Temat postu:

Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 10:20    Temat postu: Re: Dosc narzekania !!!! Odpowiedz z cytatem

Poli napisał:
Jestescie mlode, zgrabne i czego wiecej chciec. Fakt zajmujemy sie tutaj powiekszaniem i polepszaniem wygladu piersi. Ale dziewczyny, niech to nie bedzie sprawa życia i smierci , jesli uda nam sie poprawic wyglad naszego biustu to bezie git, jesli nie - to coz swiat sie przeciez nie zawali .

Tutaj sie z toba zgadzam faktycznie jak sie do tego za powaznie podchodzi to zeswirowac mozna. Najlepiej podchodzic z dystansem do swojego wygladu i wyluzowac troche. To z pewnoscia przyniesie lepsze efekty niz ciagle narzekanie jakie to cialo jest brzydkie, nieproporcjonalne itp. Wink
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie np. dziwi fakt, ze wiekszosc dziewczyn na forum jeszcze bardziej sie doluje. Ja np. zaczelam mniejsza uwage przywiazywac do piersi czytajac posty np. Nikitki. Ona miala wczesniej naprawde male piersi (tak jak ja Smile ) i mimo wszystko potrafila je docenic Smile Dla mnie to forum jest na poprawe humoru. Moge sie tutaj czasami wyzalic, ale w wiekszosci przypadkow zamiast sie dolowac to czuje sie lepiej Wink
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi sie przypomniało jak kiedys truskaweczka pisała iz mamy przestac narzekac i wziąśc sie w garśc a zresztą jest juz tyle tutaj tematów o narzekaniu itp..... więc nie mam pojęcia poco tworzy sie nowe!!!

Lepiej odnalesc w sobie powody do uśmiechu i zadowolenia z siebie a nie wkółko narzekac i byc niezadowolonym!!!

Kasieńka musimy robić tutaj porządek Wink Laughing
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie szlag trafia kiedy czytam wypowiedzi dziewczyn, ktore się zadręczają - wrecz tracą chęć do życia z powodu biustu a z ich innych postów mozna się dowiedzieć że mają wspaniałego chłopaka, przyjaciół, dobre kontakty z rodziną, realizują swoje marzenia. Jak można, mając takie wspaniałe życie przesadnie dołować się cyckami? Ja za to co ma część z Was oddałabym wszystko łacznie z moim zwisającym pomiędzy szyją a brzuchem, małym B. Rozumiem, że wygląd jest ważny ale zamiast biadolić poprawcie to co da sie poprawić, podkreslcie co w Was jest fajne a czego zmienić sie nie da zaakceptujcie. Wszystko leży w psychice a bardzo rzadko w lustrzanym odbiciu. Czuję się atrakcyjna mimo małego obwisłego biustu, rozstępów, cellulitu, zniszczonych włosow, problematycznej cery, śmiesznego nosa, krzywych nóg.. mogłabym długo wymieniać i wiecie co? -mimo mankamentów nie zamieniłabym swojego ciała na żadne inne. Jeśli cos jest nie tak, poprostu pracuję nad tym.Zrozumcie że mały biust to nie ułomność, macie naprawde fajne cycki i od kąd jestem na forum zaczęłam uważać, że mały biust też może byc piękny.

Szkoda, że niektóre dziewczyny tak bardzo biorą sobie wszystko do siebie i z powodu głupich komentarzy czy dołowania się forum odeszło parę fajnych osób. Przecież założniem forum było dawanie sobie wsparcia (czego doświadczyłam i dziękuję Wink ) a nie dobijanie się.
Powrót do góry
Kalbie

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 06:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wrecz tracą chęć do życia z powodu biustu a z ich innych postów mozna się dowiedzieć że mają wspaniałego chłopaka, przyjaciół, dobre kontakty z rodziną, realizują swoje marzenia. Jak można, mając takie wspaniałe życie przesadnie dołować się cyckami?
Myślę, że to nie jest tak, że cały czas dołujemy się cyckami. Po prostu jak już się nimi dołujemy to piszemy o tym tutaj wiedząc, że inne też tak mają i nas zrozumieją Smile Ja też codziennie nie myslę "och jakie ja mam małe cycki,katastrofa"Ale zdarza się, że nie ma przy mnie chłopaka, rodziny, mam paskudny dzień i jeszcze spojrzę w lustroa a tu taka nieatrakcyjna, bezbiustna dziewczyna Smile Może dlatego tu jest-na forum-trochę pesymizmu, bo tu można powiedzieć-czuję się źle z moimi cyckami, a jak jeszcze w 1dniu będzie pare takich dziewczyn to rzeczywiscie wygląda jakbysmy nic tylko mialy w glowie tylko mały biust Wink Na szczescie jest to przeplatane optymizmem jak tu Very Happy
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wmawianie ,że faceci lubia tylko duze cycki i seksowna kobieta moze byc tylko z duzymi cyckami

Dziwczyny przejrzyjcie na oczy - naprawde

Jak czytam temat ' czy mały biust może być seksowny' to aż ręce opadają... Dlatego staram się omijać cały ten dział jak mogę, bo człowiek moze się dobić zupełnie. Parę razy już miałam ochotę nawrzucać, co ja sama o tym mysle, ale jednocześnie nie chcę, żeby mnie zbanowano :DWyimaginowane problemy innych... Będąc na moim miejscu (nie mówię o wyglądzie), część z Was musiałaby już dawno popełnić samobójstwo, skoro płaczecie po nocach z powodu pięknych piersi i zgrabnych nóżek...
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malwa bo to wyglada na zawody w tym ktora ma mniejszy biust, grubsze nogi itd. i zdaje mi sie ze dziewczyny czerpia z tego jakas dziwna przyjemnosc heh
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roxi napisał:
zdaje mi sie ze dziewczyny czerpia z tego jakas dziwna przyjemnosc heh

Taki masochizm Smile coś w tym jest, kobiety generalnie lubią narzekać i doszukiwać się mankamentów w swojej urodzie.

Jeśli chodzi ogólnie o ten dział, to mnie osobiście nie dobija, ale rozumiem dziewczyny na które źle działa ciągłe czytanie o problemach z "małym" biustem dziewczyn, które mają miseczkę B,C itd.
Ja osobiście staram się pokochać swoje ciało i z dnia na dzien coraz lepiej mi to wychodzi Smile w sumie niektóre wypowiedzi w tym dziale już traktuję z przymrużeniem oka, bo nie ma czegoś takiego jak idealny model ciała kobiecego. Wszystko zależy od całokształtu (wrozstu, figury, proporcji, urody itd). Wiadomo, że dążymy do ideału, ale nie ma określonych wymiarów aby być tym ideałem. Zdziwiłybyście jakie dziewczyny w moim otoczeniu uchodzą w oczach facetów za ekstra laski Smile

Tak w ogóle fajny temat, brawo dla Poli Smile
Kasiuńka
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutsiii napisał:
Kasieńka musimy robić tutaj porządek Wink Laughing
A to czemu Very Happy? Czy ja o czymś nie wiem Very Happy?

Mi to się wydaje, że te całe narzekanie wynika po prostu z natury kobiety. Nie pasują jej cycki, bo za małe, bo to, bo tamto, w końcu uda jej się w jakiś sposób te cycki powiększyć, podobają się jej i jest ok to przerzuca się na inną część ciała, która według niej jest daleka od ideału. I to się tak ciągnie w kółko. I tu popieram Nimfę , bo faktycznie duża część z nas ma w życiu to, czego każdemu potrzeba - fajnego chłopaka, dobre kontakty z rodziną, przyjaciół etc. (nie będę powtarzać Wink), a zadręcza się z błahych powodów. Trzeba doceniać to, co się ma exlaimexlaim!! Życzę nam wszystkim, abyśmy skupiały swoją uwagę i podziwiały te części ciała, które nam się niepodważalnie podobają, a nie narzekały na drobne mankamenty urody Wink.
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo łatwo o zmiane tematu!! Musimy uważać, bo wiele podobnych juz jest exlaim

Kasieńka napisał:
A to czemu ? Czy ja o czymś nie wiem ?

Zadeklarowałaś się Wink
Powrót do góry
Poli

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roxi napisał:
Malwa bo to wyglada na zawody w tym ktora ma mniejszy biust, grubsze nogi itd.

O, trafione w sedno Exclamation
Powrót do góry
stopka

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli dziewczyna ma udane zycie uczuciowe itp facet kocha ja taka jaka jest to problemy z biustem siedzą głebiej...np to ze przyjęło się ze kobieta z wiekszym biustem jest ładniejsza albo ma wieksze powodzenie... czyli wierzy w stereotypy...
kiedys miałam problem z polubieniem moich małych piersi.. facet zmienił moje nastawienie do biustu:-) ale czytam ostatnio w gazetach ze osoby z niska poczuciem własnej wartości zrzucają wine na mankamenty figury bo łatwiej jest powiedziec ze to mały biust jest problemem niż przyznac się ze ma sie problem z psychiką prawda?
Powrót do góry
Kasiuńka
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutsiii napisał:
Kasieńka napisał:
A to czemu ? Czy ja o czymś nie wiem ?
Zadeklarowałaś się Wink

Zadeklarowałam i Ty też Very Happy. Ale narazie nic niewiadomo Laughing
(post do usunięcia-mam nadzieje, że przeze mnie lub Tutsiii Laughing)
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem że z dnia na dzień coraz bardziej siebie akceptuje. I tematy na forum wcale mnie nie dołują- no może czasami Wink Ale nie na tyle żebym chodziła zła czy smutna. I powiem wam szczerze że dzięki temu forum jest mi nawet lepiej, bo widzę że nie ejstem z tym problemem sama, że dużo dziewczyn ma mały biust (zawsze mi się wydawało że jestem jedyna). I tak jak napsiała POli- dość narzekania! Nic dobrego nam nie przyjdzie z tego że będziemy sie tym zadręczać. A i musze nawiązać tu do innego tematu jak któraś z was opisywała że jej koleżance zmalał biust z D do C- facet jej powiedział że ma teraz za mały i ona rozważa powiększenie...No sory ale dla mnie taki facet to dno! Ja rozumiem że każdy ma inny gust i moga mu sie podobać duże biusty ale jeśli jest ze swoją dziewczyna to znaczy że ją kocha- a miłośc to zaakceptowanie nie tylko zalet ale i wad partnera (w tym wyapdku mankamentów urody). Ja bym nigdy nie zrobiła tego dla faceta! Uważam że nie byłby tego wart!
Na koniec dodam że życie jest zbyt krótkie żeby je marnować na smutki i zadręczanie sie z powodu wyglądu! Tym bardziej jak mamy na forum takie laski Wink
Reklama

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 10:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: