Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dosc narzekania !!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tutsiii
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeważnie okres urlopowy to dobry czas na wyciąganie walorów i usłyszenie przemiłych słów i komplementów, bynajmniej tak jest u mnie kiedy wyjeżdzamy i zapominamy o pracy o wkurwiających ludziach którzy nas otaczają (są czasem mili) i jesteśmy tylko dla siebie i co do tego dochodzi to inni ludzie za którymi tęsknimy caly rok,inna kultura....
Nasze (ja+moje kochanie) zycie nabiera barw. Potem wraca szara rzeczywistośc,ale.....co za dużo to niezdrowo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 20, 2007 14:19    Temat postu:

Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja_X
Bo wygladalas rewelacyjnie Very Happy (Nie pytaj skad wiem :P) Oby wszystkie nasze dni byly podobne Wink
Malwa

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja też trochę sobie posłodzę... W sumie nie słyszę często komplementów pod moim adresem, ale ostatnio pewien chłopak, którego bardzo słabo znam stwierdził (oczywiście nie przy mnie), że mam piękne, pewnie bardzo mięciutkie włosy, w które można by było się wtulać i wtulać, a po zdjęciu aparatu ząbki jak perełki w ślicznej oprawie, a usta proszą się, żeby tylko je całować.
Ta dokładna relacja bardzo mnie zdziwiła, ale moje kolezanki twierdzą, że było tak a nie inaczej. Nie przepadam za nim, ale nie ukrywam, że zrobiło mi się miło Wink.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba co sie zaczyna dziać na forum, a to wszystko za sprawą Frei która rozprzestrzeniła pozytywną energie Very Happy
Piszcie dziewczyny ile sie da o takich miłych rzeczach, które Was spotkały bo to bardzo przyjemnie sie czyta. Powiem, że niby drobny komplement a potrafi podbudować (pod warunkiem, że nie ma wątpliwości co do jego szczerości).

Pamietam kilka takich sytuacji, które poprawiły mi nastrój i wiare w siebie. Kiedys pojechałam odwiedzic mojego bliskiego znajomego w internacie i rozdzielilismy sie na moment - ja poszłam do jego pokoju a on zszedł na dół do kumpla, wrócił rozbawiony i opowiedział mi że jego koledzy podekscytowani opowiadali o pannie ktora widzieli na korytazu włacznie ze szczegolowym opisem makijazu Very Happy Zazdroscili mu kiedy ich poinformowal ze 'ta panna' przyjechala do niego. Po raz pierwszy poczulam ze ktos jest dumny z tego, ze spedza czas w moim towarzystwie Wink
Innym razem na ulicy zaczepił mnie starszy pan i powiedzial mi wierszem pełno komplementów, nie pamietam jak to szło ale chodziło o to że powinnam uszczęśliwiać mężczyzn swoim uśmiechem. Nie wiem czy moge wierzyc temu panu bo jakiś czas poznie wylądował w szpitalu psychiatrycznym, wiec pewnie nie wiedział co mówi Very Happy
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że pozytywna energia się rozprzestrzenia Very Happy super dziewczyny!!! (Freja, świetny post, oby tak trzymać Smile )
Nawet najdrobniejsze komplementy pomagają odzyskać wiarę w siebie, więc życzę nam wszystkim aby nasze życie obfitowało w takie momenty kiedy czujemy się piękne i wspaniałe Very Happy
Nawiasem mówiąc, mnie natrętnie podrywał jeden pan podczas wakacji na plaży przy moim Mężczyźnie, komplementował (ze szczególnym uwzględniem walorów ciała Razz ) i na każdym kroku mu powtarzał, żeby mnie pilnował jak oka w głowie bo ktoś mu może "ukraść tego cukiereczka" Laughing to też było dla mnie bardzo miłe i dowartościowujące, szczególnie jak widziałam, że mojego Ukochanego trzepie z zazdrości Cool
A z kolei jak w drugim tygodniu naszych wakacji byliśmy w górach, to przypadłam do gustu starszemu panu wynajmującemu nam kwaterę, który powtarzał, że mam w sobie urok Smile
Patryka

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 02:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no, fajny temat Very Happy

Ja powiem tyle, że już od kilku miesięcy systematycznie się przełamuję. Nawet ostatnio kupiłam sobie spókdniczkę, ba, nie dość że kupiłam, ale już dwa razy założyłam Wink Jak na razie tylko do "rodzinnych" uroczystości, ale ważne, że założyłam Very Happy I ostatnio mama powiedziała mi, że tata powiedział jej, że dziwne że nie nosiłam wcześniej spódnic, bo mam ładne nogi Very Happy cóż, komplement od ojca, ale zawsze Cool
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiec z miejsca zaznaczam ze zbyt wiele nie napisze bo jestem straaaasznie zmeczona ale najwazniejsze: Freja trafilas w dziesiatke z odnowieniem tego tematu! Ciesze sie ze mialas fajny dzien i ze jestes teraz tak optymistycznie nastawiona. Oczywiscie wszyscy mieli racje bo wygl;adalas super! No i reszta dziewczyn powinna brac z Ciebie przyklad! I ja tez wezme ale dopeiro jutro jak wroce od fryzjera Wink Moze mi wyczaruje jakas super fryzurke to bede miala co opisywac! Do tego zmiana koloru wlosow i juz dobry humor grwarantowany Very Happy Oczywiscie jak tylko wroce to wrzuce jakas fotke jak uda mi sie skombinowac aparat Laughing Mam nadzieje ze bedziecie chcialy zobaczyc efekty
nikitka84

PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ja sie troche pochwale, a co mi tam :P

A wiec zaczne od tego, ze wogole fajna ze mnie kobieta Smile Jestem z siebie dumna, ze pomimo depresji i bardzo bolesnego rozstania udalo mi sie wszystko od nowa poukladac. Nie zawsze jeszcze jest rozowo, ale pomalutku ide naprzod. Mam Mezczyzne, ktorego kocham i ktory walczy o mnie (z moja choroba) juz prawie od pol roku, mam mase przyjaciol (ktorzy sie sprawdzili w najbardziej krytycznych momentach), mam prace, ktora lubie i ktora daj mi mase satysfakcji, wyprowadzilam sie na swoje, za kilka miesiecy zostane pania magister Smile Smile Smile A co do wygladu, to sie zmienilam mocno (w sumie 17 kg zrobilo swoje), musialam zemienic czesc garderoby, ale nasluchalam sie tylu komplementow, ze ciezko miec jakies zastrzezenia, he he Smile Chociaz przyznam sie, postanowilam wziasc sie za siebie i tez z tego jestem dumna - od miesiaca intensywnie cwicze i zdrowo sie odzywiam Smile Podsumowujac - jestem kochana, piekna, madra, inteligentka i SKROMNA, he he:) No i MALOBIUSCIASTA (w nieprzyzwoicie glebokim dekolcie) Very Happy
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrz nikitko na to co sie stalo, nie jak na osobistą klęskę, tylko jak na nowe doświadczenie z ktorego można wyciągnąć wnioski na przyszłość. I własnie dlatego nie powinno się niczego w życiu żałować. Tak sobie czasem myślę, że gdyby nie kilka 'tragedii' w mim życiu, dziś pewnie byłabym, zupenie inną osobą, może mniej wartościową (??) Uważam, że taka droga jest właściwa i nie przysparza tyle cierpienia bezwzględu na okoliczności, a przynajmniej łatwiej się z nim uporać. Tak trzymaj nikitka, sukcesów w dalszym życiu a mysle, że sporo już odniosłas. Masz przyjaciól, jak się przekonałaś, oddanych przyjaciół a to już powod by przestać narzekac Wink

Skoro już rozprzestrzeniamy dobrą aurę to zdradzę swój sposób wyciagania pozytywnych rezultatów, tego co może załamać Wink
Gdyby mój mężczyzna w pewnym momencie nie zaczął mnie olewać to bym nie miała czasu zgłębiać swoich pasji ktore kiedys zaczely sie rodzic i rozwijać nowych, ktore czynią mnie interesującą osobą,gdyby nasz zwiazek nie przeszedł kryzysu to do tej pory spedzalabym czas wtulając się w niego przed tv albo imprezując, a teraz kiedy już pojdę na jakąś impreze to przynajmniej mam o czym pogadać z ludzmi Wink
Gdyby mój partner mnie kiedyś nie zdradził to bym do tej pory wpedzala sie w nerwice szalejąc z zazdrosci za kazdym razem kiedy kolezanka powie mu 'czesc' albo puści sygnal na komorke Laughing po tym jak uporalam sie z bolem, stalam sie osoba bardziej tolerancyjna w zwiazku i wiem ze kiedy rozpoczelabym kiedys w przyszlosci nowy, moj potencjalny partner bedzie mial duzą swobode ( w granicach przyzwoitosci) z korzyscia dla obu stron
Gdybym nie związala sie ze swoim chlopakiem oszczedzilabym sobie wielu lez ale gdybym go nie poznala to bym nie wprowadzila w życie wielu wartosci i nie nauczyla sie tego czego on mnie nauczyl Smile
Gdybym byla bogata to bym je trwonila jak wiekszosc kobiet na bzdurne drobiazgi, nie znalabym wartosci pieniadza i mialabym inaczej poukladane w glowie, miala zupełnie inne priorytety
Gdybym sie nie sparzyła w relacjach z ludzmi to bym nadal wszystkim slepo ufala i pozwalala sie wykorzystywać

Jestem dumna z tego kim jestem i jaka jestem, jestem dumna ze swojego pochodzenia, jestem dumna ze swoich poglądów, nie boje sie wyrazac swojego zdania i okazywać niechęci ani swojej wyższości wobec ludzi od ktorych jestem lepsza,podoba mi się moja typowa dla Polski uroda i figura, nie wstydzę się jej i nie żałuję jak niektore dziewczyny, że nie wyglądam bardziej egzotycznie Rolling Eyes 100% zadowolenia z siebie i pozytywnego myslenia, co nie wyklucza pracy nad soba, wrecz przeciwnie Smile
Powrót do góry
syla24
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Dziewczyny!!! Mam nadzieję, że mnie przygarniecie cieplutko do swojej forumowej Rodzinki:)))Nawet nie wiecie jak bardzo sie cieszę, że trafiłam na tą stronkę i forum:) do tej pory myślałam, że sama jestem z moimi kompleksami. Przez to mam niskie poczucie wartości hehehe w sumie przywykłam:) Ale potrafię też zauważać pozytywy. Oki, pewnie już wiecie, że mam ten sam problem, maciupeńkie piersiątka( choć obecnie karmię i jak jest mleczko to wyglądają tak jak bym chciała zawsze) ale cóż dzidziuś wyciągnie i piersiątka znikają. Dobra kończę narzekanie bo tu chodzi o " dość narzekania"Smile))Powiem Wam szczerze, że mam takie dni, że nawet zapominam o kompleksach i czuję się wtedy atrakcyjna, a co za tym idzie inni też mnie wtedy taka dostrzegają i o to właśnie chodzi!!! Jaką widzisz się Ty, taką widzą Cię inni. Musimy częściej patrzeć na siebie z dystansem i szukać w sobie plusów a nie samych minusów. Znając życie pewnie każda z Was jest piękną kobietą, która tego piękna nie dostrzega!!!
Powrót do góry
Lady_madzia
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ja chciałabym wnieść kilka refleksji na tym forum Smile
Zanim tu trafiłam, miałam mniej kompleksów, jakos sobie radziłam. Później nastał okres depresji w związku z moim wyglądem, itp. Zalogowałam się na forum, zaczęłam pierwsze kroki z kuracją, ale gdy przetrzęsłam różne tematy, np. chorobliwa zazdrość, zaczęłam jakoś sobie radzić, wzięłam się w garść! Nawet mój chłopak poczuł we mnie jakiś radosny entuzjazm. Odrobinę mniej dopytywań się o inne (zawsze to mniej Wink) Panowanie nad sobą, gdy przechodza obok nas cycatki. Zrozumiałam, że dla Mojego Skarba jestem naprawdę najpiękniejsza. Wyjaśnił mi, że gdybym mu się nie podobała, że gdyby mnie nie kochał to po prostu związek by nie miał sensu! Wink kocha mnie i to się liczy. Zresztą wiem i słyszę, że jestem zgrabna, wyglądam na dziewczynę uprawiającą jakiś sport (pomijając fałdki na brzuszku gdy siedzę Cool ) Potrafię się ładnie ubrać, czysto i zadbanie (mój chłopak to we mnie docenia i często podkreśla) więc czego chcieć od życia? może więcej odwagi, ale tego można się nauczyć!
Jestem naprawdę wdzięczna, że stworzyłyście to forum. To jest istna skarbnica wiedzy na wszelkie kosmetyczne i psychologiczne tematy. Oby tak dalej Smile
syla24
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, dlaczego mamy mieć kompleksy z powodu biustu, przecież cycki to nie wszystko!exlaim kierujemy całą naszą uwagę w tą stronę a inne atuty??? Ładne oczy, zgrabna sylwetka, piękne nogi, słodki uśmiech i miłe usposobienie!!! Ja od dziś postanawiam być optymistkąSmile Zacznę traktować sie jako piękną ,atrakcyjną kobietę ( według innych taka jestem) ale wmówione kompleksy robią swoje. Czemu uważam, że jestem mniej sexy, tylko dlatego że mam mały biust? Czy tylko to się liczy? Nie wiem jak Wy ale ja już nie chcę sie dołować. jestem piękna kobietą bez względu na to czy mam miseczkę A, B czy D. to nie ma różnicy:)SmileSmile
Powrót do góry
malgocha
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytrafiła mi się wczoraj coś, bardzo dowartościowującego. Uznałam, że moja historyjka będzie tu pasować. Jakiś czas temu rozstałam się z facetem (lubił cycate panienki przez co wpędziłam się w mega kompleks). Wiadomo, na początku dół, ale zaczęłam zbierać się do kupy. Zwalczyłam część kompleksów, popracowałam nad swoją pewnością siebie. Wielu z moich przyjaciół mówiło mi: popatrz w lustro dziewczyno. Jesteś śliczna, więc przestań się dołować. No i przestałam. Efekt jest zdumiewający, bo niby nic się w moim wyglądzie nie zmieniło, a czuję się niezwykle kobieco i atrakcyjnie. Ale zmierzając do meritum...wczoraj spotkałam się z moim byłym. Ubrałam się w letnią sukienkę z ładnym dekoltem, do tego subtelny makijaż. Wyglądałam świetnie. Koleś nie mógł odrywać ode mnie oczu, właściwie to pożerał mnie wzrokiem. Najlepsze jest to, że widziałam jak niby to z ukradka zerkał na mój biust i robił to przez cały czas. Ja z kolei niczym wdzięczna i pewna swej kobiecości rusałka bujałam bioderkami. Niesamowite, co pewność siebie robi z człowiekiem Very Happy Very Happy Very Happy Czułam się jak esencja kobiecości. Ah tak mi z tym dobrze... Very Happy Very Happy Very Happy Wink Wink Może trochę narcystycznie, ale co tam...
Powrót do góry
syla24
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malgocha, super, cieszę się, że masz tyle pewności siebie:) Widzisz Twój były oblizał się smakiem, teraz pewnie pluje sobie w brodę i nie może sobie darować co stracił hihihi, dobrze mu tak, chciał duże cycki to niech się teraz do poduszki w nocy tuli hehehe:) Wiesz, wydaje mi sie, że to właśnie głównie przez facetów biorą się te nasze kompleksy, choć pewnie w większości przypadków niepotrzebnie. Mnie nigdy nie przeszkadzał mój brak biustu, akceptowałam go, dopiero po porodzie. W ciąży troszkę mi urósł i mąż strasznie sie nim zachwycał, mówił że jest piękny, taki jędrny i duży, przez to mam kompleksy bo teraz są jak kiedyś. Ciągle mi sie wydaje, że nie są już dla mojego mężczyzny takie piękne jak wtedy choć on mówi inaczej. Masz rację, nie można sie dołować tylko chodzić z podniesiona głowąSmile Sama wiem, że jak człowiek czuje się dobrze sam ze sobą to jest postrzegany jako atrakcyjny a nie szara myszka. Powiem szczerze, że wręcz uwielbiam jak faceci zwracają na mnie uwagę, czuję się wtedy świetnie:) A jeszcze jak mój mąż to widzi i mówi, że zaraz walnie gościa to....mhhh jak bogini się czuję hihihi;)
Powrót do góry
malgocha
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki syla Very Happy No jasne, że żałuje - tak to jest, kiedy dla większych cycków zostawia się jedyną osobe, z którą można porozmawiać. Ja też uwielbiam, kiedy faceci oglądają się za mną na ulicy Very Happy Very Happy Very Happy Długo patrzyłam na rzeczywistość przez pryzmat swoich kompleksów. Nie przyszło mi do głowy, że mogę być dla kogokolwiek atrakcyjna. Właściwie cieszę się, że ten koleś mnie zostawił, bo wreszcie spadły mi klapki z oczu. Mam małe, ale za to pasujące do całej figury cycki i będę chodzić w dużym dekolcie jeśli mam na to ochotęexlaimexlaimexlaimexlaim! Dlatego radze wszystkim wam dziewuchy: cycki do przodu Very Happy Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 16, 2008 18:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: