Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dosc narzekania !!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
syla24
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bubu ja Cię przytulę Smile widzisz, już też straciłam swoją pewność siebie i znowu czuje się jak płaska deska a nie kobieta Crying or Very sad nic innego w koło nie widzę tylko CYCKI DUŻE CYCKI, oczywiście nie moje Sad tak więc możemy popłakać razem jak chcesz Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 09, 2008 15:39    Temat postu:

Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja was obie tez chetnie przytule ;* to ze sie ma male piersi to nie oznacza ze sie nie jest kobieta. Postarajcie sie spojrzec na siebie obiektywnie i wynalesc w sobie jak najwiecej zalet bo nie z samego biustu sklada sie kobieta Smile
A ten temacik wlasnie sluzy temu zeby zaczac wreszcie patrzec na siebie pozytywnie,tak wiec dziewczyny: dosc narzekania! Smile
Powrót do góry
Patryka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedy mam doła i zaczynam wątpić w swoją "kobiecość" bez biustu, robię tak - wyobrażam sobie siebie jako obcą osobę. I wtedy zastanawiam się, jakbym myślała o sobie (jako obcej osobie) zakompleksionej z powodu biustu, a jak o sobie pewnej siebie i mówiącej wszystkim dookoła "małe jest piękne" i dumnie prezentującej swój mały biuścik Very Happy Oczywiście, wtedy stwierdzam, że o wiele więcej pozytywnej energii roztacza ta ja pewna siebie. I wtedy sobie myślę, że nawet jeśli nie czuję się kobieca, będę udawać, a co, inni nie muszą wiedzieć, co o sobie myślę Very Happy A kiedy zaczynam udawać kobiecą, zaczynam się naprawdę taka czuć. I wtedy naprawdę nie przejmuję się moim biustem, mimo że jest mikroskopijny Very Happy
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak dopiero Patryka jak przeczytałam twój post wiem jak teraz nazywać to samo o czym ty piszesz. Mam tak jak ty, ze tak powiem "staje" obok siebie i patrze oczyma całkiem innej osoby. Oczywiście nie zebym zaraz popadła z skrajności w skrajność ale masz racje człowiek całkiem inaczej się czuje i bardzo ciekawe jest to ze wclae nie widze iż miałbym być zakompleksiona.
A z tym mówieniem "pozytywnym", a co za tym idzie roztaczanie tej energii wokoło. efekt?!-jest powalający
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często zwracam uwagę na inne kobiety/dziewczyny pod względem estetycznym, kiedyś w sklepie zobaczyłam śliczną przykuwającą uwagę dziewczynę dopiero po chwili zorientowałam się że to moje lustrzane odbicie Razz nie wiem jak to sie stalo ze samej siebie nie poznalam ale uswiadomilo mi ze nasze zastrzazenia do siebie zaklamuja rzeczywisty obraz, a to mi pomoglo spojrzec na sibie z zupelnie innej perspektywy - obcej osoby Wink
Powrót do góry
Antena
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lip 10, 2008 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu jestem od niedawna i przyznam szczerze że moje pierwsze odczucia, co do niektórych postów były mieszane. To znaczy że niektóre z nas naprawdę mają spore kompleksy.. ja też mam naturalnie ale szczególnie tym najmłodszym forumowiczkom powiedziałabym żeby przestały się aż tak przejmować.... Pozdrowionka Smile) cieszmy się że urodziłyśmy sie kobietami bo to powód do dumy Smile)
rosemary
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie znalazłam pozytywny artykuł na temat "idealnych piersi" - myslę, że może pozytywnie nastroić każdą z nas (a przynajmniej większość) Wink http://uroda.onet.pl/1483343,2043,1979,,,idealne_piersi_czyli_jakie,twarz_i_cialo.html
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 30, 2008 21:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: