Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O dziewczynach z dużym biustem..
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 23:26    Temat postu: O dziewczynach z dużym biustem.. Odpowiedz z cytatem

Temat już był i na starym forum i na obecnym, zakładam go ponieważ zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach.. Wink a niektórzy dopominali się by powstał na nowo Very Happy

Dla mnie dziewczyny z dużym biustem nie róznią sie niczym od tych z małym, oczywiście trafiają się takie, które z tego dumne do tego stopnia, że stają się uszczypliwe i okropnie zarozumiałe.
Przesiedziałam całą szkołę średnią z posiadaczką dużego D i blo z reguły tak że kiedy pojawiałyśmy się gdzieś razem mężczyźni patrzyli jej na biust a mnie na twarz Wink dziewczyna bardzo ładna ale jej uroda przez wielkość piersi schodziła na dalszy plan, dlatego cieszyłam się ze swojego położenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 23:26    Temat postu:

Powrót do góry
stopka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 06:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również mam koleżankę z duzym biustem...chłopacy lubili przychodzić na nasz wf na bieżnię i patrzec jak biega i jak "lata" jej duży biust..zamiast nosic odpowiednio zabudowane staniki to ona jesz nosiła powiekszający i jeszcze miała pretensje ze chłopacy sie patrzą!..
Mnie ogólnie za duze sie nie podobna... bo jeszcze nie widziałam jędrnego biustu rozmiar D.. no chyba ze był silikonowy...
Powrót do góry
Poli

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciolka ma duze piersi (miala) ok D. W podtsawoce i w szkole sredniej gdala,że pojdzie na operacje zmniejszenia piersi, poniewaz ma cycki jak krowa Wink .
Wygldalaysmy pewnie komicznie ja plaska a ona az za dobrze wyposazona.
W tej chwili kiedy juz dawno skonczylysmy szkoly i kazdy ma swoje zycie, wiadomo troche piersi zmniejeszyly jej sie, poniewaz najwieksze sa w okresie dorastania i lat nastoletnich - burza hormonow Cool. Wiec ma tak ok C.
Jakis czas temu jej chlopak powiedziala jej , ze wlasciwie moglaby miec wieksze piersi o jeden rozmiar Confused . Wiem, dekiel do potegi entej Exclamation .
Wiec ona od tamtego czasu zaczela marudzic ,że ma za male cycki Rolling Eyes i chyba pojdzide wstawic sobie silikony.
Dowod na to, ile moze zdzilać opinia partnera Evil or Very Mad .
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poli napisał:

Jakis czas temu jej chlopak powiedziala jej , ze wlasciwie moglaby miec wieksze piersi o jeden rozmiar Confused . Wiem, dekiel do potegi entej Exclamation .
Wiec ona od tamtego czasu zaczela marudzic ,że ma za male cycki Rolling Eyes i chyba pojdzide wstawic sobie silikony.
Dowod na to, ile moze zdzilać opinia partnera Evil or Very Mad .

Ehh nie pojmuje czegos takiego... Ja na jej miejscu odpowiedziałabym: A ja z twoim małym męczę się już tyle czasu i nie narzekam... Wink Bo serio to szczyt bezczelności z jego strony...

Jeśli natomiast chodzi o dziewcyzny z dużym biustem....Ja do nich osobiście nic nie mam dopóki nie zaczynają z ironią narzekać że ich biusty są za małe. No bo sory, mały to może być biust no niech będzie do miseczki B ale C i więcej? Brak wyczucia jak nic...
Mam koleżankę która ma spory biust- pełne C ale jest do tego szczuplutka i niziutka więc naprawdę to spory biust jak dla niej i ona znowu narzeka że jej biust jest za duży, ale robi to w taki sposób że żyć się odechciewa np "wolałabym miec taki malutki jak twój niż takie balony ehh" albo "lepiej już być płaską (dziwne spojrzneie w moja stronę)" ale tak ogólnie to nic do niej nie mam...
Edysia

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja juz kiedys pisalam o mojej kolezance, ktora nosi 75c. Ciagle powtarza, ze ona to nie ma co w stanik wlozyc i musi wypychac chusteczkami... A cyce jak donice! Pewnie nawet sie nie zastanawia, co mysla faceci przy ktorych to mowi a ktorzy to pewnie mysla, no skoro ona ma male, to ciekawe jakie ma Edyta (czyli ja Wink ).
Kiedys opowiadala mi o kolezance ze studiow, ktora to: "Jest bardzo ladna i w ogole, ale ona jest kompletnie plaska!". Super! A ja jej na to, ze ja tez jestem plaska, to stwierdzila, ze ja mam na pewno wieksze piersi. W co oczywiscie nie mozna uwierzyc zwazywszy na to, ze ona w zyciu nie powiedziala nikomu nic niemilego no i oczywiscie na to, ze ja mam AA Smile

A ostatnio kolezanka, co to uwaza sie za Bog wie kogo stwierdzila (kiedys mowila mi, ze ma 70a ale teraz jej urosly), ze ma fajne cycuszki i ze jej urosly. Oczywiscie w moim towarzystwie! Wkurzylam sie, bo wiem, ze zrobila to specjalnie, bo ona taka jest. Ale jeszcze sie zemszcze Wink
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atsenka a ja juz myślałam ze mamy tą samą koleżanke Wink
Znajoma która przez wieki zaliła mi się ze ona ma małe cycki i stanika nie umi dostac. Drobnej budowy(waga okoo 40kg) niziutka(150cm) a cyc... D i ona mi mówi....wolałabym być płaska... Confused nie no rozbroiła mnie.... Ech.. brak wyczucia cóż to ona nie zrobi zeby zwrócić uwagę mojego kochania na nią. Na szczęscie mój nie reaguje na to i za to go kocham Wink ale to juz nie na temat exlaim
Powrót do góry
Kalbie

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam przyjaciółkę z dużym biustem i zawsze się śmiejemy na zakupach, ona szuka czegoś co dodatkowo nie będzie go uwypuklał a ja dla siebieco optycznie go jeszcze zwiększy Laughing Te same acz odwrotne problemy Wink
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pod jednym wzgledem nie lubie tych z duzym cyckiem - z zazdrosci o cycki Wink sie juz mniej wiecej wyleczylam; draza mnie tylko dziewczyny ktore duzy biust tratuja jak karte przetargowa i kiedy brakuje im argumenow padaja teksty w stylu
"ale ja mam wieksze cycki"...
pol biedy kiedy tak ci mowi ktos w twarz ale sa takie ktore nie maja tyle odwagi i szeptaja po katach...i czlowiek dowiaduje sie od "zyczliwych" ze taka sytacja miala miejsce
Edysia

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, ze ktos moze myslec, ze jest ode mnie lepszy, madrzejszy, bardziej lubiany itd. tylko dlatego, ze ma wieksze piersi... Wg mnie uzywanie takich argumentow typu: ja mam wieksze cycki, blond wlosy, fajniejsza bluzke ( Very Happy ) jest bez sensu i swiadczy o inteligencji danej osoby.
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam, a właściwie miałam taką koleżankę.. pisałam o niej na starym forum.. dziewczyna 19 lat biust jak dla mnie bardzo duży bo D.. chociaż w sumie ona cała była duża w każdą stronę więc wcale się dobrze nie prezentowała Wink w każdym bądź razie ona nie miała żadnych kompleksów (nie mówię, że powinna mieć, ale ja na jej miejscu miałabym jeszcze większe niż teraz :P ) zawsze się strasznie garbiła no i nabawiła się garba "na stałe" tak że sylwetkę miała okropną.. kiedyś się przy mnie przebierała była bez stanika.. i jak zobaczyłam jej biust w pełnej okazałości to mi szczena opadła do samej ziemi, bynajmniej nie z zachwytu... brzuch wielki, a na tym brzuchu leżą dwa takie flaki (sorry za określenie, ale tak mi się to wtedy skojarzyło) i jeśli w wieku 19 lat dziewucha ma takie coś, to nie wyobrażam sobie jak jej biust będzie wyglądać po ciąży Confused ale jak już mówiłam kompleksów zero.. i na każdym.. naprawdę na KAŻDYM kroku gadała coś o cyckach, dekoltach itp itd.. owszem w usztywnianym staniku i w głebokim dekolcie jej biust wyglądał ok no ale po tym co zobaczyłam już nigdy nie patrzyłam na jej cycki z zazdrością Wink

i taki jej jeden tekst, który wg mnie świadczy o tym jaka ona była pusta, (nie mówię, że wszystkie dziewczyny z dużymi cyckami takie są bo jak wiadomo inteligencja od wielkości miseczki nie zależy Wink ) ale.. jak ją kiedyś kolega mocno przytulił, to ona mu powiedziała "hihi puść mnie, bo mi zgnieciesz cycki i czym ja będę szpanować? hihihi" i nie był to żart, mówiła to jak najbardziej na poważnie.. i dziwić się, że nieraz faceci ograniczają kobietę do ciała.. jak są takie, które same siebie potrafią ograniczyć do cycków Rolling Eyes
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tylko denerwuja biusciaste, ktore mniej chojnie obdarzone dziewczyny wymyslaja od "desek" (czasami jestem pelna podziwu dla wymyslnosci obrazliwych epitetow jakim sa w stanie rzucic) i kwiecistym jezykiem rozpisuja sie jakie to reakcje wywoluje u nich widok "plaskiego dekoltu z zebrami zamiast piersi".

Szczesliwie biusciaste w moim otoczeniu to rowne babki, ktore z zaden sposob nie obnosza sie ze swoim biustem, wrecz przecienie i nawet czasami mialabym ochote rzucic, "dziewczyno masz takie swietne piersi, ubralabys jakis dekolt od czasu do czasu, bo sie marnuja;)".
Freja_x

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Nikitko pozazdrościć otoczenia Wink

z moich obserwacji wynika coś takiego (oczywiście tyczy się to tylko kilku dziewczyn, więc wątpię żeby można to było uznać za ogólnie panującą regułę Wink )

Otóż, znam kilka dziewczyn szczupłych z dużym biustem i zdecydowana większość z nich jest normalna (jako normalność w tym wypadku uznaje nie obnoszenie się z biustem na KAŻDYM kroku, czyli np. uznawanie innych ciekawych tematów do rozmowy niż głebokość dekoltu, czy ubieranie golfu jak jest minus 20 stopni;) ).. natomiast wszystkie dziewczyny przy kości i to tak porządnie przy kości Wink i z dużym biustem, które znam mają na punkcie cycków świra.. możliwie jak najgłębsze dekolty.. gadanie o cyckach non stop, zwracanie na nie uwagi naprawdę w każdej sytuacji.. i tak się zastanawiałam z czego to może wynikać i nie wiem, czy moje wnioski są prawidłowe, ale akurat w przypadku tych konkretnych dziewczyn które znam mam wrażenie, że one cyckami chcą odwrócić uwagę od reszty swoich niedoskonałości.. uważają duży biust za atut który jest w stanie zrekompensować wszystko, a wręcz twierdzą, że są atrakcyjniejsze od każdej drobnej, zgrabnej dziewczyny, bo tamta przecież ma mniejsze cycki!
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sek w tym, ze jesli czlowiek naprawde uwaza, ze jest ladny, to nie musi na kazdym kroku powtarzac: "patrzcie ale mam cialo!!". Nadmierne publiczne zachwycanie sie swoim biustem (czy inna czescia ciala) i krytykowanie wygladu innych osob moim zdaniem sluzy maskowaniu kompleksow.
Poli

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikitka84 napisał:
i krytykowanie wygladu innych osob moim zdaniem sluzy maskowaniu kompleksow.

I jest to prawda , po prostu inni ubliżając komus leczą swoje kompleksy Idea
Powrót do góry
karaa
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Smile zdecydowałam też się wypowiedzieć Smile moim zdaniem Kobietki z dużym biustem są naprawdę ok, dopóki się nie obnoszą z Nim lub nie dołują innych jakimiś dogryskami ! bo Ciało to nie wszystko Smile a tak poza tym wielu facetów uważa że takie kobietki świetnie wyglądają w bluzce i staniku a jak ściągnął to po kolana (nie obrażająć Kobietek!) często słyszę takie komentarze od facetów . Mam dwie przyjaciólki które maja duże , pełne C i są po prostu Kochaniutkie Smile i nie dogryzają nikomu na temat malustkiego biuściki Smile
Reklama

Wysłany: Pią Cze 01, 2007 07:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: