Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O dziewczynach z dużym biustem..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Truskawa, coś w tym jest. Taka samospełniająca się przepowiednia. Do tej pory coś się powtarza sobie i innym, że to w końcu zaczyna funkcjonować jako prawda, chociaż nią nie jest. A później mamy problem, że chociaż wiemy, że nasze piersi są małe, to potrzebujemy kogoś, kto powie, że małe jest piękne, że najpiękniejsze, że poręczne i nie dynda nad twarzą w strategicznych momentach, że jak się w nie wtuli, to się nie dusi. Smile

Zatem kobitki: małe jest piękne, duże praktyczne i tego się trzymajmy, a nasze piersi są najpiękniejsze, bo wyjątkowe, oryginalne jak wszystkie dzieła sztuki. Cool
Reklama

Wysłany: Pią Sty 11, 2008 17:41    Temat postu:

Powrót do góry
Maith
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cherris, zrobiłaś już dobry uczynek? Smile
Prawda jest taka, że dziewczyna, która wmawia facetowi, że te inne to na pewno są brzydkie, albo szybko zbrzydną, a na pewno są gorsze i nie wypada, żeby mu się podobały sprawia dość... rozpaczliwe wrażenie Laughing
Natomiast faceci tak naprawdę nie do końca w to wierzą, raczej uczą się odpowiednich zachowań przy swoich kobietach, wygłaszania ich ulubionych, pogardliwych formułek o "konkurencji" dla świętego spokoju. Ten tekst z dyndaniem nad twarzą i duszeniem przy wtuleniu to też przykład takiej bzdurnej formułki. Nie potrzebujesz jej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam i napisałam o lobby biuściastych. Very Happy

Oczywiście, że nie potrzebuję tego typu tekstów. Chodziło mi o coś zupełnie innego. Bardzo często mówiąc, że "a bo ja mam małe piersi, Tobie pewnie bardziej podobają sie duże" i itp. wywołujemy ten skutek, że facet faktycznie zaczyna baczniej przyglądać się na mniejsze i większe piersi. Po pewnym czasie naszego gderania utwierdza się w przekonaniu, że faktycznie większe jest fajniejsze, bo skoro właścicielka małych piersi tak na nie narzeka, to coś w tym jest. Podobna sytuacja dotyczy dziewczyn z obfitym biustem, które narzekają, że jakby miały mniejszy... Jak facet jest rozsądny i rzeczywiście nas kocha, to zamiast upewniać nas w błędnym mysleniu o sobie, zapewnia nas, że nie tylko o tym, że nas kocha, ale i o tym, że jesteśmy najpiękniejsze, najwspanialsze i w ogóle ochy i achy. No nie znam kobiety, której by takie komplementy się nie podobały. Sama byłam wielokrotnie zapewniana, że mam najpiękniejszą parę piersi na świecie. Smile
ohhdahhling
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Lut 09, 2008 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja_x napisał:

najwięcej o cyckach potrafią gadać biuściaste, które ogólnie są grube (na pewno są wyjątki, ale mówię o większości) chcą za wszelką cenę zwrócić uwagę wszystkich właśnie na tą część ciała, tak jakby miała im ona zrekompensować brak fajnej figury.

Dokładnie, można to zauwazyć na fotka.pl Smile
Nawet mojemu chłopakowi gruba dziewczyna z fotki , która miała duuuuuże cycki wysłała zdjęcie na tel właśnie swoich piersi... (o co oczywiście sie pokłóciliśmy, no ale...) z tego wynika, że uważa, że biust to jej atut, a tak naprawdę jest brzydka i gruba,o.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys podsluchalam rozmowe 2 lasek - gadly o operacjach plastycznych miedzy innymi dlaczego dziewczyny decyduja sie na powiekszenie biustu...w kazdym razie nie byly nastawione jakos szczegolnie zle do operacji ale jest jedno ale - kazda z nich miala biust 3 razy taki jak ja....i one dyskutowaly o powodach powiekszania biustu...smieszne troche zwlaszcza ze zadna z nich nie mogla nawet w 1% poczuc sie jak typowa malobiusciasta
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie każda biuściata jest gruba (niektóre mają piękną figurę i duży biust), ale faktem jest że większość ma bujniejsze kształty (niektóre laski z bujnymi kształtami są piękne) lub jest otyła (i tych znajdą się amatorzy). Ze swojego doświadczenia wiem, że często osoba grubsza, która się lubi dowartościowywać (jak każda z nas chuda czy gruba czy z cyckami czy bez) lubi pokazywać je, bo jest zdania że chude pokazują super nogi to ona pokaż biust żeby też miała co:) to normalne:) I nie widzę w tym nic złego itp:) Ja nie mam biustu ale mam jako takie nogi więc lubię chodzić w mini:) nikt nie ma żadnego ale do tego, więc ja nie mam do lasek o pełnych kształtach z ładnym dużym biustem że pokazująSmile One mają biust ja mam nogi:) Nie wiem czy zrozumiałyście:DVery Happy
Powrót do góry
ada78
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siostra mojego męża jest bardzo szczupła, wysoka i ma duże
takie bujne piersi, po prostu wygląda super. Nawet nie wiecie
jak jej zazdroszczę.Zawsze nosi bluzki z dużymi dekoltami.
Jak ją widzę to popadam w jeszcze większego doła.
Powrót do góry
BleBleGrr
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się :] swego czasu poznałam nowe większe grono.. była tam dziewczyna ( zresztą została modelka) wzrost mniej więcej 170cm bardzo drobna przy tym biust naprawdę super duży, długie szczupłe nogi i ogólnie marzenie :] Nawet całkiem miła.. dopiero po jakimś czasie znajomości zwróciło się uwagę, ze zbyt bystra to ona nie jest. Ładna jest, i to cholernie ale jak się odezwie to ludzie wija się ze śmiechu a momentami już wkurzają.. wiec jak to ktoś ma w podpisie : Biust może być mały, byle rozumek był duży Very Happy
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja_x napisał:

Na podstawie swoich własnych obserwacji i na podstawie tego co Wy piszecie jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że najwięcej o cyckach potrafią gadać biuściaste, które ogólnie są grube (na pewno są wyjątki, ale mówię o większości) chcą za wszelką cenę zwrócić uwagę wszystkich właśnie na tą część ciała, tak jakby miała im ona zrekompensować brak fajnej figury. Natomiast szczupłe dziewczyny z dużym biustem (no na pewno też nie wszystkie) wg mnie wcale się tak nie szczycą tymi cyckami, bo zdają sobie sprawę z tego, że ogólnie mają ładną sylwetkę..

no i ponownie utwierdziłam się w tym przekonaniu...
byłam wczoraj u krawcowej z sukienką, bo wymaga kilku przeróbek. sukienka była niedroga, a w dodatku prześliczna i wyglądam w niej bardzo korzystnie (również biust, bo powiększa go optycznie) jednak sukienka ma mały mankament tzn. w sklepie były trzy rozmiary S,M,L i o ile rozmiary te różniły się w talii i biodrach, to w biuście każdy rozmiar był tej samej wielkości (chodzi o trójkąty) i to w dodatku tak pasujące do tego rozmiaru L.. mimo to zdecydowałam się na nią, bo naprawdę jest śliczna Wink a poza tym w przebieralni koleżanka mi pomogła mi wymyślić jak to wszystko pozbierać aby sukienka nie straciła fajnego fasonu, a te trójkąty były mniejsze (w dużej części to też za długie ramiączka były niekorzystne) w każdym razie spokojnie da się to przerobić - no i to by było tyle długaśnego wstępu Wink
no i poszłam do tej krawcowej (nowy zakład, byłam u niej pierwszy raz) babka ok. 30stki przy tuszy, nawet bardzo. No i się zaczęło.. rzuciła uwagę, że taka sukienka to dla pań o bardzo obfitym biuście, niby była miła i w ogóle.. no to powiedziałam, że wiem i że dlatego ją przerabiam zresztą że dziwne były rozmiary w tym sklepie (tu opisałam to co wyżej o tych trójkątach), a ona mi z całymi wywodami, że ona to dopiero ma problemy z kupieniem sukienki bo ona ma duży biust i jak kiecka jest dobra w biuście to luźna w talii, a jak w talii dobra to w biuście ją spłaszcza.. miałam jej coś na to powiedzieć, ale odpuściłam, bo sobie pomyślałam, że mi z zawiści spieprzy tę sukienkę Laughing
w każdym bądź razie to co ta Pani mówiła na temat swojego kupowania kiecek na 100% prawdą nie jest gdyż ona cała była bardzo puszysta i owszem miała dość duży biust, ale tylko wtedy gdy się go oceniało bezwzględnie, bo w porównaniu do jej masywnej sylwetki jej biust wypadał raczej blado (na pewno nikt by nie pomyślał, że jest obfity, a tym bardziej bardzo obfity). Tak samo ja bym mogła sobie gadać że jak coś jest w talii dobre to w cyckach mnie spłaszcza bo kurde proporcje miała do mnie podobne, z tym że obiektywnie to myślę, że miałam całkiem sporo większą różnicę między biustem a talią, więc w ogólnym rozrachunku moja figura wyszła by lepiej biorąc pod uwagę to kryterium... bo to było coś w stylu że w biuście miała z 20cm więcej a w talii to chyba ponad 30... no i kurcze moje pytanie (retoryczne) po jaką cholerę ta baba takie głupoty gadała? przecież to jest żałosne.. tak jakby chciała odwrócić uwagę od tego, że po prostu jest gruba i żeby ktoś zaczął się zachwycać jej niby dużymi cyckami Rolling Eyes tragedia...
na koniec zaczęła gadać że ' ja to się śmieję że moja bratowa stanik wypycha skarpetkami brata' powiedzialam na to coś w stylu że to nie jej wina, że przecież różnie nas natura obdarza, a ta dalej "ale ona trójkę dzieci wykarmiła i jest taka płaska, totalnie płaska" zlustrowałam ją wzrokiem i powiedziałam jej że pewnie jej szwagierka ma za to wystrzałową figurkę a to nie lada wyczyn po trójce dzieci... potem do widzenia i wyszłam...
ręce mi opadły
Powrót do góry
tirimiri

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie ten motyw o bratowej to nie widziałabym nic szczególnie nieodpowiedniego w jej wypowiedzi. Bo tak jak dla nas brak biustu jest wadą, tak dla innych nadmiar, może po prostu chciała sobie ponarzekać ; ) Tylko często my źle to odbieramy : )
Rzadko się zdarza, żeby kobieta była gruba i bez biustu, dobrze odpowiedizałaś tej kobiecie, że bratowa musi mieć świetną figurę : ) !

Mam koleżankę, nie wiedzieć czemu wzyscy znają jej rozmiar (dosć pokaźny). Nie powiem, irtuje mnie, że tak często mówi o swoim biuście.
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dyby nie ten motyw o bratowej to nie widziałabym nic szczególnie nieodpowiedniego w jej wypowiedzi. Bo tak jak dla nas brak biustu jest wadą, tak dla innych nadmiar, może po prostu chciała sobie ponarzekać ; ) Tylko często my źle to odbieramy : )

tirimiri może masz rację, ale ja jednak nie odebrałam tego jak narzekanie, bo gdybyś słyszała ten ton... zresztą ten jej wyimaginowany problem, to może faktycznie spotykać biuściaste dziewczyny, ale ona wcale nie była taka biuściasta.. ona po prostu miała nadwagę, która jej się rozłożyła na całe ciało, a nie tak że większość poszła w biust. Równie dobrze ja jako osoba dość szczupła mogłabym gadać, że coś w biuście mnie spłaszczało a w talii było ok, ale tego nie robię.. i żeby nie było zdarzyło mi się tak kilka razy i to właśnie przy kieckach, że mierzyłam S lub XS i ogólnie było ok, a w cyckach za mała (mimo, że zaliczam się do małobiuściastych)
Powrót do góry
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odejdę trochę od tematu, ale mnie kusi by to napisać.
Zawsze mnie irytowało to, że tak duze biusty przyciagają oczy.
Nie tylko facetów, ale i kobiet.
Jak widzę babeczkę z duzymi piersiami i duzym dekoltem, to oczy same mi się kieruję w ten dekolt..
A jeszcze bardziej wkurza mnie to, ze większosc facetow przyciągają takie duze dekolty i bezwiednie sie w nie gapią.
;]
Powrót do góry
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sobie wyobraź, jak sie wkurzają te kobietki, które mają obfity biust. Moja siostrzenica ma rozmiar 70 E, albo i lepiej, a ma 16lat. Myslisz, że faceci patrzą na nią jak na nieletnią? Mówi, że za niedługo zacznie chodzić w koszulkach ojca sporo za dużych, bo czuje się rozbierana prze facetów.
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem, ze pewnie tez sie wkurzają ;/
Ale niestety w moich oczach i myslach jst zazdrosc, wiec mysle, ze pewnie sprawia im to tez przyjemnosc
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Jill
Szczerze mówiąc, duży biust jest raczej fetyszem, jak stopy, ręce, czy inne partie ciała. Nam, mężczyznom chodzi jedynie o ten rowek między piersiami. Co zabawne, duża większość nawet nie jest tego świadoma. ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pon Cze 07, 2010 22:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11
Skocz do: