Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O dziewczynach z dużym biustem..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no zaraz mnie coś trafi z tymi biuściastymi. chodzą wszędzie i merdają tymi swoimi melonami w bluzkach do pępka.....ja pier**** Sad

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lip 17, 2010 10:16    Temat postu:

Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byłam na piwku ze znajomymi, przysiadły się do nas dwie koleżanki mojego chłopaka, cycki miały większe niż głowy i merdały nimi przed jego oczami angry a chłopak oczywiście nie mógł oderwać od nich oczu, najśmieszniejsze było to że myślał że robi to dyskretnie, oczywiście udawałam że nic mnie to nie obchodzi ale miałam ochotę udusić i jego i te dwie pindzie.
Powrót do góry
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę wredna, bo to co napiszę jest strasznie wredne. A wyobrażacie sobie, jak im teraz te cycki się pocą? Jak pod cyckami się pocą? Twisted Evil

Bo ja to zła kobieta jestem!
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cherris jak tam wolałabym żeby się pociły, ale żeby mieć taki rozmiar Rolling Eyes zresztą takie upały trwają góra dwa miesiące a resztę roku mogą się cieszyć i napawać swoimi rozmiarami. Prawie wszystko bym zrobiła dla takich balonów i nic by mi nie przeszkadzało.
Powrót do góry
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze jest to, że ja uważam że takie wielkie cycki to kalectwo, no bo jak tu biegać? albo rowerem po górach jeżdzić, gdy melony o brodę się obijają...z całym szacunkiem dla wielkocycowych, przeciez to nie ich wina, że im tak urosły. Małe to też kalectwo, dla mojego stanu psychicznego, ale gdybym miała wybór nie zamieniłabym mojego A za E.
Pełne C to co innego...o te własnie jestem zazdrosna. o te z cyckami wielkości głowy nie tak bardzo, bo mojemu mężowi się nie podobają Wink

qurde ale w to lato zobaczyłam ile bogiń chodzi po ulicach, 13latki z pięknym jędrnym opalonym C.....pochlastac się można ;( za takimi właśnie moj men wodzi wzrokiem ;( tak wiem...cycki to nie wszystko....ale dołuje, prawda? 12letnia siostrzenica męża ma takie jak ja ;(

Ja Cherris nie potrafię sobie wyobrazić jak mogą się pocić pod cyckami bo ja nie mam "pod cyckami", bo one od korpusu ledwo odstają ;(

Libra aż za dobrze wiem co czujesz...ja jade na wakacje z kilkoma cycatymi i z mężem, tzn jeszcze nie wiem jak one wyglądają, ale z góry zakładam, ze cycate, bo kazda dziewczyna, w porównaniu do mnie jest cycata...mam nadzieję, że nie będa merdac cyckami albo broń boże opalać się topless Shock

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fruchtchen mi oczywiście też nie podobają się dziewczyny z cyckami jak głowy, są wręcz kalectwem, ale takie pełne C to jest moje marzenie. Te co wczoraj siedziały przy moim faceci też miały duże C ale w moich oczach każde większe od małego B jest ogromnym balonem Confused
Niby nie wina cycatych że mają takie piersi, ale te dwie krowy siedzące wczoraj z nami robiły wszystko żeby ich balony były w centrum uwagi a jak jedna wstała i nachyliła się nad moim żeby mu pokazać jak ją komary ugryzły w dekolt to myślałam że szlag mnie trafi.
Powrót do góry
nikitka84
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz sa dobre staniki, wiec nawet duzy biust mozna w ryzach utrzymac, acz duzo trudniej faktycznie.

fruchtchen
Skoro se nasz chlopaki takie kobietki wybraly, znaczy, ze sie im nasze cycuchy podobac musza i kropka.

A co do merdania biustem, to juz niezaleznie od rozmiaru uwazam za niestosowne. No ale jak ktos nie ma czym zaimponowac w rozmowie, to biustem musi nadrabiac. Wydaje mi sie, ze jak sie kobieta czuje pewnie w swojej skorze, to nie ma potrzeby ubierania dekoltow ledwo przyslaniajacych sutki.
e_milka

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 03:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikitka bardzo mądrze napisała! Ja bym się tam śmiała i popatrzyła z pożałowaniem Libra. Twój facet na pewno Cię ubóstwia, a że popatrzył, no cóż, trudno chyba było nie rzucić okiem ;D Ale swój rozum na pewno ma. A one czym zaimponowały?;/ Cyckami?;/ Cycki są fajną sprawą, ale jak nie ma tego czegoś- wdzięku, kobiecości, inteligencji itp. to nawet ten wydatny biust na niewiele się zda ;p
honey
Gość

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..dziewczyny tylko nie jedźmy schematycznie Wink że wszystkie laski z dużym biustem są automatycznie złe i chcą dokopać mniej biuściastym wywalając piersi na świat. oczywiście, tamte dziewczyny nie były zbyt eleganckie robiąc sobie tak głębokie dekolty ale to nie oznacza zaraz że wszystkie biuściaste tak robią. to naprawdę nie zależy od rozmiaru biustu, kwestia treści książki, a nie jej okładki. troche jesteście nie fair wobec biusciastych.. ja zawsze bede ich bronic. bo to również kobiety jak my. naprawde uważajcie z tą zazdrością bo aż z Was kipi. przepraszam ze tak mówie ale to mi wygląda na jakiś atak na biuściaste kobiety! że miseczka D to kalectwo, mówicie że sie pocą pod piersiami.. i co lepiej Wam? tą zazdrością tylko sie wyniszczacie.
nie róbcie tak. nie obrzucajcie wszystkie biuściaste błotem. nie pocieszajcie sie ich problemami. ludzie którzy są zieleni z zazdrości kiedyś zostaną sami bo ludzie nie lubią zazdrośników którzy w dodatku szufladkują ludzi.
musiałam to powiedzieć bo normalnie zjadacie sie od środka tą zazdrością...
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Honey bardzo mądrze napisane Smile

Cytat:
Niby nie wina cycatych że mają takie piersi, ale te dwie krowy siedzące wczoraj z nami robiły wszystko żeby ich balony były w centrum uwagi a jak jedna wstała i nachyliła się nad moim żeby mu pokazać jak ją komary ugryzły w dekolt to myślałam że szlag mnie trafi.

w takich sytuacjach, to ja uważam, że jedyną osobą, która powinna zareagować jest facet! Jeśli go nie stać na jakiś komentarz, to świadczy tylko o nim, a gdyby jakimś tekstem "zgasił" taką dziewczynę, to już by się nauczyła, że w stosunku do niego nie ma sensu machać biustem, nogami, czy czym tam jeszcze Wink
kiedyś można powiedzieć, że znalazłam się w podobnej sytuacji.. niestety nie byłam tego świadkiem, bo akurat wyszłam do toalety (a szkoda Laughing ) jednak wielu znajomych mi to potem zrelacjonowało Wink byliśmy w knajpie i było sporo osób w naszej grupie, coś powyżej 15stu. Jedna koleżanka koleżanki, że tak to ujmę została podrapana przez kota po biuście i zaczęła wszystkim facetom to demonstrować, wypinając się przy tym niemiłosiernie, kiedy doszła do mojego faceta, to on patrząc jej w twarz i nie zwracając uwagi na cycki powiedział jej "gówno mnie obchodzą Twoje cycki" - na ogól nie używa takiego słownictwa zwłaszcza w stosunku do kobiet, ale pozwala sobie na to jeśli ktoś się kretyńsko zachowuje, a ona zdecydowanie tak się zachowała. Dziewczyna się obraziła i już nigdy nie próbuje go na siłę zainteresować swoimi wdziękami Wink Jeśli facet jest w porządku, to na żadne babki, które w taki idiotyczny sposób chcą się dowartościować nie zwróci uwagi.
Powrót do góry
e_milka

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak honey, całkowita racja. Zazdrość nic nie daje, tylko sobie nią szkodzimy. Jasne że można zdrowo zazdrościć, taka zazdrość może np. pchnąć nas do jakiegoś działania, które przyniesie wymierne skutki. Trzeba uważać jednak, kiedy zazdrość przeradza się w zawiść, która tak jak mówisz: zżera i niszczy nas od środka.
Poza tym.. Freja gratuluję faceta, no rewelacja, debeściak Laughing Nic dodać, nic ująć Wink
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja świetna reakcja Twojego faceta, mało teraz takich się spotyka.
A co do biuściastych absolutnie nic do nich nie mam dopóki nie machają cyckami przed moim facetem Confused
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko to jest to co napisała Nikitka nie tylko biuściaste machają tymi cyckami Wink tylko nasz problem jest taki, że nas raczej nie rusza jak robią to małobiuściaste tylko jak właśnie robią to te hojnie obdarzone Wink

nie powiem też mnie to czasem wkurza, ale chyba zaczynam wierzyć w to, że trafiłam na faceta, który nie lubi dużych piersi, w ogóle to mam wrażenie, że on naprawdę nie ma potrzeby szukania dodatkowych bodźców wzrokowych i moje ciało jest dla niego jedynym, które chce oglądać Wink (oby mu się kuźwa nie zmieniło na stare lata:P)

wiem, że to czasem nie możliwe, ale najlepiej odizolować się od takich pustych panien, bo człowiek w wariatkowie wyląduje Rolling Eyes sama nic takiej nie możesz powiedzieć, bo zaraz będzie że zazdrościsz...

a jeszcze jedno dodam.. ta dziewczyna z mojego 'opowiadania' w cale nie była jakaś super biuściasta.. w sumie to ma tylko niewiele biust większy ode mnie (ale jednak Wink )
Powrót do góry
blueeyes
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, reakcja faceta któremu jakaś laska wypina biust, powinien przynajmniej w niewielkim stopniu zareagować jak chłopak Freji. Ja również do biuściastych nic nie mam ale wkurza mnie jak wyśmiewają małobiuściaste. Gdyby nagle ktoś takim dziewczynom zabrał ich piersi, wyobraźcie sobie jakby sie czuły! Pewnie by się załamały. Dużym biustem niekiedy dziewczyny żyją.. Jedyna ich zaleta, jest to w pewnym sensie żałosne jak chcą się dowartościować..

Odchudzam się!
Było 70kg
Jest 56,5kg
Powrót do góry
agik
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam koleżanki wielkobiuściaste. Nie powiem, fajnie wygląda taki biust, dopóki jest pełny i trzymany w odpowiednim staniku. Ale w momencie kiedy biust się ciut sflaczy i cyckami znajduje się pępek, to już to nie wygląda zbyt pięknie Confused
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2012 11:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11
Skocz do: