Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O dziewczynach z dużym biustem..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz, gdy cieplej obserwuje wysyp wielkich biustow na ulicach. Szlag mnie trafia jak mąż sie na nie gapi. Zazdrośc mnie bierze i nic na to nie poradze. Mogłyby jednak dyskretniej eksponowac te biusty. Niektore naprawde maja dekolty po pepek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2012 15:43    Temat postu:

Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anka ja Cię rozumiem ale gdybym tylko sobie wyobraziła że dostaje od losu dwa cycki w rozmiarze C to ubieram dekolt i lecę na spacer Smile Nie chodzi mi o jakiś wyzywający strój, po prostu ubrałabym się seksownie i czuła się kobieco...
I mimo że również szlag mnie trafia jak idę ze swoim facetem a on nie może oderwać wzroku od tych lepiej obdarzonych to rozumiem te dziewczyny, one akcentują w wyglądzie swoją kobiecą stronę i na ich miejscu robiłabym tak samo. To już raczej trzeba mieć pretensje do naszych mężczyzn że nie potrafią się powstrzymać od patrzenia...
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet powinien dac odczuć kobiecie że to inne są o nia zazdrosne:-) zamiast tego my czujemy zazdrość o inne laski, tylko dlatego że mają większy biust. Masz rację to wina faceta. Nie dziewczyn hojnie obdarzonych.
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też uważam ze to nie wina dziewczyn - mają cycki to pokazują, to kwestia faceta. mój by nie zwrócił uwagi nawet jakby gołe łaziły Smile bo patrzy na mnie
będzie 53!
Powrót do góry
agik
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, moja koleżanka nie musiała nawet ubierać się wyzywająco, po prostu zawsze było widać, że ten biust ma pokaźny, a jak rozmawiałyśmy z naszym kolegą to on nawet nie ukrywał, że się jej w cycki gapi. Ona do niego mówiła, a on zamiast patrzeć jej na twarz, patrzył na biust. Niektórzy faceci po prostu tak mają i żadna w tym wina dziewczyn.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj zwraca uwage, robi to bezwiednie, bo dobrze wie, ze tego nie cierpie. Ale teraz kiedy są "gołe sceny" w filmie, przełącza lub odwraca oczy. Na ulicy jakos mu te oczy tak "lecą" Nie moge tego ścierpiec! Ale ja jak goła łażę po domu, nie robi na nim wrazenia.
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faceci są chyba ślepi i nie widzą jakie skarby mają prz sobie. wieksze to niby łatwiej zauważyć... ohhhh. trzeba im tłuc do tych łbów, ze piersi swoich kobiet są najpiękniejsze nawet jesli jest mniejszy i nie powinni z nich spuszczać wzroku Smile ani na chwike, ale by było pięknie. zero kompleksów. można pomarzyć...
tojaAnna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te kobiety z wielkim biustem też maja swoje problemy i kompleksy
http://kobieta.wp.pl/kat,132000,title,Zrobilam-sobie-cycki-na-mniejsze,wid,14542870,wiadomosc.html
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AnnaB1983 napisał:
Teraz, gdy cieplej obserwuje wysyp wielkich biustow na ulicach. (...) Zazdrośc mnie bierze i nic na to nie poradze.
Mam tak samo, chociaż z dnia na dzień te negatywne emocje są coraz słabsze. Pogodziłam się z losem. Nie mam męża, faceta, przyjaciół. Nie muszę się dla nikogo starać :P. Czasem bierze mnie zazdrość, gdy widzę dziewczynę ubraną w byle jaką bluzę czy dres, a mimo to wyglądającą olśniewająco. Ja choćbym nie wiem ile czasu spędziła przed lustrem, i tak nigdy nie osiągnę zadowalającego efektu. Z każdym dniem czuję się coraz brzydsza, i to już nawet nie chodzi o biust, ale o całokształt. O ile rok temu popadałam w lekki zakupoholizm, to teraz już od paru miesięcy w ogóle nie zaglądam do butików i nie kupuję sobie żadnych ciuchów, bo już nie czuję takiej potrzeby. Najważniejsze, że mam do tego w miarę obojętne podejście ;)
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien, przykre to co piszesz. Widac, ze jestem nieszczesliwa, moze to jest depresja?
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to jest depresja, to parę lat temu miałam mega mega depresję ;) ja już się nie dołuję, śmieję się z tego i tyle. Przecież nie muszę być pięknością ;)

Wracając do tematu przewodniego, to właśnie teraz w lecie można zaobserwować, że wielkie biusty nie zawsze idą w parze z ogólną atrakcyjnością. Często towarzyszy im bardzo wyzywający i niesympatyczny wyraz twarzy, oponka na brzuchu, ogólna otyłość lub pomarańczowa opalenizna. Nie zawsze jest więc czego zazdrościć ;)

Ja najbardziej zazdroszczę poważnego wyglądu, bo sama ciągle czuję się jak dziecko. Nie jestem jednak pewna, czy kwestia biustu rozwiązałaby ten problem, bo niestety główny problem chyba tkwi w twarzy. No i we wzroście, na który nic nie poradzę :P
Powrót do góry
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to właśnie dobrze że wyglądasz młodo, Alien.
Młoda buzia to zaleta, uwierz mi.
Sama wyglądam młodo, ludzie dają mi 16 lat...a mam 23 Wink i jestem z tego dumna Smile
Docenisz to jak bedziesz przed 30 a nie będzie tego po Tobie widac Smile
Co do tematu przewodniego, zgadzam się z tym co napisałaś - często duży biust = wcale nie atrakcyjny całokształt.
I to co że ktoś powie "fajne ma cycki" skoro tylko cycki są fajne, i nic poza tym.
Bardzo często duże cycki = duży brzuch i ogólna klockowatość figury,a ja nie zamierzam wyglądac jak Grycanka Wink Wcale to nie jest seksowne mimo dużego biustu Smile
Alien proponuję Ci od nowa pokochać siebie.
Straszna niechęć bije z Twoich postów - do samej siebie, do facetów.
Mówisz że nie masz nikogo - przyjaciół czy faceta, a dla siebie samej nie chce Ci się dbać itd.
To niedobrze, bo powinnaś przede wszystkim dbać o siebie, dla siebie. Pokochac siebie. Wtedy dużo łatwiej zdobyc co sie chcę, łącznie z większymi piersiami Smile
Uwierz, gdy zmieniasz w podswiadomosci stosunek do siebie samej, Twoje ciało wspolpracuje z Tobą - to udowodnione.
Gdy widzisz siebie atrakcyjną - inni Cie taką widzą.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłam ostatnio, że kobiety z dużym biustem często mają problem z wcięciem w talii i płaską pupę.. nie wiem może same takie kobiety akurat przechodzi, ale tak to wyglądało.

ja ogólnie jestem chora jak widzę wielkie wywalone cycki w miejscach publicznych, jeszcze pół biedy jak jestem sama ale jak z moim facetem to mi po prostu smutno Sad On się nie gapi, tylko jak normalna osoba zerknie po ludziach ale ja nie chcę aby wszędzie były te wielkie cycki, bo wtedy on będzie widział, że jakaś ma a jego babka nie Confused Nie wiem czy tak myśli, ale wiem, żeby chciał aby mi troszkę podrosły. Choć on jest perfekcjonistą i brzuszka się czepia i wszystkiego ale tak na spokojnie i tak jakby medycznie :P eh.. nie wiem jak to powiedzieć, ale laski trzeba zdobyć te cycki, żebyśmy miały w końcu spokój z tym wszystkim i mogły się cieszyć w pełni swoją kobiecością.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często kobietom które mają duży biust tam się układa tłuszcz, mają męskie biodra, płaska pupe. Nie zawsze ale to częste zjawisko. Coś za coś Smile
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może mam jakiś dziwny gust, ale zawsze chciałam mieć płaską pupę i robiłam wszystko, by te swoje cztery litery zmniejszyć. Wolałabym, żeby tłuszcz odkładał mi się w biuście. Inna sprawa, że podobno figura gruszki jest najzdrowsza, ale niekoniecznie to, co zdrowe, musi być ładne... :P
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 19:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: