Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mam młody wygląd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Motylek:)
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez wygladam mlodziutko:) Mam 20 latek ale daja mi z 15 hehe... W sumie zawsze o dowodzik sie pytaja jak chce jakis alkohol kupic wiec zawsze jestem przygotowana:) ale raz mi sie trafilo nad morzem ze poszlam do baru po dwa piwa a koles mi powiedzial ze mi nie sprzeda.... troche mnie to zdziwilo i zapytalam czemu a on ze za mloda jestem a ja do niego z dowodem i ze mam 20 lat Very Happy troche kolo sie zdziwil ze az do kumpla krzyknal czy dal by mi 20 lat a tamten ze w zyciu... no coz mlodo wygladam, ostatnio na praktykach uczen do mnie: "prosze pani a pani to ma z 18 lat bo tak pani mlodo wyglada" myslalam ze buchne smiechem odopowiedzialam mu tylko tyle ze daja mi 15:P

A tak apropo moja kuzynka jest malutka(ok 152cm wzrostu) chudziutka, ogolni edrobniutka, i ma 22 latek i tak kiedys se myslalam ze ja by postawila ja i dode kolo siebie to by wyszlo ze moja kuzynka jest jej corka hihi

Za alkohol zaplacisz karta "mastercard", spojrzenia ludzi ktorzy zobacza ze Ty od paru lat masz dowod- bezcenne:P hihihihi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 08, 2006 22:26    Temat postu:

Powrót do góry
centurychild27
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za alkohol zaplacisz karta "mastercard", spojrzenia ludzi ktorzy zobacza ze Ty od paru lat masz dowod- bezcenne:P hihihihi

swietny tekst,dlugo walczylem z tym ze zawsze mi dawali z 5 lat mniej ale szczyt nastapil w tym roku kiedy kupywalem papierosy a mam prawie 28 latek a pani zarzadala ode mnie dowodu-wymieklem,zwlaszcza ze nie nosze dokumentow przy sobie,bo musialem zasuwac do innego kiosku,ale za to trzeba pochwalic pania sprzedawczynie bo pilnuje

mysle ze mlody wyglad ,na ktory teraz narzekacie majac 18-20 lat,jeszcze wam sie przyda i bedziecie wdzieczne na to ze tak mlodo wygladacie,moja kobietka ma lat 30 a wyglada na gora 25 i nie raz slysze na miescie ze fajna mloda dupa idzie co mnie calkowicie rozbraja Very Happy
Powrót do góry
Edysia
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kupowania piwa, to raczej nie mam z tym problemu. Ale pamietam zabawna sytuacje, kiedy umowilam sie ze znajomymi w ogrodku piwnym i wszyscy poszlismy do kolejki po piwo. W sumie nie zdziwilabym sie, gdyby mnie poproszono o dowod, ale pani sprzedawczyni poprosila o niego kazdego z nas osobno!! Very Happy Wiec chyba wszyscy wygladalismy jak dzieci Wink A mielismy wtedy jakies 21 lat...
Powrót do góry
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he a mnie znowu pytali o dowód...jakie to zabawne jak im sie potem głupio robi i przepraszają Very Happy Very Happy Very Happy Tylko teraz zaczyna to być już denerwujące, bo jest zimno i nie chce mi sie za kazdym razem grzebać po torebce po to tylko zeby sobie fajki kupić Wink Ale z drugiej strony fajna zabawa jak zaczynaja sie tłumaczyć że ścigają ich za to Wink

Fajnie jest wyglądać na przynajmniej 8lat młodziej.... będę mieć 40 to będe wyglądać na trzydzieści, czyli prawie tak jak teraz Wink Super!! Ale mam nadzieję że już wtedy się mnie nie będa dalej pytac o DO !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mała Mi

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heheh Alma, mnie też dziś pytali Very Happy myślałam, że padnę ze śmiechu, szczególnie gdy babka na widok mojej daty urodzenia wybałuszyła oczy i z niedowierzeniem zapytała: "1984 rok?question a ja myślałam, że pani ma góra 17 lat!" Laughing
Edysia

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jechalam dzisiaj autobusem do szkoly. Obok mnie siedziala jakas babeczka z reklamowka. Na przeciwko nas siedli jacycs faceci, rowniez reklamowkami. Okazalo sie, ze oni wszyscy pracuja razem, Temat zszedl na mikolajki, ze niby maja w tych reklamowkach prezenty. No i jeden z tych facetow zaczal sie zastanawiac, czy do niego przyjdzie Mikolaj. W pewnym momencie spjrzal na mnie i powiedzial: "Gdybym byl taki mlodysz to pewnie by mnie odwiedzil Mikolaj. ale ja juz dawno skonczyles 18 lat". Na to ja: "Ja tez!" Very Happy Gosciu troszke sie speszyl Very Happy Dodam, ze 18 lat to ja skonczylam jakies 4 lata temu Very Happy
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

centurychild27 napisał:

tekst swietny rewela poprostu Laughing
Justyna tez dosc mlodo wyglada kiedys sciela sie na krotko i wygladala jak 14
to powiedzialem jej ze za reke chodzic nie bedziemy bo mnie za pedofilie zamkna mi przewaznie dodaja 5-7 lat nie doluje sie tym w zasadzie o to mi chodzi hehehe

pawel

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
M.

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam takiego problemu Smile Mam 15 lat, i raczej większość społeczeństwa uważa, że mam 16-17, chociaż nie wiem dlaczego Smile
Powrót do góry
kaatharsis
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam kiedyś taką historię: pojechałam na wakacje ze znajomymi i w momencie kiedy mieliśmy się zakwaterować właścicielka pensjonatu zapytała mnie czy mi rodzice pozwolili samej przyjechać...zaskoczyło mnie to bo miałam 19 lat i byłam już dorosła. Okazało się, że dla tej kobiety wyglądałam na 16 latkę. Doszłam wtedy do wniosku,że to dla mnie duży plus Smile bo jak będę już miała swoje lata to będę wyglądała młodo Smile))
Powrót do góry
malaga
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihihihi...tak drogie panie, szczupła sylwetka i mały biuścik mają jednak swoje zalety Wink Wink Miałam 25 latek jak urodziłam syna, jakieś rok później jak maluch był na etapie babek z piasku wylądowaliśmy w podwórkowej piaskownicy / ja wtedy już 26 latka/ Babcie które siedziały obok zaczęły zaczepić młodego i mnie przy okazji piejąc jakiego mam ślicznego braciszka lol lol Jak odpowiedziałam, że to mój syn były bardzo oburzone ..... jakie młode są TERAZ te mamy Wink Wink ...... hihiihihih
Powrót do góry
maalutkaa88

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi tez ludzie ktorzy mnie nie znaja daja zawsze mniej jakies 2 latka conajmniej.kiedys mnie to bulwersowalo jak mialam 15 i ktos mi mowil ze na 13 wygladam. heheh... ale teraz sie z tego smieje. wiem ze za pare lat to bedzie moj duzy plus Smile wtedy to dopiero sie bede cieszyc Smile
maleńka

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a właśnie ja pstanio byłam w kurtce zimowej i butach na obcasikach a no i byłam umalowana!I mój kolega się pyta kolegów,ile daliby mi lat a oni ze góra 15!i w sumie nie wiem....ale nie widzieli tego ze jestem płaska i w ogóle umalowana byłaM...Hmm z twarzy tez młodo wyglądam?Smile
Mnie najbardziej drażni biust,no ale też wzrost i waga za niska:(
aguti

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 01:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no fajnie a mnie dają góra 24 a mam już prawie 32 lata dodam, że nie mam jeszcze ani jednej malutkiej zmarszczki chyba że baaaaaaardzo sie skrzywię lub mocno zacisnę powieki to wtedy się marszczę ale tak to chyba każdy. I to prawda ,że ludzie nie zawsze traktują mnie poważnie patrząc na mój wygląd niekiedy jest to nieprzyjemne i troche dyskryminujące. Ale co tam, dobrze że wyglądam młodziej niż starzej to byłby poważny problem hihi.
Coś mi sie przypomniało jak byłam we wrześniu na kolejnej już operacji na żylaki pani co lezała obok na szpitalnym łóżeczku spytała mnie "na co" leżę to jej odpowiedziałam, że na żylaki to ona mi powiedziała, że jej córka tez miała operację ale w zeszłym roku tylko że ta jej córka to starsza ode mnie . Ja jej sie pytam to ile ma lat, pani mi na 23....Aha....... no i tak to jest moje drogie Panie.. Laughing
A zresztą, co mi tam wkleję wam zdjęcie z moim synkiem ma już 3 lata
http://img183.imageshack.us/my.php?image=img24444xe.jpg
No trochę niewypoczęta byłam na tym zdjęciu ale nic to Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
maalutkaa88

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AGUTI
rzeczywiscie mlodziutko wygladasz. Smile napewno niejedna kobieta by ci pozazdroscila takiej urody i takiego ślicznego synka oczywiście Smile
dev

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co... zazdroszcze wam ;P Mnie ludzie daja tyle lat ile mam a czesto nawet wiecej ;( Wiec kiedys to nie wiem, bede wzbudzala zapewne zaskoczenie raczej tym ze taka mlodziutka z wieku jestem a wygladam na stara babe ;P Kiedys mi sie to nawet podobalo ale teraz wolala bym zebym sie "zatrzymala" w pewnym momencie i zeby moj wiek wyprzedzil moj wyglad ;P

Wysłany: Wto Sty 23, 2007 07:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13
Skocz do: