Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mam młody wygląd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie raz rozbroilo to jak poszlam do sklepu a tam "nowa" byla, po za tym wszystkie mnie znaja. A ona niechciala mi sprzedac piwa bo grila robilismy. To musialam poprosic pozostale ekspedientki zeby poreczyly za mnie. Ale mialy przy tym ubaw Smile

Ale troche sie zdenerwowalam jak mi powiedziala ze "dziecia alkoholu nie sprzedajemy" Dziecia tez mi cos baba 22 lata. Nie no czasem tak milo uslyszec, ze jest sie mlodsza o 5 lat ale czasem to irytuje.
Nam chyba dogodzic nie mozna Smile

Justyna

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 23, 2007 08:54    Temat postu:

Powrót do góry
aguti
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maalutkaa88 dziękuję za komplement, a historii z za młodym wyglądem jest mnóstwo niekoniecznie miłych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak miło usłyszeć że sie jest młodszą o prawie 10 lat Laughing
Ja mam to oststnio za często ale i tak sie z tego cieszę Smile tylko nie wiem na jakiej podstawie oni tak uważaja, bo na buzi może i młodo wyglądam (zwłaszca jak nieumalowana jestem) ale ogólnie to jestem wysoka więc nawet po samym wzrosie powinni mi dac więcej niż 18 a nie mniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bursztynek

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pro po wzrostu i młodego wyglądu. Mnie dają zwykle mniej lat bo mam dziewczęcą buzię (a nie kobiecą twarz).
Tak mnie kiedyś znajomy wkurzył, bo twierdził, że: taka niska jesteś i tylko dlatego cię biorą za szczeniak Evil or Very Mad
No to mu odpaliłam, że w takim razie staruszki powinny mieć ponad 2m wzrostu skoro dorosłość mierzy się centymetrami Rolling Eyes
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra ale, jak się ma 174 wzrostu i ćwierc wiecze i sie ciebie pytają o dowód osobisty jak kupujesz fajki, to to jest przestada. A dodam że jak byłam gówniarzem to mnie sie nikt o dowód nie pytał nigdy, zaczęło sie dopiero jak skończyłam 18 lat. Tyjestes niska i daletego ci odejmują, ale dlaczego odejmują mi? i to az 10 lat?
Ostatnio sytuacja w sklepie...poproszę L&M-y, (pani trzyma w ręku, za mną kolejka na 10 osób, bo to supermarket i szanowna paniusia do mnie...) prosze dowód osobisty bo dzieciom nie sprzedajemy (zaczęłam szukac, a że miałam pełno innych zakupów no to chwilę to zajęło, za mna klienci zniecierpliwieni, patrzą na mnie jakoś dziwnie, wkońcu znalazłam, trwało to dobre pięc minut, Pani sobie obejrzała i zaczęła mnie przepraszać, twierdząc że nie wygladam na 18 lat, a nawet kluczyki do auta które w reku trzymałam jej nie przekonały o tym, ludzie z kolejki pouciekali, a ci co zostali zaczęłi sie śmiac z paniusi) a ja musiałam od nowa wszytko spakować. I na co było to całe zamieszanie?
Zamierzam kiedyś wytłumaczyć niektórym takim właśnie paniusiom że nie mają prawa mnie legitymować, bo nie mają uprawnień do tego, ale to zrobie jak mnie już któras na prawdę wkurzy.

Ale ja mówie że się z tego ciesze bo usłyszeć że sie wygląda 10 lat młodziej to jest już coś Smile Czyli jak bedę mieć 40 lat to bede wyglądać na 30, a ponieważ w wieku 30 lat będe wygladac na 20 czyli z tego wynika że jak będę miec 40 lat to będe nadal wygladac tak jak wyglądam....czy to nie fajne? Ciekawe czy nadal sie mnie będa o dowód pytać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bursztynek

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alma napisał:
Tyjestes niska i daletego ci odejmują

Niee...ja mam dziecinną buzię i dlatego mi odejmują Very Happy
Co ma do tego wzrost? Jak sama widzisz na swoim przykładzie-nic.
To czy ktoś jest wysoki czy niski to nie ma takiego znaczenia. Staruszki też są niskie (z reguły) a ich nikt nie legitymuje Laughing
A naszemu prezydentowi daliby 12 lat, bo jest niski? Chyba nie Very Happy
To zależy moim zdaniem od urody. Może masz takie rysy twarzy, że to jest zmyłką. Nie wiem. W każdym razie u mnie tak jest Rolling Eyes
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie roznie bywa czasem biora mnie za starsza niz jestem a czasem za mlodsza. kiedy mialam 15 lat dawali mi 18 ( troszke postarzalam sie makijazem Wink ) teraz kiedy mam prawie dwudziestke niektorzy daja mi gora 15 ale to raczej kiedy jestem nieumalowana. Ale kiedy bylam mlodsza chyba nie wygladalam znow tak dziecinnie bo przypominam, sobie jak w monopolowym kupowalam wisnie w likierze a ekspedientka widocznie nie doslyszala i bez mrugniecia okiem wcisnela mi butelke jakiegos likieru Laughing
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie do tej pory cały czas śmieszyło, że biorą mnie za młodszą, ale ostatnio coraz bardziej mnie szlag trafia jak jakaś ekspedientka mówi do mnie per ty. No bo do cholery mam swoje lata, a przez niektóre ekspedientki czuję się jak gówniara Evil or Very Mad Ostatnio sprzedawczyni w sklepie do mnie taki tekst: "dziecko nie kładź tych ziemniaków tutaj, bo dopiero co wytarłam ladę". No kurde wkurzyłam się nieziemsko, chciałam spytać jakim prawem do mnie mówi na ty, skoro nie piłyśmy razem Bruderschafta, ale się powstrzymałam. Jednak obawiam się, że przy następnej okazji nie wytrzymam....
Tylko, że na potwierdzenie słów, że nia ma prawa do mnie mówić na ty, będę musiała wyciągać dowód kupując nawet ziemniaki Confused
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No czasem to jest denerwojace, raz wracajac z pracy mialam taka teczuszke i moze moglam wygladac jak dziewczynka ze szkoly. I dwoch gowniazy no moze po 14 lat walnelo do mnie tekstem "je ty mloda, masz moze zegarek" mo normalnie mnie powalilo, ale troche sie ucieszylam, ze tak mlodo wygladam. No ale naprawde sytuacje z dowodem sa czasm denerwojace.

Justyna

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
maleńka

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie nie ciesze z tego!!bo wiecie jak ja sie uczje jak ide korzytarzem liceum i słysze"podstawówke z liceum pomyliłas?"w sumie bardzo często slysze nie miłe komentarze,ze wygladam jak dziecko,jestem płaska itp!jak ide z kolezankami to wyglądam jak ich młodsza o 5lat siostra!!Nienawidzę tego,bo czasauje mnie traktują jak dziecko...Sad
ja naprawde wyglądam młoooooodo:(
Bursztynek

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maleńka napisał:
a ja sie nie ciesze z tego!!bo wiecie jak ja sie uczje jak ide korzytarzem liceum i słysze"podstawówke z liceum pomyliłas?"w sumie bardzo często slysze nie miłe komentarze,ze wygladam jak dziecko,jestem płaska itp!jak ide z kolezankami to wyglądam jak ich młodsza o 5lat siostra!!Nienawidzę tego,bo czasauje mnie traktują jak dziecko...Sad
ja naprawde wyglądam młoooooodo:(

Zmień towarzystwo Exclamation Problem nie leży w Tobie tylko w tych idiotach którzy Ci dogryzają. Ja też wyglądam na mniej lat niż mam ale nie spotkałam się z taką paskudną krytyką jaką Tobie fundują ludzie z LO. O ile dobrze pamiętam jesteś w klasie maturalnej. Skończ tą szkołę i zapomnij o tych kretynach, bo nie warto sobie nimi zaprzątać pamięci Exclamation
Też wyglądam dziecinnie ale mam fantastycznych znajomych, którzy nie dość , że nie dokuczją mi z tego powodu to jeszcze prawią mi komplementy.
Ważne jest też, to abyś starała się tak nie przejmować swoim młodszym wyglądem. Pamiętaj, że w dużej mierze inni postrzegają Cię tak jak im na to pozwalasz i jak sama siebie postrzegasz. Jeżeli masz ten kompleks i przemykasz korytarzami, to mogą Ci dokuczać bo widzą w Tobie swoją ofiarę. Musisz pokazać, że w drobnym ciele wielki duch! Jak ktoś mówi Ci coś złośliwego to nie spuszczaj nosa tak jakby on miał rację tylko odszczeknij mu. Tak ja robiłam i mimo mojego marnego zwrostu i dziecinnej buzi liczyli się ze mną i w gimnazjum i w ilceum.
Trzymaj sięExclamation
Będzie dobrze :*
M.

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 15 lat, a często słyszę od znajomych, że wyglądam na 16-18 :P
W sumie teraz się cieszę, ale wiem, że jak będę starsza, i będą mnie postarzać, to będą się wkurzać :P
Ale jak dla mnie młody wygląd wcale nie jest jakąś wielką wadą, zwłaszcza, że Wy tutaj macie w większości powyżej 16-17 lat (z tego co się orientuję), więc chyba dobrze, że wyglądacie młodo.
Moja znajoma ma taką kolezankę, która ma chyba 20 lat, a wygląda na 35...
Powrót do góry
Agniesia82
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uwielbiam jak ludzie dają mi mniej lat niż faktycznie wyglądam!Kiedyś było to moim zmartwieniem , ale latka lecą i to stało się moim atutem.
Ostatnie jadąc z moim mężem samochodem zobaczył nas jakiś znajomy z jego pracy i później zapytał się mojego mężczyzny czy "to ładnie wozić się z jakąś młodą siksą gdy żonka siedzi w domku"?
Normalnie uściskałabym tego gościa taka mi radochę sprawił!
Rolling Eyes Jak miałam naście lat wkurzało mnie to że wyglądam na smarkulę!Teraz mam świadomość że były to niepowtarzalne czasy.Szkoda że nie umiałam się z tego cieszyć i wykorzystać to jak należy.Niepotrzebnie zamykałam się na świat i ludzi, bo myślałam że nikt nie może mnie potraktować poważnie.Nic bardziej błędnego!
Jestem tyle warta na ile się cenię Very Happy
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wyglądam młodo jak na swój wiek, ale sie z tego ciesze. Mam 24 lata i jeszcze nieraz jak ide do monopolowego po alkohol, to mnie legitymują Very Happy. Aczkolwiek kiedyś mnie to irytowało, szczególnie kiedy miałam ok 18-19 i szłam z kuzynką o 4 lata młodszą i wszyscy myśleli że jest ode mnie starsza (bo ona z kolei wyglądała poważnie na swój wiek, tymbardziej że ja szczupła, bez biusu i z młodzieńczą twarza, a ona dosyc sobie zbudowana i piersi juz wtedy od moich miała większe). Teraz sie ciesze jak mi dają max18 latek Very Happy! no chyba, że ide na impreze i małolaty się do mnie dostawiająSmile
Powrót do góry
ki
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ja mam powiedziec?? Mam 25 lat i mam urode dziewczynki, wszyscy daja mi, spogladajac oczywiscie na moj biust jakies 17 lat. Mam brazowe loczki i wygladam jak jakas lolita, a tu juz po studiach...
Reklama

Wysłany: Wto Mar 27, 2007 12:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13
Skocz do: