Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mam młody wygląd
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maleńka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 21:30    Temat postu: mam młody wygląd Odpowiedz z cytatem

Przywracam stary temacik!A więc znowu mnie to dobija:( nie mogę uwierzyc(ja i wszyscy wokół)wręcz ze za pół roku skończe 18 lat!dziewczyny z podstawówki wyglądaja tak jak ja:( Osttatnio byłam z rodzicami na zakupach gdzie za wejście się płaci chyba ze ma sie ponizej 14roku zycia!I ja oczywiscie zawsze robie za 13latkę i w sumie tak wyglądam!ostatnio sobie ide a jakis robotnik taki tekst"jak dorośniesz bedziesz "fajna" Rolling Eyes jakoś mnie to nie rozbawiło!Kiedy jestem z kolezankami wyglądam przy nich jak młodsza siostra zabrana na impreze czy dyskoteke:( głupio czuje sie z tym ze na mieście zaczepiają mnie chłopcy majacy po 14lat!dla kogoś moze to byc smieszne ale dla mnie jest wręcz upokarzające!kiedy to się skończy?Sad
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 21:30    Temat postu:

Powrót do góry
pestka

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maleńka pomyśl tak, że za pare lat to że młodo wyglądasz będzie Twoim atutem
wiem że łatwo się mówi ale wiem co czujesz bo ja tez zawsze jestem brana za młodszą, mam dobre 19 lat a biorą mnie za 16-17-latkę, kiedyś z kumpelą wspominamy sobie maturę i siedzi sobie z nami jej kuzyn i nagle pod moim adresem: "o rany! ta dziewczynka to już po maturze?"
ale ja to wszystko olewam i staram sie nie przejmować tym co mówią inni, Tobie radzę to samo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sijka

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malenka nic sie nie przejmuj. ja mam 25 lat a daja mi 17. kiedys tez ujmowali mi kilka lat i zloscilam sie na to. jednak pamietaj ze to jest dar od natury bo w przyszlosci wszyscy ci beda tego zazdroscic. mam siostre ktora juz 40 lat skonczyla i daja jej 28. wiesz jakie to wspaniale uczucie dla niej? a poza tym pamietaj ze odpowiednim makijazem, fryzura, ubiorem mozna sobie dodac lat, tylko po co?
Powrót do góry
LauraMini

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 21 lat, a moja 14-letnia kuzynka wygląda na starszą ode mnie. Na starym forum wielokrotnie pisałam jak mnie załamuje fakt, że ludzie uważają mnie za smarkulę, bo tak młodo (dziecinnie) wyglądam. A przypadki podrywania przez 15-latków też miałam. Czułam się upokorzona
Malwa

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem też troszeczkę przesadzacie, nie wiem, co w tym upokarzającego, gdy podrywa Cię jakiś dzieciak. Mnie osobiście by to śmieszyło. No a tekst: 'wybacz chłopczyku, ale jesteś dla mnie za młody' Smile. Widzicie tylko negatywy, a nie dostrzegacie pozytywych cech.

Mam koleżankę w moim wieku, która wygląda bardzo młodziutko (na jakieś 12 lat), a ona wcale się tym nie przejmuje, jest z tego wręcz zadowolona. Co z tego, skoro jesli pozna się ją bliżej, jest to naprawdę dojrzała i wartościowa osoba.
Powrót do góry
maleńka

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malwa! moze to ze chłopcy w moim wieku czy starsi się mną nie interesują za bardzo:(!to ze często ludzi się ocenia po wygladzie i tak tez jestem często traktowana:( Po za tym mało mnie obchodzi to ze za 20lat bede sie z tego cieszyc!teraz jest teraz,nie wiem co bedzie za 20lat czy ja w ogole bede itd!dlatego chce teraz byc piękna i podziwiana,adorowana przez facetów...
estelle00
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 20,a dają mi 17 - 18, ale mnie mój młody wygląd bardzo cieszy. Lubię zaskakiwać bo niby taka małolata, a tu nagle wyciaga prawo jazdy, indeks albo tak odszczeknie,że ulicznym "Casanovom" opada kopara Smile Ten wyraz twarzy to jest to co tygryski lubią najbardziej...
Powrót do góry
alicja
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ze mną to było tak, że jak miałam 14-15 lat, to mi zawsze dodawali ze 3 latka, a teraz jak mam prawie 27, to każdy nieznajomy mysli, że mam co najwyżej 21-22, ale ja się tym wcale nie przejmuję, bo wiem, że kiedyś będę się z tego cieszyć.
Najbardziej wkurza mnie tylko to, że czasem w sklepie traktuja mnie jak nastolatkę i mówia do mnie przez "Ty" (ja tak sie nie zwracam, nawet do swoich rówiesników, jesli ich nie znam i dlatego mnie to oburza Wink), a druga taka sytuacja, kiedy czuje sie troche nieswojo, to jak jestem gdzieś ze swoim 3-letnim synkiem i widzę te dziwne spojrzenia osób, u których w głowkach pewnie pojawai sie myśl: "pewnie smarkula wpadke zaliczyła". Embarassed
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do podrywu przez mlodszych od siebie, to juz kiedys pisalam, ze bedac na duskotece ze znajomymi w pewnej chwili zostalam sama z kolezanka i podszedl do nas chlopak na oko jakies 18 lat (my wtedy 21) i spytal czy sie do niego i jego kolegi dosiadziemy Smile Zaczelam sie smiac i powiedzialam, ze chyba jednak sa dla nas za mlodzi Smile Chlopak sie lekko speszyl a kolezanka nakrzyczala na mnie, ze moglysmy sobie chociaz pozartowac, ale mnie to tak rozsmieszylo, ze musialam go sprowadzic na ziemie Smile
Ale fakt, troche mnie wkurza, ze jakas pani w sklepie mowi do mnie na "ty". Jak ktos mnie nie zna i nie moglby byc moim dziadkiem lub babcia to wymagam traktowania mnie jak dorosla a nie jak kolezanke.
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzicie, ja się niezręcznie czuję, gdy ktoś do mnie mówi per pani- mam 16 lat i na panią jeszcze nie wyglądam Smile.

Maleńka, mną się nie interesują ani starsi, ani młodsi faceci, za brzydactwo się nie uważam, no ale cóż ja na to mogę Wink. zyję, całe życie przede mną i na podrywy bedzie jeszcze czas.
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a widzisz Malwa ty sie niezręcznie czujesz jak Ci per pani mówią a ja no cóż... podobnie jak alicja nie lubię jak w sklepie czy w urzędzie albo też w przychodni zdrowia zwracaja się do mnie przez "Ty" Ja nawet jak wiem ze dana osoba jest mlodsza ode mnie mówię jej per pani....

Ot i mamy dwa różne oblicza i odczucia dziewczyn nastolatki(Malwa) i dzieciatych(Ja czy Alicja)

A co do sytuacji z synem... to ty alicja usłyszysz
alicja napisał:
smarkula wpadke zaliczyła

a ja........... siostrzyczka z braciszkiem idzie... albo zwracają sie do syna.. "kochanie spyatj siostry który.... " Embarassed ale w związku z tym ze moje dziecko nie myślac przy tym odwraca się i mówi "mamusiu a pani pyta..... " ło matko tej babie to omal oczy z orbit nie wyskoczą.....

A ja z wielkim usmiechem na twarzy spoglądam na babkę ona mi tekst
ona: młoda mama
ja: owszem.... mąz o mnie dba.... Smile
Powrót do góry
Buka

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, widzę że tu dużo młodziutkich osóbek z wyglądu. Ja mam 23 latka a wyglądam ponoć na 16. Mam 1,5 roczną córeczkę i też jak z nią wychodzę to słyszę komentarze typu: o boże, taka młoda a już ma dziecko itp., albo pytają czy to siostra. Właściwie nie ma dnia żebym nie słyszała jakiegoś komentarza do mnie albo za moimi plecami. Ale ja się z tego cieszę, lepiej wyglądać młodo niż staro.
Powrót do góry
Jolene

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiscie - same mlode dziewczynki tutaj... Ja tak samo - 25 lat, a o dowod pytaja w knajpach non stop Smile Ale ciesze sie z tego ogromnie! Jak patrze na 22-latki typu Doda, Ewa Sonnet itp. to szkoda mi ich... 22-letnie staruszki na twarzy...
Powrót do góry
heather
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ciagle denerwuje to, ze ludzie nie traktuja mnie jak dorosla, tylko nastolatke. Wydaje mi sie, ze to z powodu mojej tuszy i biustu, czy raczej braku tych dwoch powyzszych Wink; wygladam jak wciaz rozwijajaca sie, wyrosnieta malolata.

Czesto (szczegolnie w pracy) zaliczam sytuacje typu: ludzie pytaja sie mnie o kogos starszego, czy wrecz w ogole nie chca ze mna rozmawiac. A jesli juz, to jest to czesto takie sztuczne i protekcjonalne. W przypadku osob mlodszych ode mnie jest jeszcze gorzej, dlatego, ze mysla, ze to ja jestem mlodsza i w ogole nie respektuja tego, co mowie Sad, zeby przekazac jakakolwiek wiadomosc, uwage itp. musze faktycznie prosic starsze kolezanki.

Pamietam, jak pod koniec studiow musialam "wypozyczyc" swoje swiadectwo ukonczenia szkoly sredniej z uczelni, a ze nie mialam go gdzie schowac, nioslam w rekach. Kupa ludzi zaczepila mnie pytaniem: na jakie studia sie wybieram Smile.

A co do "tykania"
Przezyje jeszcze, gd jakas wyraznie starsza ode mnie osoba mowi mi na "ty", ale niewymownie wprost wkurza mnie, jak nastoletni smarkacze probuja mnie "tykac". Mialam takie sytuacje na praktykach, gdzie "prosze pani" co niektrym dzieciakom nie moglo wprost przejsc przez gardlo - no ale to wszystko wiaze sie raczej z brakiem dobrego wychowania i oglady, niz z moim mlodym wygladem.
Powrót do góry
mkami
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie masz co narzekać, w końcu kiedyś będziesz sie cieszyć że nie wygladasz na swój wiek. Poza tym to chyba nie do końca kwestia biustu..
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 06, 2006 16:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13
Skocz do: